Legia Warszawa - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Malarz - Vesović, Wieteska, Astiz, Hlousek (82' Philipps) - Kucharczyk, Cafu (59' Nagy), Mączyński, Szymański - Carlitos (HT' Antolić), Kante.
Kuciak - Stolarski, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Łukasik - Kubicki, Lipski (76' Sopoćko) - Mak (62' Fila), Paixao, Haraslin (86' Chrzanowski).

Nalepa (35.) żółta kartka
Mak (38.) żółta kartka
Fila (89.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

*'

*'
Wynik końcowy wydaje się być sprawiedliwy dla obu drużyn. Żaden z zespołów nie dominował nad drugim. Legia wciąż bez zwycięstwa na własnym stadionie w obecnym sezonie ligowym.

Koniec meczu! Legia Warszawa bezbramkowo remisuje z Lechią Gdańsk.

90+3'
Augustyn przewinił w ofensywie, sędzia główny przerwał grę.

90+2'
Od rzutu rożnego wznowią grę lechiści.

90'
Arbiter doliczył cztery minuty.

89'
żółta kartka Fila obejrzał kartkę w kolorze żółtym za przewinienie. Poszkodowany Nagy.

86'
Trzecia zmiana w drużynie z Gdańska: Chrzanowski zastąpił Haraslina.

85'
Zagotowało się pod bramką gdańszczan! Najpierw Kuciak odbił zagranie Szymańskiego, po chwili znakomicie wybronił strzał Mączyńskiego, a chwilę później bomba z dystansu, którą posłał Nagy, minęła cel w nieznacznej odległości.

83'
Astiz w ostatnim momencie zablokował strzał Sopoćki.

82'
Czeski defensor nie jest w stanie kontynuować gry. Jego miejsce zajął Philipps.

81'
Hlousek siedzi na murawie i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

79'
Tragikomiczny centrostrzał Mączyńskiego przeszedł nad poprzeczką.

78'
Fila sfaulował Kucharczyka na skrzydle bardzo blisko linii pola karnego. Może być groźnie pod bramką Lechii.

76'
Roszada w zespole z Pomorza: Sopoćko za Lipskiego.

75'
Lechiści powoli zaczynają częściej napierać na połowę Legii.

73'
Paixao efektownie oszukał Astiza przy linii końcowej w pobliżu szesnastki, kąt był jednak zbyt duży na uderzenie, dlatego Portugalczyk podawał przed szesnastkę. Nikt z jego partnerów tam nie było i akcja spaliła na panewce.

72'
Nagy ewidentnie zagrał ręką w okolicy środka boiska. Zauważył to sędzia Musiał i odgwizdał rzut wolny.

70'
Ładne uderzenie z dystansu Stolarskiego po indywidualnym rajdzie przeszło obok lewego słupka.

69'
Brakuje precyzji w grze obydwu ekip.

67'
Główkował Wieteska, wprost jednak w ręce Kuciaka.

66'
Kante wywalczył rzut rożny dla warszawskiej drużyny.

65'
Bardzo niedokładny przerzut Mączyńskiego do Hlouska. Czech nie miał żadnych szans na opanowanie tak wysoko zawieszonej futbolówki.

64'
Gracze znad morza już nie atakują w taki sposób, jak w pierwszej części meczu. Sprawiają wrażenie zespołu, dla którego podział punktów byłby w pełni satysfakcjonującym rezultatem.

62'
Pierwsza zmiana w Lechii Gdańsk: murawę opuścił Mak, za niego wszedł Fila.

60'
Szymański posłał celne uderzenie zza pola karnego. Kuciak nie miał najmniejszych problemów ze złapaniem futbolówki.

59'
Druga korekta w składzie mistrza Polski: Nagy zajął miejsce Cafu.

57'
Wolej Kubickiego z obrębu pola karnego Legii nie znalazł drogi do siatki.

56'
Główkę Cafu, który miał stuprocentową okazję, wybronił Kuciak, jednak i w tej sytuacji był ofsajd.

55'
Było groźnie, ale odegranie Kante do Cafu zostało wyłapane przez Kuciaka. W tej sytuacji sędzia odgwizdał spalonego.

54'
Następny stały fragment, tym razem korner.

53'
Rzut wolny dla miejscowych niedaleko szesnastki Lechii.

52'
Potężna bomba Hlouska trafiła w Nalepę.

51'
Strzał Kante z bardzo bliskiej odległości przeszedł nad poprzeczką.

50'
Kante próbował wolejem strzelić na bramkę Kuciaka, ale został zablokowany.

49'
Paixao złapany na ofsajdzie.

48'
Dogranie Lipskiego opuściło pole gry. Od bramki Malarz.

47'
Astiz wybił piłkę poza plac gry po wrzutce Haraslina. Od narożnika boiska wznowią grę gdańszczanie.

46'

*'
Zmiana w Legii Warszawa: Antolić zastąpił Carlitosa.

*'
Zawodnicy obu zespołów powrócili na murawę.

*'

*'
Gdańszczanie są lepsi od legionistów - tak przemawiają boiskowe wydarzenia. Lechiści nie potrafią jednak tego przełożyć na dobry wynik. Warszawianie zaczęli stwarzać niewielkie zagrożenie pod bramką rywala dopiero po trzydziestu minutach.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

43'
Brakuje dokładności po obu stronach w końcowej fazie budowania akcji.

