Sevilla - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sevilla
FC Barcelona
1 : 2

Vaclik - Mercado (85' Ben Yedder), Kjaer, Gomez - Navas, Mesa, Banega, Escudero - Sarabia (71' Aleix Vidal), Vazquez, Muriel (60' Silva).
Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Busquets - Arthur (53' Coutinho), Rafinha (HT' Rakitić) - Dembele (86' Arturo Vidal), Suarez, Messi.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony wieczór.

*'
Zacięte starcie w Maroku ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Katalończyków. W przekroju całego spotkania wydaje się, że wynik jest sprawiedliwy.

Koniec meczu! FC Barcelona wygrała tegoroczną edycję Superpucharu Hiszpanii!

90+4'
żółta kartka Aleix Vidal ujrzał żółtą kartkę za faul taktyczny na Coutinho.

90+1'
Arbiter doliczył trzy minuty.

90+1'
Ter Stegen wyczuł intencje Ben Yeddera i wyłapał uderzenie z jedenastego metra!

90'
żółta kartka Niemiec obejrzał żółty kartonik.

89'
Rzut karny dla Sevilli! Aleix Vidal faulowany przez Ter Stegena!

86'
Trzecia zmiana w Barcelonie: Arturo Vidal za Dembele.

85'
Ostatnia korekta w składzie Sevilli: Ben Yedder zajął miejsce Mercado.

85'
Coutinho złapany na ofsajdzie.

84'
Rakitić efektownie wjechał z piłką w pole karne, ale Chorwat nie zdołał już skutecznie uderzyć na bramkę Vaslika.

83'
Vazquez niepotrzebnie sfaulował w szesnastce Semedo. Arbiter przerwał grę.

81'
Mistrzowie Hiszpanii w pełni zasłużyli na tego gola.

79'
2:1 dla Blaugrany! Dembele zaliczył piękne trafienie! Francuz huknął z dystansu, piłka po drodze odbiła się od poprzeczki i zatrzymała się w siatce. Czeski golkiper bez szans na skuteczną obronę.

78'
Cudowne parady Vaclika uchroniły gospodarzy od straty bramki! Czech zatrzymał dwa strzały z bliska, które zmierzały do siatki.

76'
Navas powinien lepiej uderzyć po odegraniu Silvy. Gdyby były skrzydłowy Manchesteru City lepiej trafił w piłkę, to być może rezultat tego spotkania byłby już inny.

74'
Suarez całkowicie zepsuł podanie do wybiegającego Dembele, co sprawiło, że akcja Katalończyków spaliła na panewce.

73'
Zawodnicy trenera Valverde nie stworzyli zagrożenia po tym rzucie rożnym.

72'
Po interwencji Mercado będzie korner dla Barcelony.

71'
Roszada w Sevilli: Sarabia został zastąpiony przez Aleixa Vidala.

69'
żółta kartka Mesa obejrzał kartkę w kolorze żółtym przekroczenie przepisów w starciu z Dembele.

68'
Vazquez był bardzo blisko zdobycia gola na 2:1! Piłkarz Sevilli podjął decyzję o uderzeniu zza szesnastki i pomylił się nieznacznie.

67'
Coutinho nie zdążył zamknąć zagrania Suareza strzałem.

65'
Semedo niedokładnie zagrywał w kierunku Suareza. Podanie prawego defensora nie doszło do adresata.

63'
Vaclik bardzo pewnie obronił mocne uderzenie Dembele.

62'
Vazquez trafił głową w poprzeczkę! Piłka później opuściła plac gry.

61'
Od rzutu rożnego wznowi grę zespół gospodarzy.

60'
Świetna parada Vaclika uchroniła Andaluzyjczyków od straty drugiego gola! Strzelał Messi.

60'
Pierwsza zmiana w Sevilli: Silva wszedł za Muriela.

59'
Mercado sfaulował Messiego niedaleko swojego pola karnego. Stały fragment gry będą wykonywać barcelończycy.

57'
Muriel w dogodnej okazji trafił tylko w boczną siatkę.

55'
Duży kocioł w polu karnym gości, ostatecznie jednak futbolówka wylądowała w rękach niemieckiego golkipera.

53'
Druga korekta w składzie mistrza Hiszpanii: Coutinho zastąpił Arthura.

52'
Pique przeszkodził Ter Stegenowi przy łapaniu futbolówki zacentrowanej przez Navasa, jednak żaden z piłkarzy Sevilli nie skorzystał z prezentu.

51'
Niedokładne podanie Suareza zakończyło akcję Dumy Katalonii.

49'
Obraz meczu jest na razie taki sam, jak w pierwszej części zawodów.

47'
Szarża Suareza w szesnastkę przeciwnika przyniosła gościom zaledwie aut.

46'

*'
W szeregach Barcelony nastąpiła zmiana: Rakitić zajął miejsce Rafinhi.

*'
Gracze powrócili na murawę.

*'
Sporo dzieje się dzisiejszym starciu. Dużo okazji bramkowych, nikt nie może narzekać na nudę. Rezultat wydaje się być sprawiedliwy.

Przerwa.

45+1'
Suarez przewinił w ofensywie w starciu z Mesą.

