Real Valladolid - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Real Valladolid
FC Barcelona
0 : 1

Masip, Moyano, Kiko Olivas, Calero, Nacho, Borja (64' Keko), Alcaraz, Anuar, Villa (87' Verde), Plano, Unal (70' Cop).
ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Rakitić, Busquets, Coutinho (84' Malcom), Messi, Suarez (90+1' Munir), Dembele (76' Vidal).

Dembele (57.)

Unal (49.) żółta kartka
Pique (60.) żółta kartka

Mecze na żywo: Real Valladolid - FC Barcelona

90+5'
Koniec meczu. Barcelona pokonała Real Valladolid 1:0.

90+4'
Jednak nie ma gola! Keko był na spalonym!

90+3'
Sędzia czeka jeszcze na potwierdzenie, że gol był prawidłowy.

90+2'
Goool! Remis! Calero świetnie dośrodkował do Keko, a ten z czterech metrów pokonał ter Stegena.

90+1'
Munir zastąpił Suareza.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Vidal zagrał do Malcoma, którego płaski strzał obronił Masip.

87'
Verde zastąpił Toniego Verdę.

84'
Malcom zastąpił Coutinho.

83'
Messi zagrał do Suareza, a ten mając przed sobą bramkarza umieścił piłkę w bramce. Sędzia nie uznał gola, bo był spalony.

77'
Powinien być remis! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska z kilku metrów głową uderzył Keko, ale ter Stegen zdołał złapać piłkę.

76'
Vidal zastąpił Dembele.

74'
Plano mocno dośrodkował, ale Umtiti zdołał wybić piłkę.

70'
Cop zastąpił Unala.

64'
Keko zastąpił Borję Fernandeza.

60'
żółta kartka Pique ukarany żółtą kartką.

57'
Gool! Suarez dośrodkował w pole karne, Sergi Roberto zgrał piłkę głową spod linii końcowej i Dembele płaskim strzałem pokonał bramkarza.

49'
żółta kartka Unal ukarany żółtą kartką.

49'
Płaski strzał Dembele z pola karnego pewnie obronił Masip.

47'
Unal technicznie uderzał w kierunku dalszego słupka, ale niecelnie.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie nie doczekaliśmy się bramek.

43'
Messi z rzutu wolnego z 23. metrów posłał piłkę nad poprzeczką.

35'
Plasowany strzał Coutinho w kierunku dalszego słupka i świetnie interweniował Masip!

32'
Suarez znalazł się sam przed Masipem, ale górą bramkarz gospodarzy.

31'
Messi kapitalnie zagrał do Dembele, a ten fatalnie odegrał do Suareza i nic z tej akcji nie wyszło.

30'
Kapitalna interwencja ter Stegena po strzale głową Unala. Sędzia jednak odgwizdał faul na Pique.

30'
Kontra Realu Valladolid. Unal zdecydował się jednak zagrywać do kolegi i Pique wybił piłkę na rzut rożny.

26'
Barcelona przeważa, ale brakuje jej precyzji pod polem karnym.

23'
Piłka co chwilę skacze na zniszczonej murawie. Teraz utrudniło to celne zagranie Rakiticia do Suareza.

22'
Dembele płasko uderzył sprzed pola karnego. Piłka przeleciała obok bramki.

16'
Messi zagrał do Alby, ten nie opanował dobrze piłki i złapał ją bramkarz. Zawodnik Barcelony i tak był na spalonym.

14'
Kontra gospodarzy po stracie Messiego. Dośrodkowanie Nacho do nikogo jednak nie trafiło. Po chwili z dystansu uderzał Alcaraz, ale to nie mogło zaskoczyć bramkarza Barcelony.

12'
W fatalnym stanie jest murawa, która niedawno została położona i nie zakorzeniła się.

9'
Rakitić zagrywał do Suareza, wmieszał się w to jeszcze Sergi Roberto i będzie rzut rożny.

8'
Unal potężnie uderzył z pola karnego lewa nogą i świetnie interweniował ter Stegen.

6'
Odpowiedź gospodarzy, ale dośrodkowanie z prawej strony bez problemu wyłapał ter Stegen.

5'
Indywidualna akcja Dembele zakończona strzałem z prawie zerowego kąta. Piłka nie trafiła w światło bramki.

4'
Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce.

3'
Jak na razie spokojny początek.

1'

'
Sędzia: Ricardo de Burgos

'
Rezerwowi gospodarzy: Perez, Verde, Antonito, Michel, Keko, Karim, Cop.

'
Rezerwowi Barcelony: Ezkieta, Lenglet, Malcom, Arthur, Vidal, Semedo, Munir.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Real Valladolid - FC Barcelona żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 22:15. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Real Valladolid - FC Barcelona w Eleven Sports, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Valladolid - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online