Eintacht Frankfurt - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Eintacht Frankfurt
0 : 5

Ronnow - Abraham, Hasebe, Salcedo - da Costa, Torro, de Guzman (64' Rebić), Willems - Gacinović, Fabian (64' Blum)- Haller (76' Jović).
Neuer - Kimmich, Sule, Hummels, Alaba - Martinez, Thiago - Robben (58' Coman), Mueller (64' Goretzka), Ribery - Lewandowski (72' Wagner).

'
Zapraszamy również do śledzenia meczu o Superpuchar Hiszpanii Sevilla - Barcelona <- KLIKNIJ TUTAJ.

90'
Koniec meczu. Bayern pokonał Eintracht 5:0 i zdobył Superpuchar Niemiec.

85'
Goool! Nokaut, 5:0! Coman z łatwością wpadł w pole karne, zagrał do Thiago, który zdobył piątego gola dla Bayernu.

82'
Kolejne opinie, że Abraham powinien otrzymać czerwoną kartkę za faul na Lewandowskim.

79'
Alaba nabawił się urazu kolana i opuścił boisko. Bayern nie miał już zmian, więc mecz kończyć będzie w dziesiątkę.

76'
Jović zastąpił Hallera.

73'

72'
Wagner zastąpił Lewandowskiego, który mocno został poobijany przez Abrahama.

70'
żółta kartka Abraham ukarany żółtą kartką.

70'
Niecelny strzał z dystansu Goretzki.

64'
Goretzka zastąpił Muellera.

64'
Blum zastąpił Fabiana.

64'
Rebić zastąpił de Guzmana.

63'
Goool! Coman

58'
Lewandowski potężnie uderzył z siedemnastu metrów, ale dobrze interweniował Ronnow.

58'
Coman zastąpił Robbena.

55'
Lewandowski po mundialu był mocno krytykowany. Również w Niemczech. Lepiej sezonu zacząć nie mógł.

54'
Goool! Lewandowski przyjęciem minął rywala i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. 3:0!.

51'
Obraz gry się nie zmienił. Bayern wciąż ma przewagę.

48'
Robben uderzył sprzed pola karnego, ale piłka przeleciała obok bramki. Będzie jednak rzut rożny.

46'
Gacinović próbował w indywidualnej akcji zaskoczyć defensywę Bayernu, ale bezskutecznie.

46'

'
Ocena kontrowersyjnych sytuacji.

45+1'

45'
żółta kartka Hummels sfaulował wychodzącego na czystą pozycję rywala. Ma szczęście, że otrzymał tylko żółtą kartkę, bo mogła być czerwona.

44'
Da Costa dośrodkował płasko w pole karne, ale piłkę złapał Neuer.

43'
Bayern jest zdecydowanie lepszy w tym meczu.

38'
Kolejna szansa dla Lewandowskiego. Piłka po jego strzale odbiła się od obrońcy i będzie rzut rożny.

36'
Mueller oddał kapitalny strzał z dystansu, ale piłka przeleciała obok bramki.

36'
Haller płasko dośrodkował w pole karne, ale niedokładnie i piłkę przejął Bayern.

33'

31'
Eintracht pierwszy raz od dłuższego czasu przedostał się w pole karne Bayernu, ale nie było zagrożenia.

30'
Eintracht początek miał obiecujący, ale Bayern złapał rytm i zdecydowanie przeważa.

28'
Lewandowski padł w polu karnym. Zawodnicy Bayernu domagali się rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania. Kontrowersyjna decyzja, bo Fabian trafił "Lewego" w nogi.

26'
Gooool! Ależ odpowiedział rywalom Lewandowski. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Polak zdobył drugą bramkę głową. 2:0 dla Bayernu.

26'
Lewandowski w słownym starciu z Abrahamem i Fabianem.

25'
Bayern w ataku. Dwa dośrodkowania nie przyniosły zagrożenia, a wstrzelenie piłki przez Muelera dało rzut rożny.

23'
Ładna akcja Eintrachtu zakończona niecelnym strzałem sprzed pola karnego Gacinovicia.

21'
Goool! Lewandowski! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska reprezentant Polski znakomicie uciekł obrońcom i strzałem głową pokonał bramkarza. Świetny początek sezonu w wykonaniu Lewandowskiego

19'
Za mocne zagranie w kierunku Lewandowskiego i piłka opuściła boisko.

17'
Eintracht prezentuje się całkiem przyzwoicie.

14'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Bayernu, ale Alaba zdołał zablokować strzał zamykającego akcję Fabiana.

11'
Bayern ma przewagę optyczną, ale nic z tego póki co nie wynika.

9'
Jak na razie nie doczekaliśmy się groźnych sytuacji strzeleckich.

7'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bardzo wysoko nad bramką głową uderzył Abraham.

4'
Początek meczu spokojny. Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce.

3'
W starciu z Thiago ucierpiał Gacinović.

1'

'
Sędzia: Marco Fritz.

'
W pierwszym składzie Bayernu znalazł się oczywiście Robert Lewandowski.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:30. Eintracht zmierzy się z Bayernem w meczu o Superpuchar Niemiec.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Eintacht Frankfurt - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online