Wisła Kraków - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Lis – Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak (87' Grabowski) – Balleste, Basha, Boguski, Kort (77' Halilović), Kostal (70' Małecki) – Ondrasek.
Loska – Michalski, Suarez, Bochniewicz, Gryszkiewicz – Liszka, Matuszek, Biedrzycki, Ryczkowski (66' Nowak) – Jimenez, Angulo.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Real Valladolid - FC Barcelona.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO MECZU.

90+3'
Koniec meczu. Wisła pokonała Górnika 3:0.

90+2'
Halilović z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

90+1'
żółta kartka Matuszek ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Górnik mógł zdobyć honorowego gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Matuszka, a ten z czterech metrów uderzył nad poprzeczką!

87'
Grabowski zastąpił Pietrzaka.

86'
żółta kartka Pietrzak ukarany żółtą kartką.

84'
Zablokowany strzał Bartkowskiego z szesnastu metrów.

84'
Halilović potężnie uderzył z pola karnego i znakomicie interweniował Loska!

82'
Bardzo lekki i niecelny strzał sprzed pola karnego oddał jeden z zawodników Górnika.

80'
Wisła nie forsuje tempa, ale Górnik nie potrafi zagrozić jej bramce.

77'
Kort opuścił boisko, a zastąpił go Halilović.

76'
Mocny strzał Ambrosiewicza z dystansu odbił Lis, a dobitka Smugi była bardzo niecelna.

73'
Po postawie obu drużyn widać, że losy meczu są rozstrzygnięte. Gra toczy się w środku pola.

70'
Małecki zastąpił Kostala.

69'
Groźnie pod bramką Wisły. Ondrasek strącił piłkę próbował uderzać Imaz, ale był na spalonym, a poza tym i tak nie trafił w futbolówkę.

66'
Z prawej strony pola karnego niecelnie uderzał Boguski.

66'
Nowak zastąpił Ryczkowskiego.

63'
Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Kort.

62'
Tempo meczu nieco spadło i spotkanie się wyrównało.

58'
Suarez mocno uderzył z pola karnego, ale trafił w głowę Wasilewskiego.

56'
żółta kartka Basha ukarany żółtą kartką.

55'
Ambrosiewicz zastąpił Biedrzyckiego.

54'
Kort znakomicie zagrał do Imaza, który efektownie ograł jedynego obrońcę, ale posłał piłkę nad poprzeczką!

52'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Angulo.

49'
3:0! Pietrzak ograł rywala, wbiegł w pole karne i wyłożył piłkę nadbiegającemu Bashy, który płaskim strzałem zaskoczył Loskę. Świetnie gra dziś Wisła.

48'
Kostal dośrodkował do Wasilewskiego, który nie zdołał oddać dobrego strzału głową. Po chwili Imaz wywalczył jeszcze rzut rożny.

46'
Początek drugiej połowy. Smuga zastąpił Liszkę.

45'
Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi z Górnikiem 2:0.

43'
Powinno być 2:1! Bartkowski znakomicie zablokował strzał Gryszkiewicza, piłka spadła pod nogi Angulo, który fatalnie spudłował z bliskiej odległości!

42'
Basha stracił piłkę na własnej połowie, ale Wasilewski znakomicie zablokował strzał Jimeneza.

39'
Kort oddał groźny strzał z dystansu, ale Loska efektownie odbił piłkę.

38'
Ondrasek kapitalnie zagrał do Boguskiego, ale ten w dobrej sytuacji uderzył obok bramki.

37'
Wisła imponuje przerzutami piłki na drugą stronę boiska. Tak padły dwie bramki i teraz znów było groźnie, ale Ondrasek nie zdołał oddać strzału.

34'
Matuszek technicznie uderzył sprzed pola karnego. Nie trafił w bramkę.

30'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niecelnie głową uderzał Suarez.

30'
Jimenez uderzył sprzed pola karnego. Strzał był niegroźny, ale Lis interweniował nieporadnie i będzie rzut rożny.

29'
Suarez rzeczywiście dotknął piłki ręką, ale wcześniej uczynił to również Kort. Gramy dalej.

28'
Kort reklamował zagranie ręką w polu karnym, ale sędzia był innego zdania.

24'
Kolejna szansa gospodarzy. Tym razem obok bramki uderzył Boguski.

22'
Goool! 2:0 dla Wisły! Kolejna znakomita akcja lewą stroną. Kostal płasko dośrodkował wzdłuż bramki, a Ondrasek z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

20'
Spore zamieszanie pod bramką Górnika. Ondrasek szukał sobie miejsca do strzału, ale został zablokowany i będzie rzut rożny.

20'
Z dystansu niecelnie uderzył Imaz.

18'
Goool! Bardzo ładna akcja Wisły lewą stroną. Pietrzak znakomicie rozegrał piłkę z Kostalem, a potem z ostrego kąta mocnym strzałem w krótki róg pokonał Loskę!

17'
Po dobrym początku Górnika, teraz lepsza jest Wisła.

15'
Ondrasek zdołał "dziubnąć" piłkę w trudnej sytuacji, ale posłał ją obok bramki.

14'
Strzał Ondraska sprzed pola karnego odbił Loska.

13'
Szybka akcja Wisły, ale Boguski zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

10'
Odpowiedź Wisły. Kostal "nawinął" w polu karnym obrońcę, ale jego strzał został zablokowany.

9'
Znów groźnie pod bramką Wisły. Angulo otrzymał dobre podanie, wydawało się, że jest sam na sam, ale obrońca wślizgiem zniechęcił Hiszpana do strzału i nic z tego nie wyszło.

8'
Jak na razie nieco lepiej prezentuje się Górnik.

5'
Ale szansa dla Górnika! W polu karnym piłka spadła na głowę Angulo, którego strzał znakomicie obronił Lis!

3'
Dwa rzuty rożne nie przyniosły zagrożenia pod bramką Wisły.

2'
Angulo otrzymał piłkę w polu karnym, ale został zablokowany i będzie rzut rożny.

1'
Rozpoczęła Wisła.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek.

'
Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski.

'

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Wisła Kraków - Górnik Zabrze żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Wisła Kraków - Górnik Zabrze w Canal+ Sport, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online