Piast Gliwice - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Plach – Konczkowski, Czerwiński, Korun, Kirkeskov – Felix, Valencia (81' Mak), Dziczek, Jagiełło (61' Badia), Hateley – Papadopulos
Gostomski - Diego, Dytiatjev, Helik, Rapa - Dimun, Siplak (78' Datković), Hernandez, Budziński, Wdowiak (72' Serderov) - Zenjov (58' Strózik)

Dziękujemy Wszystkim za uwagę.

Na inaugurację 6. kolejki LOTTO Ekstraklasy Piast Gliwice na swoim obiekcie ograł 3:1 Cracovię. Podopieczni Waldemara Fornalika wykorzystali wszelkie błędy defensywy gości.
Goście stracili dzisiaj trzy gole, Marcina Budzińskiego oraz Michała Probierza.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+2'
Gerard Badia powinien wykorzystać błąd komunikacyjny w obronie Cracovii. Hiszpan, który nie miał żadnego krycia, uderzył bardzo łatwo do obrony dla Macieja Gostomskiego.

90+1'
Goście nie mają żadnego konceptu na ofensywę. Dużo niedokładności na połowie przeciwnika.

90'
Sędziowie dorzucili 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'
Jakub Czerwiński był bliski dopadnięcia do bezpańskiej futbolówki tuż pod bramką Cracovii. W ostatniej chwili piłkę wyciągnął od niego Diego.

87'
"Piastunki" utrzymują piłkę bardzo daleko od swojego pola karnego. Czas pracuje na ich sukces w dzisiejszych zawodach.

85'
Obrona na refleks Plach'a! Bramkarz swoim ciałem zatrzymał nieoczekiwany strzał z bliskiej odległości, z ostrego kąta. Serderov mógł doprowadzić do kontaktu z Piastem.

84'
Maciej Gostomski przedłużył szanse Cracovii na korzystny wynik! Genialna interwencja na refleks nogami! Jorge Felix miał na swojej nodze okazję na 4:1!

83'
żółta kartka Niko Datković specjalnie podciął swojego oponenta. Wiedział, że nie ma szans na równorzędną walkę.

82'
żółta kartka Mikkel Kirkeskov za wysoko podniósł nogę w pojedynku z blisko ustawionym przeciwnikiem.

81'
Mak pojawił się na płycie boiska, Valencia już na ławce rezerwowych.

80'
Javi Hernandez nie boi się żadnej odległości. Przed chwilą zobaczyliśmy wielce efektowne uderzenie z dystansu. Próba z pół woleja poszybowała nad poprzeczką.

78'
Siplak zmieniony przez Datkovicia.

77'
Maciej Gostomski znakomicie sparował wrzutkę z rzutu wolnego. Futbolówka groźnie zmierzała w pobliże jego strefy bramkarskiej.

76'
Valencia wywalczył rzut wolny dla swojego klubu. Rapa nie kryje zdenerwowania.

75'
4075 widzów znajduje się na stadionie w Gliwicach.

74'
Gooooooool! Javi Hernandez daje jeszcze nadzieje gościom! Płaski, sprytny strzał z 18. metrów poleciał tuż przy prawym słupku bramki.

72'
Serderov zastąpił Wdowiaka.

71'
Rapa miał sytuację strzelecką. Ale będąc pod kryciem dwóch obrońców posłał piłkę obok prawego słupka bramki.

70'
Za kilka chwil dojdzie do drugiej zmiany w składzie krakowskiego zespołu.

69'
Gerard Badia starał się technicznie rozwiązać rzut wolny. Wszystko wyglądało efektownie, jednakże futbolówka zbyt bardzo odeszła od światła bramki.

68'
Siplak przyznał się do tego, że z premedytacją przewrócił swojego przeciwnika.

67'
Gooooooool! 3:0! Tom Hateley zrehabilitował się po zmarnowanej jedenastce. Pomocnik Piasta płaskim uderzeniem dobił futbolówkę, którą przed siebie odbił bramkarz Cracovii.

66'
12:12 - tak wygląda statystyka dot. ilości popełnionych fauli.

65'
Dytiatjev korzysta z pomocy sztabu medycznego.

63'
Trener Michał Probierz został wysłany na trybuny.

62'
żółta kartka Korun zobaczył żółtą kartkę. Zawodnik Piasta szarpał się o piłkę z trenerem Cracovii, Michałem Probierzem.

61'
Gerard Badia wszedł na plac gry, na ławkę odesłano Aleksandra Jagiełło.

