F91 Dudelange - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
F91 Dudelange
2 : 2

Joubert - Jordanov, Malget, Da Cruz, Prempeh, El Hriti - Stumpf (74' Bisevac), Kruska, Couturier, Stolz - Turpel
Malarz - Wieteska, Pazdan, Philipps (46' Szymański), Hlousek - Kucharczyk, Mączyński, Cafu, Nagy (69' Hamalainen) - Kante, Carlitos

'
Jeszcze czerwona kartka dla Kucharczyka! Protestuje również Sa Pinto.

90+4'
KONIEC! CO ZA KOMPROMITACJA LEGII!

90+4'
Kucharczyk niecelnie uderzał głową. Chyba po meczu.

90+3'
Legia w ataku, Dundalk nieudolnie kontraatakuje.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

86'
goool! 2:2! Po podaniu Eduardo gola zdobył Kante. Legia walczy1

81'
żółta kartka Jordanov ukarany żółtą kartką.

80'
Kolejny strzał Hamalainena. Tym razem zdecydowanie zbyt lekki.

78'
Kruska opuścił boisko, a zastąpił go Melisse.

78'
Strzał głową Hamalainena przeleciał nad bramką.

77'
Eduardo zastąpił Mączyńskiego.

74'
Bisevac zastąpił Stumpfa.

71'
Groźna akcja gospodarzy i mogło być 3:1. Sytuację zdołał jednak uratować Kucharczyk.

70'
Joubert obronił strzał Kucharczyka.

69'
Nagy opuścił boisko, a zastąpił go Hamalainen.

64'
Szymański nieczysto trafił w piłkę i oddał nieudany strzał.

62'
Groźna akcja Legii, ale nie ma gola. Legioniści znów domagali się jedenastki. Kante obejrzał żółtą kartkę za protesty.

61'
F91 Dudelange bardzo dobrze się broni.

59'
Czasu coraz mniej, a Legia wciąż musi wygrać przynajmniej 3:2. Czy uda im się strzelić dwa gole?

54'
Znów Szymański dośrodkował z rzutu rożnego do Cafu. Legioniści domagali się rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania i miał rację.

54'
Po dośrodkowaniu Szymańskiego z rzutu rożnego sporo miejsca w polu karnym miał Cafu. Jego strzał z woleja minął bramkę. Będzie jednak rzut rożny.

53'
Carlitos oddał mocny strzał sprzed pola karnego, ale Joubert zdołał odbić piłkę.

52'
Legia cały czas przeważa. Sytuacji strzeleckich jednak nie było.

49'
Od początku atakuje Legia, która potrzebuje dwóch goli do awansu.

46'
Szymański zastąpił Philippsa.

46'

45'

43'
Mogło być 3:1. Legię uratował jednak słupek!

41'
Kruska ukarany żółtą kartką.

40'
Turpel niecelnie uderzył sprzed pola karnego.

37'
Wieteska niecelnie uderzał głową.

35'
żółta kartka Malget ukarany żółtą kartką.

33'
Goool! 2:1! Legia jeszcze walczy! Kucharczyk zagrał spod linii końcowej do Kante, który strzałem z pola karnego zdobył bramkę.

30'
Nieudany strzał Hlouska i wciąż 2:0.

28'
Kruska został oszczędzony przez arbitra. Pomocnik był autorem klasycznego przewinienia taktycznego. Pod uwagę powinna być brana żółta kartka.

26'
Arkadiusz Malarz poważniej zatrudniony. Stumpf postanowił skorzystać ze sporej powierzchni do oddania soczystego strzału. Polski goalkeeper sparował piłkę w prawy sektor szesnastki.

25'
Mateusz Wieteska przyznał się do tego, że zrealizował przewinienie taktyczne. Stały fragment gry dla klubu gospodarzy.

23'
Arkadiusz Malarz zapracował sobie na brawa. Stumpf postraszył polską drużynę solidnie przymierzając z dalszej odległości od bramki. Malarz dobrze wyłapał piłkę.

