Unia Leszno - Sparta Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na play-offy :)

'
Sparta jeszcze nigdy w historii nie przegrała tak wysoko z Unią Leszno. Ta sromotna porażka oznacza, że prawdopodobnie za tydzień te zespoły spotkają się w pierwszym meczu półfinałowym na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

15'
3:3

1. Maciej Janowski 2
2. Bartosz Smektała RZ 3
3. Tai Woffinden 1*
4. Janusz Kołodziej 0

Chyba najlepszy wyścig tego wieczoru. Magic wystrzelił świetnie, za nim Tajski. Niesamowitą prędkością dysponował Smyku i przegonił wszystkich. Do końca ciął się z nim Janoś, ale nie dał rady. Na ostatnim łuku Koldiego pokonał Woffi.

14 '
5:1

1. Piotr Pawlicki 2*
2. Maksym Drabik RZ 0
3. Jarosław Hampel 3
4. Max Fricke 1

Bieg bez historii. Para leszczyńska najlepiej wyszła ze startu i uciekła daleko do przodu.

'
Czas na ostatnie tego wieczoru równanie toru. Za chwilę biegi nominowane.

13'
5:1

1. Maciej Janowski 0
2. Janusz Kołodziej 2*
3. Max Fricke 1
4. Emil Sajfutdinow 3

trudno było o emocje, a mecz zakończył manewr Kołodzieja, który zamknął Magica. Emil poszedł po bandzie i wyprzedził każdego.

12'
1:5

1. Bartosz Smektała 1
2. Maksym Drabik 2*
3. Brady Kurtz 0
4. Tai Woffinden 3

Na wyjściu z pierwszego łuku prowadziła para leszczyńska, ale już po chwili Drabik wyszedł na prowadzenie, zamknął nieco rywali, a Tajski poszedł napędzony po szerokiej. Smyku próbował jeszcze atakować, ale Drabik mądrze bronił.

11'
4:2

1. Tai Woffinden RT 2
2. Jarosław Hampel 3
3. Vaclav Milik 0
4. Piotr Pawlicki 1

Hampel najlepiej wyszedł ze startu i przy kredzie zamknął Woffindena. Vaszek był trzeci, ale wyjechał tak szeroko, że Pawlicki wszedł mu pod łokieć.

'
Trzecia seria za nami. Kosmetyka toru.

10'
5:1

1. Brady Kurtz 2*
2. Przemysław Liszka 0
3. Janusz Kołodziej 3

Kurtz wyszedł najlepiej spod taśmy, a Kołodziej napędził się po szerokiej. Australijczyk zabezpieczał kredę, a Kołodziej szeroką.

9'
3:3

1. Jarosław Hampel 1
2. Maciej Janowski 3
3. Emil Sajfutdinow 2
4. Vaclav Milik d

Janowski wyszedł najlepiej, zepchnął do bandy Emila i dojechał na prowadzeniu. Milik był ostatni i na drugim okrążeniu zaliczył defekt.

8'
3:3

1. Maksym Drabik RZ 2
2. Piotr Pawlicki 3
4. Szymon Szlauderbach 0

Drabik wyszedł najlepiej, ale popełnił błąd i po kredzie wszedł mu Pawlicki. Woffi ciągle nie ma prędkości w swoich motocyklach.

'
Druga seria za nami. Sparta przegrywa aż dziesięcioma punktami. Czas na równanie toru.

7'
5:1

1. Max Fricke 0
2. Emil Sajfutdinow 3
3. Maksym Drabik 1
4. Jarosław Hampel 2*

Wygląda to na deklasację wrocławian. Fricke wyszedł dobrze ze startu, ale po szerokiej napędził się Sajfutdinow. Hampel na drugim łuku wszedł w kredę i wyprzedził dwójkę z Wrocławia.

6'
4:2

1. Piotr Pawlicki 1
2. Vaclav Milik 0
3. Bartosz Smektała 3
4. Maciej Janowski 2

Janowski nie miał prędkości. Przez cały wyścig walczył z Pawlickim o dwa punkty. Smektała uciekł daleko do przodu, a Milik przywiózł drugie 0.

5'
2:4

1. Tai Woffinden 3
2. Janusz Kołodziej 2
3. Maciej Janowski 1
4. Brady Kurtz 0

Brady po pierwszym dobrym wyścigu w drugim nie miał wcale prędkości. Tajski wreszcie wygrał wyścig dla Sparty.

'
Czas na równanie toru.

4'
3:3

1. Szymon Szlauderbach 0
2. Max Fricke 1*
3. Piotr Pawlicki 3
4. Maksym Drabik 2

Dwójka z Wrocławia przez chwilę była na prowadzeniu, ale Pawlicki spokojnie wyprzedził na dystansie Maksów.

3'
5:1

1. Brady Kurtz 3
3. Janusz Kołodziej 2*
4. Maciej Janowski 1

Idealna jazda drużynowa pary z Leszna. Milik nie miał wcale prędkości, a Janowski wydawał się nieco zagubiony.

2'
3:3

1. Maksym Drabik 2
2. Bartosz Smektała 3
3. Przemysław Liszka 1*

Smektała uciekł do przodu. liszka miał najpierw problemy ze Szlauderbnachem, ale już na drugim okrążeniu uciekł mu.

1'
4:2

1. Emil Saifutdinow 3
2. Tai Woffinden 2
3. Jarosław Hampel 1
4. Damian Dróżdż 0

Dróżdż klasycznie od o. Tajski cały wyścig bronił tych dwóch punktów, bo prędkości nie miał.

'
Zegar dwóch minut odpalony. Startujemy!

'
Prezentacja zawodników właśnie się kończy. Jeszcze chwila i ruszamy.

'
Za chwilkę zawodnicy wyjdą na prezentację.

'
Próba toru już za nami.

'
W pierwszym meczu pomiędzy finalistami poprzedniego sezonu na stadionie we Wrocławiu padł remis 45:45.

'
Sparta Wrocław sama sobie skomplikowała sezon, bowiem tylko zremisowała w ostatnim meczu u siebie z Get-Well Toruniem. Teraz, jeśli przegrają, najprawdopodobniej wpadną w półfinałach znów na Unię Leszno.Mistrzowie Polski przez cały sezon prowadzili w tabeli i pewnie zmierzają po obronę tytułu. Czy wrocławska drużyna zdoła powstrzymać rozpędzonych leszczynian? Start meczu już za godzinę.

'
Zapraszamy na relację z ostatniego meczu w fazie zasadniczej ekip z Wrocławia i Leszna. Spotkanie odbędzie się na stadionie mistrzów Polski.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Unia Leszno - Sparta Wrocław żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 19:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Unia Leszno - Sparta Wrocław w telewizji nSport+, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Unia Leszno - Sparta Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online