Jagiellonia Białystok - Gent online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Gent
0 : 1

Kelemen - Wójcicki, Runje, Mitrović, Guilherme - Romanczuk, Kwiecień - Frankowski, Pospisil, Novikovas (80' Świderski) - Sheridan (72' Bezjak)
Coosemans - Foket, Plastun, Rosted, Asare - Odjidja-Ofoe, Verstraete - Dompe, Andrijasević, Czakwetadze (66' Yaremczuk) - Awoniyi (68' David)

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Jagiellonia Białystok nie może mówić o dobrym wyniku. Gol stracony na swoim terytorium nie pomoże polskiej ekipie w równorzędnej walce w rewanżu.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek arbitra głównego.

90+5'
Na tzw. aferę grają piłkarze Ireneusza Mamrota.

90+4'
Mądrze operują piłką goście. Widać wielki spokój oraz opanowanie w końcowej fazie dzisiejszego spotkania.

90+3'
Gospodarze próbują wszelkimi sposobami przybliżyć się pod szesnastkę przeciwnika.

90+1'
Belgowie nie dają Jagiellonii wyjść z atakiem. Uciekają cenny sekundy.

90'
Sędziowie postanowili, że mecz zostanie przedłużony o 5 minut.

89'
żółta kartka Mateusz Machaj wytrącił arbitra głównego z równowagi. Żółta kartka za niesportowe zachowanie.

89'
Były zawodnik Legii, Odjidja - Ofoe, zastąpiony przez Dejaegere'a.

88'
Yaremchuk zasłużył na gromkie brawa, po bardzo urodziwej, indywidualnej akcji. Sytuacja zakończyła się jednak trochę zbyt mocnym uderzeniem na bramkę.

86'
Gooooool! Niestety. David pokonał Kelemena. Gent zaskoczył obronę Jagiellonii, wykorzystując przechwyt w środkowej strefie. Kelemen wybronił pierwszy strzał Davida, ale już przy dobitce był bez szans.

85'
Na ostatnią zmianę w dzisiejszym spotkaniu zdecydował się trener Jagiellonii. Machaj za Pospisila.

84'
Wójcicki wyraźnie wygrał walkę o pozycję. Zawodnik Gent musiał faulować.

83'
Faul na Kwietniu. Andrijasević uniknął żółtej kartki. Przewinienie miało miejsce w środkowej strefie boiska.

81'
Gospodarze niebezpiecznie oddali inicjatywę. Taka postawa może się za chwilę bardzo źle skończyć.

80'
Arvydas Novikovas pokazał się z pozytywnej strony. Karol Świderski zameldował się na płycie murawy.

78'
Kibice Jagiellonii odetchnęli z ogromną ulgą. Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną Yaremczuka, który umieścił piłkę w bramce "Jagi".
Gol nie został uznany.

77'
David dostał bardzo dużo miejsca na oddanie strzału, przed polem karnym Jagiellonii. Nie było presji ze strony obrońców. Podkręcona próba przeleciała obok prawego słupka bramki.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry. Jagiellonia usiłuje wypracować zaliczkę przed rewanżową potyczką, która odbędzie się za tydzień.

73'
Pierwsza sytuacja, w której znalazł się Bezjak. Zmiennik Sheridana doszedł do prostopadłej piłki i solidnie przymierzył z ostrego kąta. Coosemans znakomicie zbił lecącą futbolówkę.

72'
Nie rozegrał dobrych zawodów Sheridan. Irlandczyk pojawił się na ławce rezerwowych. Bezjak otrzymał szansę od Ireneusza Mamrota.

71'
Rozkręciło się Nam na dobre dzisiejsze widowisko.

69'
żółta kartka Za wielce nieprzepisowy blok na rywalu żółtą kartką został obdarzony Bartosz Kwiecień.

68'
Awoniyi został sporo zdrowia na płycie boiska. Napastnik został zmieniony przez Davida.

67'
Szkoleniowiec Gent nie próżnuje. Za kilka chwil dojdzie do kolejnej roszady w składzie.

66'
Doczekaliśmy się zmian. Czakwetadze opuścił plac gry, Yaremczuk już na boisku.

65'

63'
Coosemans zaliczył koszmarne wyjście do dośrodkowania z rzutu wolnego. Ogromny błąd bramkarza gości Jagiellonia miała prawo wykorzystać. Próbował z ostrego kąta Kwiecień, ale bramkarza w porę zaasekurowała linia defensywy Gent.

