Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
4 : 0

Burić - Janicki, Vujadinović, De Marco - Jóźwiak (84' Jevtić), Cywka (64' Gajos), Tiba, Tomasik - Makuszewski, Amaral (73' Dioni) - Tomczyk.
Kudła – Heinloth, Jędrych, Polczak, Malheiro – Kokoszka, Babiarz (83' Torunarigha) – Wrzesiński (85' Banasiak), Nowak, Udovicić (67' Mello) – Sanogo.

*'
Lech Poznań objął prowadzenie w ligowej tabeli. Zespół Ivana Djurdjevicia zasłużenie zdobył komplet punktów, choć Zagłębie Sosnowiec zmarnowało kilka dogodnych okazji na zmianę rezultatu.

90+2'
Było gorąco pod bramką poznaniaków, jednak ostatecznie uderzenie Torunarighii zostało złapane przez bośniackiego golkipera.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone trzy minuty.

89'
Tiba chciał zaskoczyć Kudłę finezyjną próbą sprzed pola karnego. Zabrakło jednak celności.

88'
Tomczyk zamknął wrzutkę Gajosa niecelnym strzałem głową.

87'
Uderzenie Mello zza szesnastki leciało w środek bramki, co z pewnością nie utrudniło udanej obrony golkiperowi.

86'
Burić spokojnie zatrzymał uderzenie z dystansu Kokoszki.

85'
Trzecia zmiana w drużynie z Sosnowca: Banasiak wszedł za Wrzesińskiego.

85'
Tragikomicznym dośrodkowaniem popisał się Tomasik.

84'
Ostatnia zmiana w Kolejorzu: Jevtić w miejsce Jóźwiaka.

83'
Roszada w Zagłębiu Sosnowiec: Torunarigha za Babiarza.

81'
żółta kartka Nakładka Makuszewskiego w walce o piłkę z Babiarzem kończy się dla niego żółtą kartką.

80'
Malheiro zacentrował prosto w ręce Buricia.

79'
Na pozycji spalonej złapany Wrzesiński.

78'
Mocno niecelne uderzenie oddał Sanogo z obrębu szesnastki przeciwnika.

76'

74'
Vujadinović w ostatniej chwili zablokował uderzenie, które zmierzało w światło bramki.

73'
Druga zmiana w zespole ze stolicy Wielkopolski: Dioni, debiutujący w niebiesko-białych barwach, wszedł w miejsce Amarala.

70'
4:0! Gajos cudownym strzałem z rzuty wolnego pokonał golkipera! Pomocnik Kolejorza idealnie przymierzył w prawe okienko bramki.

69'
Będzie rzut wolny dla gospodarzy po faulu Kokoszki na Amaralu. Z tego miejsca lechici mogą spróbować zaskoczyć Kudłę bezpośrednim uderzeniem.

68'
żółta kartka Świeżo wprowadzony Brazylijczyk już otrzymał "żółtko" za przewinienie na Jóźwiaku.

67'
Korekta w składzie Zagłębia: Mello zajął miejsce Udovicicia.

65'
żółta kartka Polczak obejrzał kartonik w kolorze żółtym.

64'
Piłka odbiła się od słupka po uderzeniu Sanogo! Po drodze był rykoszet, o dużym szczęściu może mówić Burić, że wciąż zachowuje czyste konto.

64'
Pierwsza zmiana w szeregach Lecha Poznań: Gajos zastąpił Cywkę.

62'
Brakuje nieco dokładności w grze obydwu klubów.

60'
Zagranie piętą Amarala miało dojść do Tiby. Podanie skutecznie przeciął Malheiro.

58'
żółta kartka Janicki otrzymał żółtą kartkę za faul taktyczny.

57'
Próba Jóźwiaka z okolicy osiemnastego metra przeleciała nad bramką.

56'
Przyblokowanie strzału Sanogo przez Vujadinovicia ułatwiło interwencję Buriciowi.

55'
Babiarz podjął decyzję o uderzeniu z dużej odległości - piłka poszybowała bardzo daleko od celu.

54'
Lech kontroluje boiskowe wydarzenia.

52'
Strzał zza pola karnego Babiarza nie zaskoczyło bramkarza Kolejorza.

51'
Obyło się bez zagrożenia w szesnastce Zagłębia Sosnowiec.

50'
Korner dla poznaniaków po odbitym uderzeniu Tomczyka.

49'
Zakotłowało się w szesnastce miejscowych, ale na ich szczęście Sanogo skiksował po zagraniu Udovicicia.

48'
Sanogo główkował, centrował Sanogo, futbolówka przeszła tuż obok bramki. Sędzia liniowy wskazał jednak pozycję spaloną napastnika.

46'

*'
Gospodarze w pełni zasłużenie prowadzą 3:0. Goście nie potrafią wykorzystać słabej dyspozycji ich defensywy. Pomimo nie najlepszej postawy obronny, atak Kolejorza jest w doskonałej dyspozycji.

