Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 3

Załuska - Stec, Walukiewicz, Malec, Nunes (90+2' Rudol) - Hołota (77' Majewski), Kozulj - Frączczak, Drygas, Guarrotxena (56' Matynia) - Benedyczak.
Kuciak - Fila, Chrzanowski, Vitoria, Mladenović - Kubicki, Łukasik (85' Borysiuk), Lipski - Paixao, Arak (HT' Mak), Haraslin (80' Michalak).

*'
Gdańszczanie pozostali jedyną niepokonaną drużyną w obecnym sezonie ligowym. Pogoń wciąż bez zwycięstwa w ekstraklasie.

90+3'
Nieprawdopodobne szczęście mieli przed chwilę lechiści! Najpierw Benedyczak zbyt długo zwlekał ze strzałem, aby po chwili futbolówka trafiła pod nogi Drygasa, a ten potężnym uderzeniem obił prawy słupek. Później jeszcze kilku graczy próbowało oddawać strzały, ale Lechia zdołała wybić piłkę.

90+2'
Ostatnia zmiana w Pogoni: Rudol zajął miejsce Nunesa.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Zaskakujące uderzenie z powietrza w wykonaniu Majewskiego wylądowało na górnej siatce.

87'
Nieczysta główka Malca ponad poprzeczką.

86'
Kiks Frączczaka w dogodnej okazji w polu karnym. Nic nie wychodzi kapitanowi Pogoni Szczecin.

85'
Trzecia zmiana w gdańskiej Lechii: Borysiuk zastąpił Łukasika.

84'
Nieudany wolej Drygasa po dograniu Nunesa.

83'
Nie ma dzisiaj szczęścia Frączczak. Gracz Pogoni po raz kolejny strzelił głową obok bramki.

82'
Mak posłał finezyjne uderzenie, które minęło cel o dobry metr.

80'
Roszada w Lechii Gdańsk: Michalak za Haraslina.

77'
Druga korekta w składzie Portowców: Majewski w miejsce Hołoty.

76'
4699 widzów ogląda ten mecz na stadionie.

75'
Główka Frączczaka przeszła nad poprzeczką.

74'
Było duże zamieszanie w szesnastce gości, ale ostatecznie niebezpieczeństwo zostało zażegnane.

73'
Całkowicie nieudana centra Haraslina pomimo niezłego rajdu.

71'
Lipski spalił akcję gdańskiej drużyny.

69'
3:2 dla Lechii! Chrzanowski zmusił Załuskę do kapitulacji! Załuska z problemami odbił futbolówkę dorzuconą z głębi pola przed siebie, z czego skrzętnie skorzystał środkowy obrońca gdańszczan.

69'

68'
Kozulj przeciągnął dogranie.

67'
Kolejny w tym spotkaniu korner dla Portowców.

66'
Drygas pewnie wykonał "jedenastkę"! Jest remis!

65'
żółta kartka Żółty kartonik dla Kuciaka za utrudnianie wznowienia gry.

64'
Rzut karny dla Pogoni Szczecin! Mladenović ewidentnie zagrał ręką we własnej szesnastce.

62'
Frączczak nie wykorzystał dobrego dośrodkowania Steca! Kapitan miejscowych główkował obok bramki, choć nikt z piłkarzy Lechii nie zdołał go upilnować.

61'
Do uderzenia doszedł Kozulj, jednak jego próba nie miała możliwości zaskoczyć golkipera lechistów.

60'
Korner dla szczecinian.

59'
Żaden z graczy Pogoni nie zdołał zamknąć centry strzałem.

58'
Malec nieprzepisowo przewrócony przez Paixao. Rzut wolny na połowie przyjezdnych.

56'
Zmiana w Pogoni Szczecin: Guarrotxenę zastąpił Matynia.

54'
2:1 dla gości! Vitoria wykorzystał dokładne dośrodkowanie Maka! Skrzydłowy dorzucił futbolówkę wprost na głowę rosłego defensora, a ten z najbliższej odległości pokonał Kuciaka.

52'
Obyło się bez zagrożenia po tym kornerze.

51'
Niepewne wybicie Mladenovicia przeszło obok lewego słupka. Rzut rożny dla szczecińskiego zespołu.

49'
1:1! Haraslin wyrównał!
Słowak opanował piłkę po interwencji Malca, ograł dwóch graczy gospodarzy i płaskim strzałem pokonał Załuskę.

48'
Uderzenie Drygasa zza pola karnego zostało zablokowane przez obrońców Lechii Gdańsk.

46'
żółta kartka Żółta kartka dla Fili.

46'

*'
W Lechii Gdańsk nastąpiła zmiana: Mak zajął miejsce Araka.

*'
Oba zespoły ponownie zameldowały się na płycie boiska.

*'
Garść statystyk:

*'
Mecz w Szczecinie nie rozpieszcza kibiców zgromadzonych na stadionie. Sytuacje podbramkowy były z obu stron, ale spotkanie w ogólnej ocenie jest na dość niskim poziomie.

45'
Benedyczak popełnił faul w ofensywie. Młodemu napastnikowi nie udało się utrzymać piłki.

43'
Niecelny strzał głową Paixao po wrzutce Lipskiego.

41'
1:0! Drygas pokonał golkipera Lechii Gdańsk!
Pomocnik wykorzystał zgranie Hołoty i z bliska wbił futbolówkę do siatki.

