Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Słowik - Dankowski, Celeban (K.), Golla, Cholewiak - Pałaszewski, Radecki - Pich, Chrapek (64' Gąska), Ahmadzadeh - Piech (64' Robak).
Załuska - Stec, Rudol, Dvali (45+1' Walukiewicz), Nunes - Drygas, Kozulj (74' Błanik) - Frączczak (K.), Majewski (85' Hołota), Guarrotxena - Buksa.

Chrapek (10.) żółta kartka

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

'
Dziękujemy za udział w tym mizernym meczu razem z nami. Zapraszamy na kolejne.

'
To był naprawdę słaby mecz. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie sytuacji, by zmienić bezbramkowy rezultat.Śląsk ma na swoim koncie 5 punktów po 5 kolejkach, a Pogoń ledwie dwa. Oby jak najmniej takich meczów.

90+3'
Arbiter zakończył spotkanie.

90+3'
Frączczak faulował Radeckiego na połowie Śląska.

90+1'
Guarrotxena uderzał z 25. metra. Za lekko i niecelnie.

90'
Trzy minuty doliczone.

90'
Dobra wrzutka Steca. Słowik musiał piąstkować.

89'
Arbiter Musiał już spogląda na zegarek.

88'
Faulowany Pich leży na boisku i wymaga pomocy lekarskiej.

87'
Dankowski próbował zaskoczyć Załuskę i wbić mu za kołnierz. Bramkarz zbił na kornera.

86'
Radecki doszedł do uderzenia, o ile tę próbę można tak nazwać. Za lekko i bez celu.

85'
Majewski schodzi, w jego miejsce Tomasz Hołota.

84'
Pogoń atakuje. Warto to zaznaczyć, bo nieczęsto się to dzieje. Oczywiście nic z tego nie wyszło.

82'
Zdecydowanie najlepsza okazja WKS-u. Farshad zagrał do wychodzącego Robaka. Załuska wyszedł z bramki. Robak go ominął i z ostrego kąta uderzył. Obrońca desperacko wślizgiem wybił na rożnego.

81'
Pogoń miała kontrę trzech na trzech. Błanik podał do wychodzącego Frączczaka, ale ten uderzył za lekko. Słowik zachował zimną krew.

81'
Kolejna dobra akcja miejscowych. Brakuje ciągle ostatniego podania.

80'
Pich leży na murawie po starciu z Rudolem. Arbiter dopatrzył się przewinienia Słowaka.

79'
Nunes dośrodkował z lewego skrzydła. Piłkę mógł opanować Błanik, ale...nie zrobił tego. To powinien być co najmniej strzał na bramkę.

78'
Cholewiak dostał piłkę na 18. metrze, obrócił się i uderzył. Metr nad bramką.

77'
Znów piłka między obrońcami gospodarzy. Śmierdzi to bezbramkowym remisem.

76'
Radecki dostał sytuacyjną piłkę, ale nie potrafił jej uderzyć, tylko wybił za linię końcową.

74'
Dawid Błanik zmienia Kozulja.

74'
Cholewiak dośrodkował do Robaka. Tylko rzut z autu.

72'
Groźna kontra Pogoni. Frączczak zgrał głową do Buksy. Jego strzał został zablokowany. Dobijał jeszcze Kozulj, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

70'
Pogoń w ataku pozycyjnym.

68'
Dankowski wywalczył rzut rożny.

67'
Śląsk uspokoił grę i rozgrywa od Słowika.

65'
Arbiter liniowy pokazał faul Dankowskiego na Nunesie. Stadion nie zgodził się z tym werdyktem.

64'
Robak zmienia Piecha.

Gąska wchodzi za Chrapka.

63'
Piech na własnej połowie faulował Steca. Goście mają okazję z rzutu wolnego. Było groźnie. Piłkę strącił Drygas, ale nie przeciął jej nikt.

61'
Piech kolejny raz dostał wyborną piłkę. Kolejny raz ją zmarnował. Uwierzycie, że to napastnik, który kiedyś strzelał gole?

60'
Załuska rozpoczyna z piątki. Po obiecujących 10 minutach, znów tempo meczu osłabło.

59'
Drygas zagrał piłkę do Frączczaka, ale kapitan gości nie zdołał przyjąć piłki.

57'
Piech zagrał do wychodzącego Picha. Skrzydłowy Śląska miał całą lewą flankę wolną, ale biegł tak ospale, ze wszyscy obrońcy zdążyli wrócić.

55'
Śląsk od kilku minut nie rusza się z połowy gości. Bramki ciągle nie ma.

52'
Pałaszewski przejął piłkę, zagrał do wychodzącego Piecha, ale ten znów zachował się bardzo źle i stracił piłkę.

51'
W pierwszych pięciu minutach padło więcej strzałów niż w całej pierwszej połowie. Tym razem Pogoń miała okazję. Skutecznie Słowik.

50'
Pogoń miała kontrę, piłkę dostał Kozulj, ale przegrał pojedynek z Celebanem. Szczecinianin reklamował karnego, ale Tomasz Musiał był bardzo dobrze ustawiony i nie musiał używać VAR-u.

48'
Śląsk ma rzut wolny. Pierwsza okazja gospodarzy w tej połowie. Radecki mógł zdobyć bramkę, ale uderzył głową wprost w ręce Załuski.

46'
Bask z Pogoni o trudnym nazwisku uderzył po ziemi. Bardzo niecelnie. Sygnalizował jeszcze rzut rożny, ale nic z tego.

46'
Wracamy na murawę.

'

'
Kibice tak widzą ten mecz...

