Śląsk Wrocław - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Słowik - Dankowski, Celeban (K.), Golla, Cholewiak - Augusto, Pałaszewski - Ahmadzadeh, Chrapek (71' Gąska), Pich (85' Radecki) - Piech (63' Robak).
Putnocky - Orłowski, Rogne, De Marco - Klupś (71' Jóźwiak), Trałka (K.), Radut (55' Cywka), Tomasik - Tiba, Amaral (76' Tomczyk) - Gytkjaer.

'
Dziękujemy za udział w transmisji i zapraszamy na kolejne.

'
Gdyby liczyć tylko piłki umieszczone w siatce, Śląsk wygrałby 4:1. Ponieważ jednak zawodnicy gospodarzy nie mają pojęcia o zasadzie spalonego, przegrali to spotkanie. Lech nie stwarzał okazji. Miał w zasadzie tylko kilka w końcówce meczu. Jedną z nich wykorzystał Tiba. Śląsk po trzech meczach ma 3 punkty, a Lech pozostaje niepokonany i ma 9 oczek.

90+6'
Arbiter Stefański kończy spotkanie po wyrzucie z autu gospodarzy.

90+5'
Rzut rożny dla gości. Wydaje się, że jest już po meczu.

90+4'
żółta kartka Augusto dostał za faul w bocznym sektorze boiska.

90+4'
Lech spokojnie rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy i stara się kraść czas.

90+3'
Farshad nie sięgnął piłki i nie zdołał zamknąć dośrodkowania.

90+3'
Kapitalną interwencją popisał się Słowik. Goście mieli kontrę 3 na 1.

90+2'
Trałka faulowany w środkowej strefie.

90'
Arbiter dolicza 5 minut.

89'
Znów próbował Tiba. Słowik był na posterunku.

88'
Rzut rożny dla gospodarzy.

87'
Kolejny spalony Śląska.

86'
żółta kartka Radecki dostał żółtą kartę za...no właśnie, za co? Nie faulował, nie brał udziału w akcji. Może kłócił się z sędzią.

85'
Pich zszedł, Mateusz Radecki wszedł.

85'
żółta kartka Gytkjaer faulował Celebana.

84'
GOOOOOOlaaaaa nie ma. Kolejny raz piłka w siatce Putnockiego. Kolejny spalony. A Marcin Robak już się cieszył.

82'
GOOOOL!!! Lech wychodzi na prowadzenie!!!
Tiba przedarł się lewą stroną. Cholewiak go nie upilnował i skrzydłowy uderzył z ostrego kąta. Śłowik przy tak mocnym strzale był bez szans. Śląsk musi odrabiać straty.

82'
Spiker właśnie podał, że dziś na stadionie jest ponad 17 tysięcy ludzi.

82'
Lech Poznań zamknął miejscowych na ich własnej połowie. Gytkjaer uderzył piłkę, ale bardzo niecelnie.

80'
Śląsk przeszedł do ataku pozycyjnego.

78'
Tiba wbiegł w pole karne gospodarzy, ale Słowik był pierwszy przy piłce. Panowie jeszcze się starli, ale rozdzielił ich Celeban.

77'
Śląsk ewidentnie ma problem ze spalonymi w tym meczu.

76'
Kolejna zmiana w Lechu. Zszedł Amaral. W jego miejsce Paweł Tomczyk.

74'
Ależ to jest kopanina. Żadna z drużyn nie kwapi się do ataków, a piłka jest głównie poza linią boczną.

73'
Golla od dwóch minut leży na murawie. Sztab medyczny pomaga mu zejść z boiska.

72'
żółta kartka Trałka ukarany żółtą kartką za faul.

71'
Schodzi Klupś, wchodzi Jóźwiak.

Schodzi Chrapek, wchodzi Gąska.

70'
Kolejny raz błąd przy wyprowadzaniu piłki popełnił Putnocky. Znów nikt tego nie wykorzystał.

68'
Ciekawe, jaki jest rekord nieuznanych bramek w jednym meczu Ekstraklasy...

67'
Po raz trzeci piłka w bramce Lecha. Kolejny raz był jednak na spalonym zawodnik Śląska.

