Zagłębie Lubin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Hładun - Czerwiński, Guldan, Dąbrowski, Dziwniel - Tosik, Jagiełło (86' Bohar)- Janoszka (75' Pakulski), Starzyński, Pawłowski - Tuszyński (90+2' Mares).
Putnocky - Orłowski, Janicki, De Marco - Makuszewski, Trałka, Cywka (72' Radut), Wasielewski (87' Jóźwiak) - Amaral (72' Dioni), Tiba - Gytkjaer.

Janoszka (15.)
Tuszyński (52.)
Cywka (49.)

Orłowski (15.) żółta kartka
Cywka (17.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Lech Poznań

90+5'
Koniec meczu. Zagłębie pokonało Lecha 2:1.

90+4'
Zablokowany strzał Tiby i będzie rzut rożny.

90+2'
Mares zastąpił Tuszyńskiego.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

90'
Zablokowany strzał Trałki.

89'
Radut z rzutu wolnego trafił w mur.

87'
Jóźwiak zmienił Wasielewskiego.

86'
Z dystansu uderzył De Marco, piłka przeleciała obok bramki.

86'
Bohar zastąpił Jagiełło.

82'
Pawłowski zagrał spod linii końcowej i niewiele brakowało, a De Marco zdobyłby bramkę samobójczą.

80'
Mogło być po meczu! Groźny strzał Pawłowskiego został jednak zablokowany.

75'
Pakulski zastąpił Janoszkę.

73'
Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Tiba.

72'
Podwójna zmiana w Lechu. Cywkę zastąpił Radut, a za Amarala wszedł Dioni.

69'
Kolejna próba Amarala. Tym razem z pola karnego, ale znów piłka trafiła w obrońcę.

69'
Dąbrowski zablokował potężny strzał Amarala z dystansu.

68'
Okres gry w środku pola.

64'
Amaral potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

63'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Lech.

61'
Makuszewski płasko zagrał w pole karne, tam źle interweniował Guldan, ale nie zorientował się Gytkjaer i piłkę złapał bramkarz.

59'
Mógł być remis. Gytkjaer znakomicie zagrał do Amarala, ten wbiegł w pole karne, ale uderzył obok bramki.

57'
Kontra Zagłębia. Czerwiński dośrodkował do Starzyńskiego, który uderzył za lekko, aby pokonać Putnocky'ego.

56'
Tuszyński urwał się obrońcom, ale długo czekał z oddaniem strzału i presję na nim wywierał Orłowski, dzięki czemu napastnik Zagłębia spudłował.

55'
Pawłowski z dystansu uderzył obok bramki.

52'
Gol! 2:1! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Tuszyński. .

52'
Pawłowski uderzył głową po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, ale Putnocky zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką.

49'
Goool! Remis! Tiba zagrał do Gytkjaera, ten wyłożył piłkę Cywce, który strzałem sprzed pola karnego pokonał Hładuna

46'

'
Statystyki pierwszej połowy.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi z Lechem 1:0.

45'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

42'
Janoszka uciekł obrońcom i w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany. Po chwili sędzia odgwizdał spalonego.

39'
Putnocky pewnie obronił płaski strzał Jagiełło sprzed pola karnego.

34'
Cywka uderzył lewą nogą sprzed pola karnego i pewnie interweniował Hładun.

32'
Powinien być remis! Gytkjaer zagrał do Tiby, ten miał przed sobą tylko bramkarza, ale w ostatniej chwili wślizgiem piłkę na rzut rożny wybił Guldan.

30'
W pojedynku powietrznym ucierpieli Wasielewski i Tosik. Obaj potrzebują pomocy sztabu medycznego.

29'
Lech krótko rozegrał rzut rożny. Po dośrodkowaniu Makuszewskiego niecelnie głową uderzał Janicki.

26'
Niecelnie z dystansu uderzył Starzyński.

25'
Katastrofalne dośrodkowanie De Marco wyszło poza boisko.

21'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niecelny strzał głową oddał Gytkjaer.

19'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska niepewnie piąstkował Putnocky i będzie rzut rożny.

17'
żółta kartka Cywka ukarany żółtą kartką.

15'
żółta kartka Orłowski ukarany żółtą kartką za faul w bramkowej sytuacji.

15'
Gool! 1:0 dla Zagłębia. Jagiełło kapitalnie zagrał do Janoszki, który znalazł się sam na sam z Putnockym, minął go i umieścił piłkę w bramce.

13'
Putnocky bez problemu złapał piłkę po niegroźnym strzale głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

11'
Sporo szczęścia miał Lech. Dziwniel ograł Makuszewksiego, wyłożył piłkę Pawłowskiemu, którego dobry strzał trafił w Janoszkę! Putnocky miałby problemy.

8'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Lech. Jak na razie nie doczekaliśmy się jednak strzałów.

5'
Makuszewski dośrodkował do Amarala, ale ten nie sięgnął piłki.

3'
Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w kierunku Tuszyńskiego, ale ten źle przyjmował piłkę i nie było zagrożenia.

1'
Tiba niezbyt dokładnie szukał Gytkjaera w polu karnym.

1'

'
Sędzia: Tomasz Musiał.

'
Jeszcze minuta ciszy.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'

'
Jeśli Lech pokona Zagłębie umocni się na pozycji lidera Lotto Ekstraklasy.

'
Rezerwowi Zagłębia Lubin: Leciejewski, Balić, Pakulski, Bohar, Sirotov, Żyra, Mares.

'
Rezerwowi Lecha Poznań: Szymański, Radut, Klupś, Jóźwiak, Tomczyk, Dioni, Sobol.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Zagłębie Lubin - Lech Poznań żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Lotto Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Lech Poznań w telewizji, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online