Legia Warszawa - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 4

Malarz – Jędrzejczyk, Astiz, Wieteska, Hołownia (59' Kulenović) – Kucharczyk, Antolić, Hamalainen (46' Pasquato), Cafu – Kante, Carlitos
Dahne - Łasicki, Uryga, Dźwigała, Warcholak - Szymański, Furman - Szwoch (80' Zawada), Rasak, Merebashvili (28' Varela) - Ricardinho (61' Łukowski)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Wisła Płock

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Ostatni gwizdek sędziego w tym pojedynku!

90+1'
Jose Kante zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki. Napastnik najwyżej wyszedł w powietrze do centry z rzutu wolnego.

90'
Sędziowie dorzucili 3 minuty do podstawowego wymiaru czasu gry.

88'
Legia przeważa w ostatnich minutach. Jest coraz groźniej pod bramką Wisły Płock.

86'
żółta kartka Michał Kucharczyk powalony na murawę przez Marcina Warcholaka. Obrońca za agresywną próbę odbioru piłki dostał żółtą kartkę.

85'
Jest znaczny progres w grze Legionistów. Widać to bardzo dobrze, jednakże do odrobienia strat czasu pozostało już mało.

83'
Dahne wyśmienicie zainterweniował na linii! Udało mu się wyciągnąć bardzo nieprzyjemne uderzenie głową Wieteski! Piłka po drodze dostała kozła.

82'
Goooooooool! I to przepięknej urody! Fantastycznie posłana futbolówka bezpośrednio z rzutu wolnego! Carlitos umieścił ją w prawym oknie bramki.

80'
Oskar Zawada zmienił Mateusza Szwocha.

79'
Wisła Płock sprawia wrażenie drużyny, która ma pełną kontrolą nad boiskowymi wydarzeniami.

77'

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

73'
Gooooool! To już pogrom przy Łazienkowskiej! Nico Varela z olimpijskim spokojem wykonał rzut karny. Bardzo dobry, płaski strzał w prawy, dolny róg bramki.

71'
Arbiter wskazał na 11. metr! Rzut karny dla Wisły Płock. Krzysztof Mączyński bardzo nieroztropnie w szesnastce.

70'
Alan Uryga wygrał walkę o pozycję z obrońcami Legii. Młody defensor Wisły Płock nie potrafił jednak dobrze złożyć się do strzału głową. Piłka pofrunęła na jedną z najniższych trybun.

68'
Carlitos miał sposobność na zdobycie bramki! Hiszpan uwolnił się spod opieki dwóch obrońców Wisły i stanął przed fenomenalną szansą! Płaski strzał z bardzo bliskiej odległości od bramki powędrował tuż obok lewego słupka.

67'
Antolić wylądował na ławce rezerwowych. Mączyński ma pomóc w odrabianiu strat.

65'
żółta kartka Adam Dźwigała został ukarany żółtym kartonikiem.

64'
Przecięte zostało dośrodkowanie z prawej flanki boiska, którego autorem był Antolić.

62'
żółta kartka czerwona kartka Astiz wyrzucony z placu boiska! Hiszpański stoper obejrzał drugą żółtą kartkę.

61'
Strzelec dwóch goli - Ricardinho, opuścił boisko. Łukowski przywitał się z publicznością.

60'
Kontuzji nabawił się jeden z piłkarzy Wisły Płock.

59'
Zmiana. Sandro Kulenović w miejsce Mateusza Hołowni.

57'
Z bardzo ostrego kąta swoich sił próbował Jose Kante. Nieoczekiwane uderzenie doskonale zatrzymał Dahne. Niemiecki bramkarz był ustawiony przy bliższym słupku, w tej sytuacji prawym.

56'

54'
Dahne pokazał wielkie umiejętności! Goalkeeper płocczan idealnie skrócił kąt strzelającemu z bliskiej odległości Carlitosowi. Legia miała wszystkie przesłanki, by zdobyć gola na 1:3.

52'
Jose Kante minimalnie się spóźnił z wejściem w akcję. Zbyt mocno spóźniony wślizg na piłkę w polu karnym Wisły.

51'
Podopieczni szkoleniowca Sa Pinto są w bardzo trudnym położeniu. Niemal wszystko dzisiaj idzie nie po myśli.

49'
Goooooooooool! Ricardinho po raz drugi! Brazylijczyk wykorzystał chaos w obronie gospodarzy i wpakował piłkę do pustej bramki. Arkadiusz Malarz dwoił się i troił, ale był kompletnie bezradny.

47'
Dahne dobrze zareagował na przedpolu. Niemiecki bramkarz najwyżej wyskoczył do wrzutki z rzutu rożnego. Przy pełnieniu interwencji Niemiec był jeszcze faulowany.

46'
Została zrealizowana zmiana w składzie Legii. Kaspera Hamalainena na boisku zastąpił Pasquato.

46'
Goście zainaugurowali II połowę spotkania!

Pakiet danych statystycznych od portalu EkstraStats.

Sędzia główny zakończył I część gry w dzisiejszym meczu.

45+2'
żółta kartka Kasper Hamalainen zaliczył dosyć ostry wślizg. Żółta kartka.

