Manchester City - Huddersfield Town online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Huddersfield Town
6 : 1

Ederson - Stones, Kompany, Laporte - B. Silva, Fernandinho, Gundogan (82' Foden), D. Silva (64' Mahrez), Mendy - Jesus, Aguero (76' Sane).
Hamer - Smith, Stanković, Schindler, Kongolo, Lowe - Hadergjonaj, Pritchard (61' Diakhaby), Billing, Sabiri (46' Depoitre) - Mounie (84' Sobhi).

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
To był spacerek dla Manchesteru City. Lider ligi spokojnie pokonał u siebie 6:1 Huddersfield. Pep Guardiola może być zadowolony ze swoich podopiecznych, którzy spisali się bardzo dobrze. Świetny występ Aguero i Mendy'ego. City czeka na nieco trudniejsze wyzwania.

90+3'
Koniec spotkania.

90+2'
City miało kontrę czterech na trzech. Mahrez pognał z piłka, ale nie podał do kolegów, a sam fatalnie przestrzelił.

90'
Arbiter doliczył 3 minuty.

88'
Świetna interwencja Hamera. Bernardo wszedł z drugiej linii i uderzył. Bramkarz gości popisał się nie lada refleksem.

84'
6:1! Kongolo strzela gola samobójczego!

Sane dostał świetne podanie od Jesusa i nabił obrońcę gości.

84'
Mounie schodzi. W jego miejsce Sobhi.

84'
Mendy uderzył wysoko nad bramką.

82'
Gundogan schodzi. W jego miejsce wejdzie Phil Foden.

82'
Bernardo Silva wywalczył rzut rożny.

80'
Fatalnie przestrzelił Jesus. Brazylijczyk dostał piłkę w polu karnym i znalazł się sam przed bramką. Napastnik the Citizens skiksował i piłka poleciała poza linię końcową.

77'
Aguero zaliczył dzisiaj kapitalny występ, ale chyba jeszcze lepszy Mendy. Wahadłowy nieźle broni i każda jego piłka stwarza okazje kolegom. Możemy tylko żałować, że Francuz był kontuzjowany przez tak długi czas.

76'
Strzelec bramki po celebracji został od razu zmieniony przez Leroy'a Sane.

75'
5:1!!!!!Aguero!

Kolejna wrzutka Mendy'ego i hattrick Sergio Aguero. Argentyńczyk świetnie wszedł w sezon.

74'
Już niemal 75 minut meczu za nami, a Huddersfield ciągle tylko z jednym celnym strzałem. Tym bramkowym. To wiele mówi o grze gości dzisiaj.

71'
Znów Aguero mocno uderzał. Hamer z problemami sparował na rzut rożny.

69'
żółta kartka Schindler ostro wszedł w nogi Jesusa. Tylko żółta kartka.

67'
Mahrez ruszył do kontry, zagrał do Gundogana, ale Niemiec nie zdołał uderzyć czysto.

64'
Mahrez zmienia strzelca bramki Silvę.

63'
Silva faulował Kongolo.

61'
Pritchard schodzi. W jego miejsce Diakhaby.

60'
Huddersfield powinno się cieszyć, że przegrywają (na razie) tylko 1:4, bo zawdzięczają to w dużej mierze nieskuteczności napastników gospodarzy. Aguero i Gabriel powinni mieć już 7,8 bramek.

59'
Jesus znów świetnie odegrał do Aguero. Argentyńczyk przestrzelił, bo uderzył z 10. metra zdecydowanie za mocno.

57'
Aguero uderzył z dystansu! Słupek!!!

56'
Rzut rożny dla Obywateli.

54'
Mendy uderzył niecelnie.

53'
Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj City rozgromi Huddersfield. Podopieczni Guardioli ciągle atakują i maja chrapkę na kolejne gole.

51'
żółta kartka Billing faulował Jesusa.

48'
Co za Otwarcie drugiej połowy! Silva z wolnego i 4:1!!

Fantastyczny precyzyjny strzał pod poprzeczkę. Hamer był bez szans.

46'
Wracamy na murawę.

W przerwie Depoitre zmienił Sabiriego.

45+2'

45'
Arbiter doliczył dwie minuty.

43'
Stanković zdobywa gola!! 3:1!

Mounie przedłużył dośrodkowanie i piłka spadła pod nogi Stankovicia. Goście przed przerwą zdobyli bramkę. Był to pierwszy celny strzał Huddersfield.

42'
Huddersfield ma rzut rożny.

38'
Jesus wrócił na własną połowę i powstrzymał atak przeciwników. Brazylijczyk jest dzisiaj wszędzie.

35'
Aguero szaleje!! Kolejna bramka!

Znów Mendy dośrodkowywał, a Aguero najlepiej zachowywał się w polu karnym. Huddersfield na kolanach.

31'
Jesus i 2:0!!!

Gabriel Jesus powinien mieć juz hattricka. Wreszcie jednak zdołał zmieścił futbolówkę w bramce.

Mendy z asystą.

29'
Hamer brawurowo interweniował i ucierpiał w tym starciu. Bramkarz jest opatrywany.

25'
Aguero otwiera wynik!

Huddersfield broniło się głęboko. Ederson zagrał długą piłkę do wychodzącego Argentyńczyka. Aguero bez problemów umieścił piłkę w bramce.

25'
Mounie uderzał na bramkę. Ederson z problemami.

23'
Kongolo z impetem wszedł w nogi Davida Silvy.

20'
Aguero uderzył w boczną siatkę.

14'
Silva nie uderzył czysto w piłkę i Hamer złapał futbolówkę.

11'
City próbuje atakować kolejny raz, ale niewiele z tego wychodzi.

7'
City ciągle w ataku. Goście wybijają piłkę poza linie końcowe.

5'
Gabriel Jesus zmarnował drugą doskonałą okazję. David Silva okiwał obrońców, dośrodkował wprost na nogi Jesusa. Brazylijczyk nie zdołał znów pokonać Hamera.

3'
Silva zagrał do Jesusa na wolne pole, ale Hamer obronił! Mogło być już 2:0. Bramkarz gości ucierpiał przy obronie.

3'
Mounie niemal wpakował piłkę do własnej bramki. Futbolówka obiła poprzeczkę.

2'
Pierwsza okazja City! Aguero dostał piłkę, uderzył, ale jego strzał został zablokowany.

2'
Huddersfield bardzo odważnie zaczęło. Ederson musiał łapać piłkę już w drugiej minucie.

1'

1'
Zaczyna! Od środka rozpoczyna Huddersfield.

'
Zespoły wychodzą na murawę.

'

'
Drużyny schodzą już z rozgrzewki, za chwilę prezentacja.

'
Arbitrem spotkania będzie Andre Marriner.

'
Ławka rezerwowych Huddersfield: Lossl (B.), Depoitre, Duakhaby, Mbenza, Sobhi, van La Parra, Williams.

'
Ławka rezerwowych Manchesteru: Bravo (B.), Foden, Mahrez, Otamendi, Sane, Sterling, Walker.

'
W poprzedniej kolejce mistrzowie Anglii bez problemów uporali się na wyjeździe z Arsenalem. Huddersfield natomiast przegrało 0:3 z innym londyńskim zespołem - Chelsea. Zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia jest City. Czy obywatele rozgromią gości?

'
Zapraszamy na mecz drugiej kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Huddersfield. Spotkanie odbędzie się na City of Manchester Stadium.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na mecz Manchester City - Huddersfield Town. Początek w niedzielę o godzinie 14:30. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy do naszego serwisu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Huddersfield Town, to zapraszamy do śledzenia meczu online