Gent - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Gent
3 : 1

Kalinić - Foket, Rosted, Plastun, Asare - Verstraete, Odjidja-Ofoe - Dompé (79' Limbombe), Andrijašević (66' Yaremchuk), Czakwetadze - Awoniyi (77' David)
Kelemen - Burliga, Mitrović, Runje, Guilherme - Romanczuk, Kwiecień (42' Sheridan) - Frankowski (85' Wójcicki), Pospíšil, Novikovas (80' Świderski) - Bezjak

Mecze na żywo: Gent - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Jagiellonia Białystok oficjalnie pożegnała się z marzeniami o grze w fazie grupowej Ligi Europy 2018/19.
Zawodnicy wicemistrza Polski zaprezentowali się z dosyć niezłej strony, ale błędy w defensywie, w kilku akcjach, kosztowały bardzo sporo.

Ostatni gwizdek sędziego w tych zawodach!

90+3'
Jagiellonia próbuje w jak najlepszym stylu pożegnać się z europejskimi pucharami w tym sezonie.

90+1'
Podopieczni Ireneusza Mamrota zostali zdominowani. Był dobry moment w meczu, jednakże zabrakło piłkarskiej konkretności.

90'
Bonus time: 4 minuty.

89'
Za moment powinniśmy poznać ilość dodatkowych minut.

88'
Goooooool! David ma sposób na obronę Jagiellonii. Z najbliższej odległości od bramki pokonał Kelemena. Losy tego dwumeczu są już przesądzone.

87'
Drużyna Gent głodna kolejnych bramek. Ofoe oddał bardzo mocny strzał z okolic pola karnego. Nie udało się zablokować uderzenia, ale futbolówka powędrowała obok światła bramki.

85'
Jakub Wójcicki znajduje się już na boisku. Przemysław Frankowski oddelegowany na ławkę rezerwowych.

84'
Gooooooool! 2:1! Belgowie już niemal w kolejnej rundzie eliminacji! Zbyt ospale obrona Jagiellonii. Yaremchuk uciszył kibiców gości.

82'
Kelemen otarł twarz, po swojej interwencji! David mógł znów pognębić Jagiellonię. Świetne uderzenie z okolic 17 metrów od bramki.

81'
Karol Świderski dał zmianę za Arvydasa Novikovasa.

79'
W składzie Gent doszło do ostatniej zmiany. Dompe został zastąpiony przez Limbombe.

78'
Poprzeczka przedłużyła szanse Jagiellonii! Wielki zawód na twarzy Yaremchuka, który solidnie huknął z głębi pola karnego! Wielkie szczęście po stronie ekipy przyjezdnych.

77'
Awoniyi zebrał gromkie brawa od publiki. David wszedł na płytę murawy.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry. Piłkarze i kibice klubu z Białegostoku mają nadal nadzieje na finalny sukces.

74'
Korner dobitnie nie wyszedł gospodarzom. Jagiellonia wykonała swoje zadania w bloku defensywnym.

73'
Marian Kelemen nie mógł pozwolić na to, by piłka wpadła mu za kołnierz. Efektowną próbę lobu udało się słowackiemu bramkarzowi przenieść nad poprzeczkę.

71'
Roman Bezjak mógł, a nawet powinien wykorzystać błąd Awoniyi'ego w swoim polu karnym! Napastnik Gent w porę się zreflektował i zablokował silny strzał.

70'
Kalinić sparował uderzenie, które leciało w prawe okienko bramki. Gola na 1:2 mógł zdobyć Roman Bezjak. Zabrakło troszeczkę więcej szczęścia.

69'
Marian Kelemen w pełni skutecznie zainterweniował na linii bramkowej. Awoniyi wykorzystał swoje warunki fizyczne w polu karnym "Jagi". Po przepychance z obrońcami oddał sygnalizowany strzał.

67'
Jagiellonia dzielnie walczy. W tej chwili jest jedyną polską ekipą, która ma szansę na awans do następnej rundy play - off.

