Pogoń Szczecin - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Załuska - Stec, Rudol, Dvali, Nunes - Hołota, Kozulij, Frączczak, Majewski (71' Drygas), Delev (76' Guarrotxena) - Benedyczak (80' Matynia)
Gostomski - Diego, Dytiatjev, Helik, Rapa - Dimun, Strózik (58' Zenjov), Budziński, Hernandez, Wdowiak (90+1' Szczepaniak) - Piszczek

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Cracovia

Dziękujemy pięknie Wszystkim obecnym za wspólnie spędzony czas.

Podział punktów w pierwszej sobotniej potyczce 4. kolejki Ekstraklasy. Pogoń Szczecin pozostaje dalej w strefie spadkowej.
Ekipa Michała Probierza wywiozła punkt, który z perspektywy boiskowych wydarzeń, powinien cieszyć.

90+3'
Marcin Budziński poprawił statystyki. Całkiem sygnalizowany strzał zza pola karnego wybronił Łukasz Załuska.

90+1'
Na ostatnie chwile tego meczu wpuszczony został Mateusz Szczepaniak. Inny Mateusz, Wdowiak, pojawił się wśród innych zawodników rezerwowych.

90'
Czas dodatkowy wynosi 3 minuty.

89'
Tuż obok lewego słupka bramki poleciał strzał głową Tomasza Hołoty. Gdyby trochę lepiej się złożył do uderzenia, to Pogoń na 100% objęłaby prowadzenie.

88'
żółta kartka Kamil Drygas wpisany do notesu arbitra. Pomocnik powinien szybciej pomyśleć i nie atakować rywala brzydkim wślizgiem.

87'
Javier Hernandez bardzo dobrze wykonał rzut wolny. Bliski skutecznej finalizacji był Dytiatjev, ale w ostatniej chwili piłkę z jego głowy strącił obrońca Pogoni.

85'
Dobrze w bloku defensywnym popracowali popularni "Portowcy".

84'
Korner dla Cracovii. Piłkarze gości sprytnie rozegrali akcję na prawej flance boiska.

83'
Wyrównana gra na boisku. Ale tak trzeba uznać, że podział punktów nikogo nie uszczęśliwi.

82'
Dobry wślizg zaprezentował Dytiatjev. Świetnie przerwany kontratak.

80'
Adrian Benedyczak poszedł w kierunku ławki rezerwy. Hubert Matynia jest ostatnim zmiennikiem w ekipie gospodarzy.

79'
Ricardo Nunes za krótko wybił rzut wolny. Napastnicy Pogoni bez wielkich szans na dotarcie do zbyt słabej centry.

77'
żółta kartka Javier Hernandez znacznie przekroczył swoje kompetencje piłkarskie. Niebezpieczne wejście na nogi Kamila Drygasa.

76'
Iker Guarrotxena wszedł na płytę boiska. Spas Delev nabawił się chyba jakiegoś urazu.

75'
Problemy zdrowotne zasygnalizował zawodnik Pogoni. Sebastiana Rudola poturbował jego bramkarz, Łukasz Załuska. Niefortunna interwencja.

74'

72'
Łukasz Załuska bardzo pewnie zgarnął prostopadłe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

71'
Radosław Majewski wylądował na ławce rezerwowych. Kamil Drygas ma wnieść nową jakość w grę gospodarzy.

69'
Przewinienie w ofensywie. Rzut wolny dla Pogoni Szczecin. Któryś z zawodników Cracovii nieprzepisowo walczył o futbolówkę.

68'
Gooooool! 1:1! Były zawodnik "Portowców", Cornel Rapa, idealnie odnalazł się w polu karnym gospodarzy. Techniczny strzał z bliska zaskoczył Łukasza Załuskę.

67'
Była wyśmienita okazja dla gości! Refleks Łukasza Załuski uratował Pogoń! Kapitalnie wyciągnął bardzo nieprzyjemny strzał z dystansu, autorstwa Wdowiaka. Bramkarz zbił piłkę na słupek.

65'
Zaostrza się dynamicznie mecz w Szczecinie. Twarda rywalizacja w każdej akcji.

64'
1:3 - statystyka, która odnosi się do ilości celnych strzałów.

