Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Kelemen - Burliga (29' Wójcicki), Klemenz, Runje, Guilherme - Romanczuk, Pospisil - Świderski (43' Frankowski), Machaj (71' Grzyb), Novikovas - Bezjak
Buchalik - Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Basha, Kort (77' Wojtkowski) - Boguski (84' Kolar), Imaz, Małecki (59' Lis) - Ondrášek

Bezjak (61.)

Runje (45+1.) żółta kartka
Buchalik (58.) czerwona kartka
Ondrasek (81.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Jagiellonia Białystok, pomimo ostrej walki w europejskich pucharach, zdołała dzisiaj zdominować dobrze dysponowaną Wisłę Kraków.
Świetnie wykonany rzut wolny w 61. minucie meczu, dał gospodarzom komplet punktów.

Szymon Marciniak po raz ostatni w tym starciu użył gwizdka!

90+3'
Jagiellonia sprytnie trzyma piłkę daleko od swojej szesnastki. Czas ucieka nieubłaganie Wiśle Kraków.

90+2'
Mateusz Lis bardzo dobrze zbił kąśliwe uderzenie z głębi szesnastki. Młody goalkeeper wykazał się sporym refleksem na linii.

90+1'
Trwa właśnie jedna z czterech doliczonych minut.

90'
Novikovas postraszył Wisłę płaskim uderzeniem z linii szesnastego metra. Futbolówka poleciała tuż obok prawego słupka bramki. Będzie korner.

88'
Wiślacy nie próżnują w próbach wyrównaniach. Jagiellonia, jednak, dobrze wykonuje swoje obowiązki w bloku defensywnym.

87'

85'
Marko Kolar już na swoim pierwszym ofsajdzie, po wejściu na plac gry. Nie można odmówić arbitrom spostrzegawczości.

84'
Marko Kolar pojawił się na murawie, Rafał Boguski zasiadł na ławce rezerwowych.

82'
Chaotycznie w polu karnym Wisły. Ciekawe wstrzelenie z lewego skrzydła boiska przez Frankowskiego, skuteczna interwencja w porę Lisa uchroniła gości przed utratą drugiego gola.

81'
żółta kartka Zdenek Ondrasek już z żółtą kartką. Chodzi o nieprzemyślaną dyskusję z Szymonem Marciniakiem.

79'
Gwizdek sędziego i reakcja arbitra liniowego. Czterech piłkarzy Jagiellonii Białystok uchwyconych na ofsajdzie.

78'
Piłkarze z Białegostoku szanują futbolówkę. Każda sekunda pracuje na ich dzisiejszy sukces.

77'
Zmiana. Dawid Kort udostępnił miejsce na boisku Kamilowi Wojtkowskiemu.

75'
Przed Nami już tylko kwadrans gry do zakończenia dzisiejszego pojedynku.

74'
12.373 widzów pojawiło się na stadionie w Białymstoku.

72'
Wcześniej wspomniana korekta była ostatnia, którą mógł dzisiaj wykonać trener Ireneusz Mamrot.

71'
Mateusz Machaj odebrał podziękowania za swój dzisiejszy występ. Rafał Grzyb spróbuje ustabilizować grę w środkowej strefie.

69'
Podopieczni Macieja Stolarczyka przejęli inicjatywę w tych zawodach.

68'

66'
Marian Kelemen błysnął znakomitą interwencję bramkarską! Wszystkich dobrym strzałem z rzutu wolnego zaskoczył Marcin Wasilewski! Piłka szła w okolice prawego okienka.

64'
Klemenz nie popisał się piłkarską inteligencją. Bardzo nieroztropny faul tuż pod swoim polem karnym.

63'
Nie wyszedł korner drużynie "Białej Gwieździe". Gospodarze skutecznie się ustawili w obrębie własnej szesnastki.

62'
Maciej Sadlok bardzo odważnie huknął z kilkudziesięciu metrów od bramki Kelemena. Po drodze piłka dostała rykoszetu, i wyszła poza boisko.

61'
Gooooooool! Roman Bezjak wyprowadził ekipę gospodarzy na prowadzenie! Słoweński napastnik bezlitośnie dobił piłkę, którą na bok odbił Mateusz Lis.

59'
Mateusz Lis wszedł na płytę boiska. Patryk Małecki, jako zawodnik z pola, musiał opuścić plac gry.

