Lechia Gdańsk - Miedź Legnica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
2 : 0

Kuciak - Stolarski, Augustyn (46' Borysiuk), Nalepa, Mladenović - Kubicki, Łukasik - Paixao, Lipski, Haraslin (67' Mak) - Arak (75' Fila)
Kanibiłocki - Zieliński, Cruz, Bozić, Kwame - Purzycki (65' Forsell), Santana, Marquitos (83' Garguła), Ojaama, Piasecki - Piątkowski (57' Łobodziński)

Arak (39.)
Lipski (56.)

Nalepa (27.) żółta kartka
Stolarski (43.) żółta kartka
Ojaama (73.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Miedź Legnica

Dziękujemy pięknie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Lechia Gdańsk fantastycznie dla siebie zainaugurowała 4. kolejką Ekstraklasy. Skuteczność pod bramką i konsekwencja w grze dały jej komplet punktów.
Miedź Legnica pokazała się z bardzo dobrej strony, jednakże gracze trenera Nowaka nie potrafili wykorzystać swoich sytuacji strzeleckich.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+2'
Dusan Kuciak zasłużył na wielkie brawa i uznanie! Fenomenalnie wyciągnął strzał w prawe okno swojej bramki! Forsell ogromnie niepocieszony!

90+1'
Fenomenalnie uderzył z rzutu wolnego Forsell! Wielką interwencję na linii zaliczył Kuciak, parując futbolówkę, która zmierzała w lewy, dolny róg bramki.

90'
Sędzia główny doliczył 3 minuty.

89'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu.

87'
Ariel Borysiuk znakomicie się ustawił w swoim polu karnym. Pomocnik zatrzymał wrzutkę ze stałego fragmentu gry, w wykonaniu Łukasza Garguły.

86'
Miedź Legnica nie chce się poddać. Trwa walka o gola na 2:1.

84'
"Na notę" interwencję zrealizował Dusan Kuciak. Słowak zgrabnie odbił techniczną próbę Forsella.

83'
Wcześniej awizowany Łukasz Garguła zastąpił Marquitosa.

82'
Ostatni zmiennik u Miedzi - Łukasz Garguła.

80'
Podopieczni Dominika Nowaka ambitnie dążą do zdobycia gola kontaktowego.

79'
Filip Mladenović nieudolnie próbował podkręcać futbolówkę, po krótko wykonanym rzucie wolnym. Źle kopnięta piłka nie miała szans na żadne zagrożenie bramki Miedzi.

78'
Niebezpieczny wślizg tuż pod swoim polem karnym wykonał Ojaama. Spore ryzyko.

76'
11053 widzów pojawiło się na gdańskim stadionie.

75'
Jakub Arak, czyli strzelec pierwszego gola, został zmieniony przez Karola Filę.

73'
żółta kartka Henrik Ojaama otrzymał żółtą kartkę. Atak ręką przy walce w powietrznej rywalizacji.

72'
Ojaama przyłapany na pozycji spalonej. Tomasz Listkiewicz podniósł chorągiewkę.

71'

69'
Legnicka ekipa się konkretnie rozkręciła! Poprzeczka uchroniła Lechię przed utratą kontaktowego gola! Wojciech Łobodziński wykorzystał swoje ogromne, ligowe doświadczenie.

68'
Solidnie z dystansu kropnął Forsell. Wszystko było dobrze wykonane, ale uderzenie zostało nakierowane wprost w środek bramki Lechii.

67'
Michał Mak za Lukasa Haraslina - na taki ruch taktyczny zdecydował się sztab szkoleniowy gdańskiego teamu.

65'
Forsell wszedł na boisko, Purzycki otrzymał podziękowania za swój dzisiejszy wysiłek.

64'
Pierwsza poważna próba za Dusanem Kuciakiem! Słowacki goalkeeper wyciągnął dosyć nieprzyjemny strzał w wykonaniu Marquitosa. Bramkarz Lechii zatrzymał uderzenie skierowane w lewy, dolny róg.

63'
Wojciech Łobodziński zaczarował na lewej flance boiska. Obrońca Lechii został wkręcony w ziemię, po czym doświadczony pomocnik odegrał do kolegów, lecz jeden z napastników nieczysto trafił w piłkę.