64'
Dankowski został sfaulowany na 35. metrze od bramki Lecha. Okazja dla WKS-u.

Celeban uderzył obok bramki. Dodatkowo był na spalonym.

63'
Z boiska schodzi Piech. Za niego wchodzi Marcin Robak.

63'
Michał Chrapek właśnie uznał, że dobrym pomysłem będzie uderzenie wolejem z 40 metrów.

62'
Augusto faulowany przy kole środkowym. Nie jest to na pewno porywające widowisko. W ogóle nie jest to widowisko.

60'
Pałaszewski faulował Tibę.

59'
Pich uwolnił się od krycia, ale niecelnie dośrodkował.

57'
Ahmadzadeh faulowany 10 metrów od połowy boiska. Wojciech Golla został nabity piłką, ale Putnocky znów pewnie wyłapał piłkę.

55'
Z boiska schodzi Radut. W jego miejsce wchodzi Tomasz Cywka.

55'
Amaral uderzał z dystansu. Bardzo mocno. Za mocno.

53'
Rzut wolny dla Śląska. Putnocky wybił piłkę.

52'
Kolejny raz piłka w siatce Putnockiego i kolejny raz bramka nieuznana. Tym razem arbiter stwierdził, że był faul.

51'
Pierwszy atak Lecha w tej połowie. De Marco próbował przedrzeć się lewą stroną, ale Dankowski był na posterunku.

50'
I kolejny faul. Tym razem Trałka. Jak na niedzielny, powolny mecz, jest zbyt agresywnie.

50'
Pich faulował Klupsia przy linii bocznej. Wahadłowy zwija się z bólu.

49'
Chrapek faulował Trałkę.

48'
Śląsk od początku próbuje atakować. Najpierw dogodną sytuację zmarnował Piech, teraz wybił De Marco.

46'
Wracamy na boisko.

'
Tak właśnie wygląda ten mecz...

'
Tę ligę trzeba kochać! :D

'
Śląsk był minimalnie lepszy w pierwszej połowie. Gospodarze zdołali nawet umieścił piłkę w siatce gości, ale arbiter nie uznał tej bramki. Lech próbował kontrować, ale też nie mieli z tego korzyści. Pierwsza połowa nie stała na najwyższym poziomie. Liczymy na lepsze tempo w drugiej połowie. Do przeczytania za kilka minut :)

45+1'
Lech próbuje atakować w ostatnich sekundach połowy. Trałka faule jedna Picha i nic z tego. Sedzia po wznowieniu kończy połowę.

45'
Arbiter Stefański dolicza minutę.

44'
Fatalny błąd popełnił Putnocky - wybijając zagrał do będącego przed polem karnym Picha. Skrzydłowy nie skorzystał z okazji i zmarnował sytuację.

42'
rzut z autu na wysokości pola karnego gości. Cholewiak wrzuca.

41'
Piech przy próbie opanowania piłki zagrał ręką.

40'
Raz jedna drużyna, raz druga ma rzut z autu. Nic z tego nie wynika.

37'
Piech został powstrzymany przez kapitana gości. A że Trałka użył do tego niedozwolonych metod, gospodarze mają rzut wolny z 25. metra od bramki Lecha.
Farshad uderzył piłkę za lekko i Putnocky spokojnie futbolówkę złapał.

35'
Golla zagrał długiego krosa do Piecha, ale ustawiony na boku napastnik nawet nie ruszył do piłki.

33'
Klupś tym razem faulował Cholewiaka. Nie dzieje się za dużo w meczu. Po obiecującym początku, tempo nieco opadło.

32'
Amaral nie sięgnął piłki dogrywanej w pole karne. Gdyby ją trącił, Lech prawdopodobnie wyszedłby na prowadzenie.

30'
We własnym polu karnym faulowany Wojciech Golla.

29'
Przed polem karnym gości faulowany został Piech. Okazja dla miejscowych. Kolejna okazja Piecha. On nie musiał nic robić, tylko trafić głową w piłkę. Jednak znów zawiódł w tym.

27'
Rzut wolny dla Lecha. Słowik z problemami, ale złapał lekko uderzoną piłkę.

