Barcelona - Ajax Amsterdam online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Ajax Amsterdam
3 : 1

Ter Stegen, Alves, Piqué, Bartra, Alba, Mascherano, Rakitic, Iniesta(76.Rafinha), Pedro, Messi(66.Munir), Neymar(62.Sandro)
Cillessen; Van Rhijn, Veltman, Moisander, Viergever; Klaassen, Zimling(56.Reidewald), Andersen; Schöne, Sigthórsson(74. El-Ghazi), Kishna(46. Milik)

Mecze na żywo: Barcelona - Ajax Amsterdam

90+4'
Sędzia zakończył spotkanie.

90+4'
GOOOOOL !!! 3-1 Barcelona dobija Ajax a konkretnie Sandro..

90'
Brzydki faul na Rakiticiu i Riedewald ukarany żółtą kartką.

88'
Goooool 2-1 dla Ajaxu! Przypadkowo ale piłka trafia do siatki Ter Stegena..

82'
Szybka kontra Barcy, ale wszystko psuje Munir.

80'
Żółtą kartką ukarany Pedro.

74'
Wchodzi El-Ghazi za Sigthórssona.

72'
Ładne, mocne uderzenie Rakiticia z 19 metra, ale bez większego trudu łapie to Cillessen.

69'
Żółtą kartką ukarany Van Rhijn.

63'
Ładne dośrodkowanie Milika i bliski strzelenia bramki był... Pique.

61'
Po kilkunastu podaniach piłkarze Ajaxu w końcu przerywają tę serię.

58'
Faul na Danim Alvesu blisko pola karnego. Zaskakująco z ostrego konta strzela Messi, lecz pudłuje.

56'
Kontra Barcelony. Iniesta prowadzi piłkę, podaje do Neymara, brazylijczyk zakręcił, ale podaje niecelnie.

55'
Niezła akcja Ajaxu zakończona dobrym strzałem.

52'
Niesamowita akcja Messiego, który wymienił podanie z Pedro i na koniec trafia w boczną siatkę.

51'
A z wysokości trybun wszystko ogląda Suarez.

49'
Barcelona po kapitalnej akcji strzela bramkę, postrzale Pedro dobił na pustą bramkę Messi. Wszystko jednak to było na spalonym.

46'
Wchodzi Arkadiusz Milik za Kishne.

46'
Sędzia rozpoczął drugą połowę.

45'
Sędzia zakończył pierwszą połowę zdominowaną przez katalończyków.

43'
Kolejna akcja Holendrów i piłka po rykoszecie mogła wpaść do bramki.

41'
Warta zaznaczenia akcja gości, utrzymali się przy piłce i zakończyli wszystko niecelnym strzałem.

39'
Ależ kosmiczna akcja Iniesty sam przedryblował dwie linie Ajaxu, lecz gdy znalazł się sam na sam z bramkarzem, Cillessen instynktownie obronił.

36'
Barca bez przerwy atakuje Ajax wrzutkami i akcjami kombinacyjnymi.

32'
Faul na Neymarze z lewej strony na wysokości pola karnego i Veltman ukarany żółtą kartką.

29'
Fenomenalne podanie od Messiego do Pedro i kanaryjczyk z lewej nogi strzela w słupek.

28'
Jak na razie posiadanie piłki na korzyść Barcelony 68% do 32%.

24'
I już mamy 2-0. Niby nic się nie działo aż nagle Iniesta kapitalnym podaniem znalazł Messiego, który po rękach bramkarza strzela bramkę.

22'
Kombinacyjna akcja m.in. Messiego, Alby i Pedro, ale gracz z numerem 7 psuje wszystko piętką.

19'
Barcelona ma całkowicie mecz pod kontrolą. Nie wypuszczają przyjezdnych z własnej połowy.

16'
Teraz to Ajax założył wysoki pressing, lecz bardzo nieudany.

14'
Mamy mały przestój w meczu, Barca konsekwentnie wymienia dużo podań i stara się zepchnąć gości do obrony.

11'
Gospodarze próbują iść za ciosem. Alba zagrywa w pole karne do Messiego, Argentyńczyk przyjmuje piłkę, ale strzela wysoko nad bramką.

7'
Gooool! Barcelona szybko otwiera wynik spotkania. Messi środkiem biegnie w stronę bramki, podaje prostopadle do Neymara, a ten technicznym strzałem kolo prawego słupka Cillessena pakuję piłkę do siatki.

6'
Ładna piłka do Neymara od Pique, ale skrzydłowy Barcelony na spalonym.

3'
Obie drużyny zaczęły spokojnie. Barcelona w swoim stylu rozgrywa powoli akcje, a Ajax ustawiony raczej defensywnie.

1'
Sędzia zagwizdał i rozpoczęli.

0'
Piłkarze już po hymnie. Trwa przywitanie kapitanów.

0'
Sędzia William Collum został wyznaczony do dzisiejszej gry.

0'
Ławka rezerwowa Ajaxu: Boer, Denswil, Duarte, El-Ghazi, Menig, Milik, Riedewald.

0'
Ławka rezerwowa Barcelony: Bravo, Montoya, Samper, Xavi, Rafinha, Munir, Sandro.

0'
Witam i zapraszam na relację LIVE z meczu ligi mistrzów, FC Barcelona - AFC Ajax. Mecz rozpoczyna się o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Ajax Amsterdam, to zapraszamy do śledzenia meczu online