Pogoń Szczecin - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Bursztyn - Niepsuj (72' Listkowski), Walukiewicz, Dvali, Nunes - Hołota, Kozulij - Błanik (62' Benedyczak), Majewski (83' Kowalczyk), Drygas - Frączczak (C.).
Szmatuła (C.) - Kirkeskov, Sedlar, Czerwiński, Pietrowski - Dzidzek, Jodłowiec - Felix (58' Konczkowski), Valencia (85' Hateley), Mak - Papadopulos (78' Parzyszek).

'
Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne ekstraklasowe relacje.

'
Piast wygrywa 2:0 po golach z początku meczu. Pogoń nie stworzyła wiele sytuacji bramkowych, a Piast wykorzystał błędy defensywy gospodarzy. Gliwiczanie zagrali oba mecze na wyjeździe i oba wygrali. Choć przed sezonem byli typowani do spadku, bardzo dobrze rozpoczynają sezon. Z kolei Pogoń, która była typowana do rewelacji tego sezonu, po dwóch meczach ma 0 punktów.

90+6'
Frączczak wbiegł w pole karne, próbował dośrodkować, ale się poślizgnął. Szmatuła wybił "piątkę" i arbiter skończył spotkanie.

90+5'
Znów kapitalnie interweniuje Czerwiński. Pogoń nie jest w stanie przebić się przez solidną defensywę przyjezdnych.

90+3'
Jodłowiec wywalczył rzut rożny.

90+2'
Drygas uderzał wolejem, ale futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

90+1'
W jednej akcji gospodarze próbowali wrzucać czterokrotnie w pole karne gości. Za każdym razem za krótko.

90'
Arbiter Kwiatkowski dolicza 5 minut.

89'
żółta kartka Kozulij dostał żółty kartonik za ostry faul na Dziczku.

87'
Czerwiński znów ratuje swoja drużynę.

86'
Błąd Walukiewicza. Środkowy obrońca nie zrozumiał się z bramkarzem, golkiper wyszedł na przedpole, nie trafił w piłkę. Jodłowiec mógł zdobyć bramkę, ale przegrał pojedynek biegowy z Walukiewiczem.

85'
Tom Hateley zmienia na boisku strzelca bramki Valencię.

84'
Hołota dostał piłkę w polu karnym. Próbował uderzać, ale Czerwiński wybił futbolówkę.

83'
Schodzi Majewski, w jego miejsce Sebastian Kowalczyk.

81'
Piast oddał piłkę za darmo rywalom. Pogoni pozostało nieco ponad 10 minut na strzelenie co najmniej dwóch bramek.

79'
Listkowski próbował czarować w polu karnym gości, ale nic z tego nie wyszło.

78'
Piotr Parzyszek zmienia Papadopulosa.

76'
Kirkeskov utyka na boisku.

75'
Przerwa na uzupełnienie płynów.

74'
Frączczak miał okazję, ale znów górą Szmatuła.

73'
żółta kartka Pogoń szła z kontrą. Czerwiński dostaje żółtą kartkę za faul taktyczny.

72'
Marcin Listkowski zmienia Niepsuja.

72'
Benedyczak dostał piłkę na 12. metrze od bramki Piasta, ale nie zdecydował się na uderzenie.

70'
Mak dryblował i ostatecznie wywalczył rzut rożny.

69'
Piast dłużej utrzymuje się przy piłce i rozgrywa od prawej flanki do lewej.

67'
Hołota wszedł nakładką w Maka.

65'
Frączczak dośrodkował w pole karne przyjezdnych, ale piłka padła łupem Szmatuły.

63'
Pierwsza sytuacja w tej połowie dla Piasta. Papadopulos utrzymał się przy piłce i zagrał do wbiegającego w pole karne Konczkowskiego. Obrońca był na pozycji spalonej.

62'
Z boiska zszedł Błanik. W jego miejsce Adrian Benedyczak.

61'
Świetnie wyszedł Drygas prawym skrzydłem. Pomocnik dośrodkował w pole karne. Tam wyskoczył Błanik, ale faulował Pietrowskiego.

58'
Z boiska schodzi Felix. W jego miejsce Martin Konczkowski.

57'
...I jeszcze jeden.

57'
Tym razem uderzał Drygas. Szmatuła uratował drużynę od utraty gola i wybija ponad poprzeczkę.

56'
...I następny.

55'
Kolejne groźne dośrodkowanie miejscowych i kolejna interwencja środkowego obrońcy. Co jeszcze? Aaa, kolejny rzut rożny.

53'
Gol!!! Albo i nie. Sędzia pokazuje, że piłka po strzale Hołoty nie przekroczyła linii. Znów VAR wchodzi w grę.
Nie ma bramki.

52'
Pogoń oblężyła bramkę gości.

51'
Kirkeskov, upadając, dotknął piłkę ręką w polu karnym. Piłka wyszła na rzut rożny, a sędzia sprawdza jeszcze sytuację z VAR-em. Nie ma rzutu karnego. Majewski próbował po kornerze sprzed pola, ale dużo zabrakło do celu.

49'
Kirkeskov zagrał do Dziczka, ale piłkę przejął Majewski. Pomocnik został powstrzymany faulem. Rzut wolny dla miejscowych.

48'
Pogoń w ataku pozycyjnym.

46'
Wracamy na boisko.