60'
Godzina gry w tym meczu.

58'
Strózik w miejsce Zenjova.

57'
Michal Papadopulos katastrofalnie przymierzył z okolic 19. metrów. Czech nie miał większej presji przy uderzeniu. Futbolówka powędrowała bardzo wysoko nad poprzeczką.

56'
Piast ambitnie próbuje zgnębić "Pasy". Soczysty strzał Felixa został ofiarnie zbity przez parę stoperów gości.

55'
Sebastian Strózik będzie pierwszym graczem Cracovii, który wejdzie na boisko z ławki rezerwowych.

53'
Valencia niepotrzebnie zgrywał futbolówkę głową, w momencie gdy należało się pokusić o bezpośredni strzał. Pomocnik miał znakomitą okazję.

52'
Jagiełło źle wybił rzut rożny. Zbyt łatwo do przechwytu dla krakowskiej obrony.

51'
Rośnie przewaga po stronie graczy trenera Waldemara Fornalika.

50'
Przepiękna akcja gospodarzy! Felix zagraniami na jeden kontakt z Valencią stworzyli wielkie zagrożenie! Ten pierwszy, będąc w genialnej sytuacji, koszmarnie kopnął w futbolówkę. Ta poleciała obok światła bramki.

49'
Javi Hernandez przeciął centrę z rzutu wolnego. Korner dla Piasta.

48'
Gwizdek sędziego. Jagiełło wzięty w kleszcze przez dwóch przeciwników.

47'
Papadopulos swoją nieudolnością w technice zaprzepaścił szansę gospodarzy na podwyższenie. Koszmarne przyjęcie piłki na 16. metrze okazało się prezentem dla pary stoperów Cracovii.

46'
Piast Gliwice rozpoczął II odsłonę!

Pan Paweł Raczkowski podziękował obu zespołom za trud włożony w niedawno zakończonej I połowie meczu.

45+3'
Mocne wgranie piłki od rzutu wolnego zaliczył Javi Hernandez. Któryś z zawodników Cracovii strącił lecącą futbolówkę, ale to okazało się zbyt mało, by złapać kontakt.

45+2'
Nie doszła centra z rzutu wolnego do piłkarzy ofensywnych Piasta. Cracovia wyszła zwycięsko z zagrożenia.

45+1'
Przeciąga się stały fragment gry dla Piasta. Co chwilę dochodzi do nieprzyjemnych przepychanek.

45'
Pierwsza część meczu została przedłużona o 5 minut.

44'
Maciej Gostomski zapracował na owacje! Świetnie wybroniony strzał z 11. metrów! Hateley pokazał, jak nie wykonywać rzutu karnego. Strzał w lewy sektor bramki.

43'
Będzie, jednak, rzut karny! Było przewinienie w polu karnym.

42'
Będzie potrzebna powtórka. Sędzia ma wątpliwości.

41'
Rzut karny dla Piasta Gliwice! Michał Gostomski przewrócił rozpędzonego Valencię!

40'
Felix zablokowany przed szesnastką. Strzelec pierwszego gola w tym meczu zbyt długo zwlekał z decyzją o uderzeniu. A jak już się zdecydował, to blisko ustawieni obrońcy, go zablokowali.

38'
Defensywa gliwickiej ekipy po raz kolejny doskonale zażegnała niebezpieczeństwo od swojej bramki, po stałym fragmencie gry. Nieudane dośrodkowanie od rzutu wolnego.

37'
Gwizdy na stadionie. Valencia zahaczył o nogę Siplaka.

36'
66% posiadania piłki - Piast Gliwice
34% posiadania piłki - Cracovia

34'
Korun odepchnął Wdowiaka. Rzut wolny dla piłkarzy Michała Probierza.

33'
Piast usiłuje znów dominować. Ostatnie minuty stały pod znakiem ataków Cracovii.

31'
Cracovia mogła zdobyć gola! Słupek wybronił gospodarzy przed utratą przewagi. Mateusz Wdowiak, będąc w polu karnym, sprytnie kopnął futbolówkę.

30'
Plach dostał pierwszą szansę na wykonanie dobrej interwencji! Goalkeeper gospodarzy przepięknie przeniósł nad poprzeczkę techniczną próbę Hernandeza.

29'
Przepychanki w murze. Gra opóźniona.

28'
Za chwilę Piast może przeżywać trudne chwile. Będzie rzut wolny dla Cracovii tuz pod szesnastką.

