Wolverhampton Wanderers - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wolverhampton Wanderers
Manchester City
0 : 0

Rui Patricio - Coady, Jonny, Doherty, Bennett - Boly, Moutinho, Neves, Jota - Costa, Jimenez
Ederson - Walker, Kompany, Laporte, Mendy - Fernandinho, Gundogan, Silva - Sterling, Bernardo, Aguero

Coady (41.) żółta kartka
Kompany (11.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wolverhampton Wanderers - Manchester City

"Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych dalsza część relacji się nie odbędzie. Zapraszamy na kolejne mecze na żywo".

Koniec I części gry! Wynik bezbramkowy utrzymał się do przerwy.

45'
O jedną minutę została przedłużona I odsłona.

45'
Obrona Wolverhampton robi wszystko, by powstrzymywać napastników City.

44'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

42'
Ruben Neves ponownie zablokowany przez obronę. Chwilę wcześniej obejrzeliśmy genialną szarżę na prawej flance w wykonaniu Costy.

41'
żółta kartka Coady został ukarany żółtym kartonikiem. Ostry wślizg. Trafił w piłkę, ale zbyt nadmierna agresja była motywem dla sędziego.

39'
Aguero powstrzymany przez niemal cały blok defensywny gospodarzy. Argentyńczyk nie może dalej znaleźć sposobu na portugalskiego bramkarza.

38'
Costa zdecydowanie za długo zwlekał z decyzją o możliwości oddania strzału blisko pola karnego. Defensorzy City błyskawicznie powstrzymali atak.

36'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Obrońcy Manchesteru City najwyżej wyskoczyli do centry, blokując napastników drużyny gospodarzy.

34'
Ruben Neves nie daje za wygraną. Kolejna próba w jego realizacji. Źle uderzona piłka poszybowała obok lewego słupka bramki Edersona.

33'

31'
Płaski strzał z 17. metrów zaliczył Fernandinho. Piłka poleciała tuż obok lewego słupka bramki, strzeżonej przez Rui Patricio.

30'
99 - 266. Statystyka, która odnosi się do ilości wymienionych podań.

29'
Coraz groźniej pod szesnastką Rui Patricio.

27'
Fenomenalny wślizg Boly'ego. Francuski zawodnik wyśmienitym zagraniem zatrzymał szarżującego Aguero. Argentyński snajper już przymierzał się do oddania strzału.

25'
Jota odepchnął Silvę blisko pola karnego gospodarzy. Gdyby faul został dokonany chwilę później, to moglibyśmy obejrzeć rzut karny.

24'
Piłkarze Manchesteru stawiają na głębszy pressing. Gospodarze mają mało miejsca na operowanie piłką.

23'
Twarda rywalizacja o piłkę w środkowej strefie boiska.

21'
Rui Patricio kapitalnie odbił futbolówkę w bok! Ta zmierzała w prawe okienko bramki! Sterling miał okazję zdobyć bramkę swoich marzeń. Napastnik próbował swoich sił z blisko 23 metrów od bramki.

20'
Rui Patricio udowodnił, że dalej należy do światowej czołówki! Portugalski goalkeeper idealnie zatrzymał płaski strzał z bliskiej odległości, który oddał Kun Aguero.

19'
Genialna akcja gospodarzy! Jimenez wpakował piłkę do bramki, ale sędzia liniowy szybko podniósł chorągiewkę.

17'
Gospodarze nie chcą być dzisiaj jedynie tłem. Widzimy coraz śmielsze próby ofensywne w ich wykonaniu.

15'
Soczysty strzał oddał Ruben Neves. Nie mając wielkiego krycia na 25 metrze od bramki, posłał konkretne huknięcie. Piłka poleciała, jednak, wysoko nad poprzeczką.

14'
Gundogan był tym, który próbował skutecznie sfinalizować składną akcję "The Citizens". Pomocnik przyjezdnych oddał strzał z pierwszej piłki, z głębi pola karnego. Futbolówkę skutecznie zatrzymał Rui Patricio.

12'
Costa na ofsajdzie. Gospodarze kilkoma sprytnymi podaniami byli bliscy zaskoczenia wyżej notowanego przeciwnika.

11'
żółta kartka Gwizdek sędziego i żółta kartka. Vincent Kompany ostro nadepnął na stopę przeciwnika, powodując upadek. Widać było pełną premedytację.

9'
Kun Aguero przyznał się do realizacji przewinienia w ofensywie. Rzut wolny dla ekipy gospodarzy.

8'
Ederson efektownie zagrał na przedpolu. W bardzo dobrym stylu wyszedł do wrzutki z rzutu wolnego i złapał lecącą piłkę.
Stały fragment gry wykonywał Ruben Neves.

6'
Goście blisko podchodzą do rywali, w celu przejęcia piłki. Wolverhampton dzielnie sobie radzi z dużą presją.

5'
Costa skutecznie nabił piłką blisko ustawionego przeciwnika. Gospodarze mają futbolówkę przy sobie.

3'
Płaska, niebezpieczna centra z lewego skrzydła boiska. Jonny spróbował zagrozić, ale jego koledzy z ofensywy znacznie się spóźnili z wykończeniem.

2'
Walker przyłapany na pozycji spalonej. Blisko ustawiony arbiter liniowy nie miał żadnych wątpliwości.

1'
Gospodarze rozpoczęli od środka boiska.

*'

*'
Piłkarze pojawili się już na płycie murawy.

*'
Martin Atkinson poprowadzi nadchodzące widowisko sportowe.

*'
Spójrzmy, jak w tej chwili, przed 3. kolejką, wygląda tabela angielskiej Ekstraklasy.

*'
W poprzedniej kolejce ligowej, Manchester City zdemolował ekipę Huddersfield, wygrywając na swoim stadionie aż 6:1.

*'
Zawodnicy rezerwowi zespołu gospodarzy: Ruddy, Gibbs-White, Hause, Vinagre, Saiss, Traore, Bonatini.

*'
Ławka rezerwowych mistrza Anglii: Murić, Stones, Delph, Sane, Mahrez, Otamendi, Jesus.

*'
Nadchodzący mecz zainauguruje 3. serię gier Premier League sezonu 2018/19.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania: Wolverhampton Wanderers - Manchester City.
Początek pojedynku o godz. 13:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wolverhampton Wanderers - Manchester City , to zapraszamy do śledzenia meczu online