Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
2 : 1

Malarz - Jędrzejczyk (75' Eduardo), Wieteska, Astiz, Hołownia - Cafu, Antolić, Szymański, Kucharczyk (62' Nagy), Kante (61'Hamalainen) - Carlitos
Kudła – Kokoszka, Jędrych, Nowak (46' Alexandre), Torunarigha (78' Cichocki) – Heinloth, Milewski, Polczak, Mello (46' Pawłowski) – Wrzesiński, Puchacz

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec

Dziękujemy Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Koniec meczu w Warszawie! Legia zdobyła komplet punktów.

90+3'
Mocne dośrodkowanie w wykonaniu Szymańskiego. Polczak przytomnie zareagował. Daleko odbił piłkę z własnego pola karnego.

90+1'
Carlitos upomniany przez sędziego liniowego. Ofsajd.

90'
Dzisiejsze widowisko potrwa o 4 minuty dłużej.

88'
Napastnik Zagłębia Sosnowiec przyłapany na ofsajdzie. Stały fragment gry dla "Wojskowych".

87'
żółta kartka Antolić przetrzymywał Nowaka za koszulkę. Sytuacja na żółtą kartkę.

86'
Szymański, mimo wielkich chęci, nie zdołał uciec z pozycji spalonej. Rzut wolny dla Zagłębia Sosnowiec.

85'
Legia przy piłce. To dobry prognostyk dla jej kibiców, ponieważ do zakończenia zawodów już naprawdę mało czasu.

84'
Faul. Milewski bardzo przemyślanie sprowokował blisko ustawionego rywala do popełnienia przewinienia.

83'
Mateusz Wieteska miał okazję na odegranie prostopadłego podania. Obrońca Legii, jednak, szansę zmarnował. Defensor Zagłębia dobrze zgasił futbolówkę.

81'
Zagłębie Sosnowiec musi spróbować grać wyżej. Przed Nami ostatnie dziewięć minut regulaminowego czasu gry.

80'
żółta kartka Sebastian Milewski otrzymał żółtą kartkę. Za celowe przerwanie kontry przeciwników ona się w zupełności należała.

78'
Ostatnia zmiana personalna w tym spotkaniu. Cichocki za Torunarigha.

77'
Gooooooool! Carlitos w objęciach kolegów! Hiszpan zdobył bramkę na 2:1! Carlos Lopez umiejętnie wyczekał na odpowiedni moment i uciekł defensywie. Najpierw trafił w lewy słupek, a następnie przy dobitce się już nie pomylił.

75'
Artur Jędrzejczyk opuścił plac gry. Wcześniej wspomniany Eduardo przywitał się z publicznością.

74'
Kolejne urazy trapią Artura Jędrzejczyka. Defensorowi pomaga sztab medyczny.

73'
Przygotowywany do wejścia na boisko jest Chorwat Eduardo.

72'
żółta kartka Żółta kartka w kierunku Juniora Torunarighi. Wyraźnie ciągnięcie przeciwnika za koszulkę.

71'
Inaki Astiz zbyt bardzo nieodpowiedzialnie pod swoim polem karnym. Szczęśliwie dla Hiszpana Arkadiusz Malarz skutecznie zaasekurował sytuację.

69'
Szymon Pawłowski koszmarnie odegrał do kolegów. Skrzydłowy zagrał nieudolne podanie w pobliżu pola karnego Legii. Kroiło się duże niebezpieczeństwo pod bramką Arkadiusza Malarza.

68'
Przyjezdni chcą utrzymywać piłkę daleko od własnej szesnastki.

67'

65'
Piotr Polczak przez chwilę miał problemy zdrowotne, ale już wszystko na szczęście wróciło do formy.

64'
Mistrzowie Polski próbują wygenerować zagrożenie pod bramką Kudły.

62'
Dominik Nagy zmienił Michała Kucharczyka.

61'
Jose Kante został zastąpiony na boisku przez Kaspera Hamalainena.

60'
Przedstawiciele sztabu medycznego Legii pomagają Arturowi Jędrzejczykowi.

59'
Szymon Pawłowski bardzo kąśliwie zacentrował z lewego narożnika boiska. Obrona Legii ze sporymi problemami wygrała walkę o pozycję w swoim polu karnym.

58'
Dużo więcej pewności siebie u graczy Dariusza Dudka.

56'
Konrad Wrzesiński nieudolnie wrzucał piłkę z prawej flanki boiska. Ta powędrowała za linię końcową placu gry.

55'
W poprzedniej akcji pokaz umiejętności technicznych pokazał Szymon Pawłowski. Genialna asysta.

54'
Gooooooool! 1:1! Konrad Wrzesiński doprowadził do wyrównania! Piekielnie silny strzał z bliskiej odległości był nie do wyciągnięcia dla Arkadiusza Malarza.

52'
Torunarigha nie potrafił w porę zaangażować się w akcję ofensywną. Arbiter asystent podniósł chorągiewkę.

51'
Sędzia liniowy przyuważył pozycję spaloną u Wrzesińskiego.

49'
Puchacz wgrał piłkę z lewego skrzydła boiska. Wieteska nie miał większych problemów z przejęciem futbolówki.

