Spartak Trnava - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Spartak Trnava
0 : 1

Chudý - Kadlec, Tóth, Godál, Čonka - Jirka, Grendel (71' Miesenboeck), Sloboda (75' Vlasko), Greššák, Rada - Egho (90' Hladik)
Malarz - Wieteska, Astiz, Pazdan (53' Carlitos), Hlousek - Vesović, Mączyńśki (80

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

90+5'
Carlitos miał na swojej nodze piłkę na 0:2! Bardzo silny strzał z 18 metrów poleciał tuż obok lewego słupka bramki. Hiszpan miał sporo miejsca i nie posiadał żadnego krycia.

90+4'
Carlitos upadł pod polem karnym rywala. Sędzia, widząc wszystko, puścił grę dalej.

90+4'
Końcowe sekundy regulaminowego czasu gry.

90+2'
Jose Kante bardzo dobrze wypracował sobie przestrzeń do oddania niezłej próby zza szesnastki. Chudy efektownie rzucił się w kierunku piłki, która finalnie powędrowała obok lewego słupka.

90+1'
Rozpoczęła się pierwsza z pięciu doliczonych minut.

90'
Hladik wszedł na boisko za Egho. Cel jest jeden - obrona wyniku.

89'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie - ostry wślizg, żółtą kartkę otrzymał Jan Vlasko.

88'
Kolejna próba w wykonaniu Vlasko. Soczysty strzał zza pola karnego minimalnie minął prawy słupek bramki "Wojskowych".

87'
Arkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć Janowi Vlasko, który próbował swojego szczęścia, z ostrego kąta! Bramkarz odbił piłkę poza plac gry.

86'
Jan Vlasko wywalczył rzut rożny. Obrońcy Legii, którzy ustawili się w murze, zatrzymali kąśliwe uderzenie.

85'
żółta kartka czerwona kartka Legia Warszawa już nie 10-kę, ale już w 9-kę. Druga żółta kartka poleciała na konto Antolicia.

84'
Kiks Martina Totha. Mogło być groźnie, ponieważ Legia nie potrafiła umiejętnie wyjaśnić sytuacji, po kornerze.

83'
Spartak Trnava próbuje grać na czas. Aktualny wynik daje mu promocję do następnej rundy play-off Ligi Mistrzów.

81'
żółta kartka Antolić za ostro rozpychał się w powietrznej rywalizacji. Zasłużona kara indywidualna.

80'
Trenerzy Legii stawiają na ofensywę. Krzysztofa Mączyńskiego na płycie murawy zastąpił Kasper Hamalainen.

78'
Po raz kolejny w polu karnym gospodarzy zabrakło odpowiedniej techniki. Mateusz Wieteski dopadł do wymarzonej piłki od rzutu wolnego, ale wielce nieudolne przyjęcie piłki, zepsuło akcję.

77'
Sędzia asystent znów popsuł ofensywne plany gospodarzy. Rada był ogromnie rozczarowany.

75'
Mur ustawiony przez Arkadiusza Malarza zdał egzamin na ocenę bardzo dobrą. Zablokowane uderzenie ze stałego fragmentu gry.

74'
Rzut wolny dla gospodarzy. Arkadiusz Malarz wyszedł z piłką poza swoje pole karne. Zagranie futbolówki ręką.

73'
Gol strzelony przez Astiza, mocno pobudził jego kolegów do śmielszych działań w ofensywie.

71'
Miesenboeck - ten piłkarz otrzymał szansę od Radoslava Latala. Erik Grendel znajduje się aktualnie wśród innych rezerwowych.

70'
Chudy zaprzepaścił szansę Legii na szybkie wyrównanie strat! Wyborna interwencja, przy płaskim, bardzo niebezpiecznym strzale Cafu! Wielu kibiców już widziało futbolówkę w siatce.

68'
Bardzo zgrabnie futbolówkę wyłapał Arkadiusz Malarz. Blisko bramkarza znajdował się Egho.

67'
Egho nie ma szczęścia. Napastnik Spartaka po raz kolejny w tym dzisiejszym widowisku został złapany na pozycji spalonej.

65'
Gwizdek sędziego. Przerwana akcja gospodarzy, po tym jak Egho wyszedł z piłką poza linię końcową boiska.

64'
Gooooool! Jest nadzieja dla Legii! Inaki Astiz wykorzystał błąd komunikacyjny w obronie przeciwnika! Hiszpański obrońca z najbliższej odległości od bramki wpakował futbolówkę.

