Bayern Monachium - Hoffenheim online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hoffenheim
3 : 1

Neuer (K.) - Kimmich, Boateng, Sule, Alaba - Martinez, Alcantara - Ribery (84' Rodriguez), Mueller, Coman (45+4' Robben) - Lewandowski.
Baumann - Kasim Adams (67' Akpoguma), Vogt (K.), Bicakcic - Kaderabek, Bittencourt, Grillitsch, Grifo (46' Zuber), Schultz - Joelinton, Szalai.

'
Bayern był zespołem zdecydowanie lepszym. Mistrzowie Niemiec zdominowali rywala i zapewnili sobie 3 punkty. Hoffenheim musi szukać punktów w innuych meczach.

90+7'

90+6'
Hoffe mogło zdobyć bramkę na 3:2, ale przestrzelił Szalai.

90+5'
Sędzia doliczył aż 6 minut, ale już prawie 5 za nami.

90+1'
Robben!!!3:1

Bardzo dziwna sytuacja! Robben dostał podanie i pewnie pokonał Baumanna!

89'
Robben miał szansę strzelić na 3:1, ale nie trafił w bramkę.

88'
Gola nie ma!!! Sędzia sprawdził na VAR-ze, że Mueller zagrał piłkę ręką.

86'
3:1!!! Mueller!!!!

Thomas uderzył z dystansu, bramkarz był bez szans.

84'
James wchodzi za Ribbery'ego.

82'
Lewy tym razem trafia

'
Powtórka karnego!

80'
Arbiter jeszcze sprawdza na VAR-ze, czy Robben nie wybiegł za wcześnie.

79'
Lewy nie trafił!!! Dobił Robben! Goooool!!

78'
Karny!!! Ribery wszedł w pole karne! Zahaczył o obrońcę!

77'
Hoffe wreszcie uderzyło na bramkę.

74'
Robben wykonuje rzut rożny.

72'
Vogt znów leży. Chyba jednak konieczna będzie zmiana.

69'
Vogt leży i cierpi na murawie. Być może będzie potrzebna kolejna zmiana w obronie. Powtórki pokazują, zę Vogt dostał od własnego bramkarza.

67'
Adam zostaje zmieniony przez Akpogumę.

63'
Mueller został faulowany przez Adamsa przy linii bocznej.

60'
Mecz się znacznie otworzył po wyrównaniu.

58'
Adam Szalai!!!! 1:1!!!

Węgier ominął trzech zawodników, przewiózł obrońcę na zwód i uderzył po dalszym słupku.

56'
Lewy trafił do bramki, ale boczny arbiter wskazał na spalonego. Nie mylił się.

55'
Alcantara został faulowany przez Adamsa.

53'
Robben uderzył ze spalonego.

52'
Goście próbowali atakować,ale podanie do Szalaia było zdecydowanie za długie.

50'
Bayern próbuje opanować na dłuższą chwilę grę, ale Hoffe szybko przejmuje piłkę.

48'
Hoffenheim próbuje rozgrywać i chciałoby spróbować wyrównać stan spotkania.

46'
Wracamy na boisko!

Zuber zmienił w przerwie Grifo.

'
Bayern był bezdyskusyjnie lepszą drużyną. Hoffenheim ani przez moment nie był drużyną lepszą. Goście nie byli w stanie stworzyć ani jednego zagrożenia. Bayern dobrze wszedł w sezon. Jeśli podtrzyma formę z pierwszej połowy, spokojnie wygra to spotkanie.
Wracamy za kilka minut.

90+4'
Bayern wykonał wreszcie rzut wolny. Goście wybili piłkę. Sędzia zakończył pierwszą połowę.

45+2'
żółta kartka Schultz dostał żółtą za faul na Francuzie.

45+2'
Coman ciągle leży i nie podnosi się z murawy. Lekarze interweniują.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

45'
Koman został faulowany w bocznej strefie boiska. Ostatnia szansa gospodarzy.