66'
Yaremchuk w miejsce Andrijasevicia. Taki ruch taktyczny zastosował sztab szkoleniowy Gent.

65'
żółta kartka Franko Andrijasević bardzo ostro wślizgiem zaatakował Martina Pospisila.

63'
żółta kartka Faul taktyczny. Nana Asare wiedział, że podcięcie przeciwnika musi zostać objęte kartką.

62'
3:11 - statystyka - ilość popełnionych przewinień.

60'
Marian Kelemen zachował klasę! Słowak kapitalnie zatrzymał kąśliwy strzał z dystansu, a następnie w pojedynku z napastnikiem Gent, wyśmienicie go wyprowadził w pole i przejął piłkę.

59'
Gospodarze zostali zmobilizowani do dynamiczniejszej gry. W tej chwili losy dwumeczu są otwarte.

58'
Gooooooool! Jagiellonia łapie kontakt! Ogromny błąd bloku defensywnego. Bezpańską piłkę pod polem karnym przechwycił Martin Pospisil i technicznym strzałem z bliska doprowadził do remisu.

56'
Nie został dobrze wykonany rzut wolny przez ekipę gości. Za krótko wybity stały fragment gry.

55'
Verstraete bardzo nieroztropnie zachował się na wysokości własnej szesnastce. Novikovas w sprytny sposób wywalczył rzut wolny.

54'
Mitrović dobrze przeciął głową dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Bardzo ważna interwencja.

52'
Sheridan jest tam, gdzie piłka leci w polu karnym przeciwnika. Snajper ma jednak problemy ze skutecznym ułożeniem się do strzałów głową.

51'
Czakwetadze został przewrócony delikatnie przez Frankowskiego.

49'
Sheridan uderzeniem głową usiłować doprowadzić do remisu. Napastnik z Irlandii, mając przeogromnie trudne zadanie, skapitulował. Piłka poszybowała daleko od światła bramki.

48'
żółta kartka Taras Romanchuk rażąco naruszył przepisy gry. Brutalna próba odbioru piłki została wyceniona na żółtą kartkę.

47'
W czasie przerwy żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na realizację zmian.

46'
Ruszamy z II odsłoną!

Arbiter główny zakończył I część gry!

45+1'
Dompe bardzo nieudolnie trafił w piłkę. Jego strzał z dystansu poleciał na wyższe rejony trybun.

45'
Sędzia techniczny pokazał na swojej elektronicznej tablicy cyfrę "2".

44'
Jagiellonii nie można odmówić zaangażowania. Brakuje jednak wciąż piłkarskiej jakości.

42'
Bartosz Kwiecień został zdjęty z placu gry. Zdecydowały pewnie kwestie zdrowotne. Cillian Sheridan ma pomóc gościom w odrobieniu strat.

41'
Novikovas był tym piłkarzem, który podjął się uderzenia od rzutu wolnego. I wielki zawód. Piłka odbiła się od muru.

40'
Jagiellonia otrzymała niezłą okazję. Będzie rzut wolny z bliskiej odległości od linii pola karnego.

39'
Za bardzo odchodziła piłka od bramki, po dośrodkowaniu, które z prawego skrzydła boiska wykonał Przemysław Frankowski. Zapowiadała się groźna sytuacja bramkowa.

37'
Ofoe prosto radzi sobie z przeciwnikami. Defensywny pomocnik swobodnie szarżuje na boisku.

36'
Bartosz Kwiecień będzie zmuszony do chwilowego opuszczenia murawy.

35'
Bartosz Kwiecień zasygnalizował problemy zdrowotne. Niezbędna będzie interwencja ze strony sztabu medycznego.

33'
Gent bardzo mądrze operuje piłką. Widać ogromny spokój i opanowanie. Czas pracuje na sukces belgijskiej ekipy.

32'
Novikovas zablokowany. Coraz więcej prób zza pola karnego w wykonaniu graczy Jagiellonii Białystok.

30'
Kalinić zaliczył daleką wycieczkę z linii bramkowej. Goalkeeper uprzedził napastnika Jagiellonii, który liczył na przechwycenie prostopadłej piłki.

