Legia Warszawa - Football 1991 Dudelange online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Football 1991 Dudelange
1 : 2

Malarz - Pazdan, Astiz, Wieteska - Szymańskiv(65' Żyro), Mączyński, Phillips, Cafu (46' Kante) - Nagy, Carlitos (83' Hołownia), Kucharczyk.
Joubert - El Hriti, Prempeh, Schnell, Jordanov - Stelvio (73' Pokar), Sinani, Kruska - Couturier (80' Perez), Stolz, Stumpf (58' Turpel).

'
Dziękujemy za obecność w czasie tego czegoś. Tylko możemy przeprosić i zaprosić tym razem na mecze, bo tego, co za nami, nie można tak nazwać...

'
Legia Warszawa na własnym stadionie była w każdej części meczu słabsza od mistrza Luksemburgu. Więcej komentarza do tego meczu nie potrzeba.

90+4'
Dudelange miało piłkę i arbiter zakończył spotkanie. Legia przegrywa pierwszy mecz 1:2.

90+4'
Kucharczyk niemal zdążył dojść do piłki przed Joubertem, ale bramkarz przyjezdnych zdołał końcówkami palców wybić.

90+2'
Nagy utrzymał się przy piłce. Phillips zagrał długą piłkę w stronę Kante, ale bez problemów wybił futbolówkę Prempeh.

90'
Arbiter dolicza cztery minuty.

90'
Kucharczyk "wywalczył" rzut rożny. Piłka nie przeszła pierwszego obrońcy. Jeszcze Mączyński powtórzył wrzutkę, ale Kante uderzył obok bramki.

88'
Nagy faulował Jordanova. A przynajmniej sędzia dopatrzył się tam przewinienia.

86'
Perez świetnie zagrał do Sinaniego, ten wycofał do Pokara. Pomocnik uderzył minimalnie obok bramki.

84'
Kante wznowił "akcję" z autu wyrzucając piłkę za linię końcową.

83'
Carlitos został zmieniony przez Hołownię. Wszystkie zmiany wykorzystane.

82'
Legia wreszcie miała okazję, pierwszą od dłuższego czasu. Carlitos postanowił zrobić ruletę, która mu zupełnie nie wyszła.

80'
Nicolas Perez wszedł an boisko. Zmienił strzelca pierwszej bramki Couturiera.

79'
Mecz nie ma tempa (o ile wcześniej jakieś miał), wigoru i chęci ani jednej, ani drugiej drużyny.

77'
Dudelange gra swoja piłkę i spokojnie kontroluje tempo. Chwilę wcześniej miała świetną okazję, ale Stolz przestrzelił.

73'
Zmiana w zespole gości. Pokar wszedł za Stelvio.

72'
Legia z każdą minutą gra gorzej. Trudno spodziewać się gola wyrównującego.

69'
Wieteska w polu karnym gości faulował obrońcę.

66'
żółta kartka Schnell faulował Carlitosa w środkowej strefie boiska.

65'
Mateusz Żyro pojawia się na boisku. Zastępuje on Szymańskiego.

64'
żółta kartka Szymański został faulowany przez Jordanova.

62'
Turpel podszedł do piłki. 2:1

61'
Rzut karny dla gości!!! Szymański nie zdążył i faulował Stolza.

60'
Kucharczyk zagrał długą piłkę do Kante, ale posłał ją za mocno.

58'
David Turpel zmienia Stumpfa.

58'
Stumpf miał dobrą okazję, ale przestrzelił.

56'
Kolejny katastrofalny błąd defensywy gości. Kante zagrał na wolne pole do Carlitosa. Były zawodnik Wisły Kraków nie potrafił tym razem pokonać bramkarza przyjezdnych.

55'
Stolz ograł Nagy'a i miał dobrą okazję do zagrania w pole karne. Fatalnie przestrzelił dośrodkowanie.

53'

50'
Goście spokojnie kontrolują grę i nie forsują tempa. Tak, zespół z Luksemburgu kontroluje grę. My też nie możemy w to uwierzyć.

48'
Dudelange ma rzut rożny. Stolz doszedł do strzału, ale uderzył za mocno i wysoko.

46'
Wracamy na boisko.

46'
Cafu opuścił boisko. Jose Kante w jego miejsce.

'
Legia zaczęła fatalnie. Najpierw stracili bramkę, później zawodnika. W międzyczasie zdołała wyrównać. Problemem jest przede wszystkim to, że Dudelange prowadzi mecz i gra lepiej. Legia wszystkie okazje zawdzięcza błędom indywidualnym przyjezdnych. Druga połowa może być jeszcze trudniejsza, bowiem gospodarze będą grali w dziesiątkę.
Trudno być optymistą, widząc polskie drużyny w eliminacjach do europejskich pucharów. Wracamy po przerwie.

