Arka Gdynia - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 1

Steinbors – Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak – Bogdanov (66' Cvijanović), Sołdecki (81' Sulewski), Nalepa (46' Młyński), Jankowski – Siemaszko, Janota.
Loska – Bochniewicz, Gryszkiewicz, Suarez, Michalski – Jimenez (77' Koj), Ambrosiewicz (90+1' Biedrzycki), Matuszek, Smuga (77' Wolniewicz) – Żurkowski, Angulo.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy już jutro na kolejne mecze na żywo. A w niedzielę nie zabraknie ciekawych transmisji w telewizji!

90+7'
Koniec meczu. Arka zremisowała z Górnikiem 1:1.

90+6'
żółta kartka Żółta kartka dla Wolniewicza.

90+4'
Szansa dla Górnika, ale strzał Żurkowskiego obronił Steinbors.

90+3'
żółta kartka Siemaszko ukarany żółtą kartką.

90+1'
Sędzia doliczył pięć minut.

90+1'
Biedrzycki zastąpił Ambrosiewicza.

90'
Cvijanović uderzył z dystansu i Loska wybił piłkę na rzut rożny.

88'
Goool! Janota kapitalnym strzałem lewą nogą z dystansu pokonał Loskę!

86'
Sędzia Marciniak (VAR) uznał, że rzut karny nie należał.

85'
Piłkarze Arki reklamują zagranie ręki. Nie ma rzutu karnego, ale czekamy na decyzję VAR. Znów kontrowersja.

81'
Sulewski zastąpił Sołdeckiego.

77'
Dwie zmiany w Górniku. Boisko opuścili Jimenez i Smuga, a weszli na nie Koj i Wolniewicz.

74'
Janota z rzutu wolnego uderzył tuż nad poprzeczką.

73'
Jest rzut wolny! Ale jest też druga żółta kartka i czerwona dla Gryszkiewicza.

70'
Będzie wideoweryfikacja. Naszym zdaniem Gryszkiewicz powinien również wylecieć z boiska, choć sędzia sprawdzi zapewne tylko czy nie należała się jedenastka.

69'
Gryszkiewicz faulował Młyńskiego w okolicach pola karnego. Sędzia podyktował rzut wolny i nie pokazał drugiej kartki zawodnikowi Górnika. Dwie kontrowersje. Sędziowie VAR muszą sprawdzić czy nie powinien być rzut karny.

68'
Katastrofalny strzał z dystansu Żurkowskiego.

66'
Cvijanović zastąpił Bogdanova.

65'
Po dośrodkowaniu Smugi z rzutu wolnego Matuszek głową uderzył niecelnie.

60'
Groźnie pod bramką Górnika. Młyński mógł być w idealnej sytuacji, ale źle przyjął piłkę i wyrzucił się do boku. Po jego zagraniu piłkę wybili obrońcy pod nogi Zbozienia, który uderzył nad bramką.

57'
Angulo padł w polu karnym, ale sędzia był blisko i nie podyktował rzutu karnego.

53'
żółta kartka Marciniak ukarany żółtą kartką.

51'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał Helstrup.

50'
żółta kartka Dobra akcja Młyńskiego zakończona faulem Gryszkiewicza, który obejrzał żółtą kartkę.

46'

46'
Młyński zastąpił Nalepę.

45+3'

45+2'
Goool! Po dośrodkowaniu Smugi z rzutu rożnego Suarez urwał się Zbozieniowi i szczupakiem pokonał Steinborsa! 1:0 dla Górnika.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

41'
Znów groźnie Górnik. Angulo dośrodkował w pole karne, Smuga strącił piłkę i nadbiegający Jimenez z dwóch metrów uderzył głową obok bramki. Dodatkowo zderzył się ze Steinborsem i obaj mocno ucierpieli.

38'
Janota dośrodkował z rzutu rożnego tak, że interweniować musiał Loska. Wydawało się, że jest groźnie, ale Siemaszko faulował bramkarza Górnika.

34'
Bardzo nieudany strzał z dystansu Nalepy.

33'
Górnik nastawia się na kontry. Tym razem z dystansu uderzał wysoko nad bramką Jimenez.

33'
Arka zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce. Nie potrafi jednak tego przekuć w groźne okazje.

30'
Obrońcy wybili piłkę prosto pod nogi Janoty, który bez zastanowienia uderzył z 17 metrów obok bramki.

28'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głowa tuż obok słupka uderzył Suarez.

26'
Nalepa z dystansu uderzył obok bramki.

24'
Przewagę optyczną ma Arka, ale to Górnik miał groźniejsze okazje.

22'
Arka miała rzuty rożne, ale nic z tego nie wyszło.

19'
Angulo uderzał z prawej strony pola karnego, ale za lekko, aby zmusić do wysiłku Steinborsa.

15'
Powinno być 1:0 dla Górnika. Jimenez uniknął spalonego, dość przypadkowo otrzymał piłkę w polu karnym i mając sporo miejsca natychmiast oddał strzał. Dobrze interweniował jednak Steibors, choć trzeba przyznać, że zawodnik Górnika uderzył prosto w niego.

12'
Dośrodkowanie w pole karne Górnika. Wydawało się, że Loska złapał piłkę, ale wypuścił ją z rąk. Na jego szczęście zdołał naprawić swój błąd.

9'
Nalepa uderzył z dystansu lewą nogą, ale piłka przeleciała niedaleko słupka.

6'
Dobra akcja Górnika zakończona mocnym dośrodkowaniem. Piłka nie doszła jednak do żadnego napastnika.

3'
Bogdanov z rzutu wolnego trafił w mur.

1'
Po rzucie z autu głową niecelnie uderzał Angulo.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Zaraz początek meczu.

'
Rezerwowi Arki: Staniszewski, Socha, Maghoma, Sulewski, Łoś, Cvijanović.

'
Rezerwowi Górnika: Bielica, Wolniewicz, Biedrzycki, Liszka, Koj, Wolsztyński, Ryczkowski.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Początek spotkania Arka - Górnik o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online