Wisła Płock - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 2

Dahne - Warcholak, Dźwigała, Uryga, Stefańczyk (87' Łasicki) - Furman, Szymański, Varela (80' Oliveira), Merebashvili, Szwoch (66' Zawada) - Ricardinho
Hamrol - Rymaniak, Malarczyk, Diaw, Kosakiewicz - Możdżeń (46' Arweładze) (86' Janjić), Jukić, Żubrowski, Petrak, Gardawski (46' Kallaste) - Soriano

Mecze na żywo: Wisła Płock - Korona Kielce

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Korona Kielce odniosła pierwszą wygraną w aktualnie rozgrywanym sezonie. Większa konkretność w ofensywie okazała się kluczowa w dzisiejszym starciu.

Ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+6'
Goooooool! Oliveira w ostatniej sekundzie bardzo mocno posłał futbolówkę w prawy sektor bramki! Kompletnie zaskoczona obrona kieleckiej Korony.

90+5'
Głodni kolejnych goli są goście. Dahne w stylu bramkarza piłki ręcznej wybronił strzał z najbliższej odległości.

90+4'
Bartosz Rymaniak bardzo groźnie huknął z linii szesnastego metra! Futbolówka nieznacznie minęła lewy słupek bramki Wisły Płock. Bramkarz był kompletnie zasłonięty.

90+3'
żółta kartka Żółty kartonik powędrował w kierunku Warcholaka.

90+1'
Gooooooool! Korona Kielce podwyższyła stan meczu! Ivan Jukić efektowną piętką zamienił na gola podanie od Kosakiewicza.

90'
Czas dodatkowy wynosi: 6 minut.

89'
Za kilka chwil powinniśmy wiedzieć, o ile sędzia główny zdecydował się wydłużyć dzisiejsze zawody.

87'
Znów odważnie na przedpolu Hamrol. Dobre warunki fizyczne pomogły w rywalizacji powietrznej z liczną grupą rywali.

86'
Arweładze już poza placem gry. Gruziński zawodnik został zmieniony przez Janjicia.

85'
Na aferę atakują zawodnicy płockiej drużyny.

84'
Klasowo na przedpolu zainterweniował Hamrol. Bardzo dobre piąstkowanie piłki, która poleciała od rzutu wolnego.

83'
Arweładze ewidentnie trzymał swojego oponenta za koszulkę.

81'
Korona Kielce próbuje trzymać swojego przeciwnika na bezpieczny dystans.

80'
Nico Varela opuścił plac gry. Oliveira ma pomóc Wiśle w odrobieniu strat.

79'
Z niemal linii bramkowej futbolówkę wybił Ken Kallaste! Genialnie piłkę z ostrego kąta wkręcił Dominik Furman! Coś ruszyło u gospodarzy.

78'
Kosakiewicz po raz kolejny spróbował dośrodkować od rzutu rożnego. Zrobił to, ale świetnie ustawiony Szymański, głową wybił piłkę poza pole karne.

77'
Kosakiewicz zdecydowanie za krótko wybił futbolówkę od lewego narożnika boiska. Obrona Wisły bez większego trudu oddaliła zagrożenie.

75'
Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. Ten czas to również możliwość dla obu szkoleniowców na przedstawienie swoich uwag.

74'
żółta kartka Żółtą kartkę dostał Kosakiewicz, za wcześniej popełniony faul taktyczny na Furmanie.

73'
Wielu piłkarzy w polu karnym Wisły. Zagranie od Petraka udało się defensywie skutecznie zneutralizować.

72'

70'
Za pracę w ofensywie zabrali się podopieczni Dariusza Dźwigały.

69'
Arweładze bardzo brzydko zahaczył rywala o nogę. Gruzin otarł się o karę indywidualną - żółtą kartkę.

68'
Ładna akcja na jeden kontakt przerwana przez sędziego liniowego. Oskar Zawada trochę za szybko wybiegł za defensywę Korony.

66'
Czas na wcześniej awizowaną zmianę. Oskar Zawada w miejsce Mateusza Szwocha.

65'
żółta kartka Za niepotrzebną sprzeczkę z sędzią żółtą kartkę otrzymał Alan Uryga.

