Chelsea - Arsenal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Arsenal
3 : 2

Arrizabalaga - Azpilicueta (K.), Rudiger, Luiz, Alonso - Jorginho, Kante, Barkley (61' Kovacić) - Willian (61' Hazard), Morata (75' Giroud), Pedro.
Cech (C.) - Bellerin, Sokratis, Mustafi, Monreal - Guendouzi, Xhaka (46' Torreira) - Iwobi (75' Lacazette), Ozil (68' Ramsey), Mychitarian - Aubameyang.

'
Druga połowa nie była tak dobra jak pierwsza, ale za nami naprawdę rozrywkowy mecz. Dużo bramek, zmian, akcji. Chelsea wygrywa, bo z przebiegu meczu była zespołem lepszym. Arsenal zagrał znacznie lepiej, niż przed tygodniem, ale to nie wystarczyło na choćby remis. The Blues po dwóch kolejkach mają 3 punkty, a Kanonierzy pierwszy raz od 1992 roku przegrali dwa pierwsze mecze w sezonie. W północnej części Londynu czekają nas interesujące tygodnie.

90+3'
Powinno być 4:2! Hazard z Giroud znaleźli się sami z przodu przeciwko jednemu Sokratisowi. Belg zagrał do Francuza, ten uderzył, ale znów lepszy był Cech. Koniec meczu.

90+3'
Ciągle the Blues są w posiadaniu piłki. Arsenal jest bezradny.

90'
Arbiter Atkinson doliczył 3 minuty.

90'
Arsenal nie ma pomysłu, jak przebić skuteczną obronę miejscowych.

87'
Alonso zgarnął piłkę przy linii końcowej, zagrał do Giroud, Francuz bez przyjęcia uderzył na bramkę. Cech sparował na rzut rożny.

86'
Hazard znów pokazał świetny balans ciałem. Dryblingiem wymanewrował całą linię obrony i znalazł się jeden na jeden z bramkarzem Arsenalu. Z ostrego kąta nie zdołał pokonać Cecha.

84'
Arsenal wreszcie ma piłkę w posiadaniu. Jeśli Kanonierzy chcą wywieźć ze Stamford Bridge jakiekolwiek punkty, muszą się śpieszyć.

81'
Alonso strzela!!! 3:2!!

Hazard zwiódł obrońców, zagrał w pole karne do wbiegającego Hiszpana. Boczny obrońca nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce.

79'
Kante wbiegł w pole karne, dostał dośrodkowanie i uderzył. Piłka poleciała kilkanaście centymetrów nad bramką.

77'
żółta kartka Mustafi faulował Hazarda.

76'
Arsenal wreszcie miał swoją okazję. Azpilicueta zażegnał niebezpieczeństwo.

75'
Iwobi zostaje zmieniony przez Alexandre Lacazette'a.

Morata schodzi, w jego miejsce Olivier Giroud.

74'
Luiz uderzał z rzutu wolnego. Cech nie miał problemów z wybiciem piłki.

72'
Arsenal ogranicza się już głównie do wybijania.

70'
Hazard wprowadził na boisko nieco ożywienia. Błyskotliwy skrzydłowy wbiegł w pole karne i zagrał piłkę wzdłuż bramki. Nikt nie zdołał przeciąć dobrej piłki.

68'
Aaron Ramsey wchodzi za Ozila.

67'
Druga połowa nijak ma się do pierwszej. Nie ma okazji, nie ma bramek, nie ma tempa. Obie drużyny drastycznie zwolniły.

65'
Od kilku minut Chelsea jest w posiadaniu piłki, a zawodnicy Arsenalu tylko bezradnie biegają za toczącą się kulką.

63'
Morata wyszedł do piłki zagranej przez Jorginho, ale przegrał pojedynek z Cechem. Sędzia wskazał jeszcze ofsajd.

61'
Sarri dokonuje podwójnej zmiany:

Kovacić za Barkley'a

Hazard za Williana.

