Chelsea Londyn - Maribor online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea Londyn
Maribor
6 : 0

Cech- Ivanović,Zouma,Terry, Felipe-Matic,Fabregas(60'Ake), Hazard,Oscar(73'Solanke) ,Willian- Remy(13'Drogba)
Handanovic - Viler(57'Vrsić),Suler,Rajcevic, Stojanovic - Bohar,Filipovic,Mertelj, Mejac - Ibraimi(68'Zahović),Tavares

Mecze na żywo: Chelsea Londyn - Maribor

93'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

93'
Hazard show - tak można opisać dzisiejszy pojedynek.

93'
Sędzia kończy spotkanie, Maribor na kolanach !

90'
Ake doskonale podaje, Hazard równie pięknie finalizuje atak drużyny

90'
6-0 !!!!!!

88'
Filipović kiksuje,ale należy nagrodzić Słoweńca za odwagę i pomysł rozwiązania akcji.

85'
Podopieczni Simundzy starają się zagrozić bramce Chelsea prawą stroną boiska,akcja kończy się celną próbą.

82'
Kapitalnym rajdem na skrzydle popisuje się Ivanović, ale jego centra zostaje zblokowana.

78'
Hazard w pięknym stylu pokonuje bramkarza, idą na rekord !!!!

77'
Karny dla gospodarzy,faulowany Ivanović

75'
WILLIAN uderza z dystansu w poprzeczkę

73'
Debiutować będzie miał za chwilę możliwość Solanke, boisko opuszcza Oscar

68'
Ibraimi schodzi,Simundza daje szansę Zahoviciowi

67'
Oscar kapitalnie uderza,ale piłka nieznacznie mija bramkę strzeżoną przez Handanovicia.

64'
Jedenastkę marnuje Ibraimi.

63'
Arbiter wskazuje na wapno, okazję do gola honorowego będą mieli Słoweńcy

60'
Drugą zmianę przeprowadza Mouurinho, Fabregasa zastepuje Ake

59'
Kolejny uraz gracza Chelsea, tym razem ucierpiał Matić.

57'
Zmiana w ekipie gości:schodzi Viler,zmienia go Vrsić

55'
Idą na rekord, gol samobójczy Vilera

53'
Maribor po raz kolejny podejmuje próbę zdobycia honorowego gola, niestety futbolówka zostaje zablokowana.

47'
Rzut rożny dla gospodarzy. Zouma próbował strzałem głową pokonać Handanovicia.

46'
Trenerzy nie dokonali żadnych zmian w składach podczas przerwy.

45'
Piłkarze gotowi do gry,więc zaczynamy

45'
Danny Makkelie kończy pierwszą połowę meczu.

45'
Po raz pierwszy do interwencji zostaje Petr Cech- przechwytuje dośrodkowanie Bohara

44'
Ivanović marnuje wyborną okazję do zdobycia bramki,piłka ląduje na trybunach.

40'
Hazard oddaje celne uderzenie, dobrą interwencją popisuje się Handanovc.

39'
Kolejny korner dla Chelsea

35'
Gospodarze nie zaprzestają starać się o kolejne gole, ale przed chwilą Mejac próbował nastraszyć Cecha.

32'
JOHN TERRY podwyższa wynik spotkania, świetnie zamyka podanie od Fabregasa

31'
Rzut rożny dla mistrza Słowenii,londyńczycy wyprowadzają atak.

29'
Willian szarżuje prawą stroną boiska,mamy aut dla Chelsea.

27'
Świetne podanie Hazarda do Drogby,ale Rajcević odczytuje zamiary belga.

25'
Maribor się nie poddaje, próbuje jak najszybciej zdobyć gola kontaktowego.

23'
2:0, piłkarz z WKS umieszcza piłkę w bramce.

23'
Wykonywać jedenastkę będzie Drogba.

22'
Mamy rzut karny dla "The Blues" !!!!!

20'
Kolejny atak Chelsea, ale bez trudu obrońcy zatrzymują Hazarda.

16'
Zmiana : Kontuzjowanego strzelca bramki zmienia Didier Drogba.

13'
GOOOLLLL, Remyyyyyy płaskim strzałem zaskakuje Handanovicia

11'
Podopieczni Mourinho próbują skonstruować groźną akcję atakiem pozycyjnym, Remy oddaje celne uderzenie.

10'
Oscar podjął efektowną próbę zagrania przewrotką w polu karnym rywali,ale jego strzał został zblokowany

8'
Słoweńcy rozgrywają futbolówkę w środku pola.Kolejne uderzenie niecelne Mariboru.

6 '
Pierwsze uderzenie na bramkę Petra Cecha, a próbował zaskoczyć strzałem głową goalkeepera Bohar.

4'
Mamy pierwszy rzut rożny dla londyńczyków, ale goście wybijają piłkę.

2'
Chelsea już atakuje,udaje się zawodnikom Maribor przerwać akcję rywali.

1 '
Zaczynamy !!!

0'
Drużyna z Londynu wygrała swój ostatni mecz ligowy 2:1 z Crystal Palace, z kolei mistrz Słowenii przegrał 2:1 z Celje.

0'
Jest to pierwsze starcie obu ekip w historii.

0'
Rozjemcą tego pojedynku będzie Danny Makkelie (Holandia)

0'
Ławka rezerwowa Chelsea:
Courtois, Ake,Azpilicueta,Cahill,Salah,Solanke,Drogba

Ławka rezerwowa MK Maribor: Cotman,Arghus,Mendy,Vrsic,N'Diaye,Sallalich,Zahovic

0'
Gorąco zapraszamy na relację Live spotkania: Chelsea-Maribor, początek meczu o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea Londyn - Maribor, to zapraszamy do śledzenia meczu online