Get Well Toruń - Unia Tarnów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Dziękujemy za obecność w relacji i zapraszamy już na transmisję z meczu Stal Gorzów - Sparta Wrocław za chwilkę.

'
Nie spotykany finisz. Obie drużyny walczyły o bonus. Żadna jego nie dostanie, bo w dwumeczu jest remis. Zaskakujący finał. Iversen, nie mylący się wcześniej, w finale zawiódł. Wynik nie zadowala żadnej drużyny.

15'

1. Niels Kristian Iversen 0
2. Kenneth Bjerre 3
3. Jason Doyle 2
4. Jakub Jamróg 1

Iversen wyszedł bardzo szybko i sędzia przerwał start. Będzie powtórka. Duńczyk dostał ostrzeżenie.

Świetnie ruszył Bjerre i uciekł daleko. W pogoń za nim ruszył Doyle, a Iversen był czwarty. Duńczyk nawet specjalnie nie zbliżał się do Jamroga i goście wygrali bieg 4:2.

14 '
4:2

1.Peter Kildemand 0
2. Jack Holder zz 1
3. Nicki Pedersen 2
4. Chris Holder 3

Najlepiej ruszył Chris, za nim pognał Pedersen. Jack wygrał szybko z Pająkiem i Toruń jest bardzo blisko bonusu.

'
Czas na równanie toru i biegi nominowane.

13'
3:3

1. Chris Holder 0
2. Kenneth Bjerre rt 2
3. Jason Doyle 3
4. Nicki Pedersen 1*

Doyle postanowił wreszcie pokazać, co potrafi. Najciekawszy bieg za nami. Najpierw Nicki wyszedł na prowadzenie, ale gospodarze wzięli go w kleszcze i Duńczyk spadł na czwarte. Doyle uciekł daleko, a Bjerre wszedł pod łokieć Crispiemu. Nicki też pokonał Holdera i mamy biegowy remis.

12'
2:4

1. Patryk Rolnicki 1
2. Igor Kopeć-Sobczyński 0
3. Kenneth Bjerre 3
4. Paweł Przedpełski 2

Goście jechali na 5:1, ale Rolnicki dał się minąć już na drugim okrążeniu Przedpełskiemu. Bjerre nie był zagrożony. Kopeć-Sobczyński gonił, ale Rolnicki się obronił.

11'
5:1

1. Jack Holder zz 2*
2. Peter Kildemand rt 1
3. Niels Kristian Iversen 3
4. Jakub Jamróg 0

Świetny start Iversena, a obok niego utrzymał się Holder. Trzeci był Kildemand.

10'
4:2

1. Kacper Konieczny 0
2. Paweł Przedpełski 1

Start jest opóźniony. Jest problem z maszyną startową.

Nicki był trzeci, ale gonił. Wystarczyło na dwa punkty.

9'
1:5

1. Peter Kildemand 3
3. Jakub Jamróg 2*
4. Jason Doyle 0

Kildemand uciekł daleko, za nim poszedł Jamróg. Wreszcie zwycięstwo 5:1 dla gości. Robi się ciekawie.

8'
3:3

1. Niels Krstian Iversen 3
2. Jakub Jamróg rt 1*
3. Daniel Kaczmarek 0
4. Kenneth Bjerre 2

Bjerre wydawał się być szybki, ale Iversen skutecznie go zamykał na każdej stronie toru i dowiózł trójkę. Jamróg przez chwilę był czwarty, ale wyprzedził Kaczmarka.

'
Przerwa na równanie toru.

7'
4:2

1. Jason Doyle 3
2. Nicki Pedersen 2
3. Jack Holder zz 1
4. Patryk Rolnicki 0

Na wyjściu z pierwszego łuku było za ciasno i leży na ziemi Jack Holder. Będziemy mieli powtórkę w czteroosobowym składzie.

Doyle wyszedł najlepiej, Nicki próbował go gonić, ale przez dwa okrążenia musiał odpierać ataki Holdera. Pedersen nie dał rady. Rolnicki nie liczył się w ogóle.

6'
3:3

1. Jakub Jamróg 2
2. Niels Kristian Iversen 3
3. Peter Kildemand 1*
4. Igor Kopeć-Sobczyński 0

Pierwszy Iversen 30 metrów przed jadącymi parą Kildemandem i Jamrogiem. 30 metrów za nimi Kopeć-Sobczyński.

5'
3:3

1. Chris Holder 1*
3. Paweł Przedpełski 2
4. Wiktor Kułakow rt 0

Holder dobrze wystartował, ale zabrakło mocy na dystansie. po szerokiej na przeciwległej wyszedł Bjerre i dojechał na prowadzeniu do końca. Kułakow był daleko z tyłu.

'
Przerwa na kosmetykę toru.

4'
4:2

1. Nicki Pedersen 2
2. Daniel Kaczmarek 1
3. Patryk Rolnicki rt 0
4. Niels Kristian Iversen 3

Pedersen prowadził po starcie, ale Iversen napędzał się po zewnętrznej i na drugim łuku założył krajana. Kaczmarek jechał trzeci przez cały wyścig.

3'
3:3

1. Paweł Przedpełski 1*
2. Jakub Jamróg 3
3. Chris Holder 2
4. Peter Kildemand 0

Jamróg wyszedł najlepiej. Drugi był Przedpełski, ale założył go Kildemand. Holder ruszył za nim. Na kresce minął Petera też Przedpełski. Remis.

2'
5:1

1. Daniel Kaczmarek 3
2. Patryk Rolnicki 1
3. Igor Kopeć-Sobczyński 2*
4. Kacper Konieczny 0

Wyścig został przerwany i będzie powtórzony. Jeden z zawodników gości próbował ukraść start. Był to Rolnicki.

Rolnicki był drugi, ale Kopeć-Sobczyński zdołał go wyprzedzić na dystansie.

1'
5:1

1. Kenneth Bjerre 1
2. Jason Doyle 2*
3. Artur Mroczka 0
4. Jack Holder zz 3

Holder zastępuje Kościelskiego. Tak będzie pewnie przez całe spotkanie.

'
Zawodnicy wyjeżdżają do pierwszego biegu. Zaczynamy!

'
Właśnie rozpoczyna się prezentacja.

'
Jesteśmy już po próbie toru. Za chwilę początek spotkania.

'
Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Get Well-em Toruń, a Unią Tarnów.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Get Well Toruń - Unia Tarnów, to zapraszamy do śledzenia meczu online