Piast Gliwice - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Szmatuła - Pietrowski, Czerwiński, Sedlar, Kirkeskov - Dziczek, Jodłowiec - Mak (70' Jagiełło), Valencia, Felix (79' Hateley) - Papadopulos (63' Parzyszek)
Hładun - Czerwiński, Guldan, Dąbrowski, Dziwniel - Bohar (69' Mares), Matuszczyk, Tosik (59' Matras), Starzyński (77' Kopacz), Pawłowski - Tuszyński

Valencia (23.)
Hateley (83.)
Tuszyński (33.)

Tosik (44.) żółta kartka
Dziwniel (57.) żółta kartka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Piast Gliwice wygrał 3. mecz z rzędu w aktualnym sezonie ligowym.

90+3'
Jakub Mares miał niezłą okazję na wyrównanie stanu spotkania. Strzał z ostrego kąta okazał się łatwy do wyciągnięcia dla Jakuba Szmatuły.

90+2'
Gospodarze starają się sukcesywnie kraść cenne sekundy Zagłębiu Lubin.

90+1'
Prostopadła piłka w stronę Piotra Parzyszka. Szybszy do futbolówki był Hładun.

90'
Bonus time wynosi 3 minuty.

88'
Jakub Szmatuła musiał się solidnie wyciągnąć, by wybronić strzał głową Bartosza Kopacza! Wybitna parada, przy uderzeniu w prawy, dolny róg bramki.

86'
Kibice Piasta wykrzykują: "JESZCZE JEDEN!".

84'
Długa centra od rzutu wolnego, Pawłowskiego. Najlepiej w szesnastce ustawił się jeden z defensorów gliwickiego klubu.

83'
Goooooooool! Cierpliwość popłaca! Tom Hateley wybornie przymierzył z linii 16 metra! Płaski strzał okazał się nie do obrony dla Hładuna, który był wyraźnie zasłonięty.

82'
Gliwiczanie robią dużo, by zmienić aktualny rezultat na tablicy.

80'
Jakub Czerwiński, będąc daleko od bramki, solidnie huknął. Jego próbę zablokował... kolega z klubu, Piotr Parzyszek.

79'
Czas na ostatnią zmianę. Hateley w miejsce Felixa.

77'
Filip Starzyński nie pokazał dzisiaj pełni swoich umiejętności. Ten gracz wylądował na ławce rezerwowych. Bartosz Kopacz wszedł na murawę.

76'
Arbiter liniowy zauważył pozycję spaloną u gracza Zagłębia Lubina. Chodziło o Czerwińskiego.

75'
"Piastunki" są coraz groźniejsze po stałych fragmentach gry.

74'
Obaj szkoleniowcy mają jeszcze możliwość dokonać po jednej zmianie w swoim składzie.

73'
Zagłębie Lubin zamknęło się na własnej połowie boiska.

72'
Piast próbuje różnymi sposobami. Przed chwilą obejrzeliśmy dwie groźne próby wrzutek z lewego skrzydła boiska.

70'
Kolejna zmiana. Aleksander Jagiełło na placu gry zastąpił Mateusza Maka.

69'
Zmiana. Damian Bohar zakończył swój udział w tym spotkaniu, Jakub Mares otrzymał swoją szansę.

68'
Jakieś typy?

66'
Felix nie popisał się dokładnością, przy wybiciu kornera. Piłka posłana wprost w miejsce, gdzie stał jeden z obrońców drużyny przeciwnej.

65'
Odważną decyzję o strzale bez przyjęcia, z woleja, podjął Bartłomiej Pawłowski. Pomocnikowi piłka jednak nie weszła tak, jak tego chciał. Uderzenie poleciało obok prawego słupka bramki.

63'
Zmiana, której autorem jest Waldemar Fornalik. Michala Papadopulosa zastąpił Piotr Parzyszek.

61'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę do góry. Bartłomiej Pawłowski troszeczkę za szybko wybiegł za obronę przeciwnika.

60'
Wybiła godzina gry tego meczu. Patrząc na grę obu zespołów, można dojść do wniosku, że nikt nie chce podziału punktów.

59'
Mateusz Matras pojawił się na placu gry. Jakub Tosik, który miał na swoim koncie kartkę, poszedł w kierunku ławki rezerwowych.

57'
żółta kartka Daniel Dziwniel nie protestował, jak sędzia główny ukarał go żółtą kartą. Podręcznikowe przewinienie taktyczne.

56'
Mało miejsca jest w środku pola. Duże zagęszczenie.

55'
Jeden z rezerwowych Zagłębia Lubin odbiera wskazówki taktyczne. Prawdopodobnie za chwilę powinniśmy ujrzeć korektę personalną.

54'
Bardzo dużo fauli taktycznych oglądamy w tym spotkaniu. Do tej pory tylko jeden zawodnik otrzymał żółtą kartkę.

52'
Kąśliwą centrę z prawego skrzydła zaprezentował Dziczek. Jego zagranie próbował wykończyć głową Jodłowiec, ale temu zabrakło sporo dokładności.

51'
Akcja za akcję. Obie strony usiłują dynamicznie operować futbolówką.

49'
Piast stara się krótkimi podaniami podejść pod pole karne rywala.

48'
Z naszych informacji wynika, że w obu składach nie doszło do zmian.

46'
Dziwniel bardzo wyraźnie przetrzymywał swojego przeciwnika o koszulkę. Sędzia wszystko odgwizdał.

46'
Wystartowała już II odsłona dzisiejszego meczu!

Portal EkstraStats przygotował panel statystyk.

Pan Paweł Gil zasygnalizował koniec I części gry!

44'
żółta kartka Jakub Tosik nie uniknął kartki. Ewidentne podcięcie rozpędzonego przeciwnika.