22'
Philipps skutecznie był ustawiony w pobliżu swojej bramki. Piłka, która była zagrywana z lewego skrzydła, mogła dotrzeć do Turpela.

21'
Klub z Warszawy potrzebuje w tej chwili przynajmniej 3 bramek, by wydłużyć swoje szanse na grę w europejskich pucharach.

19'
W szesnastce Dudelange zobaczyliśmy przewinienie w ofensywie. Gra została przerwana.

18'
Gościom już w tej chwili nie pozostaje nic innego, jak grać bardzo wysoko.

17'
Gooooooool! Nie do wiary! Mistrz Luksemburga podwyższył! Fantastyczne, techniczne uderzenie z dystansu zaskoczyło Arkadiusza Malarza. Stelvio odebrał zasłużone gratulacje.

15'
Dobrą decyzję o wyjściu z bramki podjął Joubert. Goalkeeper schwytał dobrą wrzutkę z prawej flanki boiska.

14'
Bardzo niebezpiecznie pod polem karnym gospodarzy. Cafu przymierzył zza szesnastki, nie przyjmując sobie futbolówki. Płaskie zagranie poleciało minimalnie obok prawego słupka bramki.

13'

11'
Jose Kante spróbował swoich sił z okolic 18 metrów od bramki. Wielce sygnalizowane uderzenie w środek bramki nie miało wielkich szans na sukces.

10'
Drużynie z Polski do doprowadzenia do dogrywki potrzebne są dwa gole.

9'
Pierwsza próba strzelecka przyjezdnych. Michał Kucharczyk kąśliwie wstrzelił futbolówkę z głębi pola karnego. Joubert przytomnie wyłapał lecącą piłkę.

8'
Goooooool! 1:0! Coraz gorsza sytuacja Legii. Stumpf wykorzystał bardzo złe ustawienie gości w obronie. Sprytny, płaski strzał w lewy, dolny róg.

6'
W środkowej strefie boiska faulowany był Jose Kante. Legia Warszawa rozpocznie od rzutu wolnego.

5'
Joubert otrzymał od kibiców gromkie brawa. Bardzo udany chwyt piłki, po centrze z prawego skrzydła boiska.

4'
Prostopadłe zagranie w kierunku Kante. Napastnik Legii włożył wiele sił, by dotrzeć futbolówki, ale na przeszkodzie bardzo skutecznie stanął Prempeh.

2'
Gospodarze krótkimi podaniami operują na swojej połowie boiska.

1'
Turpel, jako pierwszy dotknął futbolówkę.

*'
Początek spotkania!

*'
Z powodu absencji kartkowej w składzie Legionistów zabraknie Inakiego Astiza.

*'
Ivaylo Stoyanov - na tym arbitrze będzie ciążyła odpowiedzialność za wydawanie sprawiedliwych werdyktów.

*'
Na ławce rezerwowych gospodarzy znajdziemy taki skład zawodników: Frising, Bisevac, Pokar, Sinani, Melisse, Perez, Kenia.

*'
Zestawienie ławki rezerwowych popularnych "Wojskowych": Cierzniak, Antolić, Żyro, Szymański, Hamalainen, Radović, Eduardo.

*'
Na stanowisku trenera w pierwszym oficjalnym meczu na ławce trenerskiej Legii Warszawa zadebiutuje dzisiaj Ricardo Sá Pinto.
W swoim szkoleniowym CV Portugalczyk ma pracę m.in. w Sportingu Lizbona.

*'
W pierwszej batalii doszło do ogromnej sensacji, jaką była przegrana mistrza Polski na swoim obiekcie (1:2). Wspomniany blamaż był jednym z najgorętszych tematów, poruszanych przez sportowych publicystów.

*'
Rewanżowe spotkanie III rundy el. Ligi Europy rozpocznie się o godz. 20:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: F91 Dudelange - Legia Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z F91 Dudelange - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online