Wisła Płock - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
Arka Gdynia
0 : 0

Dahne - Stępiński, Dźwigała, Uryga, Stefańczyk - Furman, Szymański, Varela, Ricardinho, Merebashvili - Zawada
Šteinbors - Zbozień, Helstrup, Marić, Marciniak - Aankour, Sołdecki, Janota, Cvijanović - Siemaszko, Kolew

Mecze na żywo: Wisła Płock - Arka Gdynia

'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie. Zapraszamy na pozostałe mecze na żywo.

Arbiter główny dał jasny sygnał - koniec I odsłony dzisiejszego widowiska.

45'
Pierwsza część gry została wydłużona o jedną minutę.

44'
Dahne bardzo chaotycznie zareagował na przedpolu. Dużo nerwów, ale finalnie interwencja wyszła na plus. Kolew nie dopadł do prostopadłej futbolówki.

43'
Tak jak wspominaliśmy, żadna z ekip w tym sezonie jeszcze nie odniosła zwycięstwa. Dzisiejszy pojedynek jest kapitalną sposobnością na przerwanie niekorzystnej passy.

41'
Drugi raz w tym spotkaniu słupek uratował Arkę! Ricardinho otrzymał sporo powierzchni do oddania soczystej próby. Zbyt wielka bierność obrońców gości może za chwilę sporo kosztować.

40'

38'
Dominik Furman nieudanie próbował zagrywać z głębi pola karnego. Steinbors z ogromnym spokojem wyłapał piłkę.

37'
Genialna szarża Damiana Zbozienia na lewej flance boiska. Sprytne zejście do środka i bombowy strzał! Dahne bardzo udanie sparował piekielnie mocno lecącą futbolówkę.

35'
W groźnych sytuacjach mamy remis 1:1. Jednak dalej nie doczekaliśmy się goli.

34'
Rafał Siemaszko zaskoczył wszystkich kibiców Arki! I to w sensie negatywnym! Mając sporo miejsca w pobliżu bramki Wisły, zamiast bezpośredniego strzału, zdecydował się na odegranie do kolegi. Kolew, który miał wykorzystać podanie, został zatrzymany wślizgiem.

32'
Końcówkami palców próbował Ricardinho. W bardzo ciężkiej pozycji uderzył piłkę obok prawego słupka bramki Arki.

31'
Steinbors lekko strącił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Interwencja uchroniła gospodarzy przed sporym niebezpieczeństwem. Trzeba pochwalić Dominika Furmana.

30'
Będzie stały fragment gry dla Wisły Płock. Aankour bardzo nieodpowiedzialnie.

28'
W środkowej strefie boiska zobaczyliśmy twardą walkę o piłkę. Michał Janota ucierpiał w jednym ze starć.

27'
Wisła Płock usiłuje wykorzystać słabszy okres formy u gości. Coraz większa przewaga.

25'
Damian Szymański podjął fantastyczną decyzję o oddaniu strzału z dalszej odległości. Kapitalna próba obiła lewy słupek bramki Steinborsa.

24'
Oskar Zawada trzymał obrońcę Arki za koszulkę. Rzut wolny dla podopiecznych trenera Dariusza Dźwigały.

23'
Aleksandr Kolew przyłapany na kolejnej pozycji spalonej. U bułgarskiego snajpera wciąż szwankuje timing.

22'

20'
Słowną reprymendę usłyszał Rafał Siemaszko. Ostatnie ostrzeżenie. Napastnik przegrał walkę o pozycję z Damianem Szymańskim.

19'
Bardzo daleki wyrzut piłki z autu zaprezentował Damian Zbozień. W walce powietrznej lepsi okazali się być zawodnicy Wisły Płock.

18'
Miękka centra z rzutu rożnego, w realizacji Dominika Furmana. Futbolówka minęła wszystkich graczy, którzy byli skupieni pod bramką Steinborsa.

17'
Wisła Płock próbowała coś stworzyć na prawej flance boiska. Defensywa drużyny gości skutecznie, jednak, zatrzymała dośrodkowania.

15'
Minął już pierwszy kwadrans gry dzisiejszego spotkania. Troszeczkę lepiej, w mojej ocenie, spisywała się gdyńska Arka.

14'
Rafał Siemaszko podciął swojego przeciwnika. Ewidentne przewinienie taktyczne w wykonaniu napastnika Arki Gdynia.

13'
Na bardzo wyraźnym ofsajdzie znalazł się Aleksandr Kolew. Nie było żadnych wątpliwości.

11'
Oskar Zawada za bardzo agresywnie próbował odebrać futbolówkę.

10'
Wrzutka z narożnika boiska nie dotarła tam, gdzie spodziewali się kibice z Gdyni. Wisła Płock bardzo dobrze się zorganizowała w defensywie.

9'
Będzie korner dla Gdynian. Siemaszko przytomnie nabił przeciwnika piłką.

8'
Arbitrom na placu gry pomagać w spornych kwestiach będzie system VAR. Wóz transmisyjny jest ulokowany na stadionie w Płocku.

7'
Ciut za silne wgranie piłki z prawej flanki zaprezentował Aankour. Siemaszko, jednak, nie wszedł w akcję w odpowiednim momencie.

5'
Cezary Stefańczyk zagrał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Świetnie ustawiony Aankour zabezpieczył dostęp do swojej bramki.

4'
Przewinienie w polu karnym Wisły Płock. Jeden z graczy Arki wbrew obowiązującym przepisom walczył o futbolówkę, zagraną z rzutu rożnego.

2'
Merebashvili upadł pod polem karnym rywala. Sędzia główny nie dał się oszukać Gruzinowi. Obejrzeliśmy klasyczne symulowanie.

1'
Wisła Płock rozpoczęła.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra już za Nami!

*'
Przed meczem wysłuchamy Hejnału Płocka.

*'
Sędziowie wyprowadzili obie drużyny na płytę boiska.

*'
W rolę rozjemcy głównego dzisiaj wcieli się Pan Piotr Lasyk (Lublin).

*'
Obie ekipy wciąż czekają na swoje, pierwsze zwycięstwo w aktualnie rozgrywanym sezonie.
Drużyna z Gdyni może się poszczycić trzema remisami w 4. kolejkach, a z kolei Wisła - zanotowała dwa podziały punktów.

*'
Na ławce rezerwowych Arki Gdynia nadchodzący mecz rozpoczną: Krzepisz, Socha, Danch, Sulewski, Bogdanov, Młyński, Jankowski.

*'
Obsada ławki rezerwowych popularnych "Nafciarzy": Zapytowski, Łasicki, Rasak, Stilić, Łukowski, Oliveira, Szwoch.

*'
Pierwsze, sobotnie starcie 5. kolejki LOTTO Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu i zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Wisła Płock vs. Arka Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online