45+1'
Strzał z powietrza Tomczyka świetnie wybronił golkiper Zagłębia Sosnowiec.

45'
Minuta doliczona przez arbitra.

44'
Płaska próba Amarala sprzed pola karnego nie mogła zaskoczyć Kudły.

43'
Burić pewnie wyłapał wrzutkę Udovicicia.

42'

41'
3:0! Tomczyk dobił strzał Amarala!
Kudła doskonale obronił główkę portugalskiego zawodnika, ale wobec poprawki 20-latka był już bezradny.

37'
Piłkarze Ivana Djurdjevicia robią wszystko, aby jak najdłużej utrzymywać się przy piłce.

35'
Nie było niebezpieczeństwa pod bramką Kudły po dograniu Tomasika.

34'
Od rzutu rożnego wznowią grę gospodarze.

33'
Gra wznowiona.

32'
Amaral leży na murawie. Krótka przerwa w grze.

31'
Świetne zawody rozgrywa Jóźwiak. Skrzydłowy Kolejorza grający dzisiaj na wahadle łatwo radzi sobie z przeciwnikami na swojej części boiska.

29'
Tomczyk, będąc już w szesnastce rywala, szukał podaniem Amarala. Podanie młodego gracza nie doszło jednak do Portugalczyka.

28'
Niezła centra Makuszewskiego nie została zamknięta przez żadnego z lechitów.

26'
Obrońcy poznańskiego zespołu wyekspediowali piłkę poza gorący teren.

25'
Goście z Sosnowca zdobyli korner.

24'
Kolejny błąd obrony gospodarzy omal nie skończył się stratą bramki! Nowak jednak nie potrafił pokonać Buricia - jego uderzenie z bardzo bliskiej odległości przeszło nad poprzeczką.

23'

22'
Centymetry dzieliły Sanogo od zdobycia kontaktowego gola! Czarnoskóry zawodnik miał dużo czasu na skuteczne wykończenie swojej okazji po zagraniu z prawej flanki, ale spudłował.

20'
2:0! Przepiękne trafienie Tomczyka!
Wychowanek Lecha Poznań wykończył doskonałe podanie Makuszewskiego - futbolówka po strzale odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w siatce.

19'
Podopieczni Dariusza Dudka spalili akcję po krótkim rozegraniu stałego fragmentu gry.

18'
Rzut rożny dla przyjezdnych z Sosnowca.

17'
Uderzenie Nowaka z dystansu nie znalazło drogi do celu. Burić nie musiał nawet interweniować.

16'
Obyło się bez niebezpieczeństwa.

15'
Rykoszet po dośrodkowaniu Jóźwiaka spowodował, że piłka wylądowała na poprzeczce bramki Kudły! Będzie korner dla miejscowych.

13'
Groźna kontra gości, ostatecznie jednak defensorzy oddalili zagrożenie.

11'
Jóźwiak nie dograł precyzyjnie w szesnastkę, przez co futbolówka wyszła poza plac gry.

9'
Bardzo niedokładna wrzutka Makuszewskiego nie wleciała w pole karne.

7'
1:0! Amaral otworzył wynik meczu!
Portugalczyk do pustej bramki skierował piłkę po podaniu Tomczyka, który chwilę wcześniej znakomicie wyszedł do prostopadłego zagrania z głębi pola.

6'
Stopniowo rośnie przewaga gospodarzy.

4'
Główka Tomczyka po centrze Jóźwiaka minęła słupek w nieznacznej odległości.

3'
żółta kartka Napastnik za moment wróci do gry, a sędzia Myć pokazał mu za symulowanie żółty kartonik.

2'
Snajper Zagłębia Sosnowiec doznał jakiegoś urazu przy upadku.

1'
Sanogo chciał wymusić rzut karny w starciu o piłkę z Buriciem, co nie umknęło uwadze arbitra.

1'
Start pojedynku!

*'
Piłkarze wychodzą na płytę boiska. Za moment początek rywalizacji.

*'
Rezerwowi: Perdijić, Puchacz, Cichocki, Milewski, Banasiak, Mello, Torunarigha.

*'
Wyjściowe zestawienie Zagłębia zostało zaprezentowane.

*'
Ławka rezerwowych siedmiokrotnych mistrzów Polski: Putnocky, Orłowski, Trałka, Gajos, Jevtić, Gytkjaer, Dioni.

*'
Drużyna prowadzona przez Ivana Djurdjevicia rozpocznie mecz w wyżej wymienionym składzie.

*'
Sędzią głównym nadchodzących zawodów będzie Wojciech Myć (Lublin).

*'

*'
W ligowy sezon spodziewanie lepiej weszli lechici. W trzech spotkaniach zdobyli maksimum możliwych do zdobycia punktów. Z kolei goście zdołali wywalczyć jedynie trzy oczka, notując jedno zwycięstwo i dwie porażki.

*'
Do starcia przystępuje coroczny kandydat do mistrzostwa Polski - Lech Poznań oraz beniaminek - Zagłębie Sosnowiec.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online