44'
Bayern kontroluje tempo meczu. Do końca połowy pozostało niewiele. Każda z drużyn czeka już na gwizdek.

39'
Bayern znów stara się uśpić czujność Wieśniaków.

37'
Kingley Coman wyszedł sam na sam. Nie zdołał jednak pokonać Baumanna. Doskonała szansa Hoffe.

36'
Alaba dostał piłkę z lewej strony pola karnego. Nie wiadomo, czy uderzał, czy dośrodkowywał, zrobił to w każdym razie niecelnie.

34'
Najlepsza okazja dla Hoffenheim. Szalai dostał szansę na zdobycie bramki, ale przestrzelił minimalnie.

33'
Lewemu wszedł w nogi Kasim. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

32'
Neuer znów bez żadnego zagrożenia zagrał do swojego kolegi z obrony.

31'
Mueller dostał podanie w polu karnym. Nie był na spalonym. Wywalczył jedynie rzut rożny.

29'
żółta kartka Bittencourt sfaulował przeciwnika.

28'
Bayern ma kolejne okazje na powiększenie przewagi. Dotychczas nic z tego nie wynikło.

26'
Bayern kontroluje spotkanie. Kolejny raz podopieczni Nico Kovaca przejęli posiadanie i rozgrywają od własnej bramki.

23'
Muelller!!! Gooool!!!

Był rzut rożny dla Bayernu. Thomas nie był pilnowany przez nikogo i pewnie pokonał bramkarza gości. Monachijczycy wychodzą na prowadzenie.

22'
żółta kartka Adams faulował Comana.

20'
Neuer rozpoczyna kolejny raz od bramki.

19'
Alaba faulował obrońcę Hoffe.

17'
mamy nadzieję, że mecz nieco się ożywi w nadchodzących minutach, bowiem w ostatnich akcjach żadna z drużyn nie zdecydowała się na jakikolwiek ataki.

15'
Mecz, po początkowym burzliwym otwarciu, nieco stracił na tempie. Obie drużyny wycofały się do swoich stref obronnych i czekają na ruchy przeciwnika.

13'
Obrońcy Bayernu starają się uspokoić grę.

12'
...a Lewandowskiego nie widać.

10'
Bicakcic leży na ziemi i zwija się z bólu. Publiczność wydaje się być niewzruszona. Sędzia wskazał na rzut rożny.

9'
Sule wybił piłkę wprost sprzed nogi Adama Szalaia.

8'
Boateng interweniował. Rzut rożny.

7'
Bayern bardzo się stara, ale dotychczas nie może spenetrować skutecznej obrony Wieśniaków.

5'
Neur z pierwszą interwencją. Niemiecki bramkarz złapał niecelne dośrodkowanie.

5'
Hoffenheim przejmuje piłkę i stara się uspokoić grę.

4'
Ribery pognał lewym skrzydłem. Wywalczył rzut rożny.

3'
Boateng próbuje rozgrywać od własnej połowy.

1'
Bayern atakuje. Hoffe od początku przechodzi do defensywy.

1'
Zaczynamy spotkanie! Od środka rozpoczyna Bayern!

'
Trwa prezentacja drużyn.

'
Arbitrem spotkania będzie Bastian Dankert.

'
Ławka rezerwowych Hoffenheim: Kobel (B.), Akpoguma, Belfodil, Brenet, Nordtveit, Otto, Zuber.

'
Ławka rezerwowych Bayernu: Urleich (B.), Rafinha, Goretzka, Hummels, Robben, Rodriguez, Wagner.

'
Bayern jest typowany do obrony trofeum. Hoffe ma za sobą bardzo dobry sezon i chciałoby się utrzymać w czołówce ligi. Dzisiaj będą mieli szansę pokazać, co potrafią.

'
Zapraszamy na spotkanie pomiędzy Bayernem Monachium a Hoffenheim w ramach pierwszej kolejki Bundesligi. Mecz odbędzie się na Allianz Arenie w stolicy Bawarii.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Hoffenheim, to zapraszamy do śledzenia meczu online