Rio Ave - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Rio Ave
4 : 4

Makaridze - Reis de Lima,Monte, Buatu Mananga, Nadjack - Galeano, Leandrinho (89' Schutte), Tarantini (C.) (69' Jambor), Gabrielzinho (80; Furtado) - Gelson, Moreira.
Kelemen - Guilherme, Runje, Mitrović, Burliga - Kwiecień (75' Świderski), Romańczuk (C.) - Novikovas (87' Grzyb), Machaj (60' Pospisil), Frankowski - Sheridan.

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne, równie emocjonujące spotkania :)

'
Jaga wychodzi zwycięska z kapitalnego meczu. W tym spotkaniu było wszystko: zmiana prowadzenia jak w kalejdoskopie, dużo bramek, piękne uderzenia, faule, ostra gra, fantastyczne parady bramkarzy. Do tego to polski zespół wychodzi zwycięski z tego dwumeczu. Teraz na dumę Podlasia czeka w kolejnej rundzie belgijski Gent. To będzie jeszcze trudniejsze zadanie dla podopiecznych Ireneusza Mamrota.

90+5'
Arbiter spotkania zakończył mecz. Jagiellonia remisuje 4:4 z Rio Ave i przechodzi do następnej rundy eliminacji LE.

90+5'
Jaga poszanowała piłkę. Uderzenia próbował Romańczuk, ale daleko od bramki. Już nic się nie stanie w tym meczu.

90+4'
Reis nie atakowany przez nikogo wybił piłkę na rzut rożny. Zabrakło komunikacji.

90+2'
Furtado wszedł od tyłu w nogi Burligi.

90+1'
Rio Ave atakuje nieustannie. Białostoczanie ograniczają się do wybijania futbolówki jak najdalej od bramki Kelemena.

90'
Sędzia przedłuży spotkanie o co najmniej 5 minut.

89'
Andre Schute wszedł na boisko. Zmienił Leandrinho.

89'
Furtado dostał 80-metrową piłkę w pole karne, ale nie zdołał jej przyjąć.

87'
żółta kartka Burliga zgarnął "żółtko" za faul.

87'
Grzyb zastępuje na murawie Novikovasa.

84'
4:4!!! Znów mamy remis. Goście poszli z kontrą. Całą akcję zrobił Galeno, który przebiegł ponad pół boiska i zagrał na wolne pole do Furtado. Skrzydłowy nie miał problemów z pokonaniem Kelemena.

83'
Kolejna akcja Jagi. Znów Frankowski w roli dogrywającego. Sheridan nie zdołał sięgnąć piłki bo ubiegł go Monte. Rzut rożny.

83'
Nadjack próbował uderzać z 30. metra, ale trudno przyznać za to noty za styl.

Chwilę wcześniej na boisko wszedł Furtado.

79'
To, czego nie dokonał przed chwilą, zrobił teraz. Romańczuk po rzucie rożnym podwyższa prowadzenie. Jagiellonia prowadzi 4:3!

79'
Romańczuk znów znalazł się w kuriozalnej sytuacji do zdobycia bramki i powinien ją strzelić. Bramkarz wypluł piłkę przed siebie, a Taras metr od bramki nie potrafił zmieścić futbolówki w niej. Rzut rożny.

78'
Novikovas klepie piłkę na lewym skrzydle. Wreszcie Litwin zostaje powstrzymany faulem.

77'
Runje wybił piłkę na rzut rożny.

75'
Świderski zmienia Kwietnia.

72'
Pospisil wyrównuje!!!
Kolejna nieprawdopodobna akcja. Frankowski pograł na skrzydle z Novikovasem. Ten pierwszy wycofał w stylu Piszczka do wchodzącego Pospisila. Pomocnik strzałem z fałsza pokonał Makaridze.

70'
Rio Ave stwarza kolejne bardzo groźne akcje. Tym razem Reis uderzał, ale piłkę sparował Burliga.

69'
Na boisko wchodzi Nicola Jambor. Schodzi Tarantini.

68'
Kolejna kapitalna okazja gospodarzy. Tym razem Tarantini wbiegał w pole karne. Uderzył głową, ale przestrzelił.

66'
To powinna być bramka!!! Gelson Dala znów jakimś cudem przedryblował 5 obrońców w polu karnym, uderzył, ale kapitalnie sparował piłkę golkiper Jagi. Próbował dobijać jeszcze Moreira, ale ubiegł go Mitrović.

65'
Bardzo dużo dzieje się w tym meczu. Dużo fauli, bramek i akcji.