62'
Za krótko wybity korner przez wykonawcę z Miedzi Legnica. Obrona Lechii bez większego trudu zażegnała niebezpieczeństwo od swojej szesnastki.

60'
Zegarowa godzina gry wybiła. Lechia Gdańsk wypracowała sobie wyraźną przewagę.

59'
Przewinienie w ofensywie na Danielu Łukasiku. Marquitos zdecydowanie przekroczył swoje uprawnienia na placu gry.

57'
Mateusz Piątkowski znalazł się wśród rezerwowych Miedzi, Wojciech Łobodziński otrzymał swój czas.

56'
Goooooool! Patryk Lipski dał wielką radość gdańskiej publice! Fantastyczny, techniczny strzał zza pola karnego! Bez wielkich szans bramkarz Miedzi patrzył, jak futbolówka zmierza w prawy sektor jego bramki.

55'
Wojciech Łobodziński przygotowuje się do wejścia na płytę boiska. Ciekawe, kto zejdzie z murawy?

54'
Coraz więcej przesłanek za podwyższeniem wyniku. Flavio Paixao umiejętnie urwał się defensywie Miedzi i oddał strzał bez przyjęcia! Kanibiłocki bardzo dobrze zareagował na linii bramkowej.

52'
Jakub Arak miał na swej nodze piłkę na 2:0! To musiała być bramka dająca podwyższenie. Strzał z najbliższej odległości został ekwilibrystycznie zatrzymany przez Kanibiłockiego.

51'
Fabian Piasecki pokazał się z niezłej strony, dobrze zagrywając futbolówkę głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Futbolówka przeleciała obok prawego słupka bramki.

50'
Miedź bliska wyrównania. Lechię uratował w ostatniej chwili Borysiuk, który swoją heroiczną interwencją głową, uprzedził napastnika gości, próbującego dobić strzał z dystansu.

49'
Szymon Marciniak przerwał akcję Lechii. Arbiter liniowy zauważył ofsajd Flavio Paixao.

47'
Piotr Stokowiec zrealizował zmianę taktyczną. Za kontuzjowanego Błażeja Augustyna na boisko wszedł Ariel Borysiuk.

46'
Miedź Legnica rozpoczęła II połowę tego spotkania!

Lechia Gdańsk miała jeszcze szansę z kornera, ale Filip Mladenović nieudolnie trafił w piłkę.
Sędzia Szymon Marciniak zakończył I połowę dzisiejszego widowiska w Gdańsku.

45+1'
Przed Nami końcowe sekundy I części gry.

45'
W pierwszej odsłonie tego meczu piłkarze powalczą o dwie minuty dłużej.

43'
żółta kartka Zasłużył na żółtą kartkę Paweł Stolarski. Nieroztropny atak wślizgiem na nogę pędzącego przeciwnika.

42'
55% posiadania futbolówki przy Lechii Gdańsk. 45% u Miedzi Legnica.

40'
Zawodnicy z Gdańska dostali pozytywnego "kopa", po objęciu prowadzenia w tym spotkaniu.

39'
Gooooool! Jakub Arak ucieszył swoich kibiców! Chirurgiczna precyzja przy uderzeniu futbolówki głową! Piłka dostała jeszcze kozła i zaskoczyła bramkarza ekipy gości.

37'
Omar Santana nie był zadowolony po swoim wykończeniu akcji. Kompletnie zeszła mu futbolówka, w chwili oddawania strzału. Ojaama odgrywał z prawego skrzydła.

36'
Lucas Haraslin znakomicie odegrał z lewego sektora boiska. Z piłką bardzo minimalnie minął się Flavio Paixao, który próbował akcję sfinalizować efektownym wślizgiem.

34'
Dusan Kuciak jest zdolny do gry. Piotr Stokowiec na ławce rezerwowych ma Alomerovicia.

33'
Kłopoty zdrowotne zasygnalizował goalkeeper Lechii, Dusan Kuciak.

32'
Miedź próbuje teraz opanować sytuację na placu gry. Goście upatrzyli sobie prawe skrzydło boiska. Z tej strony wędrują centry.

30'
Okropnie przestrzelił Fabian Piasecki. Urodziwy strzał z pół - obrotu powędrował wysoko nad poprzeczką bramki Dusana Kuciaka. Ładnie na prawym skrzydle boiska popracował Ojaama.

