Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
3 : 0

Kudła - Heinloth, Jędrych, Polczak, Malheiro - Wrzesiński, Babiarz, Vokić (53' Kokoszka), Nowak (C.) (90+2 Rzonca), Udovicić - Torunarigha (61' Sanogo).
Budziłek - Niepsuj (46' Stec), Dvali, Rudol, Nunes - Hołota, Drygas (74' Benedyczak) - Kozulj, Majewski, Matynia (66' Listkowski) - Frączczak (C.).

'
Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne relacje.

'
Pogoń zagrała słaby mecz. Bez pomysłu w ataku, dająca się zaskoczyć w obronie. Zagłębie nie grało wielkiego meczu. Ba, nie grało nawet dobrego. Mimo to wygrało 3:0. Głównie za sprawą swoich skrzydłowych i błędów przeciwników.
Przed sezonem mówiono, że Pogoń ma łatwe wejście w sezon. Pierwszy i trzeci mecz z typowanymi do relegacji beniaminkami, a drugi z typowanym do spadku Piastem. Po tych trzech kolejkach portowcy mają 0 punktów i 0 strzelonych bramek, natomiast straconych aż 6. Nie wygląda to najlepiej. Zagłębie notuje swoje pierwsze zwycięstwo po powrocie do Ekstraklasy i może cieszyć się z trzech punktów.

90+6'
Sędzia po tej akcji zakończył spotkanie.

90+5'
3:0!!! Ostatnia akcja. Zagłębie poszło z kontrą w trójkę. Znów akcję zainicjował Kudła daleko piłką do Sanogo. Ten zagrał w pole karne. Tam odnalazł się Udovicić. Piłka obtarła jeszcze Hołotę i być może drugi samobój zostanie zaliczony pomocnikowi Pogoni.

90+5'
Środkowi obrońcy Pogoni rozgrywają miedzy sobą. Tak właśnie wygląda dziś Pogoń.

90+3'
żółta kartka Pogoń nie tworzy już akcji. Została tylko kopanina.
Chwile wcześniej Stec dostał żółtą kartkę za faul.

90+2'
Callum Rzonca zmienia Nowaka. Wszystkie zmiany wykorzystane.

90+1'
Nowak sprytnie zagrał krótko do Jędrycha. Obrońca powinien z dwóch metrów pokonać Budziłka.

90'
Arbiter doliczył 5 minut.

90'
żółta kartka Hołota.

89'
Zawodnik Pogoni ciągle leży, bo jest opatrywany. Pomocnik ucierpiał w starciu z Sanogo.

88'
Hołota za ten faul otrzyma żółtko. Zagłębie ma szansę z rzutu wolnego z 20. metra.

87'
Hołota przegrał pojedynek z Sanogo. Rosły napastnik wychodził na wolną pozycję.

85'
Wydaje się, że Pogoń przegra trzeci mecz w tym sezonie. Martwi szczególnie liczba straconych goli przez portowców - już pięć. Jeśli dodamy do tego fakt, że nie strzelili żadnej, trudne dni czekają zawodników ze Szczecina.

84'
Gooool!!! 2:0!! Wrzesiński pokonuje na wślizgu Budziłka.
Udovicić dostał długą piłkę od własnego bramkarza, dograł w pole karne, a tam najszybszy był Wrzesiński. Skrzydłowy miał udział przy obu trafieniach swojego zespołu.

82'
Budziłek postanowił sam dostarczyć emocji w tym meczu. Kibicom Pogoni aż serca podskoczyły po kiwce ich bramkarza.

80'
Do końca regulaminowego czasu gry jeszcze 10 minut. W tempie toczonego meczu to będą jakieś 4 godziny.

78'
Polczak faulowany we własnym polu karnym w walce o piłkę.

78'
... i kolejny.

77'
Kozulj uderzył obok bramki. Rzut rożny.