63'
3:2!!! Gelson wyprowadza swoja drużynę na ponowne prowadzenie. Rzut rożny dla gości. Zamieszanie. Tarantini uderzył, Kelemen jeszcze zdołał obronić. Głową dobijał Gelson, a Kelemen ciągle leżał. 3:2.

61'
żółta kartka Novikovas, wracając, uderzył w twarz Reisa.

Minutę później kartkę za faul obejrzał Frankowski.

60'
Pospisil wszedł na boisko. Zmienił Machaja.

59'
Poprzeczka!!! Rzut rożny dla gospodarzy. Najwyżej wyskoczył...Frankowski, który próbował wybić, a mało co nie zdobył samobója.

56'
Goooool!!! Jaga remisuje. Romańczuk strzelił bramkę!
Kuriozalna bramka. Frankowski ratował się wrzutem w pole karne, by nie stracić posiadania, Makaridze chciał wyjść do piłki, ale zatrzymał się, ona spadła pod nogę Romańczuka, a ten uderzył obok bezradnego bramkarza. Kuriozalna bramka daje wyrównanie.

56'
...i kolejny.

55'
Rzut rożny dla Jagi. Nic z niego nie wynikło.

53'
Sędziowanie dziś nie stoi na najwyższym poziomie. Tak naprawdę, nie stoi nawet na niezłym poziomie. Jeśli miałbym określić, to raczej niski poziom. Raz za razem oczywiste pomyłki sędziowskie.

51'
Romańczuk ucierpiał w starciu z Gelsonem. Robi nam się brzydki mecz.

49'
Novikovas faulował Nadjacka

47'
Gelson dostał podanie na wolne pole, ale wszystko powstrzymał Mitrović.

46'
Wracamy na boisko.

'
Jagiellonia prezentuje się znacznie lepiej, niż przed tygodniem, a przegrywa. Zawodnicy ze stolicy Podlasia stworzyli więcej okazji, są często przy piłce i długimi chwilami wyglądają na znacznie lepszy zespół. Rio Ave ma dzisiaj kapitalnie dysponowanego Galeno, który niemal w pojedynkę wygrywa im mecz. Druga połowa zapowiada się pasjonująco, bo obie drużyny ciągle są w grze o awans.

45+3'
Arbiter po tym strzale zakończył pierwszą połowę.

45+2'
GOOOL!!! Galeno uderzył z wolnego!!
Sam poszkodowany podszedł do rzutu wolnego i uderzył perfekcyjnie. Kelemen nie miał szans sięgnąć piłki zmierzającej pod spojenie jego bramki. Jaga przegrywa już 1:2
i wynik staje się niebezpieczny. Gospodarzom do awansu brakuje jednego gola.

45+1'
Frankowski faulował Galeno przed polem karnym, a przynajmniej tak interpretuje tę sytuację sędzia. Ostatnia szansa Rio Ave.

45'
Arbiter doliczył dwie minuty.

43'
Novikovas wbiegł w pole karne, dostał podanie i z ostrego kąta uderzył. Wywalczył tylko rzut rożny.

40'
żółta kartka skrzydłowy miejscowych został powstrzymany przez Romańczuka. W rewanżu Galeno postanowił sfaulować pomocnika Jagi.

39'
Golkiper miejscowych chyba ucierpiał przy poprzedniej interwencji, bo widoczny jest grymas na jego twarzy, a sam zawodnik trzyma się za plecy. rezerwowy bramkarz ruszył do rozgrzewki.

37'
Kolejny raz bardzo daleko wychodzi Makaridze. Bramkarz gospodarzy znów wygrał pojedynek z Sheridanem i później chciał się jeszcze kiwać z Frankowskim. Ostatecznie wykopał na aut.

36'
Frankowski strzelał z 25. metra, ale piłka obtarła nogę obrońcy i Makaridze nie miał problemów ze złapaniem piłki.

34'
żółta kartka Rio Ave wyszło z kontrą czterema zawodnikami. Przeciwko nim stało trzech obrońców Jagiellonii. Kapitalna interwencją popisał się Mitrović, powstrzymując rozpędzonego Galeno. Chwilę później Machaj dostał kartkę.

31'
Kwiecień już trzeci raz faulował w ofensywie przy stałym fragmencie gry.

29'
Jaga próbuje szybko odpowiedzieć. Najpierw Novikovas wbiegał w pole karne, ale został powstrzymany, teraz Kwiecień wywalczył rzut rożny.Frankowski bił kornera wprost w bramkę Makaridze, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.