62'
żółta kartka Druga kara indywidualna w tym spotkaniu. Foket nie mógł się wybronić. Bardzo brzydka próba odbioru futbolówki w jego wykonaniu.

61'
Marian Kelemen zdał egzamin, po strzale bezpośrednio od rzutu wolnego - Dompe. Piłka zmierzała w bardzo dobrej wysokości dla słowackiego goalkeepera.

60'
Jakub Wójcicki ponownie poturbowany w ostrej walce o piłkę.

59'
Jagiellonia miała sporo szczęścia, że precyzji zabrakło w akcji Czakwetadze. Gruzin bardzo sprytnie urwał się na lewej flance boiska, jednakże w kulminacyjnej części sytuacji, koszmarnie odgrywał.

57'
Novikovas próbował wymusić jedenastkę. Arbiter główny bardzo szybko rozwiał wszelkie wątpliwości. O rzucie karnym nie było żadnej mowy.

56'
Trzeba pochwalić Novikovasa za podjęcie ryzykownej, ale w końcowej fazie dobrej decyzji. Bardzo ładny strzał z dalszej odległości. Coosemans skutecznie wyłapał lecącą piłkę.

55'
Sheridan podjął złą decyzję, aby główkować w bardzo trudnej pozycji do strzału. Nieudolne wykończenie akcji z prawej flanki.

53'
Jakub Wójcicki za głęboko dośrodkowywał z prawego sektora boiska. Świetnie ustawiony bramkarz Gent wyłapał futbolówkę.

52'
W obu zestawieniach bez zmian. Dwaj trenerzy mają pełne zaufanie do graczy, wystawionych w I składach.

51'

49'
Niewłaściwie do strzału zza pola karnego złożył się Czakwetadze. Futbolówka, po bardzo silnym kropnięciu, pofrunęła na sektory kibiców.

48'
Kolejny raz słownie został upomniany Przemysław Frankowski. Ewidentne podcięcie rywala.

47'
Blisko ustawionego arbitra liniowego faul popełnił Przemysław Frankowski.

46'
Przyjezdni zainaugurowali II odsłonę tego pojedynku!

Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy.

45+1'
Trwa właśnie jedna doliczona minuta.

45'
żółta kartka Żółtą kartkę za realizację faulu taktycznego ujrzał Novikovas.

44'
Sheridan nie wszedł w akcję, w odpowiednim momencie. Irlandzki napastnik spóźnił się do dośrodkowania, które wykonał Kwiecień.

43'
Mitrović doszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Z dużymi problemami, ale finalnie skutecznie zainterweniował Coosemans. Bramkarz musi popracować nad chwytem, bo dzisiaj wiele niepewnych interwencji.

41'
Novikovas rozbudził publiczność na stadionie. Pomocnik ładnie pociągnął z futbolówką, by potem przed polem karnym mocno kropnąć. Piłka powędrowała troszeczkę nad poprzeczką bramki.

40'
W porę podanie do Sheridana zatrzymał Rosted. Ekwilibrystyczna interwencja uchroniła gości przed możliwym, bardzo dużym zagrożeniem.

38'
Sheridan trochę zawiedziony dokładnością podań w jego kierunku. Snajper wicemistrza Polski z poprzedniego sezonu nie miał dzisiaj żadnej, dobrej sytuacji strzeleckiej.

37'
Twarda walka o każdą piłkę, o każdy centymetr murawy. Nie można w żaden sposób odmówić obu ekipom piłkarskiego zaangażowania.

35'
Czakwetadze znalazł się na klarownej pozycji spalonej. Sędzia liniowy nie miał innego wyboru, podniósł chorągiewkę.

34'
Andrijasević wygrał powietrzny pojedynek ze skaczącym piłkarzem Jagiellonii. Pomocnik Gent nie potrafił jednak dokładnie nakryć piłki głową, po wrzutce z rzutu rożnego.

32'
Sytuacja. Dompe otrzymał ładne, prostopadłe podanie na 15 metr od bramki Kelemena i pokusił się o szybki strzał. Źle kopnięta piłka poleciała obok lewego słupka.

31'
Awoniyi bardzo blisko wykończenia akcji z prawej flanki boiska. Snajper ekipy przyjezdnych minimalnie się spóźnił z doskokiem do lecącej futbolówki.

30'
44% posiadania piłki - Jagiellonia Białystok.
56% posiadania piłki - Gent.

