Cracovia - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Gostomski - Diego, Dytiatjev, Helik, Rapa - Dimun, Strózik (69' Szczepaniak), Hernandez, Budziński, Wdowiak (82' Serderov) - Piszczek (60' Zenjov)
Hładun - Balić, Guldan, Dąbrowski, Czerwiński - Matuszczyk, Jagiełło (72' Tosik), Starzyński, Bohar (55' Janoszka), Pawłowski - Tuszyński (79' Mares)

Mecze na żywo: Cracovia - Zagłębie Lubin

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Cracovia, pomimo wielkiej przewagi na boisku, nie zdołała dzisiaj wypracować żadnej ilości punktów. Zbyt mało skuteczności w polu karnym przeciwnika było chyba kluczową kwestią.

90+5'
żółta kartka Za przedłużanie wznowienia gry żółtą kartkę zobaczył Hładun.

90+4'
Nie będzie rzutu karnego dla zespołu Cracovii.

90+4'
Arbiter główny konsultuje się werbalnie z systemem VAR.

90+3'

90+2'
Wielka determinacja w drodze do wyrównania u gospodarzy. Ale pojawia się również coraz więcej nerwowości.

90+1'
żółta kartka Żółta kartka dla Jakuba Tosika. Pomocnik specjalnie przerwał akcję rywali.

90'
Sędziowie doliczyli do regulaminowego czasu gry 4 minuty.

89'
Brak precyzji zadecydował o tym, że Zenjov koszmarnie przestrzelił z bliskiej odległości od pola karnego. Gospodarze wyraźnie przeważają na płycie boiska.

88'
Ogromny błąd przy wyjściu popełnił Hładun. Cracovia miała okazję z rzutu wolnego, lecz nic z tego nie wyszło, defensywa Zagłębia w odpowiednim momencie zareagowała.

87'
Rapa nieudolnie i za szybko wgrał piłkę w szesnastkę przeciwnika. Hładun musiał dobrze wyłapać lecącą futbolówkę.

86'
Za głęboko wrzutka w pole karne Cracovii. Gostomski otrzymał szansę do wykonania skutecznego chwytu piłki.

84'
Ogromny ból u Łukasza Janoszki.

83'
"Pasy" w bardzo głębokiej ofensywie. Na pozycji spalonej - Javier Hernandez.

82'
Sierdier Serderov zaliczy debiut w ligowej rywalizacji. Mateusz Wdowiak zesłany na ławkę rezerwowych.

81'
Kontrowersja. Piłkarze Cracovii zasygnalizowali rękę w polu karnym Zagłębia. Gra została puszczona dalej. Być może za chwilę sędzia skorzysta z systemu VAR.

80'
Javier Hernandez nie zaskoczył muru. Strzał zatrzymany. Na pocieszenie Cracovia otrzymała rzut rożny.

79'
Napastnik Patryk Tuszyński wymieniony przez innego snajpera - Jakuba Maresa.

77'
Hładun wystawiony na kolejną próbę życia! Bramkarz Zagłębia świetnie przeniósł piłkę nad poprzeczkę. Na jego bramkę poleciało soczyste uderzenie w wykonaniu Hernandeza.

76'
4097 widzów pojawiło się na stadionie Cracovii.

74'
Hładun w objęciach kolegów! Kapitalna interwencja na linii bramkowej! Goalkeeper genialnie rzucił się do strzału skierowanego w prawe okno bramki.

73'
Zagranie futbolówki ręką - takiego przewinienia dopuścił się piłkarz Zagłębia Lubin.

72'
Jakub Tosik za Filipa Jagiełło.

71'
Zenjov przeprowadził dobrą, indywidualną akcję. Ta akcja zakończyła się minimalnie niecelnym strzałem zza pola karnego. Futbolówka poleciała w boczną siatkę.

70'

69'
Zmiana. Mateusz Szczepaniak przywitał się z kibicami, boisko opuścił Sebastian Strózik.

67'
Wciąż szwankuje dokładność u gospodarzy, w akcjach ofensywnych.

66'
Podopieczni Michała Probierza ambitnie próbują wyrównać stan meczu. Zagłębie stara się trzymać futbolówkę z dala od swojego pola karnego.

64'
żółta kartka Patryk Tuszyński uderzył przypadkowo rywala w twarz. Napastnik obejrzał żółtą kartkę.

63'
Strózik najwyżej wyskoczył do wrzutki ze stałego fragmentu gry. Młody pomocnik Cracovii zagrał głową w kierunku bramki, ale strzał w sam środek został zatrzymany przez Hładuna.