58'
Aubameyang umieścił piłkę w siatce, był jednak na spalonym.

57'
Barkley przedryblował dwóch obrońców i uderzył po ziemi na bramkę. Cech zdołał wybić na rzut rożny.

55'
Morata wywalczył rzut rożny.

53'
Piłkarze the Blues firmowali, że powinien być rzut karny po zagraniu ręką Sokratisa. Gwizdek arbitra milczał.

51'
Monreal znalazł się w dobrej sytuacji. Boczny obrońca wbiegł w pole karne i doszedł do dośrodkowanej piłki. Nie zdołał jednak czysto uderzyć.

50'
Obie drużyny się śpieszą i grają długie piłki z pominięciem drugiej linii. Na razie nic z tego nie wychodzi.

48'
Pedro uderzał z przedpola, ale piłka poszybowała do kibiców siedzących za bramką Cecha.

48'
Arsenal wyszedł na drugą połowę, tak jak zakończył pierwszą - z animuszem.

46'
Wracamy na boisko!

46'
W Arsenalu zmiana. Torreira wchodzi za Xhakę.

'
Chelsea zaczęła bardzo dobrze. Od początku dominowała w posiadaniu piłki i raz za razem atakowała bramkę rywali. Już w 9. minucie Pedro wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Gdy Morata trafił na 2:0, wydawało się, że tutaj może być pogrom. Tym bardziej, ze ciągle the blues byli lepsi. Gospodarze dali się jednak zdominować w końcówce gościom i przestali bronić. Po kilku doskonałych okazjach przyjezdni wyrównali stan spotkania. Dotychczas mieliśmy bardzo radosny, ofensywny futbol. Wygląda to tak, jakby obie drużyny umówiły się, że dzisiaj nie bronią. Z niecierpliwością czekamy na drugą połowę i jeszcze więcej bramek.

45+3'
Martin Atkinson zakończył pierwszą połowę.

45+1'
Kolejna okazja Iwobiego. Nigeryjski skrzydłowy dostał kolejny raz podanie na 14. metrze, wbiegając z głębi. Znów przestrzelił fatalnie.

45'
Arbiter Atkinson doliczył 2 minuty.

44'
Arsenal ewidentnie uwierzył, że po latach niepowodzeń, wreszcie może wygrać na Stamford Bridge. Kanonierzy suną z kolejnymi akcjami.

41'
REMIS!!! IWOBI!!!

Kolejny raz defensywa gospodarzy się pogubiła. Iwobi dostał piłkę na 6. metrze nie pilnowany przez nikogo i potężnym uderzeniem zmieścił futbolówkę w bramce. Remis w meczu.

40'
Pedro złapany na ofsajdzie.

38'
Cech znów musiał interweniować. Tym razem Kante zagrał do Moraty. Hiszpański napastnik bez namysłu uderzył pod poprzeczkę. Czeski golkiper zdołał sparować.

37'
Goooool!!2:1!

To, co nie wychodziło wcześniej, wreszcie się udało. Armeński pomocnik zebrał piłkę przed polem karnym, uderzył na bramkę Kepy przy samym słupku. Bramkarz zdołał jeszcze musnąć piłkę, ale nie wybił.

36'
Chelsea kontroluje i spokojnie rozgrywa na połowie gości. Unai Emery musi coś zmienić w przerwie.

34'
Kante dostał piłkę z boku pola karnego Cecha, zbiegł do środka i zagrał do wchodzącego Williana. Strzał Brazylijczyka został zablokowany.

32'
Arsenal nie może wygrać, jeśli będzie marnował takie okazje. Mychitarian miał prawdopodobnie nawet lepszą sytuację (bo dwa metry bliżej), niż Auba. Iwobi zagrał w pole karne do wbiegającego Ormianina, a ten kopną kilka metrów nad bramką.

31'
Mecz nieco zwolnił. Głównie za sprawą tego, że Arsenal wreszcie ma piłkę.