64'
żółta kartka Coraz więcej negatywnych emocji po obu stronach. Piotr Malarczyk wykonał klasyczny faul taktyczny,

63'
Szykuje się premierowa zmiana w dzisiejszym spotkaniu u gospodarzy. Zawada otrzymuje zestaw poleceń taktycznych.

61'
Furman postanowił, że płasko wybije rzut wolny. Sprytne zagranie jednak w porę zatrzymał jeden z obrońców Korony.

60'
Tuż pod polem karnym gości doszło do faulu na Stefańczyku.

59'
W składzie popularnych "Nafciarzy" nadal bez zmian.

57'
Bez kalkulowania piłkę atakują gospodarze. Aktywny jest Dominik Furman, który już posiada na swoim koncie żółty kartonik.

56'
Cezary Stefańczyk szukał faulu na wysokości pola karnego Korony Kielce. Arbiter Szczech uznał, że boczny defensor symulował.

54'
Goooooool! 0:1! Soriano bardzo pewnie wykonał "jedenastkę". Precyzyjny strzał w prawy, dolny róg bramki.

53'
żółta kartka Żółtą kartkę za dyskusją z arbitrem otrzymali: Cezary Stefańczyk oraz Dominik Furman.

53'
Rzut karny dla Korony Kielce! Sędzia, po konsultacjach z innymi arbitrami, doszedł do wniosku, że Varela dotknął futbolówkę ręką.

51'
Chodzi o możliwe zagranie piłki ręką w polu karnym przez Varelę.

50'
Sędzia główny kieruje się w stronę wozu z systemem VAR.

49'
Chaotycznie akcję budują płocczanie.

48'
Sędzia główny słownie upomniał Szymańskiego. Rzut wolny dla przyjezdnych tego spotkania.

46'
W składzie Korony Kielce - dwie zmiany. Kallaste zastąpił Gardawskiego, a Arweładze wymienił Możdżenia.

46'
Druga część gry już ruszyła!

Pierwsza odsłona raczej do zapomnienia. Sporo boiskowej walki, ale zabrakło groźnych sytuacji strzeleckich. W pierwszej części gry należy nagrodzić zespół arbitrów, który miał kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi i wydawał słuszne werdykty.

Sędzia główny zdecydował o zakończeniu I połowy tego meczu.

45+2'
Jakub Żubrowski ponownie. Tym razem już w pełni celnie. Uderzenie w sam środek bramki skutecznie wychwycił Dahne.

45+1'
Trwa czas doliczony. Sędzia dorzucił dwie dodatkowe minuty.

45'
Bomba zza pola karnego! Żubrowski nie kalkulował przy oddawaniu strzału. Piłka poszybowała na wyższe sektory trybun.

44'
Mateusz Szwoch bardzo inteligentnie prostopadłym zagraniem próbował uruchomić Ricardinho. Brazylijczyka w ostatniej porze uprzedził bramkarz ekipy przeciwnej.

42'
Brawa od publiczności za podjęcie większego ryzyka zza pola karnego otrzymał Petrak. Silny strzał przeleciał obok lewego słupka bramki płockiej Wisły.

41'
Sędzia liniowy zdecydowanie przerwał akcję ofensywną Wisły Płock. Niko Varela był bardzo rozczarowany jego werdyktem o sygnalizacji spalonego.

39'
Atak pozycyjny stosują zawodnicy trenera Gino Lettieriego.

38'
Korona Kielce chce spróbować wykorzystać fakt, że gra w przewadze liczebnej. Ale jak dotąd, trudno jej jest zbudować jakikolwiek atak.

36'
żółta kartka Łukasz Szczech wyciągnął żółty kartonik. Nieprzepisowy blok zrealizował Gardawski.

35'
136:112. Statystyka, która odnosi się do ilości wykonanych podań.

33'
Dariusz Dźwigała będzie musiał inaczej przeorganizować ustawienie swoich podopiecznych na płycie boiska.

32'
żółta kartka czerwona kartka Wisła Płock w osłabieniu. Bardzo nieroztropnie zachował się Merebashvili, który próbował wymusić na arbitrze decyzję o przyznaniu jedenastki.