44'
Ostry wślizg na nogę Starzyńskiego. Bez kartki.

43'
Klasyczny faul taktyczny w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego rozpoczną zawodnicy Waldemara Fornalika.

41'
Jakub Szmatuła w pełni skutecznie przeciął tor lotu futbolówki, od rzutu wolnego. W jego polu karnym było wielu zawodników Zagłębia Lubin.

40'
Sedlar nieroztropnie zachował się na wysokości własnego pola karnego. Stały fragment gry dla drużyny przyjezdnych.

38'
Hładun zasłużył na gromkie brawa! Klasowa interwencja przy bardzo nieprzyjemnym strzale w wykonaniu Valencii! Odległość od bramki była bardzo mała.

37'
Obaj bramkarze mają kłopoty z grą na przedpolu. Hładun przed chwilą popełnił spory błąd techniczny. Na jego szczęście, napastnicy przeciwników nie potrafili w porę dojść do futbolówki.

35'
Bartłomiej Pawłowski złapał się za głowę, po swoim uderzeniu z woleja. Pomocnik doskonale wiedział, że futbolówka mu koszmarnie zeszła z nogi. Piłka poleciała daleko od światła bramki.

34'
W sytuacji bramkowej zawiódł Jakub Szmatuła, który nie był konsekwentny przy swoim wyjściu z bramki.

33'
Goooooool! 1:1! Radość wśród gości! Patryk Tuszyński znalazł się idealnie w polu karnym i dobrym uderzeniem piłki głową zaskoczył Szmatułę.

31'
Chaotycznie futbolówkę na pole karne gospodarzy próbują wbić podopieczni Mariusza Lewandowskiego.

30'
Za Nami już drugi kwadrans podstawowego czasu gry. Aktywniejszy, w mojej ocenie, jest Piast Gliwice.

28'
Arbiter liniowy przyłapał zawodnika Piasta Gliwice na pozycji spalonej.

27'
Jakub Czerwiński przerwał prostopadłe podanie do Patryka Tuszyńskiego.

26'
W Gliwicach mocno pada deszcz. Taka aura powinna zachęcić piłkarzy do oddawania strzałów zza pola karnego.

24'
Asystę przy golu Valencii zanotował Papadopulos. Czeski snajper błysnął kapitalnym zgraniem piłki głową.

23'
Gooooooool! Piast na prowadzeniu! Fantastyczny lob w realizacji Valencii. Pomocnik gospodarzy wykorzystał nieudolną interwencję bramkarza na przedpolu.

21'
Interwencję życia zrealizował Guldan. Ryzykowny wślizg w swoim polu karnym powstrzymał zapędy Papadopulosa, który znajdował się bardzo blisko bramki Zagłębia.

20'
Posiadanie piłki: 53% : 47%

19'
Hładun swoją szybkością naprawił duży błąd kolegów z bloku defensywnego. Papadopulos już czyhał na możliwą okazję na strzelenie bramki.

17'
Czerwiński (Zagłębie) groźnie wstrzelił futbolówkę z prawej flanki boiska. Udany wślizg Sedlara uchronił Piasta przed możliwym niebezpieczeństwem.

16'
Oczekujemy pierwszej strzeleckiej sytuacji. Do tej pory obejrzeliśmy sporo boiskowej walki oraz stałych fragmentów gry.

14'
Po raz kolejny blok defensywny Zagłębia zdał egzamin. Dobre ustawienie przy rzucie wolnym, który został wykonany przez oponenta.

13'
Tosik nie kalkulował przy próbie odbioru piłki. Ewidentne przewinienie, które nie zostało jednak wycenione na żółty kartonik.

12'
Celna próba z dalszej odległości w wykonaniu Dziczka. Sygnalizowane zagranie pewnie wybronił Hładun.

10'
"Miedziowi" dobrze zorganizowali się w defensywie. Rzut rożny, który przed chwilą wykonali gospodarze, nie przyniósł realnego zagrożenia.

9'
Tomasz Jodłowiec spróbował swoich sił zza pola karnego. Konkretny strzał został w porę zablokowany wślizgiem przez Jakuba Tosika.

8'
Mak został w ostatniej chwili powstrzymany przez parę stoperów Zagłębia. Interesujący cross w kierunku skrzydłowego.

6'
Hładun bardzo spokojnie zgarnął zbyt głęboką wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Precyzją nie błysnął Mak.

5'
Na stadionie w Gliwicach znajduje się wóz transmisyjny z systemem VAR. Jeśli pojawi się jakakolwiek kontrowersja sędziowska, to arbiter Gil pewnie skorzysta z jego usług.

3'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego zrealizował w poprzedniej sytuacji Filip Starzyński.

2'
Dobra okazja dla Zagłębia Lubin. Jakub Tosik minimalnie przestrzelił głową. Pomocnik idealnie urwał się obronie przy stałym fragmencie gry. Futbolówka poleciała tuż nad poprzeczką.

1'
Bardzo brzydki faul na Czerwińskim. Rzut wolny dla gości.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego!

*'
Zawodnicy obu drużyn pojawili się na płycie murawy.

*'
Pan Paweł Gil będzie pełnić funkcję arbitra głównego.

*'
Karty odkrył również szkoleniowiec Piasta, Pan Waldemar Fornalik.

*'
Obie drużyny stały się rewelacjami po 2.kolejkach obecnego sezonu.

*'
Trener Mariusz Lewandowski postawił na taki zestaw personalny. Ktoś zaskoczony?

*'
Początek zawodów zaplanowano na godz. 18:00.

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z pierwszego sobotniego meczu 3. kolejki polskiej Ekstraklasy: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online