62'
żółta kartka Sędzia główny daje jasny sygnał, że nie będzie taryf ulgowych za niesportowe zachowania. Adrian Benedyczak zagrał niebezpiecznym wślizgiem.

61'
żółta kartka David Stec oraz Mateusz Wdowiak zostali ukarani po żółtej kartce. Zupełnie nieprzemyślana przepychanka obu piłkarzy.

60'
Już godzina gry za Nami.

59'
Kozulij minimalnie przestrzelił, po akcji ze stałego fragmentu gry. Piłka poszybowała trochę nad poprzeczką bramki.
Chwilę wcześniej Gostomski skutecznie zareagował na linii, po rzucie rożnym.

58'
Zenjov zastąpił Strózika. Na takie posunięcie taktyczne zdecydował się sztab szkoleniowy z Michałem Probierzem na czele.

56'
Za chwilę zostanie zrealizowana zmiana w składzie krakowskiej ekipy.

55'
Sygnalizowana próba Dimuna. Z uderzeniem w sam środek bramki dobrze poradził sobie goalkeeper Pogoni.

53'
Znów chaotycznie w szczecińskiej szesnastce. Pogoń musi sobie jakoś radzić ze stałymi fragmentami gry gości.

52'
Zupełnie nieprzygotowany do strzału z dystansu był Adam Frączczak. Jego nieudolne uderzenie z kilkudziesięciu metrów w trybuny należy wpisać jedynie do statystyk.

50'
Gwizdek sędziego. Benedyczak lekko zagrał łokciem. Stały fragment gry od swojej połowy zyskała drużyna przyjezdnych.

49'
Tomasz Hołota wszedł w linię biegu przeciwnika, ale arbiter główny uznał, że rzut wolny należy się Cracovii.

47'
Z naszych informacji wynika, że w obu składach nie dokonano zmian.

46'
Rozpoczęła się już II część gry!

Czas na przedstawienie danych statystycznych. Pakiet statystyk przygotował portal EkstraStats.

Pogoń Szczecin prowadzi do przerwy 1:0 z Cracovią.

45+1'
Bardzo zaangażowana gra obu ekip. Walka o każdy centymetr murawy.

45'
Sędzia główny wydłużył I odsłonę o dodatkową minutę.

44'
Łukasz Załuska dobrze wyliczył to, jak piłka poleci w jego polu karnym, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. W pełni skuteczny chwyt futbolówki.

43'
żółta kartka Nie było możliwości błędów. Diego agresywnie przerwał kontrę Pogoni. Żółta kartka, w mojej opinii, była najmniejszym wymiarem kary.

41'
Pogoń Szczecin dąży do szybkiego podwyższenia rezultatu. Bardzo silny strzał z kilkunastu metrów od bramki posłał Tomasz Hołota. Płaska próba nieznacznie powędrowała obok prawego słupka.

40'
Maciej Gostomski spisał się na medal! Goalkeeper wyciągnął się mocno, aby wybronić nieprzyjemny strzał ze stałego fragmentu gry.

39'
Silne wstrzelenie piłki przez Majewskiego. Para stoperów Cracovii szybko uporała się z czyhającym niebezpieczeństwem pod swoją bramką.

37'
Ogromne zamieszanie w polu karnym Pogoni. Źle tor piłki obliczył Załuska. Na szczęście dla bramkarza gospodarzy, nikt z Cracovii nie dopadł do bezpańskiej futbolówki.

36'
Łukasz Załuska fantastycznie wyszedł z bramki i zatrzymał rozpędzonego Javiego! W porę popełniona robinsonada uchroniła gospodarzy przed wielkimi opałami.

35'
Zawodnik szybko się uporał z problemami i wrócił do gry.

34'
Problemy z butem miał Benedyczak.

33'
Cracovia podjęła próbę szybkiej odpowiedzi. Diego pokusił się o uderzenie po indywidualnej akcji. Piłka nie zechciała jednak wlecieć w światło bramki.

31'
Gooooool! Adam Frączczak otworzył wynik dzisiejszego starcia! Spokojny strzał w prawy, dolny róg bramki Cracovii.