77'
żółta kartka Udovicić za wcześnie wyskoczył do piłki z muru.

77'
Rzut wolny 22 metry od bramki Kudły.

74'
Na boisko wchodzi Benedyczak. Na murawie zastępuje Drygasa.

69'
Nowak wbiegał w pole karne. Sytuację uratował Nunes.

68'
Stec w prostej sytuacji wybył na rzut rożny. Błąd obrońcy.

66'
Na boisko wchodzi Listkowski. Zmienia Matynię.

65'
Kozulj uderzał, ale świetnie zachował się Kudła. Chwilę wcześniej był faul Hołoty.

65'
Po zamieszaniu Babiarz wybijał piłkę tuż przed linią bramkową.

64'
Trudno ocenić, czy Drygas próbował wstrzelić piłkę w pole karne, czy uderzać na bramkę. W każdym razie i jedno i drugie nie wyszło.

62'
Hołota wywalczył rzut rożny.

61'
Vamara Sanogo zmienia Torunarighę.

60'
Ledwie 15 minut po rozpoczęciu drugiej połowy pierwszą akcję miało Zagłębie. Nowak uderzał z 35. metra. Budziłek bez problemów złapał piłkę w koszyczek.

58'
Stec próbował uderzać. Ledwie turlająca się piłka poleciała 20 metrów od bramki Kudły.

56'
Trzeba szczerze przyznać, że nie jest to porywające widowisko. Zagłębie nawet nie próbuje pozorować walki o piłkę, o akcjach nie wspominając. Goście natomiast nie potrafią nic kreatywnego stworzyć z przodu. I tak w powolnym tempie mijają sekundy.

53'
Kokoszka wchodzi za Vokicia. Debiut doświadczonego obrońcy w Zagłębiu.

52'
Zagłębie nawet nie próbuje rozgrywać piłki, ogranicza się głównie do wybijania.

51'
Kolejne podanie w stronę Frączczaka, kolejne niecelne.

49'
Kozulj uderzył w boczną siatkę.

49'
Pogoń próbuje długimi podaniami powietrznymi stworzyć jakiekolwiek zagrożenie. Póki co nic z tego nie wyszło.

47'
żółta kartka Frączczak za agresywne wejście dostał żółtą kartkę.

46'
Wracamy na boisko.

46'
David Stec w przerwie zmienia Niepsuja.

'
Pogoń znów popełniła prosty błąd na początku spotkania. Co z tego, że prawdopodobnie była z przekroju połowy zespołem lepszym, jak w każdym meczu portowcy są lepsi w pierwszej połowie od przeciwników, a ciągle przegrywają. Zagłębie jest groźne z kontrataków. Przez resztę czasu gospodarze starają się umiejętnie przesuwać w obronie. Póki co, wszystko zapowiada pierwsze punkty beniaminka. Wracamy za parę chwil.

45+2'
Sędzia Przybył skończył pierwszą połowę.

45+1'
Rudol uderzał z dystansu. Bez przekonania i efektu.

45'
Jedna minuta doliczona.

45'
Kozulj na spalonym.

43'
Malheiro kolejny raz faulowany przez Niepsuja. Młody Niemiec solidne pracuje na żółtą kartkę.

42'
Polczak zażegnał niebezpieczeństwo z własnego pola karnego.

41'
Majewski w prostej sytuacji nie zdołał dokręcić piłki i uderzył 30 metrów od bramki.

39'
Wreszcie lepsza akcja Pogoni. Niepsuj wrzucał w pole karne po wymianie kilku podań, ale w powietrzu królował Kudła.

38'
Właśnie mamy serię autów z tego samego miejsca. Drużyny wykonujące tylko się zmieniają.

36'
Niewiele dzieje się na murawie. Obie drużyny nie są w stanie utrzymać piłki.

34'
Majewski zagrał diagonalnie w pole karne, ale Dvali nie zdążył do piłki.

