Lech Poznań - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 5

Burić - Janicki, Vujadinović, De Marco - Makuszewski, Cywka (76' Tomczyk), Gajos (83' Radut), Jóźwiak (61' Tomasik) - Tiba, Amaral - Gytkjaer.
Lis - Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Basha, Kort - Bartosz (62' Boguski), Imaz, Kostal (80' Arsenić) - Ondrasek (74' Kolar).

*'
Nic nie wskazywało na takie rozstrzygnięcie meczu - Wisła odrobiła stratę z początku rywalizacji, a potem dołożyli jeszcze trzy gole. Lech poległ po raz pierwszy w tym sezonie ligowym.

Koniec spotkania.

90+3'
De Marco upadł z głośnym krzykiem po popchnięciu Bartkowskiego w szesnastce Białej Gwiazdy. Arbiter wskazał, że nie ma mowy o rzucie karnym.

90+1'
żółta kartka Nieładne wejście Raduta kończy się dla niego żółtą kartką.

90'
Arbiter doliczył trzy minuty.

89'
5:2! Kolar kończy jakąkolwiek rywalizację w tym meczu! Katastrofalna postawa obrońców Lecha umożliwiła doświadczonemu piłkarzowi wykorzystanie podania Imaza.

88'
Niecelny strzał Tiby z okolicy szesnastego metra.

87'
żółta kartka Wasilewski z "żółtkiem" na koncie za przewinienie na Gytkjaerze.

85'
żółta kartka Spóźnione wejście Tomczyka kończy się dla niego żółtą kartką.

85'
żółta kartka Żółty kartonik dla Imaza za przewinienie taktyczne.

83'
Trzecia zmiana w Lechu Poznań: za Gajosa wszedł Radut.

82'
Gytkjaer zmarnował świetną okazję! Duńczyk źle uderzył piłkę w polu karnym, choć nie miał zbyt małej ilości czasu na lepszą próbę.

81'
Doskonałej okazji nie wykorzystał Tomczyk! Napastnik Kolejorza źle trafił w dorzuconą przez De Marco futbolówkę.

80'
Ostatnia zmiana w drużynie z Małopolski: Arsenić wszedł w miejsce Kostala.

79'
Kompletnie nieudany korner, nic lechitom nie wychodzi w tym starciu.

78'
Interwencja Wasilewskiego, będzie rzut rożny dla gospodarzy.

77'
Fatalny strzał De Marco ze sporej odległości. Próba Argentyńczyka przeszła wysoko nad poprzeczką.

76'
Korekta w składzie Kolejorza: Tomczyk zajął miejsce Cywki.

75'
Tragikomiczne dośrodkowanie w wykonaniu Amarala.

74'
Druga zmiana w Wiśle Kraków: Kolar zastąpił Ondraska.

73'
Zablokowane uderzenie z daleka De Marco.

72'
Poznaniacy nie stworzyli żadnego niebezpieczeństwa z tego rzutu rożnego.

71'
Makuszewski wywalczył korner dla Lecha.

70'
Celna, groźna główka Ondraska omal nie zaskoczyła Buricia.

69'
Dwa strzały graczy Kolejorza - Gajosa i Tiby - zostały zablokowane.

67'
Goście mają kontrolę nad tym, co się dzieje na boisku.

65'
Przewinienie Boguskiego na Buriciu. Gra przerwana.

64'
Rzut rożny dla piłkarzy spod Wawelu.

62'
Pierwsza korekta w składzie Białej Gwiazdy: Boguski w miejsce Bartosza.

61'
4:2 dla Wisły! Ondrasek drugi raz nie dał szans Buriciowi! Goście bardzo szybko rozegrali wyrzut z autu, po którym piłka dotarła do Czecha, a ten płaskim uderzeniem trafił do siatki.

61'
Pierwsza zmiana w zespole z Poznania: Tomasik za Jóźwiaka.

60'
Piłka dorzucona z narożnika boiska wylądowała w rękach Lisa.

59'
Kolejny korner dla Kolejorza.

58'
Lis zdołał wybronić strzał Amarala z pola karnego. Rzut rożny dla Lecha.

57'
żółta kartka Amaral obejrzał kartonik w kolorze żółtym.

55'
3:2 dla gości! Gytkjaer pokonał Buricia.
Duński snajper niefortunną interwencją zmusił do kapitulacji swojego bramkarza.

54'
Bartkowski świetnie, w ostatniej chwili zablokował strzał z woleja Gajosa.

51'
Bramka uznana! Krakowianie już remisują w Poznaniu.

50'
Ondrasek wpakował piłkę do siatki! Sędzia wskazał jednak spalonego. Powtórka natomiast pokazuje, że Imaz, który miał być na spalonym w momencie podania piłki do Czecha nie był na ofsajdzie.

49'
Burić uratował Lecha od straty gola wyrównującego! Bośniak wybronił główkę Wasilewskiego.

49'
Korner dla Wisły Kraków.

48'
Klub ze stolicy Wielkopolski nie dopuścił do większego niebezpieczeństwa po tym stałym fragmencie gry.

47'
żółta kartka De Marco popełnił faul na Bartoszu i obejrzał żółtą kartkę. Od rzutu wolnego na połowie przeciwnika zaczną grę przyjezdni.

46'

*'
Trenerzy nie dokonali żadnej zmiany w swoich drużynach.

*'
Zawodnicy powrócili na plac gry.

