Korona Kielce - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 1

Hamrol - Rymaniak, Kovacević, Diaw, Kosakiewicz - Gardawski, Petrak, Żubrowski, Janjić (73' Możdżeń), Jukić (66' Pućko)- Soriano (57' Górski).
Steinbors - Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak - Aankour, Sołdecki (57' Bogdanov), Janota, Cvijanović (57' Zarandia) - Siemaszko (73' Jankowski), Kolev.

*'
Dziękujemy Państwu serdecznie za wspólnie spędzony czas.

*'
Korona zasłużenie wygrała ten mecz, choć pod koniec drugiej połowy to Arka zaczęła tworzyć więcej sytuacji. W przekroju całego starcia to jednak podopieczni trenera Lettieriego byli lepsi i zwiększyli swój dorobek punktowy do jedenastu "oczek".

90+3'
żółta kartka Sędzia pokazał "żółtko" Hamrolowi za opóźnianie wznowienia gry.

90+2'
Niewiele zabrakło Kolevowi, aby jego strzał z dystansu wpadł pod poprzeczkę.

90+2'
Petrak niecelnie główkował po centrze z narożnika placu gry.

90+1'
Steinbors z ogromnym szczęściem zbił futbolówkę na rzut rożny po uderzeniu Możdżenia.

90'
Druga połowa przedłużona o trzy minuty.

88'
Było duże zamieszanie, ale żaden z arkowców nie zdołał oddać strzału.

87'
Potężna bomba Koleva z ostrego kąta została sparowana przez Hamrola na korner.

85'
Górski! Bardzo groźny strzał z dużej odległości przeszedł tuż nad poprzeczką.

85'
Bez zagrożenia po wrzutce Janoty.

84'
żółta kartka Nieudany wślizg Kovacevicia, wprost w nogi Zarandii. Rzut wolny blisko pola karnego Korony i żółta kartka dla defensora.

82'
żółta kartka Marić z żółtą kartką na koncie na brzydkie wejście w starciu z Górskim.

81'
Futbolówka znalazła się u Możdżenia, a ten strzelił z dystansu - niecelnie.

80'
Pućko zdobył korner dla swojego zespołu.

79'
Dogranie ze stojącej piłki wyłapał golkiper.

78'
Stały fragment gry na wysokości pola karnego gospodarzy.

77'
2:1! Pewne uderzenie Zbozienia! Hamrol nie wyczuł intencji strzelca.

76'
Chorwat ucierpiał przy tym starciu. Sztab medyczny Korony Kielce na murawie.

75'
Rzut karny dla Arki Gdynia! Petrak zanotował spóźnione wejście w walce o piłkę z Helstrupem. Ewidentne przewinienie.

74'
Korner dla przyjezdnych.

73'
To samo ma miejsce w drużynie znad morza: Jankowski wszedł w miejsce Siemaszki.

73'
Trzecia zmiana w Koronie Kielce: Możdżeń za Janjicia.

72'
Drugie w tym meczu złe wyjście Hamrola, które nie skończyło się niczym groźnym dla jego zespołu. Chwilę później Kolev sfaulował gracza Korony przy próbie uderzenia przewrotką.

71'
Aankour wywalczył rzut wolny na kieleckiej części boiska.

70'
Tragikomiczna centra Siemaszki. Futbolówka opuściła pole gry.

68'

66'
Druga zmiana w szeregach miejscowych: Pućko w miejsce Jukicia.

65'
2:0! Janjić podwyższył prowadzenie Korony!
Kielczanie przeprowadzili szybki kontratak, Jukić wpadł w pole karne, celnym uderzeniem zmusił Steinborsa do odbicia piłki, która trafiła pod nogi Bośniaka, a ten z bliska umieścił ją w siatce.

63'
Zbyt długo Janota zwlekał z decyzją o uderzeniu i obrońcy zdołali go zablokować.

62'
Nie było niebezpieczeństwa pod bramką Arki po tym kornerze.

61'
Kolejny w tym meczu rajd Rymaniaka zakończył się wywalczeniem rzutu rożnego.

60'
Dośrodkowanie Gardawskiego udanie przejął i następnie wybił Helstrup.

59'
żółta kartka Janota otrzymał żółty kartonik za przewinienie na szarżującym Rymaniaku.

57'
W zespole z Gdyni nastąpiły dwie zmiany: Sołdecki i Cvijanović zeszli z boiska, ich miejsce zajęli Bogdanov oraz Zarandia.

57'
Pierwsza korekta w składzie gospodarzy: Górski zastąpił Soriano.

56'
Zupełnie nieudane uderzenie Żubrowskiego zza pola karnego.

54'
Soriano zmarnował wyborną dla napastnika okazję! Napastnik Korony Kielce otrzymał dokładne podanie od Rymaniaka, ale jego uderzenie z piątego metra poszybowało nad poprzeczką.

53'
Żadna ze stron nie forsuje tempa gry.

52'
Niecelny bezpośredni strzał Żubrowskiego ze stałego fragmentu gry.

51'
Faul na Janjiciu, rzut wolny dla kielczan na połowie Arki Gdynia.

50'
Aankour przejął futbolówkę po błędzie defensorów Korony, wjechał w pole karne, ale zamiast strzelać, podjął decyzję o podaniu, które zostało przecięte.

49'
Uderzenie Cvijanovicia z dystansu zostało zablokowane.

