Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
3 : 3

Kudła - Heinloth, Jędrych, Polczak, Banasiak - Milewski, Rzonca (46' Nowak) - Udoviczić, Wrzesiński (85' Cristovao), Pawłowski - Sanogo.
Słowik - Dankowski, Celeban (K.), Golla, Cholewiak - Augusto, Pałaszewski (64' Łabojko) - Pich, Chrapek (60' Radecki), Farshad (78' Gąska) - Robak.

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne :)

'
Cóż to był za rollecoaster! W pierwszej połowie Śląsk wyszedł na dwubramkowe prowadzenie i wydawało się, że już niewiele miejscowi będą w stanie tu zdziałać. Po przerwie wyszedł inny zespół gospodarzy. Zagłębie ruszyło do odrabiania strat i dopięło swego. Pomogło w tym osłabienie swojego zespołu czerwoną kartką przez Augusto. Sosnowiec wyszedł na prowadzenie, ale Jędrych zagrał piłkę ręką w polu karnym i Robak wyrównał. Obie drużyny po bardzo emocjonującym meczu dzielą się punktami.

90+6'
Łabojko jeszcze uderzył. Niecelnie. Koniec spotkania.

90+5'
Rzut rożny dla Zagłębia. Bardzo emocjonująca końcówka meczu. Piłkę wybił Łabojko.

90+4'
Rzut rożny dla wrocławian. Radecki uderzył w słupek!!! Poszła jeszcze kontra rywali, ale Celeban to wybił.

90+3'
Cholewiak ucierpiał w starciu z rywalem. Musi zejść z boiska przynajmniej na chwilę.

90+2'
Arbiter przedłużył spotkanie o 5 minut.

90+1'
Robak podszedł do jedenastki. Mocno w środek. Remis!!!

90'
Karny!

89'
Powtórki pokazały, że Jędrych faktycznie zagrywał ręką.

88'
Celeban uderzył z rożnego. Kapitan Śląska firmował zagranie ręką przy wybiciu. Sędzia sprawdza z VAR-em.

87'
Śląsk ma rzut wolny z 17. metra. Jeden z piłkarzy Zagłębia zagrał ręką. Robak uderzył mocno obok bramki, ale Kudła sparował na rzut rożny.

85'
Wrzesiński schodzi, w jego miejsce Cristovao.

85'
Pich wreszcie pressował przeciwników. Mało brakło, a Śląsk miałby okazję, ale zdążył wybić Polczak.

82'
Łabojko faulował Nowaka.

79'
Śląsk ma rzut wolny sprzed pola karnego. Okazja na wyrównanie. Radecki sfaulował Polczaka, ale arbiter nie odgwizdał przewinienia.

78'
Farshad schodzi, Damian Gąska wchodzi.

78'
Robak dostał piłkę. Powinien odegrać, ale wykończył sytuację sam. Niecelny strzał.

76'
Pawłowski uderzył w poprzeczkę! Trwa oblężenie bramki WKS-u.

76'
Śląsk powinien przegrywać znacznie wyżej, ale kapitalnie broni Słowik. Pawłowski wyszedł z kontrą, zagrał do Wrzesińskiego, ten znalazł się bezpośrednio przed bramkarzem, ale znów golkiper gości wybronił.

74'
żółta kartka Jędrych faulował taktycznie, powstrzymując kontrę gości.

73'
Vamara Sanogo doszedł do strzału. Napastnik uderzył z kilkudziesięciu metrów, obok bramki.

71'
Sanogo znów dostał piłkę w polu karnym, ale faulował obrońcę gości.

69'
Cholewiak rozgrywa rzut wolny. Dośrodkował za krótko.

67'
Zagłębie nie chce poprzestać na tym. Podopieczni Dudka ciągle atakują.

65'
Remontada Zagłębia!!! 3:2!

Pawłowski zagrał do Wrzesińskiego w pole karne. Ten odegrał do wchodzącego Udoviczicia. Skrzydłowy gospodarzy uderzył z kilku metrów nie do obrony.

64'
Jakub Łabojko zastępuje na boisku Pałaszewskiego.

61'
żółta kartka czerwona kartka Augusto znów faulował zawodnika. Arbiter nie miał wątpliwości - to była druga żółta kartka.

59'
Sanogo!! Remis!!

Rzut rożny, rosły napastnik dostał piłkę od...Dankowskiego. Pewnie uderzył pod ręką Słowika.

58'
Sanogo znów dostał piłkę na wolnym polu. Celeban wybił mu spod nóg piłkę na rzut rożny.

56'
1:2!!! Sanogo!

Cholewiak był spóźniony i złamał linię spalonego. Sanogo wyszedł sam na sam ze Słowikiem. Pierwszy strzał golkiper wrocławian obronił, ale przy dobitce nie miał szans.

56'
Wreszcie Śląsk doszedł do uderzenia. Pich dostał piłkę od Augsuto, ale uderzył w Kudłę.