58'
czerwona kartka Jest zmiana werdyktu! Michał Buchalik został obdarowany czerwoną kartkę, za swoją interwencję na przedpolu!

57'
Sędzia Marciniak odbył konsultację z systemem VAR. Nie będzie rzutu karnego Jagiellonii, a jedynie rzut wolny.

56'
Michał Buchalik widocznie wytrącił z rytmu napastnika Jagiellonii Białystok! Żółta kartka dla goalkeepera "Białej Gwiazdy".

55'
Rafał Boguski znakomicie wybił piłkę z linii bramkowej! Świetna interwencja, wraz z Michałem Buchalikiem, który też dotknął futbolówkę! Taras Romanchuk sprytnie zagrał głową.

54'
Pietrzak w stylu Robbena zszedł ze skrzydła i posłał silny strzał. Tym razem odnotowaliśmy próbę wielce nieudolną. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

53'
W składzie Wisły Kraków, Maciej Stolarczyk nie dokonał żadnych zmian.

51'
Guilherme był odpowiedzialny za strzał bezpośrednio od rzutu wolnego. Piłka nie minęła, jednak, dobrze ustawionego muru.

50'
Będzie dobra okazja dla Jagiellonii Białystok. Mateusz Machaj był ciągnięty za koszulkę przez Jesusa Imaza.

48'
Novikovas autorem ewidentnego przewinienia taktycznego. Faul miał miejsce w środkowej strefie boiska.

47'
Roman Bezjak ponownie próbował efektownymi nożycami zakończyć akcję z prawego skrzydła. Podczas oddawania strzału pomagał sobie rękami. Futbolówka dotknięta ręką.

46'
Wisła Kraków zainaugurowała II odsłonę tego spotkania!

Szymon Marciniak zakończył I część dzisiejszego widowiska.

45+3'
Wiele zamieszania w polu karnym gości robią wstrzelenia z bocznych stref boiska.

45+1'
żółta kartka Ivan Runje wiedział doskonale, co go czeka... Żółta kartka za perfidny wślizg w nogi rozpędzonego Rafała Boguskiego.

45'
I odsłona została przedłużona o 3 minuty.

44'
Efektowną przewrotką zaskoczyć goalkeepera przeciwników próbował Bezjak. Próba urodziwa, ale chwilę wcześniej sędzia odgwizdał złamanie przepisów gry.

43'
Druga, wymuszona zmiana w składzie Jagiellonii. Przemysław Frankowski za kontuzjowanego Karola Świderskiego.

41'
Pomocnik drużyny gospodarzy został poturbowany w powietrznej rywalizacji. Już na placu gry pracuje sztab medyczny.

41'
W polu karnym Jagiellonii doszło do faulu. Karol Świderski oberwał.

39'
Marian Kelemen bardzo asekuracyjnie na swojej linii! Słowacki bramkarz sparował na korner nieprzyjemny strzał autorstwa Patryka Małeckiego.

38'
Jesus Imaz mocno bez precyzji. Jego dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska powędrowało wprost w rękawice Mariana Kelemena.

37'
Martin Pospisil wygenerował gwizdy z sektorów krakowskich kibiców. Trochę spóźniony wślizg.

35'
Nieznaczną przewagę w posiadaniu piłki ma Wisła Kraków. Po jej stronie - 51%.

34'
Z ogromnej odległości od bramki Michała Buchalika kropnął Guilherme. Soczyście kopnięta futbolówka pofrunęła wysoko nad poprzeczką bramki.

33'
Wisła Kraków wybroniła się z zagrożenia, jakim był rzut rożny.

32'

30'
Gramy już drugi kwadrans. Obie strony dbają o to, aby dynamika zawodów stała na niezłym poziomie.

29'
Uraz wyeliminował Łukasza Burligę. Jakub Wójcicki zameldował się na boisku.

28'
Defensor Jagiellonii Białystok nabawił się urazu.

27'
Łukasz Burliga w punkt zainterweniował! Wejście w odpowiednim momencie zatrzymało Bezjaka, który biegł na podanie z prawego skrzydła boiska.

26'
Basha szybko przeprosił za realizację przewinienia taktycznego. Obyło się bez kary indywidualnej, w postaci żółtego kartonika.