*'

*'
Kolejorz prezentuje się podobnie, jak tydzień temu. Tam poznaniacy bardzo dobrze prezentowali się w ofensywie, a w defensywie sprawy nie wyglądały już tak korzystnie. Wisła jest silniejszą drużyną od poprzedniego rywala Lecha - Zagłębia Sosnowiec, co też widać na murawie.

Przerwa.

45+1'
Lis z dużymi problemami odbił przed siebie mocne uderzenie Gajosa. Na jego szczęście, nikt nie czekał na dobitkę.

45'
Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'
Efektowna przewrotka Amarala była próbą celną. Bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

41'
Gytkjaer nie sięgnął pomysłowego zagrania Tiby. Od bramki Lis.

40'
Chaos wkradł się w grę Kolejorza. Brak precyzji jest aż nadto widoczny.

39'
Tiba w dobry sposób minął Bashę, a chwilę później został przez niego sfaulowany.

37'
Jóźwiakowi nie udało się zakończyć wrzutki Tiby strzałem głową.

36'
Krakowski zespół posłał kilka centr w pole karne rywala, ale za każdym razem Lech zdołał się wybronić.

34'
Piłkarze Ivana Djurdjevicia starają się długo utrzymywać przy piłce.

32'
Bartosz upadł na wysokości dwudziestego metra po starciu z Jóźwiakiem, arbiter nie odgwizdał przewinienia. Powtórki potwierdziły słuszność tej decyzji.

31'
Obyło się bez zagrożenia, wiślacy wyekspediowali futbolówkę.

30'
Zablokowany strzał Jóźwiaka - będzie rzut rożny dla gospodarzy.

28'
Techniczne uderzenie Kostala z dystansu nie zaskoczyło bośniackiego bramkarza miejscowych.

26'
Słaba wrzutka Makuszewskiego padła łupem Sadloka.

24'
2:1! Kostal wykorzystał prezent od Janickiego!
Środkowy obrońca zagrał futbolówkę głową wprost do pomocnika Wisły, a ten będąc sam na sam z Buriciem, pokonał go finezyjnym uderzeniem.

22'
Amaral mógł pokonać Lisa po raz trzeci! Portugalski zawodnik nie zmieścił jednak piłki w siatce, choć nie był pilnowany przez żadnego z graczy przyjezdnych.

21'
Lechici stopniowo zaczynają panować nad boiskową sytuacją.

20'

18'
Gytkjaer pewnie wykorzystał "jedenastkę"! Golkiper Białej Gwiazdy nie wyczuł intencji Duńczyka.

17'
Rzut karny dla Lecha Poznań! Pietrzak zagrał ręką we własnej szesnastce.

15'
Przewinił Cywka w ofensywie przy próbie zamknięcia wrzutki Amarala strzałem.

13'
Defensorzy Kolejorza, podobnie jak w poprzednich meczach, są "elektryczni".

12'
Kort odebrał piłkę Cywce, wyłożył Bartoszowi, który wpadł w szesnastkę, ale nie stworzył żadnego zagrożenia.

11'
Podobny efekt po zbliżonym uderzeniu Bartosza z drugiej strony placu gry.

10'
Niecelna główka Gytkjaera po dośrodkowaniu Makuszewskiego.

8'
1:0 dla poznaniaków! Co za akcja Amarala!
Portugalczyk świetnie ograł Sadloka pod polem karnym, wjechał w szesnastkę, po czym oddał strzał zewnętrzną częścią stopy. Lis nie zdołał wybronić tego uderzenia.

6'
Ondrasek sytuacyjnie główkował w szesnastce Lecha po błędzie Vujadinovicia. Próba jednak mocno chybiona.

5'
Gajos trafił w słupek! Pomocnik Kolejorza otrzymał prostopadłe podanie z głębi pola, wyszedł niemal sam na sam z Lisem i niewiele mu zabrakło, aby otworzyć wynik zawodów.

3'
Gytkjaer był bliski zamknięcia centry z prawego skrzydła. Strzelać chciał jeszcze Jóźwiak, ale młody skrzydłowy nie opanował futbolówki.

2'
Krakowianie odważnie naciskają gospodarzy.

1'
Świetną akcję Wisły zakończył celnym strzałem Ondrasek. Burić bez kłopotów złapał piłkę.

1'
Rozpoczęli goście!

*'
Sympatycy zespołu z Wielkopolski odśpiewują klubowy hymn. Za moment początek meczu.

*'
Piłkarze obu ekip wychodzą na płytę boiska.

*'
Sędzią głównym zbliżającego się starcia będzie Paweł Raczkowski (Warszawa).

*'
Rezerwowi: Buchalik, Halilović, Boguski, Arsenić, Kolar, Wojtkowski, Małecki.

*'
Biała Gwiazda zacznie spotkanie w składzie, jaki widzimy powyżej.

*'
Ławka rezerwowych Kolejorza: Putnocky, Orłowski, Trałka, Jevtić, Tomasik, Radut, Tomczyk.

*'
Trener gospodarzy, Ivan Djurdjević, desygnował do gry wyżej podanych piłkarzy.

*'
Natomiast wiślacy grają mocno "w kratkę". Krakowianie w takiej samej liczbie meczów, co Lech, zgarnęli pięć "oczek".

*'
Poznaniacy przystępują do tego starcia z pozycji ligowego lidera. Lechici znakomicie rozpoczęli sezon - w czterech kolejkach zdobyli dwanaście punktów.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na mecz Lech Poznań - Wisła Kraków. Początek w niedzielę o godzinie 18:00. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy do naszego serwisu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online