42'
Lipski starał się uruchomić Mladenovicia prostopadłym podaniem, ale zagranie zostało przecięte.

40'
Efektowny, lecz na pewno nie była to próba efektywna w postaci strzału po koźle Cafu. Futbolówka minęła cel w dużej odległości.

38'
żółta kartka Drugi żółty kartonik dla gracza Lechii Gdańsk, tym razem obejrzał go Mak.

37'
Lechiści nie dopuścili do niebezpieczeństwa we własnej szesnastce.

36'
Rzut rożny dla legionistów.

35'
żółta kartka Faul Nalepy na Kucharczyku na wysokości pola karnego przyjezdnych. Żółtą kartką ukarany środkowy defensor.

34'
Haraslin uderzył z okolicy dwudziestego metra w podobny sposób, jak przed kilkoma minutami. Efekt taki sam.

33'
Hlousek popełnił przewinienie w ofensywie w trakcie walki o piłkę z Makiem.

31'
Udane piąstkowanie Kuciaka oddaliło zagrożenie.

30'
Kolejne w tej rywalizacji wznowienie gry z narożnika boiska.

29'
Mocny strzał sprzed pola karnego Cafu przyblokowany przez Łukasika. Będzie korner dla gospodarzy.

28'
Płaskie uderzenie Haraslina z dystansu nie sprawiło kłopotów Malarzowi.

27'

26'
Na ofsajdzie złapany Paixao.

24'
Nie do końca udane przyjęcie Mladenovicia po podaniu Haraslina ułatwiło interwencję golkiperowi Legii.

23'
Paixao chciał bardzo efektownie przelobować Malarza z dużej odległości. Strzał Portugalczyka przeszedł jednak nad poprzeczką.

22'
Nie było niebezpieczeństwa pod warszawską bramką.

21'
Jeszcze jeden korner.

20'
Kolejny stały fragment gry dla gości w postaci rzutu rożnego.

18'
Stolarski stracił futbolówkę na rzecz Carlitosa, ale już chwilę później naprawił swój błąd.

17'
Malarz znakomicie wybronił groźną główkę Augustyna! To była sytuacja stuprocentowa.

16'
Świetny rajd przeprowadził Haraslin. Słowak udanie ograł Astiza, uderzył z dystansu, po drodze był rykoszet i ostatecznie będzie rzut rożny.

15'
Legioniści nie zbudowali jeszcze akcji, która przyniosłaby zagrożenie pod bramką Kuciaka.

14'
Dośrodkowanie z lewej flanki Mladenovicia padło łupem Wieteski.

12'
Po udanym piąstkowaniu Malarza, do uderzenia zza szesnastki doszedł Lipski. Próba pomocnika została jednak zablokowana.

11'
Drugi w tym meczu korner dla podopiecznych Piotra Stokowca.

10'
Spalony, na jakim znajdował się Carlitos, nie umknął uwadze sędziego liniowego.

9'
Do tej pory, lepsze wrażenie sprawiają goście.

7'
Mak został złapany na spalonym.

6'
Centra Maka prawie doszła do Haraslina, który chciał oddać strzał "nożycami".

4'
Obyło się bez większego zagrożenia, centra Mladenovicia nie odnalazła adresata w postaci któregoś piłkarza z drużyny przyjezdnych.

3'
Rzut rożny dla gdańszczan po interwencji Wieteski.

2'
Lechiści od samego początku starają się grać wysokim pressingiem.

1'
Rozpoczęli gospodarze!

*'
Inaugurację spotkania poprze odśpiewanie polskiego hymnu.

*'
Piłkarze są już na płycie boiska.

*'
Tomasz Musiał (Kraków) to sędzia główny nadchodzących zawodów.

*'
Rezerwowi gdańskiej Lechii: Alomerović, Nunes, Chrzanowski, Borysiuk, Fila, Sopoćko, Arak.

*'
Wyjściowe zestawienie gości z Gdańska prezentuje się w powyżej przedstawiony sposób.

*'
Ławka rezerwowych warszawskiego klubu: Cierzniak, Antolić, Philipps, Pazdan, Nagy, Radović, Żyro.

*'
Poznaliśmy skład Wojskowych!

*'
Włodarze aktualnego mistrza Polski po porażce w dwumeczu ze Spartakiem Trnava podjęli decyzję o zwolnieniu dotychczasowego trenera Deana Klafuricia. Miejsce Chorwata, do czasu podpisania umowy z nowym szkoleniowcem, zajął Aleksandar Vuković.

*'
Warszawianie zdążyli już zanotować porażkę w obecnych rozgrywkach w pojedynku na własnym boisku z Zagłębiem Lubin, w odróżnieniu od lechistów. Piłkarze prowadzeni przez Piotra Stokowca w dwóch seriach gier zgromadzili cztery punkty, raz wygrywając i remisując.

*'
Legioniści powalczą o drugie zwycięstwo w tym sezonie i poprawę nastrojów po odpadnięciu z eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
Godzina, na którą zaplanowano rozpoczęcie meczu, to 20:30.

*'
Witamy wszystkich kibiców na naszym portalu!
Przed nami jedno z najciekawszych spotkań trzeciej kolejki Lotto Ekstraklasy, w Warszawie miejscowa Legia podejmie Lechię Gdańsk. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z tego starcia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online