61'
Dośrodkowanie z lewego narożnika boiska zrobiło zamęt w polu karnym Zagłębia. Helik nieznacznie spóźnił się z zagraniem głową.

60'
Zmiana w ekipie Cracovii. Sergiej Zenjov w miejsce Filipa Piszczka.

59'
Faul. Filip Starzyński sprytnie zmusił rywala do tego, by ten popełnił przewinienie taktyczne.

57'
Hładun wrócił do dalszej gry.

56'
Bramkarz Zagłębia Lubin zasygnalizował kłopoty zdrowotne. Na placu gry pojawił się sztab medyczny klubu gości.

55'
Zmiana w składzie Zagłębia Lubin. Bohar został zastąpiony przez Janoszkę. To jest pierwsza korekta w dzisiejszym pojedynku.

54'
Patryk Tuszyński wykonał podręcznikowy faul taktyczny. Ciągnięcie za koszulkę.

53'
żółta kartka Maciej Dąbrowski obejrzał żółty kartonik za przewinienie na Mateuszu Wdowiaku. Sędzia wrócił do tego faulu.

52'
Hładun skutecznie wyłapał piłkę po bardzo ekwilibrystycznym strzale z nożyc. Próbował Piszczek.

51'
Hładun wygrał z Piszczkiem. Na pole karne przyjezdnych powędrowało niebezpieczne, długie dośrodkowanie.

50'
żółta kartka Sędzia Łukasz Szczech ukarał Balicia za ewidentne przetrzymywanie przeciwnika za koszulkę.

48'
Filip Starzyński błyskotliwie minął swojego przeciwnika i będąc pod polem karnym solidnie kropnął. Wszystko miało szansę sukcesu, ale gwiazda Zagłębia nieudolnie kopnęła futbolówkę. Ta poleciała na trybuny.

47'
Nie doszło do żadnych zmian w obu zestawieniach.

46'
Piłkarze Cracovii rozpoczęli II połowę tego meczu.

Sędzia Szczech zakończył I odsłonę dzisiejszego widowiska.

45+3'
Gooooooooool! Klasyczna bramka do szatni! Bartłomiej Pawłowski błysnął fantastycznym, mierzonym strzałem w prawy sektor bramki!

45+1'
Zagłębie pobudzone po ostatnich wydarzeniach. Szybka akcja na prawym skrzydle boiska mogła zwiastować wielkie zagrożenie, jednak w kulminacyjnej części sytuacji zabrakło precyzji.

45'
Werdykt systemu VAR: Gol dla Cracovii został zdobyty wbrew przepisom gry. Dalej mamy remis na tablicy wyników.

44'
Trwa dogłębna analiza. Być może za moment Cracovia obejmie prowadzenie.
I odsłona tego meczu została przedłużona o dwie minuty.

43'
System VAR został zaangażowany. Przed chwilą Hernandez wpakował piłkę do bramki, ale bardzo szybko zasygnalizowano złamanie przepisów gry.

42'
Nie do wiary! Hładun uratował Zagłębie przed utratą gola, wyśmienicie wyciągając strzał z piętki, z najbliższej odległości w wykonaniu Hernandeza!

41'
Zatrzymana wrzutka Czerwińskiego. Nie doszło zagranie z prawej flanki boiska.

40'
Zbliżamy się do końca I części gry.

38'
Bohar bardzo nieznacznie minął się z dośrodkowaniem z prawego skrzydła boiska. Zagłębie Lubin atakuje coraz bardziej kombinacyjnie.

37'
Hładun wygrał powietrzną batalię w swojej strefie. Arbiter główny dostrzegł przewinienie na interweniującym bramkarzu.

35'
Obu stronom zależy na zdobyciu gola. Jednak trudno coś zrobić, gdy brakuje precyzji pod polem karnym.

33'
Piszczek głową próbował zamknąć akcję od stałego fragmentu gry. Udało mu się dojść do strzału, ale futbolówka poleciała nad poprzeczką.

32'
Faul taktyczny Guldana. Obrońca lubinian uniknął kary w postaci żółtej kartki.

30'
Pozycję spaloną uchwycono u zawodnika Zagłębia Lubin. Najprawdopodobniej u Bartłomieja Pawłowskiego.

29'
Mur ustawiony przez Macieja Gostomskiego wypełnił swoją misję. Zablokowane uderzenie od rzutu wolnego. Diego heroiczną interwencją zasłużył na gromkie brawa.

27'
Sędzia główny zauważył zagranie piłki ręką przez zawodnika Cracovii.

26'
Piłkarze Michała Probierza nie boją się strzałów zza pola karnego. Ze znacznej odległości. Marcin Budziński, który jest popularny z fenomenalnych strzałów, przed chwilą wyraźnie skapitulował.