55'
Znów Sanogo doszedł do pozycji strzałowej. Słowik był jednak na posterunku.

53'
Ależ to była szansa Sosnowca! Nowak dostał piłkę, już położył Słowika, ale zamiast uderzać, podał do Udowiczicia. Ten został zablokowany.

51'
Zagłębie ma rzut rożny. Nic z tego nie wyszło. Pawłowski przerzucił dogranie.

49'
żółta kartka Augusto faulował Sanogo.

47'
Śląsk zaczął atakiem na połowie gości. Seria rzutów z autu dla gości.

46'
Wracamy na murawę.

46'
Rzoncę zastąpił Tomasz Nowak.

'
Śląsk prowadzi, choć mógł nawet przegrywać. Zagłębie nie potrafiło jednak dołożyć skuteczności do swoich okazji. Wrocławianie wykorzystali dwie bardzo szybkie kontry. W drugiej połowie liczymy na kolejne gole. Wracamy po dłuższej chwili.

45+2'
Polczak czekał w polu karnym gości na piłkę, ale jej nie dostał. Koniec pierwszej połowy.

45'
Dwie minuty doliczone.

45'
Zagłębie znów próbowało rozgrywać od tyłu, ale Polczak nie jest tym zawodnikiem, który powinien brać się za rozgrywanie.

42'
Robak uderzał z 30. metra. Kudła złapał piłkę bez problemów.

41'
Chrapek zagrał ręką na 25. metrze. Rzut wolny.

40'
Heinloth uderzał z prawej strony pola karnego. Znów Słowik doskonale zareagował i wybił piłkę.

38'
Golla kolejny raz wybił piłkę, ratując swój zespół. Zagłębie coraz bliżej zdobycia bramki.

36'
Zagłębie miało rzut rożny, ale Sanogo nie zdołał skierować piłki do bramki.

31'
Śląsk stara się uspokoić grę.

28'
Sanogo mocno uderzył bez przyjęcia. Słowik kapitalnie obronił.

27'
żółta kartka Najpierw faulował Pawłowski, a po chwili tym samym zrewanżował się Pałaszewski.

25'
0:2!! Farshaaaaaad Ahaaaadzaaadeh!!!

Kolejna świetna akcja gości. Wszystko zaczęło się od Dankowskiego, który zagrał w pole karne. Robak zgrał do Farshada, który był niepilnowany. Zwiódł bramkarza na zamach i uderzył pod poprzeczkę nie do obrony.

22'
Zagłębie miało świetną okazję po błędzie rywali. Najpierw Słowik źle wybił, a później Celeban za krótko odgrywał do bramkarza, ale naprawił swój błąd.

20'
Wrzesiński dostał piłkę na wolnym polu, ale zabrakło mu prędkości. Golla dopadł do niej pierwszy i odegrał do Słowika.

19'
Celeban faulował Pawłowskiego.

18'
Śląsk na chwilę zamknął rywali w ich własnym polu karnym. Celeban kilkukrotnie dochodził do uderzenia, ale nie mógł dobrze trafić w piłkę.

17'
Wrocławianie są dzisiaj świetni z kontry. Tym razem Pich dostał piłkę w polu karnym, uderzył z wolnego, ale Kudła zdołał sparować na kornera.

15'
Śląsk miał wolnego, ale Chrapek zagrał w pierwszego obrońcę. Pawłowski uruchomił Udoviczicia. ten jednak przegrał pojedynek jeden na jeden z Celebanem.

14'
żółta kartka Heinloth powstrzymywał kontrę Śląska. Faulowany był Cholewiak.

11'
Robak!!! 0:1!!!

Świetna akcja Śląska. To wyglądało niemal, jakby Brazylia w swoich najlepszych czasach to rozgrywała. Dankowski z Pichem zagrali w trójkącie. Ten drugi dostał piłkę w polu karnym i wyłożył ją do Robaka. Napastnik z kilku metrów uderzył nie do obrony.

8'
Golla znów wybijał sprzed nogi Sanogo. Z rzutu rożnego dla Zagłębia znów niewiele wynikło.

7'
Kudła ma piłkę we własnych rękach. Pałaszewski zagrał za mocno.

4'
Powtórki pokazały, ze Wojciech Golla uderzył łokciem w głowę Sanogo, próbując wybić piłkę. Karnego jednak nie ma.

2'
Zagłębie ma rzut rożny po dośrodkowaniu Pawłowskiego. Jędrych próbował uderzać, ale niecelnie. Sanogo ucierpiał. Arbiter wskazał na VAR.

1'
Śląsk rozpoczął długą piłką na Robaka. Wobec słabej postawy środkowych obrońców Zagłębia, tak może wyglądać ten mecz.

1'
Ze środka rozpoczyna Zagłębie. Startujemy z poniedziałkowym hitem!

'
Arbitrem spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski.