Lech Poznań - Genk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Genk
1 : 2

Burić - Janicki, Rogne (29' Orłowski), Vujadinović - Jóźwiak, Tiba, Cywka, De Marco - Gajos, Amaral - Gytkjaer (73' Tomczyk).
Vuković - Mehle, Dewaest, Aidoo, Uronen - Berge, Pozuelo (61' Piotrowski), Malinowskij (74' Seck) - Ndongala, Samatta, Trossard (61' Zhegrova).

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Gent - Jagiellonia. Białostoczanie remisują 1:1 i mają szanse na awans.

KLIKNIJ TUTAJ

90+3'
Koniec meczu. Lech przegrał z Genk 1:2.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Bardzo nieudane uderzenie Secka. Mało emocji już w tym meczu.

85'
Od dłuższego czasu widać, że losy meczu są rozstrzygnięte.

85'
Ładna akcja Genku i piłka w rękach Buricia.

82'
Zhegrova uderzył sprzed pola karnego. Prosto w ręce Buricia.

80'
Legia zremisowała 2:2 i odpadła z Ligi Europy. Jagiellonia remisuje 1:1 i wciąż ma szanse na awans.

78'
Sokojniejszy fragment meczu.

77'
Jevtić zastąpił Gajosa.

74'
Malinowskij opuścił boisko, a zastąpił go Seck.

73'
Tomczyk zastąpił Gytkjaera.

72'
Ładna akcja Jóźwiaka, ale jego strzał został zablokowany.

71'
Ndongala dośrodkował do Berge, który uderzył jednak niecelnie.

70'
Gajos chciał przelobować wysuniętego z bramki Vukovicia, ale bramkarz Genk pewnie złapał piłkę.

67'
żółta kartka Malinowskij ukarany żółtą kartką.

65'
Malinowskij potężnie uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

63'
Głową nad bramką uderzał Piotrowski.

61'
Dwie zmiany w Genk. Na boisku pojawili się Zhegrova i Piotrowski, a opuścili je Trossard i Pozuelo.

58'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad bramką uderzył Janicki.

57'
Jóźwiak uderzył z pola karnego, ale piłkę na rzut rożny wybił obrońca.

54'
Co za parady Buricia. Najpierw obronił trudny strzał z piętnastu metrów, a potem dobitkę z trzech metrów. Nawet gdyby piłka po dobitce wpadła do bramki, to gol nie zostałby uznany, bo zawodnik Genk był na spalonym.

53'
Zablokowany strzał z dystansu Amarala.

52'

52'
Mogło być 2:2! Jóźwiak wyłożył piłkę Tibie, który sprzed pola karnego oddał płaski strzał. Niestety minimalnie niecelny.

50'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Vujadinović i piłka trafiła w słupek. Po chwili sprzed pola karnego dobijał Cywka i efektownym strzałem zdobył gola.

46'

45+3'

45+1'
Gol 2:0 dla Genk! Trossard strzałem w środek zdobył bramkę z rzutu karnego

45'
Rzut karny dla Genk po faulu Jóźwiaka. Sprytnie zachował się Ndongala.

43'
Zaatakował teraz Lech. Strzał Amarala sprzed pola karnego zablokował obrońca i będzie rzut rożny.

41'
Gytkjaer uderzył sprzed pola karnego, ale piłka przeleciała nad bramką.

39'
Lech przegrywa, Jagiellonia przegrywa, Legia przegrywa - trudno o bardziej dobitne podsumowanie poziomu Lotto Ekstraklasy.

38'
żółta kartka Jóźwiak faulem przerwał kontrę rywala i obejrzał żółtą kartkę.

38'
Jóźwiak dobrze zachował się w polu karnym i oddał płaski strzał, który zdołał odbić Vuković.

36'
Pomijając świetną grę gości, to Lech prezentuje się kiepsko.

35'
Genk prezentuje się znakomicie. To zupełnie inny poziom, którego w lidze polskiej nie oglądamy. Teraz Uronen spod linii końcowej zagrał wzdłuż bramki, ale De Marco zdołał wybić piłkę.