'
Gospodarze są zespołem minimalnie lepszym, choć dotychczas żadna z drużyn nie jest skrzywdzona wynikiem. Żadna drużyna nie stworzyła sobie okazji na zdobycie bramki. Mamy nadzieję, że w drugich 45 minutach obie ekipy wyjdą z innym nastawieniem. Wracamy za kilkanaście minut.

45+3'
Śląsk poklepał w obronie. Koniec połowy.

45+1'
Sędzia doliczył minutę.

45+1'
Dvali wschodzi. W jego miejsce Sebastian Walukiewicz. Uraz Gruzina.

45'
Celeban faulował Buksę w polu karnym...Pogoni.

45'
Piłkę dostał Chrapek, ale nie zdołał ograć Steca.

44'
Golla odprowadził piłkę na aut. Już się nie śpieszą gospodarze.

43'
Ślaśk miał okazję, ale Dankowski postanowił wrzucić wprost do koszyczka Załuski.

42'
Piech dostał piłkę i postanowił uderzyć z 30. metra. Z piłki ucieszyli się najbardziej zagorzali fani WKS-u, bowiem do nich ona poleciała.

40'
Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Ostatecznie kapitan Śląska wybił piłkę.

40'
Piech zgrał głową do Farshada, ale w ostatniej chwili wybił Rudol.

39'
Buksa faulował interweniującego Celebana.

37'
Piłka pod nogami Słowika. Mamy nadzieję, że to nie będzie typowy poniedziałkowy mecz na 0:0...

35'
Na boisku leży obolały Bask. Hiszpan wymaga interwencji medycznej. Przerwa na uzupełnienie płynów dla reszty.

34'
Pich zagrał do Piecha, ten znów do Picha i Pich stracił. A może to Piech?

33'
Radecki faulował Drygasa.

31'
Drygas zagrał do Guarrotxeny. Bask stracił piłkę.

29'
Frączczak faulowany w środkowej strefie boiska.

28'
Farshad przejął piłkę, wbiegł w pole karne i miał dobrą okazję do uderzenia, to piłkę zabrał mu obrócony tyłem do bramki Pich i uderzył niecelnie.

26'
Pogoń z każdą minutą gra agresywniej i pewniej. Znów wywalczyli kornera. Drygas wyskoczył najwyżej, ale uderzył niecelnie.

24'
Golla faulował Buksę, po tym jak jemu sam podał piłkę. rzut wolny z 25. metra. Rudol dostał piłkę sytuacyjną, ale źle trafił. Pogoń mogła wyjść na prowadzenie.

23'
Niewiele dzieje się w tym spotkaniu. Żadna z drużyn nie chce się otworzyć.

20'
Rzut rożny dla szczecinian. Celeban ucierpiał podczas interwencji.

19'
Tym razem Golla skutecznie interweniował. Trafił piłką w twarz Adama Buksy i napastnik gości zwija się z bólu.

18'
Golla faulował Buksę.

17'
Po rzucie rożnym Pogoń miała kontrę, ale Celeban to przerwał.

16'
Chrapek zagrał do Piecha, ten z trudnej pozycji uderzył. Tylko rzut rożny.

15'
WKS Śląsk zdecydowanie przeważa w tym meczu. Podopieczni Pawłowskiego znów grają ładnie. Czy kolejny raz nie zdobędą punktów?

14'
Kolejna akcja miejscowych. Chrapek zabrał się z piłką, ale na kornera wybił Frączczak.

12'
Długa akcja Śląska. Wreszcie Cholewiak dośrodkował wprost w ręce Załuski.

10'
żółta kartka Chrapek faulował taktycznie, by powstrzymać kontrę gości. Rzut wolny dla przyjezdnych. Stec dostał uderzyć głową, ale piłka bez problemów wylądowała w rękach Słowika.

8'
Kozulj ostro wszedł w Pałaszewskiego.

7'
Chrapek zagrał zewniakiem piłkę do wychodzącego Picha. Ten znalazł się sam na sam, ale uderzył wprost w bramkarza. To powinna być bramka!

6'
Majewski zgarnął piłkę w środkowej strefie, pognał przed siebie i uderzył. Niecelnie.

5'
Śląsk jest częściej przy piłce, ale zupełnie nic z tego nie wynika. Gospodarze nie są w stanie utrzymać futbolówki przy nogach.

4'
Frączczak uderzał z 30. metra. Rykoszet i Pogoń ma rzut rożny.

3'
Farshad faulował Nunesa.

2'
Śląsk stara się rozgrywać od tyłu.

1'
Ze środka rozpoczyna Pogoń. Zaczynamy!

'
Ekipy wychodzą na prezentację. Za chwilę startujemy.

Piotr Celeban dostaje statuetkę za piłkarza lipca w Ekstraklasie.

'

'
Oba zespoły prezentują się poniżej oczekiwań. Śląsk ma ledwie cztery punkty, natomiast przegrał dwa ostatnie mecze. Pogoń rozpoczęła sezon trzema porażkami, ale ostatnio zdołali pierwszy raz zremisować i zdobyć premierowy punkt. Faworytem wydają się być gospodarze, choć na pewno nie zdecydowanym. Kto skończy kolejkę szczęśliwy? Kto zostanie w dole tabeli? Przekonamy się za 2 godziny.

'
Spotkanie poprowadzi Tomasz Musiał.

'
Na boisku są obie drużyny. Trwa przedmeczowa rozgrzewka.

'
Do meczu pozostało 30 minut.

'
Ławka rezerwowych Pogoni: Budziłek, Matynia, Walukiewicz, Kowalczyk, Hołota, Błanik, Benedyczak.

'
Ławka rezerwowych Śląska: Wrąbel, Łabojko, Gąska, Pawelec, Łuczak, Szczepan, Robak.

'
Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Pogonią Szczecin. będzie to ostatnie spotkanie piątej kolejki Ekstraklasy. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online