WBA - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
WBA
Manchester United
2 : 2

Myhill – Wisdom, Lescott, Dawson, Pocognoli – Morrison, Dorrans, Gardner, Brunt – Sessegnon (86' Mulumbu), Berahino
De Gea – Rafael, Jones, Rojo, Shaw – Blind, Herrera (46' Fellaini), Januzaj, Mata (72' Falcao), Di Maria (76' Young)– Van Persie

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Już we wtorek i środę - Liga Mistrzów online!

90+5'
Koniec meczu. Spotkanie kończy się podziałem punktów.

90+4'
Żółta kartka dla Rojo.

90+3'
Zablokowany strzał Blinda. Szaleńcze ataki Manchesteru.

90+2'
Niecelny strzał Blinda zza pola karnego.

90+1'
Falcao zgrał piłkę do Fellainiego, ten zdołał oddać strzał, ale za lekki, aby zaskoczyć bramkarza.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

87'
Goool! Falcao znakomicie wycofał piłkę przed pole karne, gdzie był Blind, który precyzyjnym strzałem po ziemi doprowadził do remisu..

86'
Zmiana w ekipie WBA. Boisko opuścił Sessegnon, a zastąpił go Mulumbu.

83'
Blind ukarany żółtą kartką.

81'
Niecelny strzał głową Rojo.

80'
Do końca meczu dziesięć minut. Czy Manchester zdoła zdobyć gola?

77'
Bardzo niecelnie uderzał Wisdom.

76'
Na boisku pojawił się Ashley Young, a opuścił je Angel di Maria.

74'
Po zgraniu piłki przez Falcao z powietrza w słupek trafił Van Persie! Mógł być remis.

72'
Boisko opuścił Mata, a zastąpił go Falcao.

70'
Bardzo niecelny strzał Rafaela z dystansu.

68'
Van Persie uderzał głową, ale piłka o kilka metrów minęła bramkę.

65'
Gool! 2:1 dla gospodarzy! Po ładnej akcji w sytuacji sam na sam z De Geą znalazł się Berahino i strzałem przy słupku zdobył gola!.

63'
Zablokowany strzał Berahino z pola karnego.

62'
Gospodarze nieco uporządkowali swoją grę i starają się utrzymywać przy piłce.

58'
Angel di Maria próbował wkręcić piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego, ale piłkę pewnie złapał Myhill.

57'
Bardzo dobrze gra w drugiej połowie Manchester.

53'
Zablokowane uderzenie Maty z pola karnego.

51'
Angel di Maria uderzył z szesnastu metrów, ale za lekko aby pokonać Myhilla.

48'
Goool! Wejście smoka Fellainiego. Poradził sobie z dwoma obrońcami, dobrze przyjął piłkę i strzałem z linii pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy.

46'
W przerwie Fellaini wszedł za Herrerę.

46'
Gra wznowiona.

45'

42'
Lescott uderzył głową wysoko nad bramką po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

39'
Z rzutu wolnego bardzo niecelnie uderzał Mata.

38'
Van Persie odebrał piłkę Lescottowi, uderzył z pola karnego, ale na drodze do bramki stanął jeden z obrońców.

35'
Manchester ma przewagę optyczną. Nic z niej jednak nie wynika.

31'
Myhill z trudem obronił strzał zza pola karnego di Marii.

29'
Zaatakował Manchester, ale zabrakło precyzji w polu karnym.

28'
Gospodarze znów starają się utrzymywać przy piłce.

24'
Kolejny dobry atak gospodarzy prawą stroną. Dorrans mocno dośrodkował w pole karne, ale Berahino nie sięgnął piłki.

22'
Gospodarze skupiają się teraz na defensywie i szybkich kontrach.

19'
Angel di Maria ładnie przyjął piłkę w polu karnym, obrócił się z nią, ale jego uderzenie obronił Myhill.

17'
Dobre dośrodkowanie di Marii, ale Lescott dobrze wybił piłkę głową.

15'
Bardzo niecelny strzał Morrisona.

12'
Manchester rzucił się do ataków, ale seria dośrodkowań nie przyniosła bramki, ani zagrożenia.

10'
Van Persie urwał się obrońcom, ale jego niezbyt mocne uderzenie z pola karnego obronił bramkarz WBA.

9'
Goool! Gospodarze prowadzą. Wisdom na prawej flance zaimponował niesamowitą szybkością, wyłożył piłkę Sessegnonowi, a ten precyzyjnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie. .

8'
Spokojny początek meczu.

5'
Dorrans dośrodkował prosto na głowę obrońcy.

4'
Jak na razie prawie cały czas przy piłce utrzymują się gospodarze.

1'
Zablokowany strzał Morrisona.

1'
Początek meczu. Rozpoczęli gospodarze.

*'
Mecz poprowadzi Mike Dean.

*'
Ławka rezerwowych Manchesteru United: Anders Lindegaard, Chris Smalling, Michael Carrick, Marouane Fellaini, Darren Fletcher, Ashley Young, Radamel Falcao.

*'
Ławka rezerwowych West Bromwich Albion: Luke Daniels, Cristian Gamboa, Gareth McAuley, Youssuf Mulumbu, Sebastian Blanco, Victor Anichebe, Brown Ideye.

'
Początek relacji LIVE z meczu WBA - Manchester United o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z WBA - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online