Arsenal - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
Manchester City
0 : 2

Cech - Maitland-Niles (35' Lichsteiner), Mustafi, Socratis, Bellerin - Xhaka (70' Torreira), Guendouzi - Ozil, Ramsey (54' Lacazette), Mkhitaryan - Aubameyang.
Ederson - Mendy, Stones, Laporte, Walker - Silva, Fernandinho, Gundogan - Mahrez (60' De Bruyne), Aguero (79' Jesus), Sterling (87' Sane).

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
Z mistrzem przegrać, to żaden wstyd. Przegrać jednak z kimkolwiek w taki sposób, to już duży wstyd. Arsenal zawiódł, bo ani przez fragment meczu nie był lepszy. Gospodarze zaczynają sezon w słabym stylu. Plusem tego jest fakt, że juz chyba musi być tylko lepiej.

90+4'
Ostatni akcent znów należał do gości. Podopieczni Guardioli postanowili poklepać sobie piłkę na połowie przeciwnika. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie.

90+2'
Mkhitaryan wszedł w pole karne i wycofał do wbiegającego Lacy. Francuz nie zdołał odpowiednio złożyć się do uderzenia.

90+2'
Arsenal jest bezradny i wszystko wskazuje na to, że zaczną sezon porażką.

90'
Arbiter doliczył 4 minuty.

87'
Sane zastępuje na murawie Sterlinga.

87'
Ederson popełnił kolejny błąd w wyprowadzaniu piłki. Ozil przejął piłkę i próbował uderzać. Piłka poszybowała w trybuny.

85'
City od dłuższej chwili prowadzi atak pozycyjny.

83'
Arsenal ma piłkę na własnej połowie.

80'
Najlepsza okazja gospodarzy w tej połowie.Lewą strona pognał Ozil, dograł, ale tam nie zdołał czysto uderzyć Lacazette.

79'
Aguero schodzi. W jego miejsce Gabriel Jesus.

78'
Arsenal próbował szybkiego ataku, ale podanie nie doszło do Lacazzete'a.

75'
City klepie sobie w obronie piłkę, a Arsenal presuje jednym ,dwoma zawodnikami.

73'
żółta kartka De Bruyne dostał kartkę za faul.

73'
Tym razem Ederson postanowił się zabawić. Bramkarz po swoich harcach ledwie wybił, a Gundogan musiał faulować, by przeciwnicy nie przejęli piłki.

68'
Niby w Arsenalu nowy trener, a gra wygląda tak samo. Bez przekonania, bez energii, bez obrony. Goście prowadzą dwoma bramkami, a mimo tego ciągle są w posiadaniu piłki i atakują.

64'
Goool!!! 2:0!!! Bernardo Silva podwoił prowadzenie. Z drugą asystą Mendy. To, co nie udało się przed chwilą, teraz wyszło. Świetne wejście w pole karne Bernardo.

63'
Powinno być 2:0!!! Arsenal wyszedł bardzo wysoko i na własnej połowie pozostał tylko Cech. Aguero dostał piłko jeszcze przed linią środkową i Argentyńczyk pognał przed siebie. W sytuacji sam na sam nie zdołał jednak pokonać bramkarza gospodarzy.

62'
Arsenal wreszcie skonstruował niezła akcję, ale Lichy był na spalonym.

60'
De Bruyne wchodzi za Mahreza.

57'
Laca uderzał z dystansu. Piłka poszybowała obok słupka.

54'
Lacazette zmienił Ramsey'a.

53'
żółta kartka Rzut karny!!! Xhaka faulował Aguero w polu karnym, gdy ten go objechał.

A jednak nie ma karnego. Faulu nie było, a Xhaka dostał za kłótnie.

52'
Ramsey właśnie podał... do chłopaka podającego piłki za autem. Taki jest obraz dzisiejszego Arsenalu.

50'
Aguero uderzał zza pola karnego. Piłka poszybowała wysooooko...Był rykoszet, będzie rzut rożny.

48'
Początek należy znów dla gości. Niewiele się zmienia w obrazie spotkania.

46'
Wracamy na murawę!

'
Prowadzi drużyna, która jest zwyczajnie lepsza. Arsenal nie miał pomysłu na konstruowanie akcji, nie stworzył zagrożenia bramki strzeżonej przez Edersona. City atakowało przez 35 minut połowy, a już na początku otworzyło wynik. Jeśli Emery nic nie zmieni, mistrzowie kraju wywiozą z Emirates trzy punkty.

45+5'
Sędzia zakończył połowę.

45+3'
Arsenal próbował atakować, ale City dzisiaj bardzo dobrze przesuwa się w obronie.

45'
Arbiter doliczył aż 4 minuty.

45'
Aubameyang uderzał zza pola karnego, ale piłka leciała za wolno, by stworzyć jakiekolwiek zagrożenie.

42'
Mahrez uderzył z 14. metra, ale piłka poleciała centymetry od słupka bramki.

41'
Arsenal wygląda momentami tragicznie w defensywie. Obrońcy gospodarzy przede wszystkim mają problem z wyprowadzaniem piłki.

39'
Kolejne za krótkie podanie Cecha. Tym razem ledwie uratował się Guendouzi.

38'
Arsenal bawi się niebezpiecznie we własnym polu karnym. O mało, a napastnicy gości przejęliby podanie do Cecha.

35'
Maitland-Niles jednak nie jest w stanie kontynuować meczu. W jego miejsce Stephan Lichsteiner.

34'
Arsenal wreszcie był w polu karnym Edersona, ale wracający Gundogan zabrał piłkę Ramsey'owi.

30'
Walker popisał się szybkością na prawym skrzydle, ale na końcu faulował Maitlanda- Nilesa.

28'
Do uderzenia podszedł Mahrez, ale Cech sprawował piłkę. Dobijał jeszcze Aguero, ale wywalczył tylko rzut rożny.

27'
żółta kartka Socratis dostał "żółtko" za ostry faul przed polem karnym.

27'
Mahrez nie sięgnął długiego podania. Nawet były skrzydłowy Leicester nie jest aż tak szybki.

24'
Arsenal wreszcie wyszedł z akcją, ale nie wywalczył nawet rzutu z autu.

21'
Kolejny rzut rożny. Goście chcą dzisiaj pogrążyć Kanonierów.

18'
Pomimo prowadzenia, to ciągle City dominuje w meczu. Tym razem mieli rzut rożny, ale obrońca gospodarzy wybił piłkę.

14'
Gooool!!!!City prowadzi!

Sterling dostał piłkę z boku, zbiegł do środka i z 16. metra uderzył nie do obrony.

14'
City ciągle ma piłkę pod nogami. Arsenal próbuje powstrzymywać gości faulami.

10'
Arsenal nie ma pomysłu na ataki i głównie stara się grać długie piłki na Aubameyanga.

8'
żółta kartka City ma rzut rożny. Chwilę wcześniej ukarany żółtą kartką został Sterling.

7'
Błąd w wyprowadzaniu piłki przez Socratisa. Sytuację uratował Bellerin.

6'
Manchester City przejął kontrolę nad meczem, a Arsenal ma problem, by wyjść z własnej połowy.

5'
Maitland-Niles ucierpiał przy podaniu.

4'
Auba faulowany przez Laporte.

2'
Arsenal od początku stara się atakować i wychodzić wysoko.

1'

'
Drużyny wychodzą na prezentację. Za chwilę zaczynamy.

'
Zapraszamy na spotkanie pierwszej kolejki Premier League pomiędzy Arsenalem, a mistrzem Anglii Machesterem City.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online