27'

25'
Goooooool! "Piastunki" powiększyły swoją przewagę! Czech Michal Papadopulos najwyżej wyskoczył do wrzutki z rzutu wolnego. Efektowne zgarnie piłki głową obiło się od poprzeczki i wleciało do bramki.

23'
Cracovia znów przed stałym fragmentem gry. I znów akcja zakończyła się fiaskiem. Piłka nie jest posyłana w kierunku ofensywnych zawodników "Pasów".

22'
Javi Hernandez dobrze wykonał rzut wolny. Piłka nabrała ładnej rotacji i zrobiła spore zamieszanie w polu karnym Piasta. Sytuacji bramkowej się nie doczekaliśmy, ponieważ obrona zareagowała na medal.

21'
Kirkeskov ewidentnie przetrzymywał rywala za koszulkę.

20'
Piast Gliwice próbuje maksymalnie wykorzystać grę w przewadze. Cracovia musi się jak najszybciej otrząsnąć.

18'
żółta kartka Milan Dimun popełnił klasyczny faul taktyczny. Piłkarzowi chodziło o przerwanie groźnej kontry.

17'
Wszystko już jasne. Arbiter Paweł Raczkowski uznał, że gol dla Piasta został zdobyty przepisowo.

16'
Być może za chwilę pojawi się kolejna interwencja systemu VAR. Paweł Raczkowski werbalnie konsultuje się z innymi sędziami.

15'
Goooooooool! 1:0! Jorge Felix bombowym strzałem zaskoczył obronę rywali! Strzał w prawe okienko było nie do wyciągnięcia dla każdego bramkarza.

13'
Próba koronkowej akcji w wykonaniu zawodników Piasta Gliwice. Ostatnie podanie na jeden kontakt nie wyszło Dziczkowi. Futbolówkę zgarnął Gostomski.

12'
czerwona kartka Paweł Raczkowski, po dokładnej analizie, postanowił wyrzucić Marcina Budzińskiego z boiska!

11'
Sędzia główny udał się w kierunku wozu transmisyjnego, gdzie znajdują się arbitrowie, którzy dzisiaj obsługują system VAR.

10'
żółta kartka Pierwsza żółta kartka w dzisiejszych zawodach. Marcin Budziński błysnął bardzo niebezpiecznym wślizgiem. Ostre i spóźnione zagranie.

9'
Cracovia prostopadłymi piłkami szuka napastników.

7'
Hernandez pokusił się o bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Sama siła okazała się niewystarczająca. Futbolówka przeleciała obok prawego słupka bramki.

6'
Hateley popełnił faul. Rzut wolny dla Cracovii. Oglądamy wysoki pressing w wykonaniu przyjezdnych.

5'
Ładne, prostopadłe podanie wykonał Budziński. Genialny wślizg na piłkę w realizacji Czerwińskiego powstrzymało nadbiegającego napastnika Cracovii.

4'
Brawa od publiczności za podjęcie efektownej decyzji o strzale z dystansu otrzymał Tom Hateley. Solidne kropnięcie z blisko 30. metrów od bramki poleciało na wyższe sektory trybun.

2'
Cracovia groźnie rozegrała akcję od wyrzutu piłki z autu. W ogromnym zamieszaniu skutecznie zainterweniował Martin Konczkowski.

1'
Przewinienie. Felix nieprawidłowo oparł się na plecach swojego przeciwnika.

*'

*'
Czas na wejście na plac gry. Arbiter główny wyprowadził obie ekipy z tunelu.

*'
Obsada ławki rezerwowych Cracovii: Pesković, Datković, Serafin, Piszczek, Serderov, Stróżik.

*'
Piłkarze rezerwowi Piasta Gliwice: Dybowski, Parzyszek, Sokołowski, Mak, Konczkowski, Badia, Mokwa.

*'
Pan Paweł Raczkowski będzie miał zaszczyt poprowadzić zbliżające się wielkimi krokami piłkarskie widowisko.

*'
Spoglądając na ligową tabelę, nikogo nie trzeba przekonywać, że obie drużyny dzisiaj będą ogromnie zdeterminowane do zgarnięcia kompletu punktów.

*'
Ekipa z Krakowa nie zanotowała w aktualnych rozgrywkach jeszcze żadnego zwycięstwa. Podopieczni Michała Probierza spróbują dzisiaj przełamać negatywną passę.

*'
Nadchodzące starcie zainauguruje 6. kolejkę LOTTO Ekstraklasy.

*'
Pojedynek w Gliwicach rozpocznie się punktualnie o godz. 18:00

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu i od razu zachęcamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Piast Gliwice - Cracovia

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online