24'
Alan Czerwiński kapitalnie zabezpieczył swoją strefę, po centrze od rzutu wolnego. Stały fragment gry zrealizował Marcin Budziński.

23'
Maciej Gostomski udowodnił, że jest w wysokiej formie! Goalkeeper Cracovii wyciągnął bardzo trudny strzał w lewy, dolny róg bramki! Miał utrudnioną misję, ponieważ w momencie uderzenia był zasłonięty.

21'
Przed momentem obejrzeliśmy solidną próbę z dystansu. Mateusz Wdowiak podjął ogromny trud. Futbolówka poszła na trybunę.

19'

17'
żółta kartka Wielka determinacja u Dimuna, by zatrzymać szarżę blisko ustawionego przeciwnika. W pełni zasłużony kartonik.

16'
Hładun nadział się na ostry, ale przypadkowy wślizg w wykonaniu napastnika krakowskiej drużynie. Żadnemu z nich na szczęście nie stało się nic groźnego.

15'
W poprzedniej sytuacji Strózik uderzał w lewy, dolny róg bramki.

14'
Strózik stanął przed fenomenalną szansą! Młody pomocnik Cracovii nie mając żadnego krycia wyszedł na pojedynek z bramkarzem Zagłębia! W kluczowej fazie akcji oddał silny strzał, jednakże na posterunku genialnie spisał się Hładun.

12'
Piłkarze Cracovii reklamowali jedenastkę. Wg zawodników gospodarzy, Piszczek był nieprzepisowo zaatakowany w polu karnym przeciwnika.
Arbiter główny puścił grę dalej.

11'
Filip Starzyński posłał niezłe dośrodkowanie od rzutu wolnego. Centra leciała na dobrej wysokości, ale jego koledzy z drużyny przegrali rywalizację powietrzną.

10'
Zagłębie otrzymało kolejną okazję od stałego fragmentu gry.

9'
Gospodarze mieli szansę na stworzenie zagrożenia, po kontrataku. Do realizacji marzeń zabrakło większej precyzji ,przy podaniu od Mateusza Wdowiaka. Obrona Zagłębia się w porę zorientowała.

8'
Krótko rozegrany rzut wolny przez Cracovię. Wrzutka z wysokości pola karnego poleciała wprost na głowę jednego z przeciwników.

7'
Maciej Gostomski skutecznie popracował na przedpolu. Groźna wrzutka z prawego narożnika boiska zrobiła wiele zamieszania w szykach defensywnych gospodarzy.

6'
Balić bardzo niebezpiecznie z lewego skrzydła wgrał futbolówkę. Jeden z obrońców "Pasów" udanie zmienił tor lotu piłki. Będzie korner.

5'
Dzisiejsze spotkanie z wielką uwagą oglądają sędziowie w wozie transmisyjnym z systemem VAR. Pracę tego zespołu dzisiaj firmuje Pan Daniel Stefański.

3'
Filip Starzyński jest znany z tego, że potrafi uderzyć z dystansu. Przed chwilą obejrzeliśmy taką próbkę. Strzał został jednak zablokowany przez Helika.

2'
Strózik próbował na przebój przedrzeć się z piłką na prawej flance boiska. Jego szarżę w odpowiednim momencie zatrzymał Balić.

1'
"Miedziowi" zainaugurowali dzisiejsze widowisko.

*'

*'
Zawodnicy obu drużyn wkroczyli na plac gry.

*'
Przed meczem zostanie odegrany hymn Polski.

*'
Już tylko 5 minut dzieli Nas od rozpoczęcia zawodów.

*'
Ławka rezerwowych Cracovii - Pesković, Zenjov, Szczepaniak, Datković, Serafin, Pestka, Serderov.

*'
Pan Łukasz Szczech otworzy sędziowską obsadę 5. serii gier.

*'
Mariusz Lewandowski, trener Zagłębia Lubin, w pierwszym składzie nie odnalazł miejsca dla takich graczy, jak: Leciejewski, Janoszka, Mares, Dziwniel, Tosik, Pakulski, Matras.

*'
Cracovia dzisiaj stanie przed znakomitą sposobnością na odniesienie pierwszego ligowego zwycięstwa w obecnym sezonie.
Z kolei dla Zagłębia dzisiejsza victoria daje awans w górne rejony ligowej tabeli.

*'
Spotkanie w Krakowie zainauguruje 5. kolejkę LOTTO Ekstraklasy.

*'
Serdecznie witamy Wszystkich na naszym portalu. Pierwszą propozycją na ten weekend jest relacja tekstowa LIVE z meczu: Cracovia - Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online