28'
Filip Mladenović postanowił przeprowadzić odważny rajd z piłką przez znaczny dystans boiska. Jego indywidualną akcję w punkt powstrzymał Adu Kwame.

27'
żółta kartka Michał Nalepa zbyt ostro zatrzymał akcję Miedzi. Żółta kartka za twardą walkę barkiem.

26'
Lechia Gdańsk przez chwilę gra w osłabieniu.

24'
Sztab medyczny gospodarzy został zaangażowany.

23'
Uraz u jednego z obrońców Lechii. Ucierpiał Błażej Augustyn.

21'
Patryk Lipski udowodnił, że umie realizować stałe fragmenty gry. Kąśliwe dogranie miało szansę powodzenia. Ostatecznie, piłkę zgarnął Kanibiłocki.

20'
Piasecki zdecydowanie postawił na siłę swojego strzału ze stałego fragmentu. I ten wybór nie okazał się być dobry. Futbolówka poszybowała na trybuny.

19'
Rzut wolny dla Miedzi. Odległość od bramki - 28,9 metrów.

18'
Efektowna akcja Lechii na lewej flance. Haraslin bardzo ciekawie dograł ze wspomnianej strefy, bliski zamknięcia był Arak, jednakże zawiódł odpowiedni timing.

16'
Podopieczni Piotra Stokowca spokojnie prowadzą futbolówkę po murawie. Ogromny spokój i wymienność pozycji.

15'
Minął już pierwszy kwadrans gry w Gdańsku. Lechia usiłuje dyktować warunki na płycie murawy.

13'
Mocne wgranie piłki na pole karne w realizacji Patryka Lipskiego. Silne dogranie, ale zbyt niedokładne, by któryś z kolegów skutecznie zamknął akcję.

12'
Wcześniejszą sytuację Miedź powinna potraktować, jako pierwsze poważniejsze ostrzeżenie.

11'
Piłka w siatce bramki Miedzi Legnica, ale gol nie mógł zostać uznany, ponieważ Jakub Arak był na ewidentnym ofsajdzie.

10'
Szybko piłkę rywalom odbierają zawodnicy gdańskiej Lechii. Na placu gry nie ma czasu na dłuższe operowanie futbolówką.

8'
Obie drużyny starają się stosować wyższy pressing.

7'
W Gdańsku znajduje się wóz transmisyjny, z systemem VAR. W przypadku kontrowersji, sędziowie będą mogli skonsultować się z innymi arbitrami.

5'
Jakub Arak cudem uniknął żółtej kartki. Celowe ciągnięcie przeciwnika za koszulkę.

4'
Bardzo energetyczny początek w wykonaniu piłkarzy Lechii. Flavio Paixao wziął spory zamach przy uderzeniu z 12. metrów od bramki, ale obrońcy Miedzi udało się powstrzymać zagrożenie.

2'
Filip Mladenović troszeczkę za krótko wykonał rzut wolny. Jego centra została doskonale przecięta przez defensorów beniaminka aktualnego sezonu ligowego.

2'
Będzie rzut wolny dla Lechii. Nieczysto powstrzymana szarża Pawła Stolarskiego.

1'
"Biało - zieloni" rozpoczęli. Gdańszczanie są wyraźnym faworytem tej potyczki.

*'

*'
Bohaterowie wyszli z tunelu. Za chwilę rozpoczniemy starcie.

*'
Pojedynek w Gdańsku zgodnie z zapowiedziami poprowadzi jeden z najpopularniejszych polskich arbitrów, a mianowicie - Szymon Marciniak.

*'
Dominik Nowak podjął decyzję! Taki skład wyjdzie na mecz z Lechią.

*'
Gospodarze nadchodzącego wielkimi krokami widowiska rozpoczną w takim zestawieniu personalnym.

*'
Pierwszy mecz 4. serii gier rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Witamy Wszystkich fanów sportu i od razu zachęcamy do śledzenia naszej relacji z inauguracyjnego spotkania 4. kolejki polskiej Ekstraklasy: Lechia Gdańsk - Miedź Legnica.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Miedź Legnica, to zapraszamy do śledzenia meczu online