Chievo - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chievo
Juventus Turyn
2 : 3

Sorrentino (90+2 Seculin); Cacciatore, Bani, Rossettini, Tomović; Rigoni, Radovanović, Hetemaj (78' Obi); Depaoli; Stępiński (68' Djordjević), Giaccherini.
Szczęsny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Khedira (84' Can), Pjanić; Cuadrado (56' Bernardeschi), Dybala, Douglas Costa (65' Mandzukić); Ronaldo.

Dziękujemy Wszystkim kibicom za uwagę.

Kapitalna inauguracja nowego sezonu Serie A. Chievo postawiło bardzo trudne zadanie faworyzowanej ekipie. Juventus Turyn przeżył dzisiaj wielkie męki, ale ostatecznie udało mu się sięgnąć po komplet punktów.
Polscy kibice mogą czuć satysfakcję z tytułu gola, którego dzisiaj zdobył snajper Mariusz Stępiński.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+6'
Grają na czas mistrzowie poprzedniego sezonu.

90+5'
Już chyba nic złego gościom dzisiaj stać się nie może. Juventus usiłuje trzymać piłkę daleko od własnej bramki.

90+3'
Gooooooool! Juventus zdobył bramkę! Wielka radość wśród gości! Zmiennik Cuadrado wykorzystał zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Przy strzale z bardzo bliskiej odległości szans żadnych nie miał Seculin.

90+2'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu. Sędziowie postanowili dorzucić 5 minut.

90+1'
Zmiana. Seculin w miejsce kontuzjowanego Sorrentino.

90'
Trwa walka o to, by Sorrentino grał dalej. Ale chyba za chwilę zobaczymy roszadę w pozycji bramkarza.

89'
Arbiter główny podjął decyzję. W akcji bramkowej dopatrzono się zagrania piłki ręką przez Cristiano Ronaldo.

88'
Arbiter dogłębnie analizuje sytuację.

87'
W tej chwili udzielana jest pomoc medyczna bramkarzowi Chievo. Sędzia główny również konsultuje z innymi arbitrami casus z 85. minuty meczu.

86'
Technologia goal - line pokazuje, że bramka powinna zostać uznana. Futbolówka przekroczyła linię bramkową.

85'
Kontrowersja w polu karnym Chievo. Mario Mandzukić reklamował u sędziego fakt, że piłka po jego strzale, przekroczyła linię bramkową.
Sorrentino, w trakcie swojej ofiarnej interwencji, bardzo mocno ucierpiał. Chyba stracił przytomność.

84'
Sami Khedira dzisiaj z golem. Pomocnik udał się na rezerwę, a trener Juventusu wypuścił Emre Cana.

83'
Cacciatore bardzo optymistycznie podszedł do próby z dystansu. Brawa za wielką odwagę, jednakże w kluczowym momencie piłka koszmarnie mu zeszła z nogi.

82'
Pozycja spalona. Depaoli znajdował się najbliżej bramki, w momencie podania od klubowego kolegi.

81'
Chievo postawiło autobus pod swoim polem karnym. Aktualny rezultat jest dla gospodarzy wynikiem marzeń. Nikt się nie spodziewał, że Chievo jest drużyną, która może podjąć równorzędną walkę.

79'
"Stara Dama" bardzo zmobilizowana. Podział punktów będzie traktowany jako strata punktów na inaugurację.

78'
W składzie Chievo została zrealizowana zmiana. Obi wprowadzony na boisko.

77'
Wielką moc miała piłka, którą ze stałego fragmentu huknął Ronaldo! Sorrentino bardzo ofiarnie zbił wielce silny strzał.

76'
Przed próbą stanie blok obronny Chievo. Z niemal linii pola karnego rzut wolny wykona Cristiano Ronaldo.

75'
Goooooooool! 2:2! Rzut rożny przyniósł faworytowi bramkę! Leonardo Bonucci wykorzystał swój wysoki wzrost i z najbliższej odległości zaskoczył defensywę oponenta.

73'
Paul Dybala próbował swojego szczęścia strzałem zza pola karnego. Pomocnik uderzył, ale w samo centrum bramki. Sorrentino nie miał prawa do kapitulacji.

72'
Mario Mandzukić klasowo uprzedzony przez Paulo Dybalę. Argentyński gwiazdor nieudolnie strącił futbolówkę, po dośrodkowaniu od Cristiano Ronaldo. Strzał głową poleciał tuż obok prawego słupka bramki.

70'
Tomović! Ten defensor Chievo zatrzymał Cristiano Ronaldo! Świetny wślizg zmienił tor lotu piłki, którą chwilę wcześniej kopnął nowy zawodnik Juventusu. W konsekwencji poleciała nad poprzeczką.

69'
Faul taktyczny. Paulo Dybala zachował się wbrew jakiejkolwiek logice. Argentyńczyk mógł za swoje przewinienie taktyczne ujrzeć żółty kartonik.

68'
Mariusz Stępiński pokazał się z bardzo dobrej strony. Djordjević zmienił Polaka.

66'
Próbka galaktycznych możliwości piłkarskich - to zobaczyli kibice po strzale Cristiano Ronaldo! Futbolówka zmierzała w prawe okienko bramki! Wyborną robinsonadą błysnął Sorrentino, który sparował piłkę w bok.

65'
Napastnik Mario Mandzukić zameldował się na placu gry. Skrzydłowy Douglas Costa zakończył swój udział w tym spotkaniu ligowym.

64'
Bernardeschi o krok przed finalizacją sytuacji bramkowej. Pomocnika Juventusu w ostatniej chwili uprzedził Bani. Ta interwencja uchroniła gospodarzy przed możliwą utratą bramki.