25'
Novikovas próbował płaskim wstrzeleniem znaleźć Bezjaka. Heroiczny wślizg Wasilewskiego popsuł wszelkie plany ofensywne Jagiellonii.

23'
Bartkowski ucierpiał po konkretnej interwencji w wykonaniu Novikovasa. Sędzia oszczędził zawodnika, nie pokazując mu żółtej kartki.

22'
Nie można mieć żadnych zastrzeżeń do pary stoperów popularnej "Jagi". Zdenek Ondrasek jest umiejętnie odcinany od podań.

21'
Sporo niedokładności w rozegraniu po obu stronach.

19'
Bardzo skoncentrowany przy linii bocznej stoi Maciej Stolarczyk, aktualny coach krakowskiej Wisły.

18'
Martin Pospisil zupełnie na vivat kropnął z dalszej odległości. Nikt nie mógł mieć większych nadziei, że piłka wleci, albo przynajmniej zmierzy w światło bramki.

17'
Ostre dośrodkowanie z prawego narożnika boiska, Jagiellonii. Marcin Wasilewski kapitalnym ustawieniem zażegnał niebezpieczeństwo.

15'
Minął pierwszy kwadrans gry. Ciężko wskazać Nam drużynę lepszą.

14'
Mateusz Machaj podjął wyzwanie. Bardzo kąśliwy strzał od rzutu wolnego! Michał Buchalik umiejętnie daleko sparował futbolówkę.

13'
Tym razem Romanchuk wywalczył cenny stały fragment gry. Odległość od bramki Michała Buchalika jest atrakcyjna, by spróbować bezpośrednio uderzyć.

11'
Sędzia Szymon Marciniak dostrzegł przewinienie taktyczne w wykonaniu Tarasa Romanchuka. Sprytnie na placu gry zachował się Patryk Małecki.

10'
Wygrany tej rywalizacji ma szansę wskoczyć na 3. miejsce w ligowej tabeli. W przypadku Wisły Kraków, to na 100%.

9'
Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę, po centrze z rzutu wolnego. Kilku zawodników Jagiellonii Białystok zostało przyłapanych na pozycji spalonej.

8'
Patryk Małecki zagrał piłkę ręką. Sędzia wszystko zauważył.

6'
Jesteśmy winni Państwu informację o tym, że na stadionie w Białymstoku znajduje się wóz transmisyjny z systemem VAR.

5'
Arbiter główny przyznał Jagiellonii Białystok rzut wolny. Jesus Imaz popełnił faul w ofensywie.

3'
Rafał Boguski otrzymał swoją pierwszą szansę w tym spotkaniu. Snajper krakowskiego klubu sprytnie zagrał głową, ale piłka poleciała daleko od światła bramki Kelemena.

2'
Taras Romanchuk zagroził w wielkim stopniu bramce Wisły Kraków. Reprezentant Polski najwyżej wyskoczył do centry z rzutu rożnego. Jego strzał głową powędrował minimalnie obok lewego słupka.

1'
Korner dla Jagiellonii, po udanej interwencji wślizgiem Bartkowskiego.

*'
Mecz już wystartował!

*'
Sędziowie wyprowadzili obie ekipy na plac gry. W tle możemy usłyszeć "W stepie szerokim".

*'
Rolę arbitra głównego powierzono naszemu eksportowemu sędziemu - Szymonowi Marciniakowi.

*'
Obsada ławki rezerwowych Jagiellonii Białystok: Sandomierski, Mitrović, Wójcicki, Bodvarsson, Frankowski, Grzyb, Klimala.

*'
Maciej Stolarczyk, opiekun krakowskiej drużyny, podjął decyzję o pozostawieniu na ławce rezerwowych takich graczy: Lis, Bartosz, Grabowski, Plewka, Wojtkowski, Košťál, Kolar.

*'
Jagiellonia Białystok przystępuje do nadchodzącej potyczki w bardzo dobrych humorach, po wyeliminowaniu faworyzowanego Rio Ave, w II rundzie el. Ligi Europy (1:0, 4:4).

*'
Wicemistrz z poprzedniego sezonu batalię z "Białą Gwiazdą" rozpocznie o godz. 18:00

*'
Zapraszamy bardzo serdecznie Wszystkich kibiców do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z jednego z najciekawszych spotkań 3. kolejki Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online