27'
żółta kartka Ostry faul Xhaki na Pedro. Środkowy pomocnik może być zadowolony, że skończyło się tylko na żółtej.

26'
Momentami zawodnicy the Blues bawią się z Kanonierami. Sztuczki, triki i umiejętności techniczne zdecydowanie po stronie gospodarzy.

25'
Mychitarian na spalonym. Bezradnie wygląda Arsenal. Początek sezonu zdecydowanie nie należy do nich.

23'
Arsenal ma rzut wolny. Nic z niego nie wynikło.

20'
2:0!!!!Morata!

Hiszpański napastnik dostał długą piłkę z głębi pola. Ubiegł Mustafiego i pokonał Cecha. Morata wybiegał z własnej połowy, bo obrońcy gości postanowili wyjść bardzo wysoko. Chelsea prowadzi i nic nie zapowiada zmiany.

19'
Auba powinien strzelić. Jak on tego nie trafił?!! Bellerin wyszedł świetnie do prostopadłej piłki, wbiegł w pole karne, wycofał na 12. metr do wbiegającego Gabończyka. Na pustą bramkę nie trafił.

16'
Aubameyang dostał piłkę, pognał w stronę pola karnego i uderzył. Strzał był słaby i po ziemi, ale Kepa miał z nim problemy. Ostatecznie jednak hiszpański bramkarz złapał piłkę.

15'
Pedro znów wbiegał w pole karne, ale szybszy przy piłce był Cech.

14'
Arsenal jest bezradny i nie jest w stanie utrzymać piłki. Chelsea dominuje mecz.

13'
Kante dostał piłkę w polu karnym gości, wycofał do Barkley'a. Angielski pomocnik przestrzelił.

12'
Barkley przejął piłkę w środkowej strefie i pognał przed siebie. Szukał podaniem Pedro, ale wszystko przeczytał Sokratis.

11'
Arsenal musi odrabiać straty.

9'
GOOOOL!!! Pedro!
Jorginho podał piłkę do Alonso, ten zagrał w pole karne do wbiegającego Pedro. Skrzydłowy znalazł się w sytuacji sam na sam z Cechem i pewnie go pokonał.

8'
Pierwsza akcja Arsenalu. Ozil zagrał do Iwobiego. Skrzydłowy oddał piłkę Niemcowi, a ten uderzył. Minimalnie niecelnie.

6'
Barley dostał piłkę przed polem karnym, ale nie zdołał jej opanować.

4'
Pedro dostał piłkę na skrzydle, złamał do środka i uderzył. Niecelnie.

3'
David Luiz uderzał z 30. metra. Wysoko nad bramką.

3'
Chelsea stara się konstruować akcje od tyłu.

1'
Ze środka rozpoczyna Chelsea. Zaczynamy wielkie derby!!!

'
Zawodnicy wychodzą na prezentację.

'
Drużyny są już na rozgrzewce.

'
Do rozpoczęcia meczu pozostała niecała godzina.

'
Ławka rezerwowych Arsenalu: Leno (B.), Lichtsteiner, Elneny, Torreira, Ramsay, Welbeck, Lacazette.

'
Ławka rezerwowych Chelsea: Caballero (B), Christensen, Zappacosta, Moses, Hazard, Kovacević, Giroud.

'
Chelsea dobrze rozpoczęła sezon. Podopieczni Maurizio Sarriego wygrali na wyjeździe Huddersfield 3:0. Arsenal zainaugurował rozgrywki porażką z mistrzem Anglii, Manchesterem City 0:2. Obie drużyny dokonały w lecie zmian na stanowisku trenera. Czy Unai Emery wreszcie zasmakuje wygranej w Premier League? Czy może Chelsea wygra pierwszy mecz na własnym obiekcie? Przekonamy się już za 3 godziny.

'
Zapraszamy na relację ze spotkania pomiędzy Chelsea FC, a Arsenalem FC. Mecz odbędzie się na Stamford Bridge.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Arsenal, to zapraszamy do śledzenia meczu online