Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Hładun - Czerwiński, Dąbrowski, Kopacz, Balić - Janoszka (52' Bohar), Tosik, Jagiełło, Żyra (60' Shirotov), Pawłowski (77' Mares) - Tuszyński
Kelemen - Wójcicki, Runje, Mitrović, Bodvarsson (48' Guilherme) - Romanczuk, Kwiecień - Machaj (79' Grzyb), Świderski (73' Klimala), Bezjak - Sheridan

Bezjak (25.)
Balić (sam.) (74.)

Shirotov (89.) żółta kartka
Wójcicki (16.) żółta kartka
Świderski (36.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Chcieliśmy Wszystkim serdecznie podziękować za uwagę.

Jagiellonia Białystok, pomimo gry w europejskich pucharach, potrafiła dzisiaj wywalczyć komplet oczek. Skuteczność pod bramką i dobre zmiany Ireneusza Mamrota dały wicemistrzom kraju zwycięstwo.
Zagłębie Lubin przegrało m.in. przez swoją wysoką nieskuteczność w działaniu ofensywnym. Kibicom z Lubina po nocach będzie się śnił źle wykonany rzut karny.

Tomasz Kwiatkowski oficjalnie zakończył ten mecz!

90+2'
Już tylko sekundy dzielą Nas od ostatniego gwizdka sędziego. Jagiellonia może dopisywać sobie trzy punkty.

90+1'
Jagiellonia nie zdołała wykorzystać przewagi liczebnej. Klimala otrzymał wyśmienite podanie na wolne pole od Sheridana. Młody pomocnik Jagiellonii nie wytrzymał ciśnienia w pobliżu bramki i nieudolnie kopnął futbolówkę.

90'
Regulaminowy czas gry został przedłużony o dodatkowe 3 minuty.

89'
żółta kartka 1:2 w klasyfikacji "żółte kartki". Shirotov ewidentnie przekroczył swoje uprawnienia na placu gry.

88'
Piłkarze Zagłębia wyglądają na ludzi, którzy są już pogodzeni z porażką w tych zawodach. Coraz mniej przesłanek mówiących o możliwym remisie.

86'
Jakub Mares obity piłką przez... swojego kolegę z drużyny. Futbolówka poleciała za boisko. Ale gdyby piłka obrała inną rotację, to Marian Kelemen mógłby zostać kompletnie zaskoczony.

85'
Hładun chaotycznie, ale na końcu skutecznie wybronił strzał Romana Bezjaka. Niepewny chwyt futbolówki w realizacji bramkarza Zagłębia Lubin.

83'
Przewinienia dopuścił się Jakub Tosik. Rzut wolny dla zawodników trenowanych przez Ireneusza Mamrota.

82'

80'
Hładun musiał zainterweniować. Sheridan po raz pierwszy w tym meczu zagroził bramce Zagłębia Lubin.

79'
Czeka Nas ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Rafał Grzyb za Mateusza Machaja.

77'
Bartłomiej Pawłowski dzisiaj dwoił się i troił, ale nie udało się zdobyć bramki. Być może ta sztuka uda się Jakubowi Maresowi, który wszedł na plac gry.

75'
Przed Nami ostatnie piętnaście minut podstawowego czasu gry. Trudne zadanie przed gospodarzami dzisiejszego meczu.

74'
Aktualizacja. Gol na 0:2 został zapisany Baliciowi.

73'
Goooooool! Istne "Wejście Smoka" zanotował Patryk Klimala! Świeżo wprowadzony zawodnik świetnie znalazł się w szesnastce rywala.

71'
Zmiana. Świderski otrzymał brawa i podziękowania za swój dzisiejszy występ. Klimala już na boisku.

70'
Za chwilę dojdzie do zmiany w składzie klubu z Białegostoku.

69'
Coraz mniej czasu na odrobienie strat pozostało podopiecznym Mariusza Lewandowskiego. W kluczowych momentach akcji brakuje postawienia kropki nad "i".

68'
Marian Kelemen ponownie lepszy od napastników Zagłębia! Przepiękną przewrotką błysnął Patryk Tuszyński! Strzał warty pokazywania przez wszystkie stacje sportowe tv.

