Real Madryt - Getafe online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Getafe
2 : 0

Navas – Carvajal, Ramos, Nacho, Marcelo – Kroos, Ceballos (71' Modrić), Isco (58' Casemiro) – Bale (77' Vazquez), Benzema, Asensio.
Soria – Suarez, G. Cabrera, Dakonam, L. Cabrera – Portillo (64' Alejo), Arambarri, Shibasaki, Maksimović, Diedhiou (58' Mata) – Molina (71' Angel).

'
Dziękujemy za udział w relacji o tak późnej porze i zapraszamy na kolejne :)

'
Real był przez cały mecz lepszy i przy większej precyzji powinien podwoić swój dorobek bramkowy. Getafe ani przez moment nie zdołało nawiązać walki z Los Blancos.

90+2'
Benzema został powstrzymany faulem przez Djene. Sędzia Estrada zakończył spotkanie.

90+1'
Navas spokojnie wyłapał dośrodkowanie z kornera.

90'
Dwie minuty doliczone.

90'
Casemiro faulował Angela. Okazja dla gości. Benzema wybił dośrodkowanie na rzut rożny.

89'
Mata został przetrącony przez rozpędzonego Nacho.

86'
Ramos wszedł niebezpiecznie w piłkę holowaną przez Alejo. Okazało się, ze obrońca trafił w bramkę.

84'
Djene Dakonan znów faulował. Tym razem ofiarą padł Marcelo. Obrońca przyjezdnych powinien już wylecieć z boiska.

83'
Modrić został popchnięty i uderzony w twarz. Tym razem arbiter odgwizdał faul.

80'
Leandro Cabrera też dostał kartkę za faul.

79'
żółta kartka Bruno Gonzalez Cabrera w niedozwolony sposób powstrzymał kontrę Realu.

77'
Lucas Vazquez zastępuje Bale'a.

Limit zmian w obu drużynach wykorzystany.

76'
Asensio wbiegał w pole karne rywala. Został popchnięty przez Cabrerę. Sędzia Estrada nie widział tam faulu. Nawet nie chciał spojrzeć na VAR.

75'
Najlepsza okazja Getafe w tej połowie. Alejo dogrywał piłkę do zamykającego Angela, ale skrzydłowy nie sięgnął piłki. Przed sobą miał jedynie bramkę.

73'
Real konstruował szybki atak z klepki, ale Marcelo źle przyjął piłkę i goście ją przejęli.

71'
Angel wchodzi za Molinę.

Modrić zmienia Ceballosa.

70'
Arambarri uderzał z 25. metra. Wysooooko nad bramką Navasa.

68'
żółta kartka Marcelo nie zdążył wybić piłki uciekającemu Alejo i go faulował.

66'
Real wraca znów do spokojnego rozgrywania od tyłu.

64'
Alejo wszedł za Portillo.

63'
żółta kartka Mata faulował Ramosa w polu karnym gospodarzy.

63'
Kolejny raz Benzema został złapany na spalonym.

62'
Casemiro faulowany przez Molinę.

60'
Benzema dostał podanie od Asensio, oddał ją z powrotem. Hiszpan uderzył, ale za lekko. Soria nie miał problemów z obroną.

58'
Casemiro wszedł za Isco.

Diedhiou został zmieniony przez Matę.

57'
Ramos zagrał długą piłkę na Bale'a, ale Soria był szybszy.

55'
Portillo zagrał długą piłkę do Moliny, ale Nacho był przy niej pierwszy i wybił na aut.

54'
Asensio trafił w słupek z 20. metra! real mocno przycisnął.

53'
Choć Real Madryt prowadzi ledwie 2:0 i wszystko teoretycznie może się wydarzyć, wydaje się, że Real już może sobie dopisać trzy punkty.

51'
Bale!!! 2:0!!!

Dakonam popełnił błąd i stracił piłkę, próbując kiwać się z Asensio. Młody Hiszpan pognał w pole karne i dograł do wbiegającego Bale'a. Walijczyk uderzył nie do obrony.

49'
Suarez faulował Asensio.

48'
Djene Dakonam faulował Benzemę. Ten zawodnik powinien się pilnować, bo inaczej nie ukończy tego meczu.