29'
Rzut karny dla Pogoni! Spas Delev popisał się błyskotliwą szarżą! Bułgar został podcięty.

28'
Javi Hernandez spróbował rozruszać grę ofensywną swojego zespołu. Obejrzeliśmy silny strzał zza pola karnego. Piłka przeleciała obok prawego słupka bramki.

27'
Sędzia asystent wskazał na pozycję spaloną. Dvali był tym piłkarzem, który akcję "spalił".

26'
Nunes podcięty przez Rapę. Stały fragment dla gospodarzy dzisiejszych zawodów

25'

23'
Dużo niedokładności po obu stronach. Czekamy dalej na jakąkolwiek sytuację bramkową.

22'
Maciej Gostomski dobrze wykonał swoją pracę. Bardzo udane wyjście do wrzutki ze stałego fragmentu gry.

20'
Radosław Majewski słownie upomniany przez arbitra głównego. Krakowski zespół rozpocznie od rzutu wolnego.

19'
Pogoń Szczecin jest jak na razie jedyną drużyną w aktualnym sezonie ligowym, która nie zdobyła ani jednej bramki.

18'
Ten mecz obsługuje system VAR.

16'
Wyraźnie w ofensywie przewinienie popełnił Benedyczak. Duże doświadczenie ligowe pokazał Helik, który się świetnie podłożył napastnikowi Pogoni.

15'
Kozulij w złe miejsce wbił piłkę z prawego skrzydła. Futbolówka poleciała wprost na nogę Helika.

13'
żółta kartka W poprzedniej akcji Adam Frączczak obejrzał zasłużoną żółtą kartkę.

12'
Adam Frączczak zdecydowanie wślizgiem zatrzymał atak Cracovii. Jednak doświadczony zawodnik zrobił to wszystko wbrew przepisom gry.

11'
Cracovia zdołała wypracować sobie świetną okazję bramkową! Stało się to tak po stałym fragmencie gry! Znakomity strzał głową Rapy, ale jeszcze lepszą interwencją na linii błysnął Łukasz Załuska.

10'
Marcin Budziński bardzo dobrze wykonał rzut wolny. Łukasz Załuska musiał wyżej wyjść, by przeciąć niebezpieczne zagranie.

9'
Filip Piszczek faulowany w nieustępliwej walce o piłkę. Kolejny stały fragment gry dla "Pasów".

8'
Przeciągnął wrzutkę od rzutu wolnego Hernandez. Piłka minęła wszystkich piłkarzy, którzy znajdowali się w polu karnym gospodarzy.

6'
Ricardo Nunes postawił na techniczne wykonanie rzutu wolnego. Piłka poszybowała jednak wysoko nad poprzeczką bramki krakowskiego zespołu.

5'
żółta kartka Marcin Budziński bardzo nieudolnie próbował odebrać futbolówkę przeciwnikowi. Zbyt spóźniony wślizg spowodował upadek rywala.

4'
Mateusz Wdowiak umiejętnie zastawił się z piłką. Na nim zrealizowany przed chwilą został faul.

3'
Powtórzony rzut rożny nie przyniósł większego zagrożenia pod bramką Macieja Gostomskiego.

3'
Gra przerwana. Sędzia dopatrzył się niewłaściwej walki o pozycję w polu karnym Cracovii. Będzie powtórzony korner.

2'
Rapa czujnie w swoim polu karnym. Ciekawie z lewego skrzydła boiska piłkę dogrywał Majewski.

1'
Pogoń Szczecin, jako pierwsza kopnęła futbolówkę.

*'
Piłka już w grze!

*'
Piłkarze oraz sędziowie wkroczyli na płytę boiska. W tle usłyszeć można hymn gospodarzy.

*'
Dla obu drużyn dzisiejsze zwycięstwo daje możliwość wyrwania się ze strefy spadkowej.

*'
XVIII "Portowców".

*'
Takim piłkarzom zaufał trener Michał Probierz.

*'
Dominik Sulikowski został wyznaczony do prowadzenia pierwszego, sobotniego meczu 4. kolejki.

*'
Początek pojedynku - godz. 18:00

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu 4. kolejki polskiej Ekstraklasy: Pogoń Szczecin - Cracovia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online