48'
Jose Kante wyraźnie skiksował z głębi pola karnego Zagłębia. Gospodarze ambitnie ruszyli do podwyższenia wyniku.

47'
W ekipie Legii Warszawa trener Sa Pinto nie dokonał żadnych zmian.

46'
Alexandre oraz Pawłowski pojawili się na placu gry. Nowak i Mello oglądają mecz już z perspektywy ławki rezerwowych.

46'
Czas na kontynuację spotkania!

Gwizdek arbitra głównego. Pierwsza połowa dzisiejszych zawodów dobiegła końca.

45'
O 1 minutę sędzia przedłużył czas I odsłony tego meczu.

44'
Jędrzejczyk doskonale przypilnował gracza rywali w swoim polu karnym. Nowak posłał dosyć przeciągnięte dośrodkowanie od rzutu wolnego.

43'
Michał Kucharczyk przyznał się do realizacji faulu taktycznego.

42'
Zagłębie Sosnowiec po wielu minutach podjęło wyzwanie w ofensywie. Centra z kornera nie doszła jednak do żadnego z piłkarzy drużyny gości.

40'
Arbiter asystent podniósł chorągiewkę. Jeden z napastników Legii znalazł się na pozycji spalonej.

39'
Wielką pracę przy bramkowej sytuacji wykonał Antolić, który był odpowiedzialny za dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

38'
Gooooooooool! Artur Jędrzejczyk uszczęśliwił kibiców Legii! Boczny obrońca popisał się klasowym uderzeniem głową w lewe okno bramki!

37'
Kudła dwukrotnie wystawiony na ciężkie próby. Najpierw musiał zatrzymać ogromnie silny strzał z dystansu w wykonaniu Kucharczyka.

36'
Faul na Szymańskim. Arbiter udzielił gospodarzom rzut wolny.

34'
Oglądamy wiele przewinień taktycznych. Do tej pory tylko jedno z nich zostało wycenione na żółtą kartkę.

33'
Obrona Zagłębia przewidziała to, jak poleci piłka. Znakomicie ustawiony blok defensywny zatrzymał stały fragment gry w wykonaniu Legii.

32'
Będzie kolejny rzut wolny dla "Wojskowych". Antolić został bez pardonu nadepnięty na stopę.

30'
Piłkarze mają chwilę na uzupełnienie płynów. Z kolei, trenerzy mają szansę na przedstawienie swoich uwag taktycznych.

29'
Fizjoterapeuci klubu ze Sosnowca udzielają pomocy Heinlothowi. Krótka przerwa w meczu.

28'
Na pamięć w kluczowym momencie akcji zagrał Szymański. Młody zawodnik liczył na to, że jego podanie piętką dotrze do kolegów z drużyny.

27'
Heinloth zatrzymał szarżę Carlitosa na prawej stronie boiska. Bardzo ważna interwencja.

25'
Nowak wykonał rzut wolny. Zdecydował się na posłanie ciętej wrzutki. Dobrze ustawiony Kante głową zażegnał niebezpieczeństwo.

24'
żółta kartka Wieteska zbyt późno wykonał swój wślizg. Zamiast czystej interwencji, to zobaczyliśmy nieudolną próbę odbioru futbolówki.

22'
Kudła udanie wyłapał piłkę. Carlitos autorem kolejnej próby w tym spotkaniu. Hiszpan kopnął futbolówkę zbyt sygnalizowanie, by zmienić wynik tego starcia.

21'

19'
61% posiadania piłki przy Legii Warszawa. 39% - Zagłębie Sosnowiec.

18'
Carlitos zaprezentował próbkę swoich wysokich umiejętności. Piękny strzał z dystansu mało co nie zaskoczył Kudły. Futbolówka powędrowała tuż nad poprzeczką.

17'
Michał Kucharczyk daleko wyrzucił piłkę z autu. Groźne zagranie, bo w polu karnym było sporo zawodników Legii Warszawa. Ostatecznie, najwyżej wyskoczył do futbolówki gracz Zagłębia.

15'
Sędzia liniowy podjął kontrowersyjną decyzję o przerwaniu akcji Zagłębia. Nowak nie był na pozycji spalonej. Błędna decyzja arbitra.

14'
Sporo przewinień taktycznych w tym meczu. Cafu był przetrzymywany za koszulkę.

13'
Inaki Astiz pracował na żółtą kartkę. Ewidentny atak - ciągnięcie za koszulkę przeciwnika. Sędzia nie wyciągnął ze swojej kieszonki kartonika.

11'
Mogła się podobać próba, którą bezpośrednio od rzutu wolnego podjął Carlos Lopez. Soczysty strzał powędrował nieznacznie obok prawego słupka bramki.

10'
Legia za chwilę wykona stały fragment gry w pobliżu pola karnego rywala. Cafu został przewrócony.

9'
Zagłębie Sosnowiec stworzyło pierwsze, realne zagrożenie pod bramką gospodarzy. Ładny, techniczny strzał głową oddał Torunarigha. Uderzenie skierowane w centralną część bramki zostało wybronione przez Malarza.

8'
Faul w ofensywie. Szymański celowo przewrócił swojego przeciwnika przy futbolówce.

6'
Dzisiejsze zawody bacznie obserwuje Pan Szymon Marciniak,

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online