Girona - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Girona
1 : 4

Bono - Porro (79' Aday), Espinosa, Juanpe, Muniesa - Pons (71' A. Garcia), Timor, Granell Nogue - Portu, Lozano Colon (59' Stuani), Garcia.
Navas - Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo (61' Varane) - Kroos, Casemiro - Asensio, Isco (77' Modrić), Bale (87' Vazquez) - Benzema.

'
Wynik nie do końca oddaje przebiegu spotkania. Przez większą część pierwszej połowy Girona była lepsza. Niestety ich obrońcy faulowali dwa razy Asensio i dostali dwie bramki z karnych. Po tym musieli się otworzyć i zostali ukarani. Dopiero ostatnie 25 minut to dominacja Galaktycznych. Real nie zagrał wielkiego meczu, a wygrywa bez problemów. Choć trzeba przyznać, że będący w świetnej formie Navas miał ręce pełne roboty.

90+5'
Benzema dostał piłkę w polu karnym, ale po sekundzie ją stracił na rzecz obrońcy. Arbiter zakończył po tym mecz.

90+3'
Asensio dostał piłkę na kontrę. Znów nie podał kolegom, tylko uderzył. Jego strzał został zablokowany. Rzut rożny.

90+1'
W niesamowitej formie dzisiaj jest Navas. Granell uderzył przy słupku z 16. metra, ale Navas wyskoczył jak rasowy kot i sparował piłkę do boku.

90'
Arbiter doliczył 4 minuty.

88'
żółta kartka Vazquez kłócił się z sędzią o poprzednią sytuację i dostał za to kartkę.

87'
Lucas Vazquez zastąpił na placu boju Bale'a.

86'
żółta kartka Benzema faulował zawodnika gości.

85'
Asensio szuka bramki dla siebie. Młody pomocnik gości mógł znów podawać ,ale chciał za wszelką cenę kończyć sam. Obrońcy odebrali mu piłkę.

83'
Real zamknął gospodarzy na ich połowie. Zaczynają bawić się ze swoimi przeciwnikami Królewscy.

80'
1:4! Kaaaarim Beeeenzema!

Szybka kontra Realu. Bale dostał piłkę na skrzydle, zagrał do Benzemy, ten zmieścił futbolówkę w bramce. Arbiter sprawdził jeszcze, czy nie było spalonego. Bramka jest uznana.

79'
Pedro Porro został zmieniony. Jednego z najlepszych zawodników w szeregach gospodarzy zastąpił Aday.

78'
Kolejna parada Navasa! Borja Garcia dostał piłkę w polu karnym, bez przyjęcia uderzył. Znów refleksem popisał się bramkarz Królewskich i obronił groźne uderzenie.

77'
Isco schodzi. Na boisku zastępuje go Luka Modrić.

75'
Isco faulował Portu.

74'
Wszystko, co najlepsze w Gironie, odbywa się na linii Porro- Portu. Znów boczny obrońca powstrzymał szybki atak gości i odnalazł Portu z przodu. Skrzydłowy został powstrzymany faulem.

71'
Aleix Garcia zmienia Ponsa.

70'
Nacho faulował Portu.

67'
żółta kartka Carvajal faulował Portu.

64'
Bale sam podszedł do wykonania wolnego. Arbiter jeszcze sprawdził coś z VAR-em i zmienił decyzję: żółtą kartkę otrzymał Muniesa, a nie Espinosa. Strzał Bale'a został zablokowany.

63'
żółta kartka Espinosa faulował na 18. metrze wchodzącego w pole karne Bale'a. Dogodna okazja dla gości.

61'
Varane zmienił Marcelo.

61'
Choć Girona momentami wyglądała na lepszy zespół, zabrakło jej skuteczności. Real nie ma z tym problemu i wykorzystuje każdą sytuację. Gospodarze muszą gonić wynik.

59'
1:3!! Bale podwyższa prowadzenie!

Bardzo szybka akcja Realu. Isco zagrał do wychodzącego Bale'a. Skrzydłowy wyprzedził przeciwników i znalazł się sam na sam z bramkarzem. Uderzył obok bezradnego Bono.

59'
Stuani zastępuje Lozano.

58'
Navas znów uratował swoją drużynę. Porro zagrał do Portu, ten oszukał dryblingiem Nacho i wychodził sam na sam. Na 25. wybiegł Navas i wybił piłkę.

57'
Lozano zdołał uderzyć głową, ale Navas nie miał problemów z obroną.

55'
Świetna okazja dla Girony. Portu dostał piłkę w polu karnym, ale dał ją sobie wygarnąć przez Keylora Navasa.

