Arsenal - West Ham United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
West Ham United
3 : 1

Cech - Bellerin, Sokratis, Mustafi, Monreal - Xhaka, Guendouzi (55' Torreira) - Iwobi (46' Lacazette), Ramsey, Mychitarian - Aubameyang (75' Welbeck).
Fabiański - Fredericks, Balbuena, Diop, Masaku - Sanchez, Wilshere - Anderson, Snodgrass (75' Jarmołenko), Antonio (63' Perez) - Arnautović (59' Hernandez).

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
Arsenal był zespołem lepszym. West Ham tak niską porażkę zawdzięcza w znacznej mierze świetnej formie Fabiańskiego. Młoty po trzech kolejkach mają zero punktów i muszą szukać wygranych w kolejnych spotkaniach. Arsenal po dwóch porażkach wreszcie wygrywa.

90+5'
Koniec spotkania.

90+3'
3:1!!! Kontra Arsenalu, Welbeck strzela!

Kanonierzy wyszli z kontratakiem pięciu na czterech obrońców. Welbeck dostał piłkę na szóstym metrze, niepilnowany obrócił się i uderzył.

90'
żółta kartka Sokratis dostał żółtko za faul.

88'
żółta kartka Wilshere dostał żółtą kartkę za faul na przeciwniku.

87'
Arsenal atakuje na połowie gości.

85'
Młoty miały kontrę. Anderson pognał z piłką, zagrał ją do Pereza. Ten mógł podać kolegom, postanowił jednak uderzyć. Niecelnie.

83'
Welbeck wbiegał w pole karne z piłką przy nodze. Diop zdołał ją wyłuskać i wybić na rzut rożny. I następna świetna interwencja Fabiańskiego. Ramsey uderzał z 18. metra precyzyjnie przy słupku. Polak sparował futbolówkę na rzut rożny.

80'
żółta kartka Fredericks faulował Mychitariana.

79'
Welbeck upadł w polu karnym. Arbiter nie dopatrzył się tam przewinienia.

77'
Welbeck zdołał uderzyć na bramkę rywala, ale Fabiański bez problemów obronił.

75'
Snodgrassa zmienia Jarmołenko.

75'
Aubameyang schodzi z boiska. Na placu boju zastępuje go Danny Welbeck.

73'
Kolejna dobra okazja Arsenalu. Ramsey wbiegł w szesnastkę, wycofał do wchodzącego z głębi Xhaki i pomocnik gospodarzy uderzył. Lot piłki przeciął Diop. Tylko rzut rożny. Arsenal rozkręca się z minuty na minutę.

70'
2:1!!! Kuriozalny gol dla Arsenalu!!!

Auba dostał piłkę w polu karnym, próbował ją zgrywać do Mychitariana, ale uderzyła ona o Diopa i wpadła do bramki bezradnego Fabiańskiego.

69'
Anderson dostał piłkę na skrzydle, złamał do środka i sprzed pola karnego uderzył. Cech wypluł piłkę przed siebie, ale Mustafi wybił i zażegnał niebezpieczeństwo.

68'
Torreira musiał interweniować wślizgiem. Korner dla WHU.

66'
Kanonierzy mieli piłkę na kontrze, ale fatalnie zachował się Monreal. Boczny obrońca, zamiast podać, postanowił sam holować piłkę i ją ostatecznie stracił.

63'
Antonio schodzi. Na boisku zastępuje go były zawodnik Kanonierów Lucas Perez.

61'
Chicharito został złapany na ofsajdzie.

59'
Arnautović schodzi z boiska. W jego miejsce wchodzi Chicharito Hernandez.

57'
Kolejna świetna parada Fabiańskiego! Lacazette dostał piłkę, obrócił się i strzelił. Polski golkiper sparował futbolówkę do boku.

56'
Guenouzi został zmieniony przez Lucasa Torreirę.

55'
Kontra WHU. Antonio pognał lewym skrzydłem, zagrał do Arnautovicia. Napatnik uderzył. Cech nie bez problemów interweniował.

53'
Arsenal atakuje bramkę Fabiańskiego. Polski bramkarz ma dużo pracy dzisiaj.

51'
Xhaka fauluje Andersona.

50'
Bellerin faulował Antonia. Okazja dla WHU.

48'
Kolejna spektakularna interwencja Fabiańskiego. polak popisał się nie lada refleksem na linii. Głową uderzał Mustafi.

47'
Bellerin dostał piłkę na prawym skrzydle i wywalczył rzut rożny.

46'
Wracamy na boisko!

Lacazette zmienia Iwobiego.

'
Arsenal przez większą cześć połowy był zespołem lepszym. Stracił jednak jako pierwszy bramkę po jednej z dwóch dobrych akcji gości. Drużyny schodzą do szatni z wynikiem 1:1. Zapraszamy za kilka meczów.

45+3'
Już nic więcej nie wydarzyło się w tej połowie. Koniec pierwszej części spotkania.

45'
Arbiter doliczył 3 minuty.

44'
Xhaka ostro wszedł w Snodgrassa.

44'
Arsenal zabawia się w obronie. O włos, a straciłby piłkę.

43'
Okazja dla miejscowych z rzutu wolnego.

41'
żółta kartka Diop faulował Aubameyanga. Napastnik gospodarzy zwija się z bólu.

41'
Aubameyang strzelił z 30. metra, ale minimalnie przestrzelił.

40'
Antonio znów zdołał uderzyć na bramkę Cecha. Skrzydłowy nie trafił w bramkę.

39'
Monreal nie zdołał opanować piłki w polu karnym Młotów.

38'
Antonio dostał piłkę na wolne pole, był jednak na spalonym.

37'
Ramsey uderzał na bramkę Fabiańskiego, ale polski golkiper znów udanie interweniował.

36'
Guendouzi wywalczył rzut rożny. Mustafi uderzył niecelnie.

34'
Mychitarian dostał piłkę, uderzył na bramkę, ale niecelnie.

30'
Wyrównanie!! Monreal zdobywa bramkę!

Kanonierzy wyprowadzili świetną akcję. Na bramkę uderzał Auba, Fabiański jeszcze zdołał obronić, ale dobił wchodzący Monreal.

30'
Arsenal stracił zapał i nie wygląda najlepiej. Podopieczni Unaia Emery'ego nie mają pomysłu, jak sforsować nieźle prezentującą się obronę gości.

28'
West Ham wywalczył rzut z autu blisko bramki Cecha.

25'
0:1!!!! West Ham wychodzi na prowadzenie!

Świetna dwójkowa akcja Andersona i Arnautovicia. Ten drugi strzela nie do obrony.

22'
West Ham wreszcie na chwilę przejął piłkę.

19'
Monreal cierpi na boisku.

18'
Arsenal mocno atakuje. Ramsey znów miał okazję, ale został powstrzymany przez obrońcę gości.

14'
Bellerin dostał piłkę, ale nie zdołał jej opanować.

11'
Co za akcja Arsenalu! Ramsey dostał piłkę w polu karnym i uderzył głową. Fabiański popisał się doskonałą paradą. Sędzia wskazał na spalonego.

10'
Mychitarian próbował uderzać, ale przestrzelił.

8'
Arsenal zaczął dobrze mecz. Kanonierzy próbowali atakować bramkę strzeżoną przez Łukasza Fabiańskiego.

'
Przepraszamy za opóźnienie. Mieliśmy problemy techniczne. Zapraszamy na relację.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal - West Ham United, to zapraszamy do śledzenia meczu online