66'
Sztab szkoleniowy Jagiellonii pracuje nad realizacją roszady taktycznej.

65'
Guilherme miał świetny pomysł, aby zagrać za obronę Zagłębia. Gdyby plan się powiódł, to Roman Bezjak stanąłby przed wyborną sposobnością na doprowadzenie do wyrównania.

64'
Bartłomiej Pawłowski mocno, ale w mur. Dobrze popracowała defensywa drużyny gości.

63'
18-19 metrów od bramki Mariana Kelemena. Rzut wolny dla Zagłębia Lubin.

61'
Długo już bez jakiejkolwiek sytuacji bramkowej.

60'
Zmiana. Vladislav Shirotov zameldował się na płycie boiska, Paweł Żyra udał się na ławkę rezerwowych.

58'
Filip Jagiełło uchwycony na pozycji spalonej. To trzeci ofsajd po stronie gospodarzy.

57'
Przygotowywana jest druga zmiana w szeregach drużyny popularnych "Miedziowych".

55'
To mogło dać wyrównanie. Ładną akcję skonstruował duet: Bohar - Tosik. Ten drugi zawiódł jednak wszystkich, koszmarnie podając w kulminacyjnej części sytuacji.

54'
Obaj szkoleniowcy mają jeszcze do dyspozycji po dwie korekty.

52'
Łukasz Janoszka wkroczył do rezerwy Zagłębia. Bohar ma za zadanie wnieść powiew nowej jakości.

51'
Ciągle brakuje dokładności we wrzutkach w wykonaniu piłkarzy Zagłębia Lubin.

50'
Karol Świderski delikatnie musnął piłkę, w bardzo dobrej sytuacji na zdobycie bramki. Troszeczkę za wysoko futbolówka poleciała, by pomocnik "Jagi" mógł ją skutecznie uderzyć głową.

48'
Musimy wspomnieć o dokonanej zmianie w składzie Jagiellonii. Guilherme wszedł na boisko w miejsce Bodvarssona.

47'
Bartłomiej Pawłowski - etatowy wykonawca stałych fragmentów gry. O piłkę z rzutu wolnego ambitnie walczył Jakub Tosik, lecz troszkę wyżej do niej wyskoczył Taras Romanchuk.

46'
Maciej Dąbrowski błysnął wielkim refleksem! Stoper uprzedził Romana Bezjaka, który próbował dojść do kąśliwego dośrodkowania.

46'
Wystartowała II połowa!

Piłkarze obu ekip zeszli do swoich szatni. Jagiellonia prowadzi do przerwy 1:0.

45+1'
Karol Świderski poprawił statystykę, odnoszącą się do ilości celnych strzałów. Zbyt lekkie uderzenie w sam środek bramki nie miało wielkich szans powodzenia.

45'
O jedną minutę dłużej potrwa I odsłona.

44'
Końcowe fragmenty I części gry.

43'
Bartłomiej Pawłowski kierował piłkę w okolice prawego okna bramki. Pomocnik starał się znakomicie dokręcać, jednakże futbolówka minęła zamierzony przez strzelającego cel.

42'
Zagłębie Lubin otrzymało dobrą okazję, by zaskoczyć bezpośrednio od rzutu wolnego. Odległość od bramki bardzo atrakcyjna.

40'
Balić otrzymał reprymendę słowną. Trzeba to traktować, jako ostateczne ostrzeżenie. Boczny defensor gospodarzy przerwał bardzo dobrze obiecującą się akcję przeciwników.

39'
Marian Kelemen wzorowo zatrzymał piłkę, po dośrodkowaniu od Bartłomieja Pawłowskiego. Słowak nie miał żadnych problemów.

37'
"Jaga" widocznie gra na to, by nie stracić gola w tej odsłonie meczu.

36'
żółta kartka Karol Świderski nie wytrzymał próby nerwów. Zupełnie nieroztropne zachowanie na boisku. Niebezpieczny blok był niepotrzebny.

34'
Hładun w pełni przytomnie zareagował przy stałym fragmencie gry. Dobre piąstkowanie futbolówki, która była wybijana z prawego narożnika boiska.

33'
Bartosz Kwiecień nadział się na atak z łokcia. Ostry atak, ale nie można było posądzać przeciwnika o wielką premedytację.

