Cracovia - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 0

Gostomski - Diego, Dytiatiev, Helik (K.), Rapa - Dimun, Zorrilla (46' Serafin) - Hernandez, Budziński, Strózik (83' Drewniak) - Oliva (30' Piszczek).
Steinbors - Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak (K.) - Bogdanov (83' Cvijanović), Sołdecki - Zarandia (60' Jankowski), Janota, Aankour (70' Siemaszko) - Kolev.

Rapa (89.) żółta kartka
Soldecki (23.) żółta kartka
Zarandia (25.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Arka Gdynia

'
Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne, miejmy nadzieję, bardziej porywające relacje :)

'
Był to bez wątpienia najgorszy mecz kolejki. Nie było tempa, nie było chęci, nie było biegania. Cracovia zdobywa pierwszy punkt, a Arka wyjeżdża zadowolona, bo podwaja swój dorobek.

90+3'
Marciniak wrzucał piłkę z autu. Nic z tego nie wyszło. Arbiter Raczkowski skończył tę męczarnię.

90+1'
Piszczek zdołał uderzyć na bramkę, ale znów nad poprzeczką.

90'
Sędzia doliczył 3 minuty.

90'
Doskonała okazja Koleva. Napastnik trafił głową w Helika.

89'
żółta kartka Faul Rapy. Ukarany żółtą kartką.

88'
...I kolejny. Piłka przeleciała wszystkich.

87'
Rzut rożny dla przyjezdnych.

86'
Aut dla Arki. Wydaje się, że powinien być dla Cracovii.

83'
Schodzi Strózik, za niego Wdowiak.

Schodzi Bogdanov, wchodzi Cvijanović.

83'
Gospodarze przeszli do mocnej ofensywy. Tym razem Piszczek uderzał głową. Minimalnie nad poprzeczką.

82'
Najlepsza okazja Cracovii!!! Hernandez uderzał piłkę głową pod spojenie. Fantastyczna interwencja Steinborsa. Rzut rożny.

79'
Bodganov próbował zabrać się z piłką, ale został faulowany z boku pola karnego gospodarzy.

78'
Gostomski zaczyna od własnej bramki.

75'
Cracovia przeszkadza sobie sama w rozgrywaniu akcji.

73'
Arka miała bardzo dobrą okazję z kontry. Siemaszko, miast zagrać do partnerów, postanowił pokiwać się z obrońcami. Obrońcy natomiast postanowili mu wybić piłkę.

72'
Strózik zagrywał piłkę w pole karne. Żaden zawodnik nie był nawet blisko piłki.

72'

70'
Aankour zszedł. W jego miejsce Rafał Siemaszko.

69'
Musimy kompletnie szczerze przyznać, ze widzieliśmy gry treningowe, w których zawodnicy biegali znacznie więcej i przejawiali chęci do gry.

68'
Gostomski pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu.

65'
Dimun ucierpiał w starciu z Janotą.

62'
Rapa uderzał celnie. Znów jednak za słabo.

61'
Arka wreszcie wymieniła między sobą więcej niż 5 podań. Marciniak nie zdołał dojść do piłki na wolnym polu.

60'
Cracovia miała szybką kontrę, ale Strózik zmarnował tę akcję.

60'
Schodzi Zarandia. W jego miejsce Maciej Jankowski.

58'
Piłka wędruje od jednych obrońców do drugich.

57'
Diego dostał długie podanie od Helika. Zdołał wywalczyć rzut rożny.

55'
Bogdanov kolejny raz faulowany.

53'
Arka przejawia większe chęci do gry. Cracovia nie przejawia żadnych, a Arka przynajmniej próbuje.

51'
Zarandia postanowił oszukać błyskotliwym dryblingiem samego siebie. Nawet mu się to udało.

48'
Bodganov uderzył celnie. Za lekko, za lekko.

46'
Jakub Serafin zmienił na boisku Zorrillę.

46'
Wracamy na boisko.

'

'
Cracovia stara się kontrolować mecz. Podopieczni Michała Probierza częściej byli w posiadaniu, rozgrywali długo i mozolnie. Nie potrafili jednak stworzyć żadnego zagrożenia. Arka była konkretniejsza. Przyjezdni z Pomorza mieli dwie dobre okazje, ale nie zdołali zdobyć bramki. Mamy nadzieję, że w drugiej połowie będą chociaż jakiekolwiek emocje. Wracamy za kilkanaście minut.

45+2'
Arka miała jeszcze piłkę, ale sędzia zakończył połowę.

45+1'
Rzut rożny dla Arki. Znakomita okazja! Kolev obił poprzeczkę. Zbozień próbował jeszcze dobijać, ale uderzył nad bramką.

45'
Arbiter Raczkowski doliczył 2 minuty.

45'
Rzut z autu Arki.

43'
Wygląda na to, ze czeka nas kolejny mozolny mecz i siermiężne 0:0.

41'
Kolev próbował uderzać z 16. metra, ale został zablokowany.

40'
Arka na chwilę przejęła inicjatywę.

38'
...I kolejny. Piszczek doszedł do strzału. Uderzył niecelnie.

37'
Rzut rożny dla gospodarzy.

36'
Rapa faulowany na 30. metrze. Szansa dla Cracovii.

35'
Mecz nie stoi na najwyższym poziomie.

31'
Doskonała okazja dla Arki. Aankour nie trafił w piłkę. Powinien był wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie.

30'
Zmiana w Cracovii. Schodzi Oliva, w jego miejsce Piszczek.

26'
Aankour próbował poszukać dośrodkowaniem Koleva, ale piłka padła łupem Gostomskiego.

25'
żółta kartka Arka zaczęła grać ostrzej. Najpierw Soldecki zasłużył na żółtą kartkę, po chwili kartonik obejrzał Luka Zarandia.

24'
Mecz jest bardzo poniedziałkowy. Piłkarze myślami mogą być w przyjemniejszych miejscach, niż na boisku w Krakowie.

21'
Kolev faulowany z boku pola karnego. Okazja dla Arkowców. Tylko rzut rożny.

20'
Najlepsza szansa Pasów. Strózik dogrywał w pole karne, tam Oliva strącił do Zorrilli, ale nowy piłkarz Cracovii nie trafił czysto w piłkę.

19'
Strózik postanowił wypuścić sobie piłkę za linię końcową.

17'
Tym razem środkowy pomocnik sam faulował zawodnika Cracovii. Arbiter Raczkowski musi interweniować.

15'
Bogdanov ucierpiał w starciu z Hernandezem.

13'
Oliva leży na boisku i trzyma się za kolano. Napastnik poprosił o zmianę. Lekarze próbują postawić go na nogi.

12'
Bodganov szukał Koleva, ale Helik rozczytał to zagranie. Nici z akcji gości.

10'
Oliva miał piłkę przed polem karnym. Obok wchodził Hernandez, ale Oliva sam próbował wykończyć akcję. Że był to błąd, przekonał się kilka sekund później.

8'
Marić zagrał lekko głową do bramkarza i Oliva niemal sięgnął piłkę. Pierwszy był jednak Steinbors.

7'
Pierwszy strzał Arki. Uderzał Bogdanov, ale Gostomski nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

6'
Póki co niewiele dzieje się na boisku. Obie drużyny nie wychodzą daleko.

5'
Cracovia ma rzut rożny. Nic jednak z tego nie wyszło.

3'
Zarandia zagrał długą piłkę, ale żaden z jego kolegów nie pobiegł do niej. Piłka w rękach Gostomskiego.

1'
Cracovia na początku przejmuje posiadanie.

1'