45'
Do pierwszej połowy sędzia doliczył minutę.

45'
Rykoszet do strzale Messiego i będzie korner dla Barcelony.

43'
Ter Stegen doskonale wybronił strzał z bliska Sarabii! Sevilla mogła bardzo szybko ponownie wyjść na prowadzenie.

42'
1:1! Pique dobił strzał Messiego!
Argentyński snajper uderzył w słupek, a w idealnym miejscu w odpowiednim zasie znalazł się środkowy defensor i wślizgiem wepchnął futbolówkę do siatki.

40'
Arthur wycięty niemal na wprost bramki Vaclika. Będzie okazja do zmiany rezultatu.

38'
Znakomitej okazji do zdobycia gola nie wykorzystał Suarez! Urugwajczyk miał sporo czasu i miejsca na celne uderzenie, ale źle ustawił celownik i piłka przeszła obok lewego słupka.

37'
Potężne zamieszenie w polu karnym Sevilli omal nie przyniosło wyrównania. Na szczęście dla drużyny z Andaluzji, strzał z szesnastki Suareza został zablokowany.

36'
Centra Dembele została wybita głową przez Kjaera.

35'
Kolejny rzut rożny dla podopiecznych Ernesto Valverde.

34'
Obyło się bez jakiekolwiek zagrożenia.

33'
Korner dla Blaugrany.

32'
Muriel nie sięgnął głową dość wysoko zawieszonej przez Vazqueza piłki.

31'
Sevilla ma spore kłopoty z wyprowadzeniem piłki z własnej części boiska.

29'
Dembele łatwo stracił futbolówkę na rzecz Mercado.

27'
Messi wrzucił jednak piłkę, Lenglet główkował tuż nad poprzeczką.

26'
Faul na Dembele popełnił Sarabia. Rzut wolny dla gości w miejscu, z którego można spróbować bezpośrednio strzelić na bramkę Vaclika.

24'
żółta kartka Vazquez upomniany żółtą kartką za przewinienie na Rafinhi.

24'
Płaskie uderzenie Suareza było zdecydowanie zbyt słabe, aby mogło zaskoczyć bramkarza Sevilli.

23'
Dośrodkowanie Mesy nie doszło do adresata w polu karnym.

20'
Vazquez nieprzepisowo zatrzymany na własnej połowie.

19'
Lenglet znakomicie powstrzymał przeprowadzającego kontrę Sarabię.

18'
Zaskakujące uderzenie Alby z ostrego kąta nieco zaskoczył golkipera Sevilli, jednak ostatecznie futbolówka została wyekspediowana.

16'
żółta kartka Żółty kartonik dla Busquetsa za przewinienie taktyczne.

16'
Do pozycji strzałowej doszedł Messi, ale jego próbę świetnie wybronił Vaclik.

15'
Rzut rożny dla Dumy Katalonii.

14'
Naturalną konsekwencją tego stanu rzeczy jest dłuższe posiadanie piłki przez mistrza Hiszpanii

13'
Barcelona coraz mocniej naciska Andaluzyjczyków.

11'
Piłkarze Barcelony sygnalizowali zagranie ręką Kjaera, ale sędzia natychmiast pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym. Powtórki potwierdziły słuszność decyzji.

10'
Sarabia wpakował piłkę do siatki, ale sędzia liniowy wskazał spalonego! Arbiter główny skonsultował się z VAR i gol został uznany.

8'
Obyło się bez większego zagrożenia po centrze ze stałego fragmentu gry pod bramką Vaclik.

7'
Suarez wywalczył rzut wolny na połowie rywala. Przewinił Sarabia.

5'
Muriel dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

4'
Kapitalne zagranie z głębi pola otrzymał Alba, z którego mogła stworzyć się sytuacja bramkowa, ale lewy obrońca gości był na minimalnym spalonym.

3'
Dosyć spokojny początek z obu stron.

1'
Zaczęli Katalończycy!

*'
Za krótką chwilę rozpoczną się zawody.

*'
Zawodnicy zameldowali się na placu gry.

*'
Dzisiaj także po raz pierwszy w hiszpańskich rozgrywkach zostanie użyty system VAR.

*'
Rezerwowi Sevilli: Silva, Ben Yedder, Amadou, Carrico, Nolito, Aleix Vidal, Soriano.

*'
Ławka rezerwowych Blaugrany: Cillessen, Rakitić, Coutinho, El Haddadi, Arturo Vidal, Umtiti, Miranda.

*'
Znane jest także wyjściowe zestawienie Barcelony.

*'
Poznaliśmy skład gospodarzy.

*'
Carlos Del Cerro Grande to arbiter tego meczu.

*'
Starcie po raz pierwszy w historii zostanie rozegrane poza Półwyspem Iberyjskim. Inauguracja będzie miała miejsce w Maroku.

*'
Tegoroczna edycja tych rozgrywek jest pierwszą od 1982 roku, kiedy zwycięzca zostanie wyłoniony w pierwszym spotkaniu. Wcześniej zdobywcę trofeum wyłaniano w dwumeczu.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 22:00 na spotkanie Sevilla - Barcelona o Superpuchar Hiszpanii.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sevilla - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online