45+1'
Gospodarze nie rozpieszczają swoich sympatyków. Topornie idzie Legii gra w ofensywie.

44'
Arbiter główny dorzuci dwie minuty do regulaminowego wymiaru czasu gry w I połowie spotkania.

42'
żółta kartka Żółta kartka na koncie Artura Jędrzejczyka. Obrońca Legii nie dał Marcinowi Warcholakowi obrócić się z futbolówką.

41'
Nie powiodło się Legii, przy rzucie rożnym. Futbolówka została posłana w miejsce, gdzie więcej było zawodników w koszulkach Wisły Płock.

40'
Gooooooool! Dominik Furman zdobył bramkę przeciwko swojej byłej ekipie! Pomocnik błysnął fenomenalnym zagraniem bezpośrednio od rzutu wolnego! Piłka poleciała w lewy sektor bramki Arkadiusza Malarza.

38'
Ricardinho po raz kolejny przechytrzył obronę Legionistów! Gwiazda Wisły wyszła na strzelecką okazję i oddał uderzenie. Sygnalizowaną, w ostatniej fazie, próbę skutecznie sparował Arkadiusz Malarz.

36'
Przewinienie na Michale Kucharczyku. Sędzia przyznał ekipie gospodarzy rzut wolny.

35'
Gospodarze spróbowali wyżej zaatakować przeciwników.

33'
Jesteśmy winni Państwu informację, że przy dzisiejszym meczu pracuje system VAR.

32'
Piłkarze płockiego zespołu mądrze operują na placu gry. Dobre przesuwanie się bloku defensywnego.

30'
Za Nami już drugi kwadrans tego pojedynku. Legia Warszawa nie ma pomysłu na swoją grę w ofensywie.

28'
Giorgi Merebashvili opuścił płytę boiska. Nico Varela otrzymał niespodziewaną szansę.

27'
Igor Łasicki wbiegł na bliższy słupek, aby spróbować sfinalizować dośrodkowanie z rzutu rożnego. Udało dojść się do sytuacji strzeleckiej, ale uderzenie powędrowało daleko od światła bramki.

26'
Jeden z graczy Wisły, Merebashvili, dał sygnał, że potrzebuje zmiany. Poruszenie na ławce rezerwowych przyjezdnych.

25'
Mateusz Wieteska próbował długim crossem uruchomić napastników Legii. Niestety, podanie okazało się wielce niecelne.

24'
Artur Jędrzejczyk przez chwilę miał problemy zdrowotne.

23'
Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Podjął bardzo dobrą decyzję, Szymański był na ewidentnym ofsajdzie.

22'

20'
Z dystansu silnie kropnął Szymański z Wisły Płock. Futbolówka powędrowała obok prawego słupka bramki Legii Warszawa.

19'
Wcześniej zaatakowany Merebashvili korzysta z usług medycznych.

18'
żółta kartka Inaki Astiz otrzymał żółtą kartkę. Bezwzględny wślizg na nogę pędzącego rywala.

17'
Carlitos, mając mało miejsca, ograł dwóch przeciwników. Hiszpan zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale w porę zablokował wszystko Łasicki.

15'
Dominik Furman postanowił spróbował swoich sił, z głębi pola karnego. Efektowne uderzenie dobrze powstrzymał Arkadiusz Malarz.

14'
Podopieczni trenera Dariusza Dźwigały starają się dyktować tempo dzisiejszych zawodów.

12'
Dominik Furman został zauważony przez arbitra liniowego na pozycji spalonej.

11'
Popularni "Nafciarze" mocno uwierzyli w swoje możliwości piłkarskie.

10'
Goooooool! Wisła Płock na prowadzeniu! Ricardinho wyśmienicie urwał się parze stoperów Legii i strzałem z najbliższej odległości pokonał kompletnie zaskoczonego Arkadiusza Malarza.

7'
Michał Kucharczyk zagrał nakładką. Arbiter uznał, że zbyt wysoko podniesiona noga może zagrozić piłkarzowi gości.

6'
Antolić celowo zatrzymał dobrze rokującą się akcję przeciwnika. Sędzia przyznał Wiśle Płock rzut wolny.

5'
Nieudany cross zaliczył Antolić. Dahne przechwycił bezpańską futbolówkę.

3'
Merebashvili zaprezentował pierwszą celną próbę w tym spotkaniu. Sygnalizowany strzał z dystansu skutecznie wyłapał Arkadiusz Malarz.

2'
Zewnętrzną częścią stopy Merebashvili wrzucił futbolówkę z lewego skrzydła. Ze zbyt głęboko posłaną piłką problemów wielkich nie miał Malarz.

1'
Legia Warszawa zaczęła grę od środka boiska.

*'
Mecz się już rozpoczął!

*'
Piłkarze weszli na plac gry.

*'
Spotkanie w stolicy Polski poprowadzi Pan Jarosław Przybył.

*'
Dariusz Dźwigała, opiekun Wisły Płock, zdecydował się postawić na taki zestaw piłkarzy..

*'
Skład Legii Warszawa.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Legia Warszawa - Wisła Płock żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 15:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Legia Warszawa - Wisła Płock w telewizji Canal+, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

W dotychczasowych meczach Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa zgromadziła 10 punktów, a Wisła Płock tylko dwa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online