45+1'
Phillips faulował jednego z pomocników gości. Ostatnia akcja pierwszej połowy. Michał Pazdan faulowany w polu karnym. Arbiter zakończył tę część meczu.

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

44'
czerwona kartka Astiz ratował swój zespół przed sytuacją sam na sam napastnika gości. Sędzia bez zastanowienia wyciągnął czerwony kartonik.

43'
Kucharczyk został faulowany na 30. metrze od bramki Dudelange.

41'
Kucharczyk uderzał z linii pola karnego. Joubert popisał się efektowną paradą. Rzut rożny dla Legii.

39'
...I jeszcze raz.

39'
Dudelange ma kolejny rzut rożny.

37'
żółta kartka Cafu za taktyczny faul dostał żółtą kartkę.

37'

36'
Legia stara się grać z kontrataków.Z mistrzem Luksemburgu. Czekają na kontrataki. To dzieje się naprawdę.

34'
Arbiter przerwał spotkanie. Interwencji medycznej wymagał Nagy.

32'
Katastrofalne błędy w defensywie robią legioniści. Znów Stolz miał pełno miejsca i zagrał do Stumpfa. Ten miał 100-procentową sytuację, ale fatalnie przestrzelił.

31'
Kucharczyk znów mógł zanotować asystę. Skrzydłowy poszedł lewą stroną i zagrał zewnętrzną częścią stopy do napastnika. Ten nie sięgnął.

29'
Rzut wolny dla przyjezdnych. Obrońcy Legii zażegnali niebezpieczeństwo.

27'
1:1!!! Carlitos odrobił straty. Błąd gości w wyprowadzaniu piłki. Kucharczyk przejął futbolówkę i zagrał głową do wychodzącego Hiszpana. Ten wykorzystał dogodną okazję i wyrównał stan meczu.

26'
Nasza piłka nie jest na dnie, tylko nie ma już słabych drużyn. Mistrza Polski pokonuje właśnie drużyna z Luksemburga.

24'
Goool!! Dudelange prowadzi 1:0!!
Nagy dał się ograć Stolzowi. Ten z linii końcowej zagrał na 11. metr. Tam odnalazł się Couturier i pomocnik nożycami zdobył bramkę.

21'
Szansa dla Dudelange. Drużyna gości bez żadnych przeszkód wbiegła w pole karne. Malarz interweniował rozpaczliwie. Rzut rożny dla gości.

19'
Cafu zagrał do Carlitosa, a ten mu odegrał... 20 metrów dalej.

16'
Kucharczyk powinien zdobyć bramkę. Carlitos przejął piłkę, Legia miała sytuacje czterech na dwóch. Hiszpan zagrał do wychodzącego na wolną pozycję Kuchego. Skrzydłowy Legii zamiast strzelać w dogodnej sytuacji, podawał.

15'
Sędzia odgwizdał właśnie...źle wyrzucony aut. Nieczęsto zdarza się to na takim poziomie.

13'
Wreszcie dość szybkie rozegranie akcji Legii. Nagy nie zdołał jednak celnie dośrodkować.

11'
Cafu zagrał dwójkową akcję z Szymańskim, zagrali do środka, ale Nagy nie zdołał jej opanować. Jeszcze Wieteska uderzał z dystansu, ale Joubert sparował w bok.

10'
Kolejny raz w ofensywie zespół przyjezdnych. Legia nie wygląda najlepiej. Znów uderzał Sinani, ale piłkę zablokował Pazdan.

9'
Legia ma rzut wolny z 35. metra. Kucharczyk strącił piłkę, ale nikt jej nie przeciął. Futbolówkę złapał Joubert.

7'
Dudelange wzięło się za prowadzenie gry.

4'
Pierwsza groźna sytuacja Dudelange. Sinani niecelnie uderzył.

3'
Legia kontroluje mecz i próbuje rozgrywać od tyłu.

1'
Legia rozpoczyna ze środka. Zaczynamy!

'
Obie drużyny wychodzą na prezentację.

'
Ławka rezerwowych Dundelange: Frising (B.), Kenia, Malget, Perez, Pokar, Turpel, Yeye.

'
Ławka rezerwowych Legii: Cierzniak (B.), Żyro, Hołownia, Michalak, Radović, Kante, Eduardo.

'
Zapraszamy na mecz III rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa, a Football 1991 Dudelange

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Football 1991 Dudelange, to zapraszamy do śledzenia meczu online