47'
Getafe próbuje pressować wyżej na połowie Realu. Póki co nic z tego nie wychodzi.

46'
Wracamy po przerwie.

'
Real jest zdecydowanie lepszym zespołem. Choć madrytczycy prowadzą tylko 1:0, kontrolują mecz. Getafe nie jest w stanie stworzyć sobie żadnej okazji. Mamy nadzieję na nieco lepszą drugą połowę.

45+1'
Nic więcej się nie wydarzyło. Koniec pierwszej połowy.

45'
Arbiter doliczył tylko minutę.

43'
Ramos trafił w bramkę, ale faulował Cabrerę. Bramka słusznie nieuznana.

42'
żółta kartka Dakonam również ogląda żółtko. Za ostro grają przyjezdni.

41'
żółta kartka Diedhiou faulował Carvalaja.

38'
Strata Marcelo. Na szczęście dobrze był ustawiony Toni Kroos. Niemiec przerwał kontrę Getafe.

38'
Goście już dziesięciokrotnie faulowali miejscowych.

37'
Real znów zaczyna spokojnie konstruować akcje od tyłu.

34'
Ależ zamieszanie pod bramką Sorii. Benzema zagrał podcinką w polu karnym. Na piłkę nabiegał Sergio Ramos, ale nie sięgnął jej. Żółtą kartkę za faul zgarnął Suarez. Sędzia wskazał na jedenastkę. po konsultacji z VAR-em zmienił decyzję, bowiem na spalonym był francuski napastnik. Żółta kartka też została anulowana.

34'
Benzema przedryblował dwóch rywali i uderzył z ostrego kąta. Jego strzał został zablokowany. Rzut rożny.

31'
Asensio dostał piłkę z przodu, ale zdecydował się wycofać do tyłu. Real nie śpieszy się z rozgrywaniem.

29'
Ramos złapany na spalonym.

27'
żółta kartka Molina ostro wszedł w zawodnika gospodarzy. Kroos ucierpiał w tym starciu.

26'
Real spokojnie rozgrywa na połowie rywala. Goście nie są w stanie odebrać piłki Madrytczykom.

24'
Isco został złapany na ofsajdzie.

23'
Getafe rozwścieczone ruszyło do odrabiania strat, ale niewiele z tego wyszło. Piłka wylądowała pod nogami Navasa.

20'
GOOOOOL!!! Carvajal strzela na 1:0!

Duży błąd Sorii. Bale wrzucił piłkę w pole karne, tam piąstkował Soria. Zrobił to jednak za lekko i przy piłce znalazł się Dani Carvalaj. Boczny obrońca głową przelobował bezradnego bramkarza i piłka zatrzepotała w siatce. Dużym sprytem popisał się Carvalaj.

18'
Real niemal w komplecie na połowie rywali.

16'
Marcelo dośrodkował wprost na głowę Bale'a, który trafił w poprzeczkę! Groźnie zrobiło się pod bramką Sorii.

15'
Kroos został faulowany w kole środkowym.

14'
Najwięcej zamieszania w szeregach Los Blancos robi dzisiaj Isco. Co chwilę skrzydłowy próbuje dryblingów, akcji zaczepnych.

12'
Getafe nie jest w stanie utrzymać piłki dłużej, niż kilka sekund.

6'
Getafe wyprowadziło kontrę, ale zepsuł ją w prosty sposób Diedhiou.

4'
Groźny strzał Bale'a obronił Soria. Walijczyk był jednak na spalonym.

3'
Od początku przeważa Real, ale jak na razie bez groźnych sytuacji.

1'
Początek spotkania.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Getafe: Chichizola, Miquel, Antunes, Alejo, Mata, Angel i Guardiola.

'
Rezerwowi Realu: Courtois, Varane, Casemiro, Modrić, Lucas Vazquez, Vinicius i Mayoral.

'
Mecz poprowadzi Javier Estrada.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na mecz Real Madryt - Ggetafe. Początek w niedzielę o godzinie 22:15. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy do naszego serwisu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Getafe, to zapraszamy do śledzenia meczu online