33'
Gol? Nie! Co za strzał Malinowskija z rzutu wolnego. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

31'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał jeden z lechitów, ale trafił w obrońcę.

31'
Po dośrodkowaniu z lewej strony uderzać głową próbował Gytkjaer, ale będzie tylko rzut rożny.

30'
Spory pech Lecha, któremu posypała się linia obrony. Przed meczem wypadł Kostewycz, a teraz Rogne.

29'
Orłowski zastąpił Rogne.

28'
Rogne będzie musiał zostać zmieniony. Lech obecnie w dziesiątkę.

27'
Malinowskij uderzył z rzutu wolnego nad bramką.

26'
Rogne sfaulował rywala i jeszcze nabawił się urazu.

25'

24'
Trossard tym razem podawał wzdłuż bramki, ale Samatta nie zdążył do piłki.

23'
Dobra akcja Lecha, ale nic z tego nie wyszło. Natychmiastowa kontra Genku i w znakomitej sytuacji znalazł się Trossard, którego strzał obronił Burić.

20'
Dla Lecha ten mecz więc raczej się skończył. Obecnie poznaniacy potrzebują czterech bramek do awansu.

19'
Goool! Niestety Genk prowadzi. Belgowie przeprowadzili ładną akcję i po dośrodkowaniu z lewej strony boiska nadbiegający Samatta głową umieścił piłkę w siarce. Burić bez szans. Źle zachowała się obrona.

18'
Amaral dośrodkował w pole karne i lekki strzał głową oddał De Marco. Pewnie interweniował bramkarz.

16'
Spokojniejszy okres gry w środku pola.

13'
De Marco świetnie przedarł się lewą stroną, dośrodkował do Gytkjaera. Obrońcy wybili piłkę, a strzał Gajosa przyniósł rzut rożny.

12'
Tiba sprytnie zagrał do Gytkjaera, ale ten nie sięgnął piłki.

11'
De Marco dośrodkował w pole karne, ale żaden z lechitów nie zdołał oddać strzału.

10'
Malinowskij uderzył z dystansu i pewnie interweniował Burić.

10'
Samatta znów uniknął spalonego i miał przed sobą tylko Buricia. Bramkarz Lecha zdołał obronić jego strzał z ostrego kąta.

8'
Tym razem nieudana pułapka offsajdowa. Samatta wyszedł na sytuację sam na sam z Buriciem, ale bramkarz Lecha wyszedł poza pole karne i zdołał wybić piłkę. Sporo szczęścia mieli gospodarze.

7'
Świetna atmosfera na stadionie. Z trybun niesie się głośny doping.

5'
Mehleuderzył z linii pola karnego i na raty piłkę złapał Burić.

5'
Jak na razie nerowo poznaniacy. Dużo prostych strat.

4'
Lech stara się grać wysokim pressingiem, ale Genk dobrze rozgrywa piłkę.

1'
Wydawało się, że będzie groźnie pod bramką Lecha, ale poznaniacy złapali rywala na spalonym.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Możecie również śledzić dwa pozostałe mecze polskich drużyn.

- F91 Dudelange - Legia Warszawa (obecnie 1:0)
- Gent - Jagiellonia Białystok (początek o 20:30)

'
Źle się to rozpoczyna dla Lecha, a do meczu jeszcze kwadrans. Na rozgrzewce urazu nabawił się Kostewycz i jego miejsce zajmie Vujadinović.

'
W pierwszym meczu Belgowie byli zdecydowanie lepsi od Lecha i wygrali 2:0. Lechici będą mogli liczyć na wsparcie kibiców. Stadion jest otwarty, a fani będą prowadzić doping.

'

'
Ławka rezerwowych Genk: Jackers, Nastić, Zhegrova, Seck, Piotrowski, Lucumi, Gano.

'
Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Putnocky, Trałka, Tomczyk, Jevtić, Vujadinović, Radut, Orłowski.

'

Z Włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na 20:15.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Genk, to zapraszamy do śledzenia meczu online