31'
Patryk Tuszyński został przyłapany na pozycji spalonej. Gdyby nie sygnalizacja arbitra liniowego, to Zagłębie stanęłoby przed idealną szansą.

30'
Minął już drugi kwadrans meczu.

29'
Gospodarze cierpliwie szukają konceptu, który pozwoliłby pomóc w doprowadzeniu do remisu.

27'

25'
Goooooool! Hładun pokonany przez Bezjaka! Napastnik Jagiellonii efektownie minął bramkarza, a potem już bez żadnego problemu ulokował futbolówkę w siatce.

24'
Jagiellonia Białystok nie oddała jeszcze celnego strzału na bramkę

23'
Goście starają się trzymać przeciwników na dystans.

21'
Paweł Żyra uderzał w kierunku bramki. Bardzo ofiarną interwencją, która zapobiegła niebezpieczeństwo pod bramką gości, popisał się Nemanja Mitrović.

20'
Z pół woleja szczęścia swojego próbował Patryk Tuszyński. Wszystko wyglądało wielce efektownie, ale już finalny efekt był daleki od oczekiwań publiczności.

19'
Zagłębie nie może uwierzyć, że nie udało się wykorzystać jedenastki.

17'
Ależ sytuacja! Marian Kelemen kapitalnie wybronił rzut karny, którego autorem był Łukasz Janoszka! Wybornie wyciągnął strzał w lewy sektor bramki, a potem fenomenalnie zatrzymał silną dobitkę z bliskiej odległości.

16'
Arbiter główny wskazał na 11. metr! Zagłębie Lubin zyskało rzut karny! Jakub Wójcicki celowo dotknął futbolówkę ręką.

15'
Taras Romanchuk do tej pory świetnie spisuje się w bloku defensywnym. Trzeci raz w tym meczu zablokował silne uderzenie.

14'
Gracze Ireneusza Mamrota oddali pole swoim rywalom. Zagłębie w ofensywie.

13'

11'
Gospodarze zrealizowali korner. Nawet dobrą wrzutkę zaprezentował Bartłomiej Pawłowski, lecz niestety dla niego, zwycięsko z zagrożenia wyszła obrona z Białegostoku.

10'
Roman Bezjak nieudolnie wykończył akcję ofensywną swojego zespołu. Strzał jego autorstwa powędrował nad poprzeczką bramki.

9'
Marian Kelemen idealnie w porę wyszedł z bramki, aby przeciąć prostopadłe zagranie do Patryka Tuszyńskiego. Zagłębie mogło mieć dobrą okazję strzelecką.

7'
Jagiellonia Białystok stara się kontrolować boiskową rzeczywistość.

6'
Obie drużyny mają sporą motywację, ponieważ wygrana daje możliwość na wskoczenie na 3. miejsce w ligowej tabeli.

4'
Bartosz Kwiecień doszedł do niezłej centry, w wykonaniu Jakuba Wójcickiego. Brawa za dogranie, ale pomocnik "Jagi" nie potrafił skutecznie uderzyć głową. Piłka przeleciała światło bramki.

3'
Jakub Wójcicki zepsuł swój strzał z okolic szesnastki. Dobrze zorganizował się blok defensywny Zagłębia Lubin.

2'
Podopieczni Mariusza Lewandowskiego próbują szybko wypracować sobie prowadzenie. Dwa groźne wstrzelenia w pole karne Jagiellonii.

1'
Popularni "Miedziowi", jako pierwsi wystartowali.

*'
Usłyszeliśmy gwizdek sędziego! Początek pojedynku.

*'
Jagiellonia Białystok mierzyła się w poprzedni czwartek z belgijskim Gentem, w ramach 1. meczu III rundy eliminacji do Ligi Europy. Niestety, polska ekipa poniosła klęskę na swoim stadionie - (0:1).

*'
Arbiter ze stolicy, Pan Tomasz Kwiatkowski, będzie rozjemcą głównym spotkania w Lubinie.

*'
Mariusz Lewandowski zdecydował, że od początku zobaczymy takich zawodników.

*'
W takim składzie nadchodzący mecz rozpocznie Jagiellonia Białystok.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online