63'
Festiwal dośrodkowań z obu flanek boiska zaprezentowali Nam piłkarze Legii. W niemal każdym starciu górą był blok defensywny Spartaka.

62'
Ambitniejsze próby ofensywne mistrza Polski.

61'
żółta kartka Martin Toth zachował się agresywnie, w walce powietrznej. Żółta kartka dla stopera drużyny gospodarzy.

60'
Sędziowie liniowi na tym meczu znakomicie odczytują grę. Na wyraźnym ofsajdzie został złapany Rada.

59'

57'
Michał Kucharczyk bardzo ładnie złożył się do woleja zza pola karnego. Strzał skrzydłowego gości został w porę zneutralizowany.

56'
Zablokowana wrzutka Hlouska, który bardzo dobrze urwał się na lewej flance boiska.

54'
Mateusz Wieteska efektownie rzucił się do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale obrońcy Legii nie udało się stworzyć zagrożenia. Źle nakryta futbolówka głową.

53'
Carlitos zameldował się na boisku. Michał Pazdan ruszył w kierunku ławki rezerwowych.

51'
Spartak Trnava rywalizuje na boisku w niezmienionym składzie.

50'
Antolić zatrzymał akcję Spartaka, poprzez pociągnięcie za koszulkę przeciwnika. Zawodnik Legii otarł się o żółtą kartkę.

48'
Egho został uchwycony na ewidentnym spalonym. Napastnik nie miał żadnych podstaw do skarg.

47'
Cafu, będąc w polu karnym rywala, nieprzepisowo trzymał jednego z obrońców za koszulkę.

46'
Grę Legii ma poprawić Cafu. Ten zawodnik na placu gry zmienił Miroslava Radovicia.

46'
Wystartowała II część gry!

Pierwsza odsłona tego spotkania mogła podobać się neutralnej publiczności. Obie ekipy pokazały wielkie zaangażowanie na placu gry.
Legia Warszawa ma trzy kwadranse, by odrobić stratę dwóch goli. Zadanie zostało bardzo utrudnione w 36. minucie, kiedy to czerwoną kartkę otrzymał Marko Vesović.

Koniec I części gry!

45'
Sędzia techniczny zasygnalizował, że I połowa spotkania potrwa o jedną minutę dłużej.

44'
Jirka przyłapany na pozycji spalonej.

43'
Sędzia główny wyrzucił z boiska jednego z członków sztabu szkoleniowego Legii Warszawa. Chodzi o kierownika drużyny.

42'
Błąd techniczny okazał się kluczowy! Jose Kante bardzo niedokładnie przyjął sobie podanie na wolne pole! Gdyby snajper trochę lepiej opanował piłkę, to Legia miałaby znakomitą sposobność na otworzenie wyniku.

40'
Gospodarze usiłują bardzo szybko wykorzystać fakt, że grają w pełnym składzie personalnym.

39'
Arkadiusz Malarz na raty zatrzymał kąśliwą próbę zza pola karnego. Bramkarz miał dużo fortuny, że nikt nie był w pobliżu jego bramki, w momencie niezdarnej próby łapania.

37'
Egho mógł skarcić słabe ustawienie obrony Legionistów. Napastnik drużyny gospodarzy, jednak, w kulminacyjnym fragmencie akcji, koszmarnie kopnął w piłkę. Masa szczęścia przy gościach.

36'
żółta kartka czerwona kartka Legia Warszawa w osłabieniu. Szkolny faul taktyczny popełnił Marko Vesović. Ogromny cios, ale o winie piłkarza nie można w żadnym stopniu dyskutować.

34'
Kolejna próba wrzutki, którą podjął Adam Hlousek. I nie była to dobra próba. Za głębokie wgranie pewnie przejął Chudy.

32'
Dokładność - słowo klucz. Polskiej drużynie ciągle jej brakuje na połowie swojego przeciwnika.

31'
Hlousek na wolne pole do Radovicia. Serbskiego pomocnika w odpowiednim momencie zatrzymali defensorzy Spartaka.

29'
Mateusz Wieteska próbował zagraniem głową sfinalizować akcję z lewego skrzydła boiska. Jego ambicja nie zakończyła się finalnym sukcesem, czyli golem. Chudy dobrze się ustawił na linii.