33'
Malheiro wrzucał piłkę głęboko, głęboko, za głęboko...

31'
Majewski przyjął piłkę klatką i uderzył wolejem. Piłka poturlała się obok słupka.

29'
Kolejny rzut rożny i kolejny raz Frączczak. W trudnej sytuacji nie zdołał trafić w bramkę.

28'
Kolejny raz Babiarz próbował z dystansu. Kolejny raz Budziłek wyszedł obronną ręką (nie bez problemów).

26'
Głową uderzał Frączczak, kapitalną interwencją popisał się Kudło. Powinno być 1:1.

24'
Kozulj uderzał z miejsca, piłka otarła Polczaka i Kudła nie miał problemów z interwencją.

24'
Świetna kontra Zagłębia. Gospodarze poklepali przed polem karnym. Pogoń uratował wślizgiem Dvali.

22'
Rzut wolny dla gości. Matynia postanowił uderzyć wolejem. Piłka postanowiła wybrać się na orbitę okołoziemską.

21'
żółta kartka Kozulj kolejny raz faulowany. Żółtą kartkę dostał Malheiro.

18'
Wrzesiński faulował Kozulja.

16'
Frączczak wywalczył kolejny rzut rożny.

14'
Babiarz zmarnował wyborną akcję. Po rzucie rożnym dla gości, gospodarze wyszli z kontrą 5 na 3. Babiarz, zamiast podawać do kolegów, uderzał z 20. metra. Wysoko nad bramką.

12'
Nunes nie utrzymał piłki w boisku.

11'
Pogoń tydzień temu przegrywała 2:0 po 30 minutach meczu. Czy tym razem będzie podobnie?

9'
Budziłek wykopał wprost do Kudły.

8'
Udovicić spudłował w dobrej sytuacji. mogło być 2:0.

8'
Z kolejną kontrą wychodzi Zagłębie. Pogoń ma beznadziejne początki spotkań.

6'
Goool!! Zagłębie wychodzi na prowadzenie!!
Pierwsza akcja gospodarzy. Skrzydłem pognał Malheiro. Zagrał w pole karne. Tam Nowak wycofał do wbiegającego Wrzesińskiego. Ten uderzył, a piłka przeleciała między nogami Hołoty i zmieniła swoją trajektorię. Samobój.

5'
Matynia faulował Heinlotha.

3'
Rzut rożny dla gości. Frączczak doszedł do strzału, uderzył nad poprzeczką.

1'
Mocno rozpoczęła Pogoń. Z dystansu uderzył Drygas. Kudła z problemami obronił.

1'
Pogoń rozpoczyna ze środka. Zaczynamy!

Sędzią meczu Jarosław Przybył.

'
Drużyny wychodzą na prezentację.

'
Kibice portowców wydają się zaniepokojeni...

'
Jedno wiemy na pewno: dzisiaj grono drużyn bez punktu w lidze się skurczy.

'
Pogoń słabo weszła w sezon. Drużyna, która miała walczyć nawet o pierwszą piątkę przegrała oba swoje mecze. W pierwszej kolejce lepsza okazała się Miedź, w poniedziałek szczecinianie przegrali z Piastem 0:2. Czy wreszcie się odkują? Okazja jest wyborna, bo trudno znaleźć słabiej grającą drużynę w lidze (Cracovia?). Zagłębie dotychczas również przegrało oba mecze. Najpierw 1:2 ulegli Piastowi, a w ostatni weekend w takim samym stosunku przegrali z Zagłębiem Lubin.

'
Ławka rezerwowych Pogoni: Bursztyn, Malec, Stec, Listkowski, Kowalczyk, Błanik, Benedyczak.

'
Ławka rezerwowych Zagłębia: Perdijć, Kokoszka, Rzonca, Sanogo, Mello, Banasiak, Puchacz.

'
Zapraszamy na spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin. Początek spotkania o 20.30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online