29'
Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

26'
Szwankuje precyzja po obu stronach. Ciężko idzie konstruowanie klarownych okazji bramkowych.

25'
Bardzo nieudolny strzał z dystansu kibicom zaprezentował Damian Szymański. Widać było dobrze, że piłka zeszła mu z korków.

23'
Oglądamy sporo przewinień taktycznych. Do tej pory oglądaliśmy jedną karę indywidualną.

21'
Dominik Furman za głęboko posłał piłkę od stałego fragmentu gry. Futbolówka opuściła plac gry, mijając wszystkich zawodników, skupionych w szesnastce Korony.

20'
Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Niko Varela, pomimo wielkich chęci, nie potrafił uciec z pułapki ofsajdowej.

19'
Ivan Jukić niedokładnie trafił piłkę głową. Odległość była bardzo korzystna do zaskoczenia bramkarza. Brak precyzji okazał się kluczowy w finalnej części akcji.

18'
Obaj bramkarze nie boją się dalekich wycieczek od swoich bramek. Jak na razie nie obejrzeliśmy żadnej wpadki w interwencjach na przedpolu.

17'
Dahne bardzo pewnie wyłapał futbolówkę, którą głową skutecznie zgrać Soriano. Brawa od publiczności, zgromadzonej na stadionie.

15'
Dominik Furman przekombinował wykonanie rzutu wolnego. Obrona drużyny przeciwnej doskonale rozczytała zamiary gwiazdy Wisły Płock.

14'
Kolejne, nieprzemyślane przewinienie w wykonaniu graczy kieleckiego zespołu.

13'
Niezła wrzutka ze stałego fragmentu gry na bramkę Hamrola. Wysoko skakali zawodnicy "Nafciarzy", ale ostatecznie powietrzną rywalizację wygrał jeden z piłkarzy Korony.

12'
Przepychanki w polu karnym Korony Kielce. Wisła Płock dostała rzut wolny na wysokości szesnastki.

11'
Ciekawy cross w kierunku Adama Dźwigały. Merebashvili był minimalnie spóźniony do dobrego zagrania. Gdyby ta sztuka mu się udała, to gruziński skrzydłowy stanąłby przed idealną szansę na strzelenie gola.

9'
Hamrol zaliczył doskonałe wyjście z bramki. Goalkeeper Korony zatrzymał kąśliwe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

8'
Soriano nie miał prawa do większych pretensji w kierunku sędziego liniowego, który zasygnalizował pozycję spaloną. Wina ewidentna zawodnika.

6'
Dużo niedokładnych zagrań po obu stronach barykady.

5'
Diaw nie mógł mówić o dobrym wykonaniu strzału zza pola karnego. Futbolówka poleciała bardzo daleko od światła bramki.

4'
żółta kartka Giorgi Merebashvili otrzymał bardzo szybko karę indywidualną. Gruzin zatrzymał akcję, która się nieźle zapowiadała.

3'
Arbitrowi głównemu pomagać w kontrowersyjnych sytuacjach boiskowych zespół sędziów w systemie VAR.

1'
Prosty błąd techniczny popełnił Marcin Warcholak. Korona dostała darmowy wyrzut piłki od autu.

*'

*'
Zawodnicy obu ekip już się zameldowali na placu gry.

*'
Gino Lettieri, opiekun kieleckiej Korony, na ławce rezerwowych pozostawił takich piłkarzy, jak: Sokół, Górski, Pierzchała, Kallaste, Arveladze, Janjić, Forbes.

*'
Sędziowską obsadę 3. serii gier otworzy Pan Łukasz Szczech.

*'
Rzut oka na ligową tabelę. Obie ekipy chciałyby jak najszybciej odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ligowym.

*'
Trener Dariusz Dźwigała zdecydował, kto rozpocznie nadchodzące zawody w pierwszym składzie Wisły Płock.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o godz. 18:00.

*'
Zapraszamy Wszystkich fanów piłki nożnej do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z inauguracyjnego starcia 3. kolejki polskiej Ekstraklasy: Wisła Płock - Korona Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online