Roma - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Roma - Bayern Monachium

90+2'

90+1'
Kolejne szanse dla Bayernu! Gdzie jest obrona Romy?

90'
Sędzia doliczył 2 minuty.

88'
Smutny widok na Stadio Olimpico. Trybuny już prawie puste!

87'
Ribery teraz przed szansą! Dośrodkowanie Robbena z prawej strony, piłka przelatuje przez pole karne i trafia do Francuza. Tylko boczna siatka!

85'
Strzał Robben'a w boczną siatkę! Goście nie odpuszczają.

83'
Kolejna szansa dla Bayernu! Shaquiri jednak przestrzelił z 7 metra nad bramką.

82'
Szwajcar zastąpił na boisku Mario Goetze. Natomiast mamy również ostatnią zmianę z zespole gospodarzy. Ljajić za Pjanicia.

80'
Mamy bramkę pół minuty po tym jak zawodnik wszedł na boisko. Shaquiri wykorzystuje błąd bramkarza i pakuje piłkę do pustej brami.

79'
7:1

77'
Frank Ribery! Świetne zagranie Robbena za środka pola w kierunku Francuza. Bramkarz wychodzi z bramki a Ribery bez problemu lobuje De Sanctisa.

77'
1:6!!!

75'
Spokojna gra obu zespołów. Wydaje się że obie ekipy chcą już dograć mecz do końca.

72'
Akcja Robbena prawą stroną. Piłkę jednak odbierają mu obrońcy, ta jednak odbija się jeszcze od Holendra i będziemy mieli wznowienie od bramki.

70'
Obie drużyny troszkę zaczęły grać niedokładnie w ostatnich minutach.

67'
Zmiana w Bayernie: Ribery w miejsce LEWANDOWSKIEGO. Dobra gra naszego zawodnika w dzisiejszym meczu. Bramka i asysta.

65'
Strata Lahma w środku pola. Szybkie rozegranie w kierunku pola karnego. Dośrodkowanie Iturbe z lewej strony i Gervinho pokonuje Neuer'a

65'
Bramka dla ROMY!

64'
Akcja prawą stroną Gervinho. Podaje do Iturbe który technicznym strzałem zza pola karnego próbuje pokonać Manuela Neuera jednak nad bramką.

62'
Żółta kartka dla Bernata.

61'
Włoski zespół zaczyna się powoli rozkręcać. Kilka razy już zagrozili bramce Bayernu.

60'
Dośrodkowanie na pole karne Bayernu! Strzał z 4 metrów Gervinhio! Świetna parada Neuer'a!

59'
Zmiana w Bayernie. Za Mullera wchodzi Raffinia.

58'
Kolejny korner. Ekipa włoska zamknięta we własnym polu karnym.

57'
Rożny dla Bawarczyków.

55'
Żółta kartka dla Torosidis'a za dość niebezpieczne wejście w nogi Thomasa Mullera. Żółtym kartonikiem ukarany ukarany też Nainggolan za dyskusję.

53'
Dobre podanie w kierunku Gervinho, ivoryjczyk trafia w słupek. Chwilę później kolejna szansa dla Romy jednak Neuer jest dobrze ustawiony i wybija piłkę.

51'
Podobny przebieg gry jak w pierwszej połowie. Bayern prowadzi grę. Nieliczne kontrataki gospodarzy szybko zostają zatrzymane przez obrońców gości.

48'
Jeden z nielicznych strzałów Romy w tym meczu. Nainggolan strzela zza pola karnego gości jednak bardzo nie celnie.

47'
Zablokowany strzał Mario Goetze ze środka pola karnego.

47'
Akcja Robbena prawą stroną i mamy rzut rożny.

46'
Zaczynamy drugą połowę.

*'
Zmiany w zespole Romy. Boisko opuścił Cole i Totti, w ich miejsce Florenzi i Holebas.

*'
Piłkarze już zbierają się na boisku. Za chwilę druga połowa spotkania.

45'

45'
Świetne zgranie Lewandowskiego w kierunku Alonso. Strzał hiszpana z przed pola karnego jednak prosto w bramkarza.

43'
Bayern trochę spuścił z tonu. Bawarczycy pozwalają pograć trochę piłką ekipie gospodarzy.

40'
Jednak z nielicznych akcji Romy. Mamy korner dla gospodarzy.

39'
Rożny dla Bayernu.Po krótki rozegraniu dośrodkowanie na głowę Lewandowskiego. Strzał Polaka nad bramką.

37'
Spalony piłkarza Bayernu.

36'
Karny lekko dyskusyjny. Było zagranie ręką w polu karnym jednak piłka dośrodkowana po ziemi trafiła w rękę obrońcę położonym na ziemi.

35'
Pewnie wykonany karny przez Mullera.

34'
Karny dla Bayernu!!!!

**'
Bramka Roberta Lewandowskiego:

32'
Bayern całkowicie przejął kontrolę nad meczem. Roma nie ma nic do powiedzenia.

30'
Świetne podanie na dobieg w kierunku Robbena autorstwa Lewandowskiego. Holender wychodzi sam na sam z bramkarzem i pokonuje z niewielkim szczęściem De Sanctisa.

29'
4:0 ROBBEN !!

28'
Żółta kartka dla Iturbe!

25'
Juan Bernat dośrodkowuje z lewej strony. LEWANDOWSKI! trafia głową w krótki róg. Pierwsza bramka Polaka przeciwko drużynie Włoskiej!

25'
3:0 !!!

23'
Kombinacyjna akcja przed polem karnym. Goetze do Mullera, ten mu odgrywa i mamy 2:0

23'
Roma Bayern !!! 0:2 !!!

21'
Ostatnie minuty ewidentnie pokazują że Bayern Monachium prowadzi grę i dominuje na boisku.

18'
Ekipa z Monachium utrzymuje się przy piłce od dłuższego czasu.

15'
17 metr. Kolejny strzał Lewandowskiego. Niestety nad bramką. Dobre podanie w kierunku Polaka Thomasa Mullera.

13'
Lewandowski był blisko! Jego strzał z 16 metra z dużym szczęściem broni De Sanctis! Piłka odbiła się od obrońcy i wpadła pod nogi bramkarza Romy.

11'
Bayernowi udało się teraz zamknąć Romę na swojej połowie.

9'
Roma w ataku! Strzał Gervinho z 15 metra świetnie broni Neuer!

8'
Krótko rozegrany rzut z autu. Robben schodzi do środka i strzałem w długi róg trafia do siatki

7'
Bramka dla Bayernu Monachium!

7'
Centra Robbena w pole karne. Będzie rzut rożny dla gości.

6'
Pjanic na spalonym. Bayern od stałego fragmentu.

4'
Oba zespoły grają troszkę niedokładnie. Piłka chodzi od zespołu do zespołu. Nikt nie ma zamiaru dziś odpuszczać.

1'
Roma zaczęła to spotkanie z bardzo wysokim pressingiem. Ostre wejście w nogi Mullera i Niemiec potrzebuje pomocy medycznej.

0'
Od środka boiska rozpocznie ekipa gości. Zaczynamy mecz!

*'
Stadio Olimpico. Hymn Ligi Mistrzów. Dwie ekipy gotowe do gry! Italianio zaprasza na wieczór z Ligą Mistrzów.

*'
Jonas Eriksson będzie sędzią dzisiejszego spotkania.

*'
Zapraszam na relację z meczu Ligi Mistrzów pomiędzy AS Roma i Bayernem Monachium. Początek spotkania o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Roma - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online