62'
Złe emocje pojawiły się na płycie murawy. Bernardeschi z Hetemajem bardzo się poróżnili.

61'
Cristiano Ronaldo najwyżej uniósł się do centry z rzutu wolnego. Efektowny strzał głową w wykonaniu Portugalczyka poleciał wprost w koszyczek goalkeepera.

60'
żółta kartka Żółta kartka dla Radovanovicia. Ostry wślizg na nogę Cristiano Ronaldo.

59'
Bernardeschi pokusił się o bardzo mocne uderzenie zza pola karnego. Niewielka luka wystarczyła, aby stworzyć okazję strzelecką. Gola nie było, bo Sorrentino dobrze przewidział miejsce, gdzie poleci futbolówka.

58'
Mistrzowie Włoch muszą na nowo wziąć na siebie odpowiedzialność za odrobienie strat.

56'
Trenerzy Juventusu przeprowadzili błyskawiczną roszadę. Bernardeschi za Cuadrado.

55'
Gooooooool! Sensacyjny obrót spraw na boisku! Giaccherini pokonał Szczęsnego, uderzeniem w lewy, dolny róg bramki. Juventus przegrywa.

54'
Ależ się dzieje! Rzut karny dla Chievo! Giaccherini fenomenalnie ograł Cancelo. Będzie znakomita okazja!

53'
Chaos wkradł się w defensywie "Starej Damy". Zagrania z bocznych stref placu gry robią spore zamieszanie w polu karnym przyjezdnych.

51'
Wojciech Szczęsny bardzo dobrze wyłapał wrzutkę z lewej flanki boiska. Olimpijski spokój u polskiego goalkeepera.

50'
Gospodarze szukają swoich szans poprzez ataki skrzydłami.

49'
Cristiano Ronaldo czaruje z piłką. Publiczność na stadionie nagrodziła show portugalskiej gwiazdy gromkimi brawami.

48'
Ależ bomba! Ależ bomba! Cristiano Ronaldo posłał ogromnie silne uderzenie z blisko 35 metrów od bramki rywala! Instynktownie nogami interwencję popełnił Sorrentino.

47'
Wrzutka z lewego skrzydła boiska w kierunku Cristiano Ronaldo. Piłka została w porę zatrzymana przez blisko ustawionego obok Portugalczyka środkowego obrońcę.

46'
Rozpoczęliśmy II odsłonę tego meczu!

45+2'

45+1'
Po dośrodkowaniu z lewej strony Ronaldo nie zdołał sięgnąć piłki na tyle, aby oddać groźny strzał.

43'
Nie układa się gra Juventusu od kilku minut.

42'
Szarżował Dybala, ale został powstrzymany w polu karnym.

39'
Juventus jest zespołem zdecydowanie lepszym, ale mamy remis!

38'
Gool! Remis! Giaccherini dośrodkował w pole karne, gdzie głową uderzył Mariusz Stępiński i pokonał Szczęsnego, który nawet nie interweniował!

36'
Costa uderzał z woleja, ale trafił w obrońcę.

36'
Z dystansu bardzo niecelnie uderzał Dybala.

33'
Cancelo dośrodkował w pole karne. Do przewortki chciał składać się Ronaldo, ale odpuścił. Ostatecznie mocno sprzed pola karnego uderzył Costa. Wciąż jednak 1:0.

30'
Ronaldo uderzył lewą nogą z ostrego kąta. Niecelnie.

28'
Costa błysnął szybkością, ale zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

25'
Gra wznowiona.

24'
Przerwa na uzupełnienie płynów.

23'
Odpowiedź Chievo. Również bardzo nieudany strzał z dystansu.

22'
Kontra Juventusu w przewadze. Fatalnym strzałem zakończył ją jednak Cuadrado.

21'
Douglas Costa płasko dośrodkował w pole karne, ale skutecznie interweniowali obrońcy.

18'
Cuadrado zagrał do Ronaldo, ten uderzył płasko z szesnastu metrów i piłka przeleciała tuż obok bramki.

16'
Posiadanie piłki po pierwszym kwadransie: 82% - 18% dla Juventusu!!

15'
Chievo dłużej utrzymało się przy piłce. Na strzał z dystansu zdecydował się Radovanović, który pomylił się minimalnie.

12'
Nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Cancelo.

11'
Olbrzymią przewagę ma Juventus.

10'
Sędzia czekał jeszcze na sygnał z VAR, ale gra jest kontynuowana. Nie ma jedenastki.

9'
Powinno być 2:0! Po zagraniu z lewej strony boiska w idealnej sytuacji znalazł się Cancelo, ale piłka przeleciała obok bramki. Zawodnik Juventusu sugerował, że był faulowany.

6'
Ale zamieszanie pod bramką Chievo. Świetnie interweniował bramkarz. Sędzia przerwał jednak grę, ponieważ dwóch zawodników Juventusu było na spalonym.

5'
Szybka akcja Juventusu, ale strzał Dybali był za lekki i pewnie interweniował bramkarz.

3'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę zgrał Chiellini i strzałem lewą nogą gola zdobył Khedira.

2'
Juventus dłużej utrzymuje się przy piłce, ale początek dość spokojny.

1'

'
Obie drużyny już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
W barwach Juventusu zagra oczywiście Cristiano Ronaldo. Ponadto na boisku zobaczymy dwóch Polaków: Mariusza Stępińskiego w Chievo i Wojciecha Szczęsnego w Juventusie.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo.

Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chievo - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online