54'
Real wycofuje piłkę aż do Navasa i nie śpieszy się z kolejnymi atakami.

52'
Gol! Tym razem Karim Benzema!

51'
Drugi Karny!!! Znów faulowany Asensio!

Marcelo zagrał do wchodzącego Asensio, ten uciekł obrońcy i został faulowany. Analiza VAR.

48'
Gareth Bale dostał piłkę na skraju pola karnego, uderzył, ale niecelnie.

46'
Wracamy na drugą część spotkania.

'
Real wyszedł bardzo roztargniony. Od początku Los Blancos próbowali konstruować ataki, ale często oddawali bez walki piłkę Gironie. Gospodarze mogli prowadzić wyżej, bo stworzyli sobie 3 dogodne sytuacje. Pierwsza połowa obfitowała w dużo akcji i faulów. Tych drugich chcielibyśmy mniej w drugiej połowie. Wracamy za kilkanaście minut.

45'
Arbiter nie doliczył ani minuty. Koniec pierwszej połowy.

43'
Casemiro faulował jednego z graczy Girony.

41'
Girona miała rzut rożny, ale dośrodkowanie Granella nie przeciął żaden z jego kolegów.

39'
Gooool!!! Ramos pewnie pokonuje bramkarza "Panenką".

38'
Karny!!! W polu karnym faulowany był Asensio. Arbiter sprawdzał jeszcze sytuację z VAR-em.

38'
Bale faulował zawodnika gospodarzy.

37'
Marcelo uderzał na bramkę, ale jego strzał został zablokowany.

34'
żółta kartka Porro faulował przeciwnika.

32'
Rzut rożny dla gości.

30'
Marcelo uderzył mocno. Wysoko, za wysoko.

28'
Real nie jest w stanie stwarzać sobie dogodnych sytuacji. Girona miała już dwie dobre okazje i zasłużenie prowadzi.

25'
Portu uderzał na pustą bramkę, ale z linii Carvajal wybił piłkę.

23'
Portu nie zdołał opanować piłki na skrzydle. Od bramki rozpoczyna Navas.

21'
Timor zmienił stronę akcji i zagrał do Portu. Ten wywalczył kornera. Real wygląda na zagubionego.

19'
Casemiro faulował strzelca jedynej bramki.

17'
Gooool!!! Girona wychodzi na prowadzenie!

Lozano dostał piłkę w polu karnym, oszukał obrońcę i wycofał do wbiegającego Borji Garcii. Ten wziął na zamach Nacho i uderzył nie do obrony.

15'
Isco miał świetną okazję na wyprowadzenie swojej drużyny na prowadzenie, ale fatalnie przestrzelił.

14'
Real rozpoczyna swoje akcje od obrońców i stara się powoli budować akcje.

12'
Girona miała kontrę. Lozano pognał z piłką, zagrał do Garcii, ale ten nie sięgnął piłki.

11'
Marcelo został faulowany blisko koła środkowego boiska.

10'
Lozano faulował Navasa podczas interwencji.

9'
Benzema dostał piłkę, wyszedł sam na sam i uderzył nie do obrony. Piłka zatrzepotała w siatce, ale Benzema był na spalonym. Gola nie ma.

7'
Portu wszedł w boczny sektor boiska, dośrodkował i Kroos wybił na rzut rożny.

6'
Bale dośrodkował piłkę, ale wyszedł do niej Bono i złapał ją w ręce.

4'
Już trzeci faul w ciągu czterech minut. Ucierpiał Isco.

3'
Kroos też faulowany. Brzydko rozpoczyna się ten mecz.

2'
Carvajal ucierpiał w starciu z Portu. Arbiter odgwizdał faul.

1'
Ze środka rozpoczyna Real Madryt. Startujemy!

'
Drużyny wychodzą na boisko.

'
Spotkanie rozpocznie się za 10 minut. Za chwilę prezentacja drużyn.

'
Arbitrem spotkania będzie Juan Martinez Munuera.

'
Girona w poprzedniej kolejce tylko zremisowała z innym Realem, tym z Valladoid. Madrytczycy spokojnie pokonali Getafe. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się już za dwie godziny.

'
ławka rezerwowych Realu: Courtois (B.), Ceballos, Llorente, Lucas, Mayoral, Varane, Modrić.

'
Ławka rezerwowych Girony: Iraizoz (B.), Alcala, Aday, Garcia, Paik, Roberts, Stuani.

'
Zapraszamy na relację ze spotkania pomiędzy Gironą, a Realem Madryt. Spotkanie odbędzie się na Estadio Montilivi w katalońskiej Gironie.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Girona - Real Madryt żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 22:15. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Girona - Real Madryt w telewizji, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Girona - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online