48'
Ogólny poziom gry, w stosunku do tego, co było widoczne w pierwszej części meczu, na razie nie uległ zmianie.

46'

*'
Zawodnicy nie rozpieszczają kibiców zgromadzonych na stadionie. Mecz nie należy do najciekawszych, podstawą gry obydwu drużyn jest brak precyzji w podaniach.

Przerwa.

45'
Piłka, wyekspediowana przez obrońców, trafiła pod nogi Żubrowskiego. Ten zdecydował się na strzał, ale próba nie odnalazła drogi do bramki.

44'
Rymaniak, po ładnej akcji, wywalczył korner.

42'

41'
Słaba główka Koleva po centrze Zbozienia nie miała prawa zaskoczyć bramkarza kieleckiej Korony.

40'
żółta kartka Cvijanović obejrzał żółtą kartkę za faul taktyczny na Rymaniaku.

38'
Na ofsajdzie został złapany Soriano.

37'
Helstrup w ostatniej chwili wygarnął futbolówkę spod nóg szarżującego Soriano.

36'

34'
Piłkarze prowadzeni przez Gino Lettieriego mają przewagę.

32'
Kolejna, bardzo niedokładna próba z obrębu szesnastki rywala ze strony gospodarzy. Tym razem Jukić.

31'
Finezyjne uderzenie Zbozienia zza pola karnego zmusiło Hamrola do wysiłku.

29'
Fatalny strzał Gardawskiego w dogodnej okazji. Pomocnik gospodarzy mógł, a wręcz powinien, uderzyć celnie z szesnastego metra, tym bardziej, że miał na to dużo miejsca i czasu.

28'
Obyło się bez niebezpieczeństwa. Kielczanie nie zdołali wyprowadzić kontry.

27'
Jeszcze raz gdynianie wznowią grę od narożnika boiska.

26'
Po bardzo niepewnej interwencji Hamrola będzie rzut rożny.

25'
Przewinienie Petraka na Siemaszce. Chorwat musiał tym ratować z powodu swojej straty.

24'
Hamrol skutecznym piąstkowaniem oddalił potencjalne zagrożenie pod własną bramką.

23'
Korner dla zespołu z Pomorza.

21'
Efektowny wolej Janjicia z ponad czterdziestu metrów, łotewski golkiper przyjezdnych nie dał się jednak zaskoczyć.

20'
Minimalnie za wysoko zawiesił futbolówkę Gardawski, aby Soriano mógł spróbować pokonać Steinborsa po raz drugi.

18'
Dogranie Janoty padło łupem defensorów Korony.

17'
Stały fragment gry dla podopiecznych Zbigniewa Smółki, niedaleko szesnastka kieleckiej drużyny.

16'
1:0! Soriano otworzył wynik spotkania!
Żubrowski niebezpiecznie strzelił z dystansu, po drodze rykoszet utrudnił interwencję bramkarzowi gości, który "wypluł" piłkę przed siebie, z czego skrzętnie skorzystał snajper gospodarzy.

15'
Znakomita parada Steinborsa uchroniła Arkę od straty gola! Łotysz odbił uderzenie Kosakiewicza z bliskiej odległości.

14'
Kosakiewicz skutecznie przeciął prostopadłe podanie Siemaszki w kierunku Koleva.

13'
Wyrównany pojedynek w stolicy województwa świętokrzyskiego.

11'
Przyblokowana wrzutka Rymaniaka wylądowała w rękach golkipera kielczan.

10'
Grający na szpicy Soriano starał się zamknąć dośrodkowanie z lewej strony placu gry. Został jednak zblokowany.

9'
Soriano sfaulowany na połowie gości. Rzut wolny dla Korony.

7'
Steinbors udanie wypiąstkował centrę z prawego skrzydła.

5'
Marciniak złapany na spalonym.

4'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Jukicia.

4'
Spokojny początek meczu. W grze obu klubów brakuje precyzji.

2'
Niedokładnie zagrywał z głębi pola Kovacević. Od bramki wznowi grę Hamrol.

1'
Rozpoczęła Korona Kielce.

*'
Gracze wychodzą na płytę boiska. Za krótką chwilę arbiter zainauguruje zawody.

*'
Rola sędziego głównego w nadchodzącym spotkaniu przypadła Szymonowi Marciniakowi.

*'
Rezerwowi miejscowych: Sokół, Malarczyk, Możdżeń, Górski, Arveladze, Pućko, Forbes.

*'
Skład gospodarzy został zaprezentowany.

*'
Ławka rezerwowych przyjezdnych: Staniszewski, Socha, Danch, Sulewski, Bogdanov, Zarandia, Jankowski.

*'
Nabil Aankour, Michał Janota, Goran Cvijanović - ta trójka, bezpośrednio przed ubraniem koszulki Arki lub wcześniej, grała w Koronie Kielce.

*'
Wyjściowy skład gości znad morza jest już znany.

*'

*'
W tabeli oba zespoły dzielą dwa miejsca - Korona znajduje się na ósmej, a Arka na dziesiątej lokacie.

*'
Sezon nieco lepiej rozpoczęli kielczanie, gdyż zgromadzili osiem punktów - o dwa więcej niż gdynianie.

*'
Dzień dobry, Państwu! Zbliża się drugie starcie szóstej serii gier pomiędzy Koroną Kielce i Arką Gdynia. Zapraszamy do śledzenia relacji z tego meczu, który rozpocznie się o 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online