27'
Gol! Niestety, Jaga remisuje już z Portugalczykami. Kolejny raz Galeno wniegał w pole karne, dostał podanie z przedpola i bez problemów pokonał Kelemena.

26'
Sheridan dostał piłkę na wolne pole, ale pierwszy do piłki dopadł Makaridze. Bramkarz miejscowych utrzymał nerwy na wodzy i zwiódł na zamach rozpędzonego napastnika. W kontrze Galeno wbiegł w pole karne, ale karnego nie było.

25'
Litewski skrzydłowy umiejętnie się zastawia. Tym razem na jego sztuczki dał się nabrać Reis. Obrońca gospodarzy pracuje na żółtą kartkę.

24'
Leandrinho faulował Novikovasa.

23'
Romańczuk dostał długie podanie na wolne pole, ale przegrał pojedynek biegowy z Buatu.

22'
Reis faulował Novikovasa.

19'
Burliga ma bardzo dużo problemów z Galeno i potrzebuje więcej wsparcia od Frankowskiego i defensywnych pomocników.

18'
Tarantini uderzał głową z trzeciego metra. Piłka poleciała obok słupka, a kapitan gospodarzy był na spalonym.

17'
Wszystko, co dobre w Ave zaczyna się na Galeno. Tym razem błyskotliwy skrzydłowy przebiegł całą połowę, wszedł w pole karne i zagrał wzdłuż bramki. Na szczęście dla polskiego zespołu nikt tego podania nie przeciął.

15'
Białystok jest bardzo groźny z kontr. Kolejny raz świetnie wyszedł Novikovas, ale nie zrozumiał się z Sheridanem.

14'
Kwiecień faulował Galeno na własnej połowie.

13'
Chwila spokojniejszej gry w środku. Jedno wiemy na pewno: dłużej, niż 90 minut meczu ze sobą nie spędzimy :)

11'
Kolejny rzut rożny dla miejscowych. Rio przeszło do ataku.

10'
Gelson wyszedł sam na sam, ale kapitalną interwencją popisał się Kelemen. Tylko rzut rożny.

9'
Jaga ciągle atakuje. Znacznie lepiej ogląda się tę drużynę, niż przed tygodniem.

6'
GOOOOL!!! Sheridan wyprowadza Jagę na prowadzenie! Kapitalna kontra białystockiego zespołu. Frankowski poszedł skrzydłem, zagrał przed obrońców, a tam na piłkę czekali Novikovas i Sheridan. To ten drugi przyjął piłkę i w sytuacji sam na sam pewnie uderzył w okno bramki. Jaga znacznie bliżej awansu. Gospodarze muszą teraz strzelić trzy bramki, by awansować.

6'
Tarantini uderzał z przedpola, ale Kelemen nie miał problemów z tym słabym strzałem.

5'
Dotychczas przy pięciu autach sędziowie pomylili się trzy razy. za każdym razem na niekorzyść Jagi.

4'
Pierwsze minuty wyglądają niemal identycznie, jak tydzień temu: znów gospodarze się bronią, a goście atakują.

3'
Sheridan dostał piłkę w polu karnym z autu, ale nie potrafił jej przyjąć.

2'
Akcja Jagiellonii. Guilherme wszedł w pole karne i uderzał. Strzał został zablokowany.

1'
Jaga już w pierwszej minucie oddała piłkę gospodarzom. To będzie długie 90 minut.

1'
Jagiellonia rozpoczyna ze środka. Zaczynamy!

'
Drużyny wychodzą na prezentację.

'
W pierwszym meczu Jaga szczęśliwie wygrała z Rio Ave. Portugalczycy na boisku wyglądali lepiej i niemal przez cały mecz to oni byli w ataku. Dziś duma Podlasia ma szansę awansować. By tego dokonać, musi świetnie bronić i/lub zdobyć bramkę. Zadanie nie będzie łatwe.

'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Sandomierski, Bezjak, Bodvarsson, Grzyb, Klemenz, Pospisil, Świderski.

'
Ławka rezerwowych Rio: Leonardo, Borevković, Furtado, Jambor, Figueiredo, Schmidt, Schutte.

'
Zapraszamy na spotkanie Rio Ave - Jagiellonia Białystok. Spotkanie rozpocznie się za 30 minut.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Początek spotkania II rundy eliminacji Ligi Europy AS Trencin - Górnik Zabrze w czwartek o godzinie 21:00. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Jagiellonii 1:0.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Rio Ave - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online