26'
Gytkjaer faulowany w środkowej strefie boiska.

25'
Piech po solowej akcji i zbiegnięciu z lewego skrzydła do środka, uderzył, ale piłka poszybowała w sektor kibiców.

23'
Mamy przerwę w grze, bo na boisko wbiegł pitch-invader. Żaden ze stewardów nie kwapił się, by go łapać, więc ten podbiegł pod sektor gości, obrócił się i opuścił spodenki. Przerwa w grze.

20'
GOOOOOOL!!!!! Śląsk 1:0 Lech!!!! Kapitalna akcja gospodarzy. Ze skrzydła zagrał Cholewiak, w polu karnym Piech odegrał do wbiegającego Chrapka. Ten pewnie umieścił piłkę w bramce.

A jednak nie. Bramka nie została uznana. Sędzia boczny pokazał, że był spalony.

20'
Tomasik faulował Dankowskiego blisko pola karnego Słowika.

18'
Śląsk próbuje ataków prawym skrzydłem. Dankowski raz za razem wrzuca piłki, ale nic z tego nie przechodzi pierwszego obrońcy w polu karnym.

15'
Lech dłużej utrzymywał się na połowie miejscowych, ale ostatecznie stracił piłkę.

13'
Piech dostał piłkę w powietrzu, wokół niego nie było obrońców, a mimo to nie trafił w nią czysto.

12'
Świetne podanie z głębi pola do Chrapka, ale ten źle sobie przyjął. Jakby zrobił to lepiej, wyszedłby sam na sam z Putnockim.

11'
Farshad fauluje Tomasika.

9'
Śląsk przejął kontrolę nad spotkaniem i stara się spokojnie konstruować akcję. Goście przerywają faulem.

7'
Trzeci rzut rożny z rzędu. Zagotowało się pod bramką Lecha, ale obrońcy wybili piłkę i piłkarze z Wielkopolski poszli z kontra. Na szczęście na tyłach był Pałaszewski.

6'
Rzut rożny dla Śląska. Gospodarze przeszli do ofensywy. Augusto próbował zaskoczyć Putnockiego strzałem.

2'
Pierwsze uderzenie Lecha. Amaral pociągnął akcje i uderzył z przedpola. Mógł podać do wchodzącego Tiby. Wtedy Kolejorz miałby groźną akcję.

2'
Lech rozgrywa od tyłu. Śląsk nie podchodzi zbyt wysoko.

1'
Zaczynamy spotkanie. Ze środka rozpoczyna Śląsk!!

'
Drużyny wychodzą na prezentację. Za chwilę rozpoczynamy spotkanie.

'
Arbitrem spotkania jest Daniel Stefański.

'

'
Kibice Lecha wydają się zaniepokojeni formą kapitana Śląska...

'
Obie drużyny przebywają już na boisku. Trwa rozgrzewka.

'
Do Wrocławia przyjeżdża rozpędzona drużyna Kolejorza. Podopieczni Ivana Djurdjevicia wygrali dotychczas oba spotkania w lidze, do tego ostatnio po dogrywce pokonali Szachtiora w ramach eliminacji do LE. Zawodnicy Lecha zostawili dużo sił na boisku w czwartkowym starciu i drużyna z Poznania nie wychodzi w najmocniejszym składzie. W tym właśnie swoich szans upatruje Śląsk, który dotychczas zgromadził 4 punkty. Tydzień temu piłkarze Tadeusza Pawłowskiego zremisowali 1:1 w meczu przyjaźni z Lechią. Jak będzie dzisiaj? Czy Lech wskoczy na pierwsze miejsce w lidze? Czy Śląsk zdoła wygrać drugie spotkanie w sezonie? Przekonamy się już za 30 minut.

'
Ławka rezerwowych Lecha: Burić (B.), Tomczyk, Jevtić, Cywka, Kostevych, Jóźwiak, Pleśnierowicz.

'
Ławka rezerwowych Śląska: Wrąbel (B.), Cotra, Pawelec, Radecki, Łuczak, Gąska, Robak.

'
Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Lechem Poznań. Spotkanie rozpocznie się za 40 minut na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online