29'
Na całym placu gry świetnie pracuje Awoniyi. Snajper Gent jest bardzo aktywny w dzisiejszym widowisku.

27'
Przemysław Frankowski efektownie zagrał crossem do Łukasza Burligi. Ten, będąc w polu karnym przeciwnika, nie mógł podjąć właściwej decyzji. Piłkę przejął goalkeeper.

26'
Gęsto w środku pola. Jagiellonia cierpliwie szuka konceptu na obronę Belgów.

24'
Dośrodkowanie z prawego narożnika boiska. Guilherme posłał piłkę wprost na głowę obrońcy Gent.

23'

21'
Roman Bezjak podjął wielkie ryzyko, mocno uderzając z bardzo nieprzyjemnej pozycji. Napastnik pokusił się o wielce silny strzał, ale on powędrował wysoko nad poprzeczką bramki.

20'
Sędzia liniowy zainterweniował. Dompe został uchwycony na pozycji spalonej. Coraz gorzej w defensywie prezentują się przyjezdni.

18'
Mur ustawiony przez Mariana Kelemena zrealizował swoje zadanie - powstrzymał silną próbę od rzutu wolnego.

17'
żółta kartka Zbyt nerwowo musiał zareagować Ivan Runje. Stoper próbował ratować błąd Novikovasa.

16'
Ivan Runje uratował jakiekolwiek szanse Jagiellonii. Awoniyi uwolnił się spod opieki Mitrovicia. Napastnik już wychodził na stuprocentową okazję, ale tuż przed uderzeniem, genialnie w akcję wtrącił się Runje.

14'
Odjidja - Ofoe huknął z bardzo dalekiej odległości od bramki gości. Przed możliwym zagrożeniem Kelemena uchronili jego kompani z bloku defensywnym.

13'
W tym dwumeczu nie będzie już dogrywki. Podopieczni Ireneusza Mamrota potrzebują minimum dwóch goli.

12'
Goooooool! Gospodarze na prowadzeniu! Awoniyi zdobył bramkę, lokując piłkę głową. Bardzo bierna postawa defensywy Jagiellonii Białystok.

11'
Taras Romanchuk wykonał zdecydowany wślizg. Zdecydowany, ale niestety wbrew przepisom. Akcja została zatrzymana.

9'
Przyjezdni spróbowali ataku "na jeden kontakt". Kilka podań udało się wykonać dobrze, ale już nie wyszedł plan zaskoczenia rywala na wysokości jego pola karnego.

8'
Bartosz Kwiecień sprowokował przeciwnika do popełnienia faulu. Popularna "Jaga" rozpocznie od rzutu wolnego.

7'
Goście szukają możliwości odbioru, a potem zbudowania groźniejszego ataku pod bramką Kalinicia.

5'
Marian Kelemen pokazał spory spokój. Awoniyi próbował głową z bardzo trudnej pozycji. Udało mu się jednak otworzyć statystykę "celnych strzałów".

4'
Klub z Białegostoku od samego początku dzisiejszych zawodów szuka swoich szans.

2'
Sędzia główny zauważył faul. Za ostro w ofensywie walczył Roman Bezjak.

1'
Pierwsza próba Jagiellonii w ofensywie. Roman Bezjak próbował dośrodkować z prawego skrzydła, ale mocne zagranie zatrzymała para stoperów Gent.

*'
Piłkarze już wystartowali!

*'
Arbitrem głównym zbliżającego się meczu będzie Pan Bastian Dankert.

*'
Ireneusz Mamrot, opiekun Jagiellonii, na ławce rezerwowych pozostawił taki zestaw piłkarzy: Sandomierski, Klemenz, Wójcicki, Sheridan, Grzyb, Świderski, Machaj.

*'
Nadchodzące starcie zostanie rozegrane w ramach III rundy el. Ligi Europy. W pierwszym pojedynku, który odbył się tydzień temu, Gent wygrał 2:0.

'

Z Włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Gent - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online