'
Piast jest drużyną konkretniejszą. Gliwiczanie mieli dwie okazje przy dużym udziale błędów gospodarzy i je wykorzystali. Pogoń nie potrafiła stworzyć zagrożenia (poza ostatnią akcją). W drugiej połowie oczekujemy lepszej postawy Pogoni, by mecz nabrał jakichkolwiek rumieńców. Do przeczytania po przerwie :)

45+1'
Błanik dostał piłkę od Nunesa. Skrzydłowy uderzył na bramkę, Szmatuła tylko odprowadził piłkę wzrokiem, a ona uderzyła w poprzeczkę. Futbolówkę zebrał jeszcze Majewski, ale nie zdołał jej opanować. Sędzia po wybiciu zakończył połowę.

45+1'
Valecia próbował uderzać, ale piłka poszybowała obok bramki.

45'
Arbiter Kwiatkowski doliczył minutę.

45'
Tym razem Błanik faulował dryblującego Czerwińskiego.

43'
Czerwiński próbował wyprowadzać piłkę, ale został powstrzymany faulem.

41'
żółta kartka Frączczak wyładował swoją frustrację na Dziczku. Kapitan Pogoni może się cieszyć, że sędzia nie wyciągnął czerwonej.

40'
Fatalny błąd Dvalego, który nie poradził sobie z przyjęciem piłki. Mak wbiegł z pole karne, ale zakręciła nim piłka i poleciała pod nogi Walukiewicza.

39'
Rzut wolny dla Piasta. Gliwiczanom zabrakło trochę szczęścia, by podwyższyć prowadzenie.

37'
Mateusz Mak dostał podanie na wolnym polu od Valencii. Skrzydłowy próbował się zrewanżować Ekwadorczykowi, ale wszystko przerwał Błanik.

36'
Kozulij uderzył nad bramką. Trzeba mu oddać, że strzelał z trudnej pozycji.

35'
Faulowany Tomasz Jodłowiec w środkowej strefie boiska.

33'
Piast wreszcie zdołał wymienić kilka podań między sobą.

30'

28'
Frączczak został faulowany przez Czerwińskiego na 30. metrze od bramki Szmatuły. Majewski uderzył, Szmatuła wypluł przed siebie, ale pierwszy do piłki dopadł Czerwiński i wybił.

27'
Pogoń ciągle atakuje skrzydłami. Brakuje znów dokładnego dośrodkowania.

25'
Kozulij świetnie uwolnił się od krycia, ale fatalnie dośrodkował.

24'
Piast ma rzut wolny w bocznej strefie boiska.

23'
Hołota dośrodkowywał do Frączczaka, ale piłka była za mocna i padła łupem Szmatuły.

21'
Pogoń utrzymuje piłkę, ale niewiele z tego wynika. Piast jest bardziej konkretny.

19'
Jednak ten mecz nie jest jak filmy Hitchcocka. Najpierw nastąpiło trzęsienie ziemi, ale napięcie, miast urosnąć, spadło.

16'
Majewski uderzył, ale Czerwiński zablokował piłkę. Jeszcze Kozulij próbował dobijać, ale też został zablokowany.

15'
Dłuższa akcja Piasta. Goście próbują się dłużej utrzymać w posiadaniu piłki.

13'
Nunes wycofał do Majewskiego, ten uderzył na bramkę Szmatuły, ale niecelnie. Pierwszy strzał miejscowych.

11'
2:0!!!! Mak pakuje piłkę z najbliższej odległości!
Piłka poszła w mocny kozioł na dalszy słupek i niepilnowany Mak bez problemów zmieścił futbolówkę w siatce. Pogoń musi odrabiać straty.

11'
Pierwszy rzut rożny w meczu. Korner maja goście.

9'
Frączczak wyszedł na wolną pozycję, ale wygonił się do linii końcowej. Sędzia boczny pokazał jeszcze, że był spalony.

7'
GOOOOL!!! Valencia wyprowadza gości na prowadzenie!
Źle wyszedł na raz Sebastian Walukiewicz. Valencia go łatwo oszukał, wyszedł jeden na jeden z Bursztynem i pewnie zmieścił piłkę pomiędzy jego nogami. Gospodarze muszą odrabiać straty.

6'
Pierwszy atak Piasta.

5'
Gospodarze ciągle w natarciu. Piast ogranicza się do wybijania piłek.

4'
Jodłowiec popełnił błąd i zagrał do Blanika. Skrzydłowy źle przyjął piłkę i ja stracił.

2'
Pogoń od początku atakuje. Majewski zagrał na wolne pole, ale nikt nie ruszył do piłki.

1 '
Gospodarze rozpoczynają. zaczynamy!

'
Drużyny wychodzą na prezentację.

'
Sędzią spotkania jest Tomasz Kwiatkowski.

'
Piast w pierwszej kolejce pokonał Zagłębie Sosnowiec. Pogoń przegrała na wyjeździe z Miedzią Legnica po straconej bramce w doliczonym czasie gry.

'
Ławka rezerwowych Piasta: Plach, Hateley, Jagiełło, Konczkowski, Korun ,Parzyszek, Sokołowski.

'
Ławka rezerwowych Pogoni: Budziłek, Benedyczak, Kowalczyk, Listkowski, Malec, Matynia, Stec.

'
Mecz rozpocznie się za 15 minut.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Początek meczu Pogoń - Piast o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online