28'
Kadlec zatrzymał genialne, prostopadłe podanie w kierunku Kucharczyka.

27'
Przeważają gospodarze. Legia trochę bez pomysłu na rozegranie.

25'
żółta kartka Marko Vesović popełnił błąd w ustawieniu, który potem próbował ratować faulem. Arbiter wyciągnął żółty kartonik.

24'
Arkadiusz Malarz nie mógł mieć żadnych problemów z chwytem piłki, która została posłana zdecydowanie za głęboko. Koszmarnie wybity rzut wolny przez gospodarzy.

22'
Korner został zepsuty przez Michała Kucharczyka. Za mało precyzji, a zbyt wiele sił. Gdyby proporcje były inne, to może Legia zdołałaby coś wykreować.

21'
Za mocno dośrodkowywał Adam Hlousek. Zbyt wielką zawiesinę trudno było zakończyć, albo przynajmniej zgrać.

20'

18'
Bardzo nieudolne wgranie piłki z lewego narożnika boiska pokazali gospodarze. Futbolówka kopnięta tam, gdzie centralnie stał Inaki Astiz.

16'
Arkadiusz Malarz udowodnił swój wysoki kunszt! Bramkarz doskonale wyciągnął nieprzyjemny strzał w lewy, dolny róg bramki! Jirka mógł się wpisać na listę strzelców.

15'
Jose Kante potrafi grać głową! Napastnik Legii przed momentem pokazał próbkę swoich umiejętności. Efektowne zagranie głową poleciało minimalnie obok prawego słupka bramki. Bardzo dobrym dośrodkowaniem błysnął Adam Hlousek.

13'
Na tym meczu nie ma systemu VAR. Kibice Legii mogą czuć się tym zawiedzeni, ponieważ w poprzedniej akcji, piłka być może przekroczyła linię bramkową.
Arbiter główny uznał, że futbolówka nie wpadła w 100% do bramki.

12'
Kontrowersja! Godal sprokurował Legii bardzo dobrą szansę strzelecką! Efektowny lob został w ostatniej chwili wybity z linii bramkowej!

11'
Pierwsza próba ofensywna Legii Warszawa. I pierwsza reakcja sędziego liniowego, który zauważył ofsajd w wykonaniu napastników ekipy ze stolicy Polski.

10'
Inaki Astiz doskonale przeciął bardzo groźne i sprytne podanie w kierunku Egho. Snajper usiłował minąć parę stoperów Legii.

9'
Adam Hlousek wywarł dobry pressing na uderzającym Gressaku. Rykoszet silnego strzału z dystansu nie zaskoczył Malarza.

8'
Legionistom brakuje większego spokoju w poczynaniach na boisku. Przyjezdni zaliczają wiele strat na swoje życzenie.

7'
Arkadiusz Malarz podjął dobrą decyzję o dalszym wyjściu z bramki. Doświadczony goalkeeper przejął crossowe podanie w pole karne Legii.

5'
Spartak Trnava próbuje agresywnie odbierać piłkę i atakować pobliże pola karnego Arkadiusza Malarza.

4'
Jose Kante został brzydko odepchnięty. Sędzia główny przyznał "Wojskowym" rzut wolny.

3'
Szkoleniowcem gospodarzy jest Radoslav Latal. Czeski trener kapitalnie pokazał się polskiej publiczności, pracując w Piaście Gliwice.

1'
Gressak przez chwilę nie mógł podnieść się z murawy.

1'
Gospodarze, jako pierwsi kopnęli futbolówkę.

*'
Mecz już się rozpoczął!

*'
Legia Warszawa wygrała w poprzedni weekend swój mecz ligowy z Koroną Kielce (2:1).

*'
W takich zestawieniach obie ekipy rozpoczną jakże dobrze zapowiadające się widowisko.

*'
Trenerski sztab Legii Warszawa uznał, że w pierwszym składzie zabraknie miejsca dla takiego zestawu graczy: Cierzniak, Philipps, Nagy, Hamalainen, Cafu, Carlitos, Szymański.

*'
Stawką tego dwumeczu jest udział w III rundzie el. Ligi Mistrzów sezonu 2018/19.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Początek spotkanie II rundy eliminacji Ligi Mistrzów Spartak Trnava - Legia Warszawa o godzinie 20:30. Mistrzowie Polski są w trudnej sytuacji. Pierwszy mecz na własnym stadionie przegrali 0:2.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Spartak Trnava - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online