29'
Oglądamy dynamiczne widowisko piłkarskie. Do pełnego szczęścia brakuje Nam goli, albo przynajmniej akcji czysto bramkowych.

27'
Ciągnął rywala za koszulkę Sheridan. Rzut wolny dla gości tych zawodów.

26'
Akcja Gent została przerwana przez arbitra liniowego. Awoniyi przekroczył swoje kompetencje, w trakcie walki o piłkę w polu karnym rywala.

25'
Lepszy czas podopiecznych trenera Ireneusza Mamrota. Jednak wciąż brakuje spokoju i rozwagi w pobliżu szesnastki oponenta.

24'
Bliski przechwytu pod polem karnym Belgów był Przemysław Frankowski. Foket, jednak, zdołał wyjść zwycięsko z chaotycznej dla siebie sytuacji.

22'
Jakub Wójcicki, który ucierpiał w poprzedniej akcji, skorzysta z pomocy fizjoterapeuty. Pomoc będzie udzielana za linią boczną.

21'
Asare mocno pracuje na to, by dostać żółty kartonik. Przed momentem oglądaliśmy ewidentne przewinienie taktyczne w jego wykonaniu.

20'
Bardzo kąśliwie od rzutu wolnego futbolówkę dokręcił Novikovas. Coosemans na spółkę z jednym z obrońców wybili piłkę z niemal linii bramkowej.

19'
Novikovas sprowokował rywala do popełnienia faulu w pobliżu swojej szesnastki. Niebezpieczny wślizg nie został jednak wyceniony na kartkę.

17'
Bartosz Kwiecień nadepnął na stopę jednego z przeciwników. Arbiter bez żadnych wątpliwości odgwizdał przewinienie.

16'
Marian Kelemen zebrał brawa od publiczności. Słowacki goalkeeper w ładnym stylu zgarnął centrę od Foketa.

15'
Goście starają się szanować futbolówkę. Jagiellonia czeka na jakiś błąd w rozegraniu.

14'
Andrijasević wziął na siebie ciężar odpowiedzialności za wybicie kornera. Jego wrzutkę bardzo dobrze zatrzymali obrońcy białostockiego klubu.

12'
Do głosu próbują dojść przyjezdni. Jagiellonia mocno się cofnęła do defensywy.

11'
Dłuższe wgranie w kierunku Awoniyi. Napastnik, będąc pod kryciem Wójcickiego, nie zdołał skutecznie opanować sobie futbolówki.

9'
Na tym meczu arbiter główny nie będzie mógł skorzystać z pomocy od systemu VAR.

8'
Szczęście po stronie gospodarzy! Odjidja - Ofoe kapitalnie prostopadłym podaniem pokonał obronę Jagiellonii. Do piłki dopadł Dompe i uderzył... Futbolówka, jednak, poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki.

6'
Jagiellonia bez większego respektu do Belgów. Przemysław Frankowski przed momentem błysnął efektownym rajdem na prawym skrzydle boiska.

5'
Mogła być okazja dla Jagiellonii, ale strzał głową Runje został zablokowany. Stoper próbował wykorzystać centrę z prawego narożnika boiska.

4'
Dobry odbiór piłki w pobliżu pola karnego Gent zaliczył Przemysław Frankowski i pokusił się o groźne dośrodkowanie. Sytuację w porę wyjaśnił niezłym piąstkowaniem Coosemans.

2'
Jakub Wójcicki doskonale zatrzymał akcję przeciwnika na lewej flance boiska.

1'
Popularna "Jaga" rozpoczęła od środka boiska.

*'

*'
Sędziowie wyprowadzili obie drużyny na plac gry.

*'
Gent rozpoczął już rywalizację w belgijskiej Ekstraklasie. Po dwóch meczach ta ekipa zebrała jedno oczko.

*'
Ali Palabıyık - na takiego arbitra głównego postawiono.

*'
Drużyna Ireneusza Mamrota sprawiła sporą sensację eliminując w poprzedniej rundzie faworyzowany klub z Portugalii - Rio Ave (1:0, 4:4).

*'
Los obie ekipy przypasował w III rundzie el. Ligi Europy. W Białymstoku odbędzie się pierwsza z dwóch gier.

*'
Zapraszamy wszystkich kibiców do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania Jagiellonii Białystok z Gent.
Początek meczu zaplanowano na godz. 19:20

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Gent, to zapraszamy do śledzenia meczu online