41'
Paixao wybił piłkę z linii bramkowej! Główkował Frączczak.

40'
Uderzenie Nunesa otarło się o mur i wyszło poza boisko. Korner.

39'
Stały fragment gry dla piłkarzy ze Szczecina. Miejsce umożliwia oddanie bezpośredniego strzału na bramkę Kuciaka.

38'
Arak kończył wrzutkę Haraslina nieudanym strzałem piętą.

37'
Arak ładnie chciał uruchomić Paixao, ale Portugalczyka uprzedził Malec.

36'
Paixao wybił głową zagranie Nunesa.

35'
Rzut rożny dla Pogoni Szczecin.

34'
Dośrodkowanie Steca zostało wyekspediowane przez defensorów miejscowych.

32'
Frączczakowi mocno zeszła futbolówka przy uderzeniu z obrębu szesnastki rywala. Kapitan Portowców pomylił się znacznie.

30'
Centra Kozulja wylądowała w rękach Kuciaka.

29'
Podopieczni trenera Runjaicia starają się utrzymywać przy piłce.

28'

26'
Mladenović nieprecyzyjnie zagrywał w kierunku Araka, przez co akcja mogąca przynieść zmianę wyniku zakończyła się niepowodzeniem.

25'
Nunes odebrał piłkę gdańszczanom na lewej stronie placu gry.

23'
Parada Kuciaka zatrzymała uderzenie Drygasa.

22'
Fatalne pudło Araka! Napastnik gości miał znakomitą okazję na otworzenie wyniku meczu - wystarczyło skutecznie dobić odbity przez bramkarza strzał Paixao. Tego jednak nie zdołał zrobić były snajper m.in. Ruchu Chorzów.

20'
Kuciak bez większych problemów złapał piłkę po uderzeniu z dystansu Hołoty.

19'
Świetna obrona Załuski po celnej główce Vitorii! Golkiper uchronił Pogoń od konieczności odrabiania strat.

18'
Nunes zblokował wrzutkę Paixao. Następne wznowienie gry od prawego rogu boiska.

17'
Gdańszczanie przekroczyli przepisy w starciu o dograną z narożnika piłkę. Przewinił Arak.

16'
Korner po główce Hołoty.

15'
Paixao sfaulowany przez Hołotę na połowie Pogoni Szczecin. Stały fragment gry dla Lechii.

14'
Benedyczak efektownie, lecz z pewnością nieefektywnie strzelił z woleja. Kuciak odprowadził futbolówkę wzrokiem.

12'
Portowcy od kilkudziesięciu sekund budują atak pozycyjny.

10'
Żadna z ekip nie forsuje tempa gry.

8'
Bardzo niedokładne podanie Vitorii, żaden z jego partnerów nie odczytał jego zamiarów.

6'
Piłka dorzucona przez Nunesa dotarła do Hołoty, a ten od razu uderzył. Obrońcy przyblokowali tę próbę, jednak już po chwili na podobne zagranie zdecydował się Guarrotxena. Futbolówka przeszła nad poprzeczką.

5'
Zablokowany strzał Frączczaka przez Mladenovicia. Rzut rożny dla gospodarzy.

3'
Lipski został złapany na spalonym.

2'
Wyrównany początek obu zespołów.

1'
Rozpoczęli lechiści!

*'
Zawodnicy, razem z sędziami, są już na placu gry. Za moment inauguracja zawodów.

*'
Podobnie mają się sprawy w Gdańsku. Trener Stokowiec musi sobie dzisiaj radzić bez zawieszonych: Sławomira Peszki i Michała Nalepy, a także kontuzjowanych: Rafała Wolskiego i Błażeja Augustyna.

*'
Obie strony nie mogły skorzystać z kilku graczy. W składzie gospodarzy zabrakło takich piłkarzy jak: Lasha Dvali, Spas Delev, Jarosław Fojut, Soufian Benyamina, Adam Buska, David Niepsuj.

*'
Sędzią głównym zbliżającej się rywalizacji będzie Mariusz Złotek (Gorzyce).

*'
Rezerwowi szczecińskiej ekipy: Budziłek, Matynia, Rudol, Kowalczyk, Wawrzynowicz, Blanik, Majewski.

*'
Szkoleniowiec Portowców, Kosta Runjaić, postawił na podanych powyżej piłkarzy.

*'
Obsada ławki rezerwowych gdańskiego klubu: Alomerović, Lewandowski, Mak, Michalak, Borysiuk, Sopoćko, Sobiech.

*'
Trener gości, Piotr Stokowiec, awizował do gry wyżej wymienionych zawodników.

*'
Aktualna sytuacja w tabeli Lotto Ekstraklasy:

*'
Mierzące się ze sobą drużyny są na dwóch odległych biegunach - Pogoń jest w strefie spadkowej, a na dodatek nie odniosła jeszcze zwycięstwa. Z kolei Lechia jest ostatnim zespołem, który jeszcze nie zaznał ligowej porażki.

*'
Witamy serdecznie wszystkich sympatyków piłki nożnej! O 18:00 rozpocznie się ciekawe starcie pomiędzy Pogonią Szczecin i Lechią Gdańsk. Te spotkania zwykle oznaczają spore emocje.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online